dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

377 294 zł30 m² 12 589,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Piękna kawalerka w przepięknej okolicy w ścisłym śródmieściu Warszawy. Kawalerka o powierzchni 29,97 jest bardzo przestronna i bardzo jasna. Eleganckie apartamenty, pewny zysk,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Katowicka

Saska Kępa,Warszawa

5 600 zł80 m² 70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Apartament 80 M2 Z widokiem na saską kępę na cele mieszkalne/biurowe budynek: elegancki budynek z 2000 roku położony przy cichej ulicy, zaledwie kilka kroków od ulicy Francuskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

570 000 zł46 m² 12 383,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na spokojnej, zielonej części Bemowa przy ul. Szeligowskiej. Atuty nieruchomości: - rozkład mieszkania - duży ogródek - świetny punkt komunikacyjny -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Lachmana

Ursynów,Warszawa

1 008 600 zł84 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Blisko metra! Przestronne 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni (84,05m2), dwustronne (wschód -zachód), zlokalizowane na Ursynowie. Lokal na 4 piętrze w niskim, kameralnym budynku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Balladyny

Mokotów,Warszawa

540 000 zł33 m² 16 216,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Wyjątkowo ciekawa oferta jednopokojowego mieszkania położonego w świetnym punkcie górnego Mokotowa nieopodal ul. Madalińskiego! Na powierzchnię lokalu składa się pokój o powierzchni 20 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Popiełuszki

Żoliborz,Warszawa

570 000 zł38 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 38 m -2 piętro w 5-piętrowym bloku z windą z 1958 roku-Warszawa, żoliborz, ul. ks. Jerzego Popiełuszki. Piwnica, osobna kuchnia Odrębna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

480 000 zł44 m² 10 933,90 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,9m2, usytuowane na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku z 2000roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Odkrytej. Osiedle zadbane, ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

499 000 zł46 m² 10 847,80 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie Prezentowane mieszkanie ma 46 m2 i wymaga przeprowadzenia w nim podstawowych prac remontowych, dzięki czemu nowy właściciel będzie mógł nadać mu preferowany przez siebie styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Stanisława Augusta

Mokotów,Warszawa

1 400 000 zł63 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż dwupokojowy apartament z oddzielną kuchnią i dużym tarasem. Ekspozycja południowa. Wszystkie okna wychodzą na Kamionkowskie Błonia Elekcyjne. Miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jugosłowiańska

Praga-Południe,Warszawa

865 000 zł56 m² 15 446 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania bardzo ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,90m2 znajdujące się na super osiedlu Adria III z 2014 roku przy ulicy Jugosłowiańskiej. Pierwotnie był to lokal 3-pokojowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mazowiecka

Wesoła,Warszawa

1 270 000 zł114 m² 11 140,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Pragnę zaprezentować Państwu pięciopokojowy apartament o powierzchni 114 m2 zlokalizowany na warszawskiej dzielnicy Wesoła. Znajduje się w kameralnym, trzypiętrowym, wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Makowska

Praga-Południe,Warszawa

670 000 zł67 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Niski budynek z cegły na zamkniętym, ogrodzonym osiedlu. Bliskość terenów zielonych - park, ogródki działkowe. Niedaleko znajduje się szpital miejski. Komunikacja autobusowa i kolejowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 650 000 zł68 m² 24 264,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Apartament położony w wyjątkowym miejscu na Kępie Potockiej. Apartament znajduje się na 3 piętrze z okien i tarasu można delektować się niezakłóconym panoramicznym widokiem na park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Suwalska

Bródno,Warszawa

429 000 zł38 m² 11 289,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 38 m , usytuowane na parterze w niskim budynku z cegły zlokalizowane w Warszawie, w dzielnicy Bródno przy ulicy Suwalskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przytyk

Mokotów,Warszawa

460 000 zł39 m² 11 794,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na bielanach. 39 metrów kwadratowych. Trzecie piętro w budynku 10 piętrowym w Warszawie. Świetna lokalizacja! W pobliżu: las Park Sklepy spożywcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

499 900 zł41 m² 12 297,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 40,65 m2, zlokalizowane na 2 piętrze w 3-piętrowym budynku z 2022 roku, usytuowanym przy ul. Mariana Hemara na Białołęce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

1 230 801 zł78 m² 15 785,60 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! Jeśli zależy Ci na dobrze skomunikowanym miejscu do życia, zapraszam do obejrzenia tej wyjątkowej nieruchomości. Nowoczesne 4 - pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

1 190 000 zł54 m² 22 037 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1913

Prezentowane mieszkanie to wyjątkowa propozycja dla fanów kamienic i życia w centrum miasta z dostępem do parku. Dzięki współpracy z architektem, całość została tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Rakietników

Ursus,Warszawa

908 000 zł58 m² 15 791,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 57,5m2 w centralnej części Ursusa. Mieszkanie w bardzo dobrym układzie: 3 pokoje / kuchnia / garderoba / łazienka / korytarz / przedpokój. Cechą szczególną jest taras 35m2, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

920 000 zł56 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Trzypokojowe mieszkanie na Woli, świetnie skomunikowane, z ochroną i placem zabaw. Powierzchnia 56,5 m2 składa się z: - jasnego, przestronnego salonu z aneksem kuchennym - 21, 15 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

1 030 000 zł67 m² 15 426,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

10 minut spacerem do Łazienek Królewskich | Nowoczesna inwestycja | Bezpieczna okolica | Komórka Lokatorska | 2 Miejsca Postojowe | Gotowe do aranżacji | Rowerownia | Park Prezentujemy 66 metrowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Nowe Włochy

Nowe Włochy,Warszawa

559 000 zł43 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Prezentuję Państwu 2-pokojowe mieszkanie w świetnie skomunikowanej i równocześnie spokojnej okolicy na warszawskich Włochach. Świetne do zakupu jako pierwsza, własna nieruchomość lub pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

795 000 zł56 m² 14 096 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

56,4 m2 w Ursusie , 2 pokoje, dla rodziny @ kto: , westa home @ co: 2 pokoje, 56,4 m2, @ gdzie: ursus, ul. Rakuszanki 4 @ ile: 810.000 PLN - czekamy na Twoją ofertę. Gotowe do zamieszkania ew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

999 000 zł71 m² 14 070,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Mieszkanie 3 pokojowe w samym centrum Warszawy. Przedwojenna kamienica (lata 30te), wys. sufitu 320cm, odrestaurowana, 3 pokoje (+ jeden b. mały, ale z oknem). Mieszkanie obecnie jest przebudowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wola

Wola,Warszawa

475 000 zł27 m² 16 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie na ul.Żelaznej, Osiedle "Za Żelazną Bramą Rozkład pomieszczeń: - salon (10m2) z podwójnym oknem balkonowym (balkon francuski) - aneks sypialny (8m2) z szafą wnękową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powiśle

Powiśle,Warszawa

475 000 zł30 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 30 m2 zlokalizowaną na Śródmieściu / Powiśle. Budynek wybudowano w 1971 roku z Białej Cegły. Budynek jest odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bolesławicka

Bródno,Warszawa

490 000 zł41 m² 11 951,20 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Sprzedam w pełni wyposażone mieszkanie na Bródnie, znajdujące się na 9 piętrze w 10 piętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie znajduje się na Targówku przy ul. Boleslawickiej. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

499 900 zł41 m² 12 066,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem sprzedaży jest przestronne, nowe 2 pokojowe mieszkanie wykonane w wysokim standardzie, zlokalizowane na strzeżonym osiedlu w Warszawie - Osiedle Hemara. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł32 m² 19 968,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę o powierzchni 31 m2 zlokalizowaną w samym Centrum. Nieruchomość znajduję się na 1 piętrze w 5 piętrowej kamienicy z lat 50 r. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

799 000 zł76 m² 10 513,20 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym, 3-pokojowym mieszkaniem na sprzedaż, położonym na 3. piętrze w 6-piętrowym budynku przy ul. Chełmońskiego 3 w Warszawie, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pejzażowa

Mokotów,Warszawa

710 000 zł50 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania posiadam mieszkanie z dwoma oddzielnymi zamykanymi pokojami, sporym balkonem, wszechstronnym korytarzem, kuchnią i łazienką. Układ pomieszczeń z korytarza zapewnia oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Belgijska

Górny Mokotów,Warszawa

900 000 zł50 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Stylowe mieszkanie tuż obok parku na starym mokotowie mieszkanie: w pełni wyremontowane, stylowe mieszkanie 2-pokojowe , położone na 3 piętrze kamienicy. Nieruchomość jest bardzo widna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Garwolińska

Grochów,Warszawa

548 000 zł46 m² 11 913 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 46 m2, w skład którego wchodzi kuchnia z oknem, salon z balkonem, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz hol. W zabudowie kuchennej dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szymczaka

Wola,Warszawa

578 000 zł43 m² 13 342,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż słoneczne 2-pokojowe mieszkanie na Woli- wola Czyste. Cicha i spokojna okolica. w otoczeniu niska zabudowa. Mieszkanie z dużym potencjałem, kameralne w odnowionym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

2 200 000 zł129 m² 17 106 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesny budynek, panoramiczne okna o wysokości 3m, brak ścian działowych dający możliwość dowolnej aranżacji oraz piękny taras na dachu o powierzchni 31m2, z którego rozpościera.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Żoliborz

Żoliborz,Warszawa

739 000 zł57 m² 12 965 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Żoliborzu! Jedna z najbardziej rozpoznawalnych części Żoliborza, wytyczona przez ulice: krasińskiego /broniewskiego/popiełuszki zwana Serkiem Żoliborskim- to właśnie tam położna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

565 000 zł53 m² 10 680,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3 pokoje/53 mw Z loggią, w niskiej zabudowie, bez windy; rozkładowe, dwustronne i widne mieszkanie. Składa się z trzech regularnych pokoi; pokój dzienny 16 mkw z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

369 000 zł30 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż rozkładowe mieszkanie o metrażu 30 m2 w atrakcyjnej okolicy na warszawskiej Białołęce (tarchomin) przy ulicy Ceramicznej. Mieszkanie mieści się na 2 piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 500 zł70 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Miasteczku Wilanów. Standard Prezentowana nieruchomość położona jest w najbardziej reprezentacyjnej części Wilanowa, a mianowicie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Warszawa,mazowieckie

855 000 zł45 m² 18 957,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Prezentowana nieruchomość to nowoczesny loft w kameralnej zabudowie (29 mieszkań), na który składają się: - salon z aneksem (17,20 m2), ekspozycja północno - zachodnia - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

765 000 zł61 m² 12,48 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Zapraszam do zakupu atrakcyjnego 3 pokojowego mieszkania na warszawskim Grochowie. Wspaniale skomunikowany punkt, a przy tym cicha i spokojna ulica z dużą ilością zieleni. W mieszkaniu.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij