dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

535 000 zł30 m² 17 833,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Z przyjemnością prezentujemy Państwu przytulną kawalerkę, tuż obok Sadów Żoliborskich. Lokal składa się z: - pokoju - oddzielnej kuchni - łazienki (z wanną) - przedpokoju (z bardzo dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

569 000 zł48 m² 11 953,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

-nieruchomość zarezerwowana- to jest doskonały adres - tuż obok stacji metra Młociny. Place4you przedstawia 3-pokojowe mieszkanie położone przy ul. Kasprowicza 88 na warszawskich Bielanach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stawki

Żoliborz,Warszawa

2 899 000 zł106 m² 27 264,20 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

***english below*** Luksusowy 3-pokojowy apartament gotowy do zamieszkania w wyjątkowej, designerskiej inwestycji trio Apartamenty w Śródmieściu. Apartament Apartament znajduje się na szóstym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

1 275 000 zł88 m² 14 488,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 88 m , 4 piętro w 4-piętrowym budynku z 2005 roku -warszawa, bemowo, ul. Lazurowa. Balkon, komórka , możliwość dokupienia garażu. Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pazińskiego

Anin,Warszawa

493 000 zł38 m² 12 970,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwa pokoje 38 m2 w zielonym Aninie. Mieszkanie znajduje się w Aninie na osiedlu ibj w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trocka

Targówek,Warszawa

575 000 zł46 m² 12 527,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Ustawne w super lokalizacji ( 2 minuty pieszo do Metro Trocka) z 2 osobnymi pokojami - mieszkanie o powierzchni 45,9 m znajdujące się na 5 piętrze 10 piętrowego budynku z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

720 000 zł39 m² 18 461,50 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

** mieszkanie I wola 39m2 I doskonały punkt komunikacyjny I doskonała inwestycja ** Oferuję mieszkanie 39m2, z 2017r., zlokalizowane na bliskiej Woli, przy ul. Sławińskiej 6,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł42 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Oferuję na sprzedaż przytulne i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie na Bielanach przy ul. Broniewskiego. Bardzo dobra komunikacja Budynek 10-piętrowy z lat 70-tych, zadbany,w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

999 000 zł73 m² 13 684,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Nowa cena! Dla zdecydowanych do negocjacji. Sprzedam bezpośrednio 4 pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Powierzchnia 73 m2. 4 samodzielne pokoje. Oddzielna łazienka i toaleta. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

998 000 zł43 m² 23 209,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Nowoczesny apartament na żoliborzu artystycznym przy ul. Rydygiera budynek: osiedle Żoli Żoli to nowoczesny budynek mieszkalny położony przy ul. Rydygiera. Budowa kompleksu mieszkaniowego rozpoczęła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowodwory

Nowodwory,Warszawa

650 000 zł65 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przestrzenne, dwustronne z dwoma balkonami, komórką lokatorską plus dodatkowo płatnym miejscem garażowym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi w tym jeden największy - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

739 000 zł52 m² 14 211,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 52m (+ balkon 2,5m oraz piwnica) świeżo po gruntownym remoncie - gotowe do zamieszkania lub wynajmu, idealne jako inwestycja. W mieszkaniu nowa łazienka oraz kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

756 000 zł58 m² 13 012 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Do sprzedaży 2 pokojowe, doskonale doświetlone mieszkanie na 1-wszym piętrze w niskim budynku na Grochowie, ul Podskarbińska. Układ mieszkania Większy pokój bardzo ustawny, bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bemowo,Warszawa

750 000 zł62 m² 12 096,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania na Bemowie nieopodal parku Górczewska. Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 62 m2 znajduje się na piątym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasielska

Szczęśliwice,Warszawa

589 000 zł37 m² 15 876 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwa pokoje po generalnym remoncie gotowe do zamieszkania zlokalizowane na Szczęśliwicach w bliskim sąsiedztwie trzech parków. Mieszkanie składa się z salonu, półotwartej kuchni, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kondratowicza

Targówek,Warszawa

840 000 zł60 m² 14 117,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,5m2, położone w najlepszej lokalizacji na Targówku przy ul. Kondratowicza (skrzyżowanie z Malborską). Tuż pod blokiem II linia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Stefana Batorego

Stary Mokotów,Warszawa

469 000 zł19 m² 24 946,80 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Szukasz czegoś na start ? A może potrzebujesz nieruchomości do budowania swojego portfela inwestycyjnego? Jeśli tak to te mieszkanie jest idealne dla Ciebie! mieszkanie: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przemyka

Gocław,Warszawa

835 520 zł75 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie na osiedlu Gocław na Pradze Południe. Mieszkanie ma powierzchnię 74,60 m2 z ekspozycją zachodnią, dzięki czemu mieszkanie jest jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Śródmieście,Warszawa

695 000 zł30 m² 22 937,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Powojenna kamienica w centrum Warszawy z lat 50, piękna i z klimatem! Mieszkanie jednopokojowe na piątym piętrze w 6. piętrowej odrestaurowanej kamienicy z windą. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

1 570 000 zł80 m² 19 503,10 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Sprzedaż I Cztery pokoje I Ochota I Komfortowe Zamieszkaj w eleganckim, przestronnym apartamencie zlokalizowanym w prestiżowej części Ochoty, w bliskim sąsiedztwie Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

1 450 000 zł67 m² 21 641,80 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, z dużym tarasem, wykończone najwyższej jakości materiałami. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

3 600 zł36 m² 300 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę bardzo ładne nowoczesne nowo wykończone mieszkanie w Warszawie (wola) przy ul. Prymasa Tysiąclecia (blisko skrzyżowania z Aleje Jerozolimskie). Nowy budynek oddany do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Ochota,Warszawa

669 000 zł46 m² 14 396,40 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam na prezentację narożnego mieszkania w doskonałej lokalizacji Starej Ochoty. Ulica Niemcewicza na Starej Ochocie to doskonałe miejsce do zamieszkania dla wszystkich osób ceniących miejski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Syrokomli

Targówek,Warszawa

659 000 zł54 m² 12 203,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gotowe do wprowadzenia - 3 niezależne pokoje + oddzielna widna kuchnia Grunty pod budynkiem uregulowane - preferowany zakup gotówkowy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie przy ulicy Syrokomli na Targówku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wyczółki,Warszawa

890 000 zł56 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Rezerwacja! Jeśli marzysz o własnym, komfortowym mieszkaniu w wyjątkowym otoczeniu, to oferta osiedla Sakura w Warszawie jest dla Ciebie. Dlaczego warto rozważyć zakup mieszkania na tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

555 000 zł44 m² 12 613 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy mieszkanie dwupokojowe (sypialnia + salon z aneksem kuchennym) Mieszkanie znajduje się na Białołęce w Warszawie. Powierzchnia mieszkania 44,5m2, mieszkanie posiada małą loggie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

835 000 zł44 m² 18 891,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone w dzielnicy Mokotów w Warszawie, a mianowicie na prestiżowym osiedlu inspirowanym śródziemnomorskim klimatem - Mozaika Mokotów przy ul. Cybernetyki. Posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Astronomów

Wola,Warszawa

799 000 zł54 m² 14 660,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 54,5m2 tuż obok wejścia do metra Księcia Janusza, blisko parku i lasu na Kole. Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze, dwustronne, trzypokojowe. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Magnacka

Gołąbki,Warszawa

920 000 zł65 m² 14 241 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękny, doskonale wyposażony, 3-pokojowy apartament, w kameralnej części Osiedla Gawra w Ursusie Gołąbki. Doskonale zaaranżowana, bardzo widna kuchnia. Taras i balkon. Idealny dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Osmańczyka

Bemowo,Warszawa

3 350 zł51 m² 65,69 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo, oferuję do wynajmu ładne, przytulne i ciche dwupokojowe mieszkanie z dużym zadaszonym balkonem w spokojnej, zielonej części Bemowa. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Zielone Zacisze

Bródno,Warszawa

357 000 zł23 m² 15 321,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 23,30 m , parter w 5-piętrowym bloku z windą z 2007 roku -warszawa, targówek, ul. Zielone Zacisze. Doskonała komunikacja: stacja metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starej Gruszy

Białołęka,Warszawa

660 000 zł59 m² 11 186,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Białołęka ul. Starej Gruszy | 2,5 km 10 min komunikacją do stacji metra Kondratowicza | autobusy 200 m od bloku 59 m2 | 2 pokoje z otwartą kuchnią | duży balkon | zemknięte osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

760 000 zł47 m² 16 170,20 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w świetnej lokalizacji na warszawskim Śródmieściu. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest bardzo dobra lokalizacja, świetna komunikacja wokół osiedla oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

670 000 zł56 m² 11 964,30 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie przy ulicy Kochanowskiego, składające się z: salonu sypialni 1 sypialni 2 widnej oddzielnej kuchni łazienki balkonu Mieszkanie ma założoną Księgę Wieczystą (kw) Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopalniana

Bemowo,Warszawa

749 000 zł50 m² 14 837,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przyjdź i sprawdź osobiście, czy to mieszkanie jest dla Ciebie :) Mieszkanie w budynku z windą, wybudowanym w 2008r. na terenie zamkniętego osiedla. Tuż obok trwa budowa drugiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

737 000 zł53 m² 13 905,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mam przyjemność przedstawić sprzedaż trzypokojowej nieruchomości z balkonem i piwnicą o dwustronnej ekspozycji świata w zadbanym bloku z 1970 roku. Mieszkanie może być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bielany,Warszawa

959 000 zł51 m² 18 877,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Dwupokojowe mieszkanie położone w Apartamentowcu na Bielanach. Na powierzchni 50 m2 znajduje się ustawny salon z aneksem kuchennym i tarasem, sypialnia, łazienka wyposażona w kabinę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Batuty

Mokotów,Warszawa

899 000 zł58 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, oferuję na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z przepięknym widokiem na park Dolinki Służewskiej. Mieszkanie składa się z : * salon 18 m2 - południe * sypialnia 14,4 m2 - południe *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Wola,Warszawa

650 000 zł48 m² 13 541,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Wola ul. Wolska (skrzyżowanie z ul. Elekcyjną) | tramwaje i autobusy pod blokiem | metro Płocka 2 przystanki tramwajem 48 m2 | 3 pokoje z widną kuchnią | stan bardzo dobry | gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoczylasa

Praga-Północ,Warszawa

819 900 zł53 m² 15 469,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Oferujemy na sprzedaż słoneczne i jasne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się przy Placu Hellera. Atuty nieruchomości: - doskonały punkt komunikacyjny - funkcjonalny rozkład mieszkania - niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Ursus,Warszawa

690 000 zł61 m² 11 311,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowe wyremontowane jasne dwustronne mieszkanie 4 pokojowe balkonem przy ul. Ochocka 1a, warszawa, na 2 piętrze w budynku z windą w ładnym i spokojnuym osiedlu "klonowy.