dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 084 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 084 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

830 000 zł36 m² 23 055,56 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu warszawskiego Mokotowa, położone na 5. piętrze w eleganckim 8-piętrowym budynku z 2017 roku. To doskonała propozycja dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

656 000 zł52,30 m² 12 543,02 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

*istnieje możliwość założenia księgi wieczystej I wzięcia kredytu* Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni całkowitej 52,30 m i użytkowej 50,20 m położone w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu przestronny i cichy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 83,8 m2 zlokalizowany w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i świeżo.

Szczegóły ogłoszenia

819 000 zł53 m² 15 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Do sprzedaży duże, zadbane 2-pokojowe mieszkanie położone na Mokotowie na rogu ul. Wałbrzyskiej i Podbipięty, tuż przy stacji metra Służew. Budynek Mieszkanie jest położone na 4 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 800 zł75 m² 64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe, ciche, 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze w czteropiętrowym apartamentowcu w Miasteczku Wilanów przy Alei Wilanowskiej. Budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł38,50 m² 22 077,92 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedaży funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,5 m z balkonem, położone na trzecim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu tuż przy Świątyni Opatrzności Bożej.

Szczegóły ogłoszenia

6 700 zł91,12 m² 73,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament o powierzchni 91 m , zlokalizowany w starannie odrestaurowanej Kamienicy Zofii Kiersnowskiej przy ul. Brackiej w samym sercu Warszawy. Elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł102,60 m² 10 721,25 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Do sprzedaży dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 102,6 m w Warszawie na Pradze-południe(gocław). Lokal znajduje się na 4. i 5. piętrze budynku i składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł52 m² 18 250 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o funkcjonalnym rozkładzie, zlokalizowane przy ul. Księdza Jana Sitnika 1. Nieruchomość znajduje się na parterze w solidnym budynku z 1953.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł36,60 m² 19 945,36 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Prezentujemy na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,60 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji z 2024 roku przy ul. Instalatorów 7. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł47,50 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie na warszawskim Śródmieściu (muranów), przy ul. Karmelickiej 19. Mieści się na trzecim piętrze w bloku z lat 70-tych. Blok przeszedł generalny remont klatek,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł77,09 m² 13 555,58 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Milenijnej 51, na warszawskim Tarchominie. Lokal znajduje się na czwartym, przedostatnim piętrze, w budynku z windą z 2010 roku.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,11 m² 9 975,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Pasłęckiej 14e na warszawskich Nowodworach. Lokal usytuowany jest na trzecim i czwartym piętrze w budynku z 2002 roku, na.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł46,30 m² 11 209,50 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Śreniawitów 5, na warszawskim Tarchominie. Lokal położony jest na parterze, dwunastopiętrowego budynku z 1981 roku. Na powierzchnię 46.3.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł41,48 m² 15 405,01 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie, usytuowane na ulicy Mikołaja Trąby 2, w inwestycji "willa Wiślana", na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze, pięciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł43,76 m² 22 623,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Nowolipie 26 na warszawskiej Woli (obszar Nowolipki). Lokal usytuowany jest na trzecim, ostatnim piętrze, w budynku z 1952 roku.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł73,38 m² 23 153,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, zlokalizowane na Osiedlu Awangarda, przy ul. Jerzego Waldorffa 41, w sercu Fortu Bema na warszawskim Bemowie. Lokal położony jest na pierwszym piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł52,82 m² 14 748,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie, położone przy ulicy Światowida 61, na warszawskich Nowodworach. Lokal znajduje się na szóstym piętrze, siedmiopiętrowego budynku z windą z 2006 roku. Na.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57,80 m² 17 301,04 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

3 pokoje | 15 piętro | panorama centrum Warszawy | Krochmalna Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57,8 m , położone na 15. piętrze budynku przy ul. Krochmalnej, w samym.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63,50 m² 13 370,08 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63,5 m , położone na 6. piętrze w 10-piętrowym budynku z 1975 roku przy ul. Łochowskiej w Warszawie. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł51,97 m² 14 989,42 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne mieszkanie z tarasem na Pradze-Południe, funkcjonalny układ i dodatkowa przestrzeń do codziennego wypoczynku Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 51,97 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł55,69 m² 14 724,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Umów się na prezentację. Loft Skorosze to apartament, który redefiniuje standard miejskiego życia. Położony w prestiżowej części Ursusa, na strzeżonym osiedlu z 2014 roku, oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł48 m² 18 020,84 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2019

Zadzwoń i umów się na prezentację przekonaj się, jak duży potencjał ma ta nieruchomość. Słoneczne 3 pokoje przy metrze Lazurowa to idealna propozycja dla osób szukających komfortu.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,49 m² 22 468,45 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Funkcjonalna kawalerka z balkonem na Ursynowie przestrzeń, która łączy wygodę życia i świetną lokalizację. Jeśli szukasz mieszkania, które sprawdzi się zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł132,29 m² 11 716,68 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Zapraszam do obejrzenia spaceru wirtualnego - załączony jest do oferty. Przestronny segment w budynku szeregowym o powierzchni mieszkalnej 106.99m , a powierzchni użytkowej 132.29 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

2 623 500 zł53 m² 49 500 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż luksusowy apartament - 53 m Warszawa, śródmieście, cosmopolitan, ul. Twarda 4 Na sprzedaż wyjątkowy, luksusowy apartament o powierzchni 53 m , położony w prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł16 m² 39 062,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż studio inwestycyjne idealnie nadające się na najem krótkoterminowy. Warszawa, śródmieście, ul. Nowogrodzka Na sprzedaż kompaktowe, funkcjonalne studio o powierzchni 23 m , ok.16.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł48,07 m² 15 602,25 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Metro Natolin 650 m | Park Przy Bażantarni 350 m | Las Natoliński z 150-letnimi dębami 15 min pieszo Dwustronne narożne dwupokojowe mieszkanie o całkowitej powierzchni 47,08 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 125 000 zł53,54 m² 21 012,33 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Eleganckie 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Hubertus przy ul. Obrzeżnej - idealne pod zamieszkanie lub jako mieszkanie inwestycyjne na Mokotowie. Lokalizacja w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł105,42 m² 12 805,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy lokal mieszkalny o powierzchni 105,42 m , z czego 46,62 m stanowi funkcjonalna antresola, oferująca szerokie możliwości aranżacyjne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

735 000 zł46,14 m² 15 929,78 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie przy ul. Góralskiej łączy funkcjonalny układ z doskonałą lokalizacją. 46,14 m na 3. piętrze w 12-piętrowym budynku z 1979 roku to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 950 zł26 m² 113,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem przytulną kawalerkę/studio 26m2 zlokalizowane przy ul. Dzielnej na warszawskim Muranowie, zaledwie 6min autem do stacji Metro Arsenał. Mieszkanie jest jak nowe, po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

3 350 zł54 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Masz czasem wrażenie, że mieszkania są po prostu za małe na Twoje życie? To jest dokładnie odwrotność tego uczucia. 54 m , które dają Ci przestrzeń jakiej się nie spodziewasz na pracę,.

Szczegóły ogłoszenia

1 399 000 zł41,32 m² 33 857,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

W sercu dynamicznie rozwijającej się warszawskiej Woli, w prestiżowym kompleksie 19. Dzielnica, oferujemy apartament zaprojektowany z myślą o świadomym inwestorze. To adres, który od lat.

Szczegóły ogłoszenia

883 386 zł31,16 m² 28 350 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Unikatowe dwu pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu oddanym do użytku w listopadzie 2024 roku. Lokal wynosi 31.16 m2 i przynależy do niego balkon o powierzchni 9.24 m2. Nowy.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł55,50 m² 13 333,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Do sprzedania 3 pokoje z widną kuchnią 55,5 m2 ul. Broniewskiego 83 Bielany Piaski Oferta dostępna na wyłączność w Naszym Biurze! Mieszkanie usytuowane na 10, ostatnim piętrze budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

1 189 000 zł86,80 m² 13 698,16 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż funkcjonalne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 86,9 m , położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji warszawskich Bielan - przy ul. Klaudyny. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł72,59 m² 12 660,15 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu przestronne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane na warszawskim Bemowie dzielnicy cenionej za wygodę życia, dużą ilość zieleni oraz bardzo dobrą komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

5 650 000 zł92,40 m² 61 147,19 zł/m²

 

Piętro:17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Luksusowy apartament zlokalizowany w sercu Warszawy przy ul. Złotej 44. Przyjemne, jasne kolory tworzą minimalistyczne wnętrze urzekające od pierwszej wizyty. Całości dopełnia widok na piękne.

Szczegóły ogłoszenia

3 650 zł70 m² 52,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Kabaty 70m2, furtka do lasu, 800m do metra, oddzielny garaż! Wynajmę mieszkanie na Kabatach w bardzo cichej i bezpiecznej okolicy. Mieszkanie mieści się w bloku z 12.

Szczegóły ogłoszenia

3 800 zł42 m² 90,48 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie premium | Bielany, ul. Wólczyńska | 42 m | Garaż w cenie Do wynajęcia komfortowe, nowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zaprojektowane z myślą.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij