dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bemowo

Bemowo,Warszawa

519 000 zł39 m² 13 307,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nieruchomości poleca dobrą ofertę. Mieszkanie: świetnie zaprojektowane, funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe w którego w skład wchodzi: - salon z aneksem kuchennym o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grójecka

Stara Ochota,Warszawa

559 000 zł40 m² 13 975 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Z przyjemnością prezentuje Państwu dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 40 m2. Lokal z balkonem oraz klimatyzacją usytuowany jest w doskonałej lokalizacji na Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

850 000 zł68 m² 12 425,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Opiekun oferty tel. Dwustronne, rozkładowe, trzypokojowe mieszkanie o pow. 68,41 m2 w dzielnicy Włochy. Podstawowe informacje: mieszkanie w stanie deweloperskim z dwoma ogródkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

733 000 zł44 m² 16 546,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Zapraszam na niezobowiązujące spotkanie i rozmowę. ~ chętnie podzielę się doświadczeniem z 11 lat mojej pracy w nieruchomościach ~ Omówię preferencje i w ten sposób dobiorę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Centrum / Metro Rondo onz / Idealne do najmu / Grzybowska Waliców- osiedle za Żelazną Bramą Mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Waliców. Niewątpliwą zaletą jest duża przestrzeń przed blokiem, co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czecha

Wawer,Warszawa

549 000 zł60 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

*Wyłącznie u nas* Szukasz mieszkania w super lokalizacji i świetnym potencjałem aranżacyjnym? Właśnie je znalazłeś! Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Marysin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

3 200 zł50 m² 64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja: dobra lokalizacja na warszawskim Bemowie, 3 minuty do pętli tramwajowej. W odległości dwóch przystanków tramwajowych znajduje się stacja metra Bemowo, liczne autobusy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Niska

Mokotów,Warszawa

500 000 zł38 m² 13 157,90 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38m2, znajdujące się na Muranowie. Lokal zlokalizowany jest na 4 piętrze 8-piętrowego bloku z 1972 roku. Stan mieszkania - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

815 000 zł86 m² 9 454,76 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Gotowe do wprowadzenia, przytulne mieszkanie z dobrą energią czeka na swojego nowego właściciela :) Czy będziesz to Ty? mieszkanie : Nieruchomość o powierzchni 86,20 m2 zlokalizowana na 6 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Bemowo,Warszawa

415 000 zł30 m² 13 833,30 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Rozkład Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 30m2 składające się z pokoju dziennego, sypialni, kuchni, łazienki i przedpokoju. Standard Bardzo dobry standard. Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

919 000 zł67 m² 13 716,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Szanowni państwo, oferuję do sprzedaży, niezwykle zadbane, jasne, przestronne z ogromnym potencjałem, mieszkanie 3 pokojowe w doskonałej lokalizacji Pragi południe. Nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wolna od zaraz, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

2 000 zł20 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie znajduje się w Warszawie, dzielnica Mokotów 100 m do Galerii Mokotów (westfield Mokotów) i Mordoru. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 20,5 m2, duży pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasnobrodzka

Bródno Podgrodzie,Warszawa

415 000 zł36 m² 11 527,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie 1 pokojowe na Targówek, bródno w Warszawie. Mieszkanie cały czas zamieszkiwane - (wynajmowane od kilku lat przez jednego lokatora) Mieszkanie znajduje się na parterze przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

775 000 zł61 m² 12 704,90 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*wyłącznie U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą przestronnego, jasnego mieszkania wykończonego w dobrym standardzie. Funkcjonalna nieruchomość znajduje się w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

1 725 500 zł103 m² 16 687,60 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piwarskiego

Mokotów,Warszawa

3 300 zł39 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bezpośrednio dwupokojowe mieszkanie znajdujące się na Dolnym Mokotowie (ul. Piwarskiego). Mieszkanie świeżo po generalnym remoncie, urządzone komfortowo i nowocześnie. Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Niska

Wola,Warszawa

440 000 zł26 m² 16 923,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kawalerka o powierzchni ok. 26m z dużym balkonem zlokalizowana na warszawskim Muranowie. Mieszkanie po generalnym remoncie. Lokal na 2 piętrze w 3 piętrowym budynku. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuromińska

Bródno,Warszawa

469 000 zł38 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Metro Kondratowicza 700m od budynku, pełen rozkład. Przestronne, funkcjonalne i ciche mieszkanie przy ulicy Żuromińskiej, z widokiem na zielone podwórko i skwer. Budynek z lat 70-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wołomińska

Praga-Północ,Warszawa

299 000 zł30 m² 9 933,55 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Digital Broker prezentuje idealne mieszkanie "na start", które będzie również doskonałą lokatą kapitału. Nieruchomość do własnej aranżacji, z możliwością wydzielenia dodatkowego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 815,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Kuchnia i łazienka całkowicie umeblowane/wyposażone. Pokoje bez mebli. Mieszkanie znajduje się blisko trasy S8, pętli autobusowej, nowej linii metra. W pobliżu znajduje się także centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wola

Wola,Warszawa

1 550 000 zł55 m² 28 181,80 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękny, 3 pokojowy i bardzo przestronny apartament o wysokim standardzie znajdujący się w centrum Warszawy, 2 minuty od metra Rondo Daszyńskiego, w nowoczesnej okolicy ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 290 000 zł56 m² 23 155,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Rewelacyjnie położony apartament w elegancko odrestaurowanej kamienicy. WE speak english, english description below Trzy zamykane pokoje z oddzielną kuchnią, dwustronna ekspozycja, świetny stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

2 290 000 zł135 m² 16 963 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

The estate warsaw prezentuje 4-pokojowe mieszkanie na sprzedaż z kojącym widokiem na zielone osiedle. Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest przy ul. Jana Sobieskiego III na dolnym Mokotowie. Dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kołowa

Targówek,Warszawa

849 000 zł70 m² 12 059,70 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Oferujemy do sprzedaży 4 pokojowe mieszkanie na Targówku przy ul. Kołowej Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 68,9 m2, którą składa się z: - salon - 17,90 m2 - sypialnia 1 - 10,09 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Natolin,Warszawa

520 000 zł47 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż 2-pok. mieszkanie na Natolinie przy ulicy Na Uboczu. Układ mieszkania: - pokój 20 m z wyjściem na balkon, - pokój 12 m , - kuchnia 6 m , - łazienka 3 m , - wc 1 m .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

484 000 zł46 m² 10 431 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 46,4m2. Znajdujące się na 3 piętrze w wiezowcu z dwiema windami i uregulowanym gruntem.Do mieszkania przynalezy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Dworkowa

Mokotów,Warszawa

659 000 zł33 m² 19 909,40 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opiekun oferty tel. Kawalerka o powierzchni 33,1 m2, bezpośrednio przy Parku Morskie Oko. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do zamieszkania. Otoczenie nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

24 000 zł96 m² 249,74 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Apartament 96,1mkw |2 sypialnie | 2 pełne łazienki Apartament bardzo widny położony na jednym z najwyższych pięter Złotej 44. Apartament ma funkcjonalny układ - dwie sypialnie i dwie pełne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Płudy,Warszawa

464 500 zł42 m² 10 988,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Ciche dwa pokoje na nowym osiedlu "miasto Moje" ul. Marywilska 68. Lokal znajduje się w budynku IV-go etapu, oddanego do użytku. Zakup od osoby prywatnej, mieszkanie zostało wykupione od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kaliska

Ochota,Warszawa

949 000 zł91 m² 10 472,30 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mam przyjemność zaprezentować Państwu klimatyczne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1930 r. w samym sercu Starej Ochoty. Doskonała propozycja dla pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

620 000 zł33 m² 18 788 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w centrum Mokotowa przy ul. Domaniewskiej 34b. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 33m2, która składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Umińskiego

Gocławek,Warszawa

710 000 zł63 m² 11 198,70 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż ładne, jasne i przestronne mieszkanie na Gocławiu! Mieszkanie jest wynajęte - umowa najmu okazjonalnego - do września 2023r. Możliwość zakupu inwestycyjnie - zysk z najmu wynosi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Igańska

Praga-Południe,Warszawa

585 000 zł72 m² 8 125 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Firma Fine Properties ma przyjemność zaprezentować mieszkania, które znajduję się w Warszawie na ul. Igańskiej. Rewelacyjne rozwiązanie dla rodziny. W mieszkaniu znajdują się trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cieszyńska

Ksawerów,Warszawa

843 150 zł51 m² 16 532,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Pragnę zaprezentować Państwu przestronny lokal z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

890 000 zł91 m² 9 780,22 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 91 metrów usytuowane na 2 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskiej Woli. Bardzo dobra lokalizacja- blok usytuowany bezpośrednio przy stacji Metro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

1 125 000 zł54 m² 20 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe do wprowadzenia na Woli Przedwojenna kamienica z 1938 r Wysokość 2,95 m Ekspozycja północna Winda Balkon 7 m, piwnica 6 m Dwupokojowe w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

529 000 zł47 m² 11 255,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m2 + piwnica. Nieruchomość: prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu 15,37m2 z balkonem - 2 sypialni, 10,7 i 5,8 m2 (jedna dostępna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

830 000 zł53 m² 15 660,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zielonym Wilanowie - ulica Sarmacka. Mieszkanie ma powierzchnie 53m2. Znajduje się na parterze w kameralnym 4 piętrowej budynku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamenhofa

Śródmieście,Warszawa

629 900 zł47 m² 13 345,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na 2-piętrze z ekspozycją południowo - zachodnią. Mieszkanie do remontu i do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

715 000 zł57 m² 12 543,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ofertę słonecznego, cichego mieszkania. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w doskonale skomunikowanym punkcie Starego Mokotowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żytnia

Wola,Warszawa

719 000 zł62 m² 11 597 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Wyłącznie w naszej ofercie! Oferujemy na sprzedaż słoneczne, widne, rozkładowe 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy na Woli z 1935 przy ul. Żytniej. Atuty nieruchomości: - lokalizacja -.