dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament umeblowany

Włochy,Warszawa

2 700 zł34 m² 80,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne studio Z podwójnym łóżkiem I sofą (rozkładaną) | 33,5 M | nowy apartamentowiec | modern space | W pełni wyposażone | duży, słoneczny balkon Na wynajem komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solec

Śródmieście,Warszawa

770 000 zł41 m² 18 689,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Trójstronne Mieszkanie na Śródmieściu w bloku (cegła) z 1964 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41.2m2 przy ul. Solec składające się z: przedpokoju Salonu Jasnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

625 000 zł47 m² 13 297,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie 47 m do remontu - Warszawa, ul. Kochanowskiego 26, bielany Dwa pierwsze zdjęcia przedstawiają wizualizacje mieszkania po remoncie. Na sprzedaż funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł59 m² 21 147 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

W sercu warszawy Z bohaterską historią W tle Zapraszam do zakupi wystawionego na sprzedaż mieszkania należącego do zasłużonej dla stolicy uczestniczki Powstania Warszawskiego ps. Pszczoła!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

794 000 zł63 m² 12 563,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

5 minut od stacji Metro Ursynów Przestronne mieszkanie z pięknym widokiem na panoramę miasta na 7 piętrze zlokalizowane przy ul.Koncertowej. W budynku 2 windy. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rumiana

Wilanów Niski,Warszawa

2 790 000 zł193 m² 14 465 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Marzysz o miejscu, w którym można naprawdę odetchnąć, poczuć spokój i przestrzeń, a także stworzyć prawdziwie twórcze wnętrze? W tej nieruchomości poczujesz się jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 301,90 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Klimatyczne 3 pokoje| Saska Kępa| Międzynarodowa -oferta zawiera realne zdjęcia wraz z wizualizacją mieszkania- na sprzedaż prezentuję klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie położone w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

2 940 000 zł98 m² 30 000 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

To propozycja dla osób, które szukają komfortu, jakości i gotowego rozwiązania bez kompromisów. Oferta na wyłączność - dostępna wyłącznie w Nieruchomości Plus Najważniejsze atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jaktorowska

Wola,Warszawa

2 700 zł28 m² 96,43 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W skrócie Mam do zaoferowania na wynajem (najem okazjonalny) kawalerkę o powierzchni 28m2 (bez pośredników), która jest zlokalizowana w jednej z najdynamiczniej rozwijających się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie jednopokojowe na nowym osiedlu przy ulicy Lanciego 14. Mieszkanie mieści się na 7 piętrze z oknami na wschód. Mieszkanie ma duży zadaszony balkon. Kuchnia jest wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Warszawa,mazowieckie

850 000 zł56 m² 15 293,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opis: sprzedam bezpośrednio nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,58 m , zlokalizowane przy ul. Lazurowej na warszawskim Bemowie. Lokal znajduje się na 2. piętrze w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

918 000 zł59 m² 15 559,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Stegny,Warszawa

1 670 000 zł82 m² 20 373,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 81,97 m , położone na Mokotowie, na nowoczesnym osiedlu Green Mokotów przy al. gen. Władysława.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

699 000 zł50 m² 14 019 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Biuro ładna willa prezentuje! rewelacyjną oferte - oaze ciszy I spokoju W zielonej enklawie na woli przy ul ciołka. Mieszkanie o powierzchni 49.86M, położone w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

829 000 zł55 m² 15 127,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferuję na sprzedaż odnowione, dwupokojowe mieszkanie z piwnicą i balkonem, położone w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Jana Żabińskiego na warszawskim Ursynowie. To doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 006 553 zł30 m² 33 045,10 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,46 m , położone na 16-tym ostatnim piętrze w prestiżowej inwestycji Browary Warszawskie, na warszawskiej Wola. Bez prowizji od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

1 125 000 zł54 m² 20 844,90 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mam na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,97 m , zlokalizowane na 5 piętrze w budynku w samym centrum miasta, w dzielnicy Śródmieście przy ulicy Mokotowskiej. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Meissnera

Gocław,Warszawa

898 000 zł64 m² 14 031,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Informacje ogólne: lokalizacja: warszawa, praga-Południe, gocław, ul. Janusza Meissnera 14 Metraż: 63,6 m Piętro: 6/8 Rok budowy: 1984 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 898 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Izabelli

Żoliborz,Warszawa

749 000 zł53 m² 14 132,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność przedstawić ciche i jasne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 53 m2, usytuowane na piętrze 4 z 4 na Żoliborzu, przy ulicy Izabelli 8. Rozkład: sypialnia nr 1 - zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

879 400 zł56 m² 15 717,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zaprasza na prezentację | Wykończenie pod klucz | Oferta kredytowa | Zapytaj o inne oferty w okolicy Twój spokojny azyl w sercu Włoch Szukasz miejsca, w którym poczujesz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

765 000 zł50 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1959

: przestronne i wygodne mieszkanie na Bielanach, blisko stacji Metro Słodowiec : Funkcjonalny układ, osobna i jasna kuchnia. Widok na zielone podwórze. Mieszkanie doskonałe dla singla, pary albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Konotopska

Gołąbki,Warszawa

996 000 zł71 m² 13 988,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przestronne mieszkanie o dwustronnej ekspozycji, zaprojektowane z myślą o komforcie codziennego życia. Wnętrza są dobrze doświetlone dzięki dużym oknom, a układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

433 000 zł30 m² 14 579,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przytulne mieszkanie na warszawskiej, zielonej Białołęce przy ul. Książkowej. Mieszkanie położone na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu z kontrolą przy wjeździe. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Promyka

Żoliborz,Warszawa

530 000 zł36 m² 14 722,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mam przyjemność zaprezentować przytulne 36 m z ogromnym potencjałem Twoja własna aranżacja! To doskonały adres dla kogoś, kto ceni prestiżowy Żoliborz i bliskość terenów rekreacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 890 000 zł88 m² 21 533,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam Państwu klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie (z możliwością zaaranżowania garderoby pod 4 pokój) o powierzchni (87,77 m2), znajdujące się na 3 piętrze 5-piętrowego budynku z 2014.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

1 270 000 zł82 m² 15 506,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie blisko metra Sąsiedztwo metra | Kamień i drewno | Dwustronne | Kameralna zabudowa w okolicy | Gotowe do zamieszkania Zlokalizowane jest przy ulicy Jana Olbrachta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Targówek,Warszawa

899 999 zł68 m² 13 235 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Ekskluzywne 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i garderobą | Warszawa, ul. Głębocka 94 Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni umeblowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Manteuffla

Gocław,Warszawa

1 090 000 zł70 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Agencjom dziękuję za współpracę Sprzedam bardzo ładne mieszkanie na Gocławiu przy ulicy Tadeusza Manteuffla 1. Trzypiętrowy budynek z 1989 roku po remoncie z wymianą instalacji wodnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

665 000 zł43 m² 15 465,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Wyłącznie W biurze sdp nieruchomości Ustawne, 2 pokojowe mieszkanie w kamienicy na Warszawskiej Ochocie z oddzielną kuchnią. Podstawowe informacje: dwupokojowe.