dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybałtów

Kabaty,Warszawa

953 000 zł46 m² 20 614,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronny, widny apartament na Warszawskich Kabatach w pobliżu lasu kabackiego. Inwestycja realizowana przez starannego i zaufanego dewelopera dzięki czemu kupujący nie musi martwić się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Noakowskiego

Śródmieście Południowe,Warszawa

830 000 zł48 m² 17 353,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Dwupokojowe mieszkanie w Śródmieściu, przy ulicy Noakowskiego 10. Mieszkanie znajduje się w kamienicy z 1910 roku, na 6 piętrze, z windą drewniane podłogi, duże drewniane okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł86 m² 17 441,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 4pokojowe mieszkanie o pow.86m2 z 30metrowym balkonem Apartament składa się z : - salonu - otwartej kuchni - 3 sypialni - łazienki - garderoby - korytarz - balkon - 1 miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Deyny

Bemowo,Warszawa

699 000 zł49 m² 14 265,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania piękne , 2 pokojowe , rozkładowe mieszkanie w kameralnym bloku niedaleko (ok. 400m ) nowo budującej się stacji metra na Bemowie. Mieszkanie składa się z 2 pokoi o pow. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przemyska

Stara Ochota,Warszawa

699 000 zł50 m² 13 980 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Stara ochota: rejon małej, kameralnej ulicy Przemyskiej, 50m na 1 piętrze w kamienicy z cegły ok 1955r. Kamienica niedawno odnowiona, elewacja i klatki schodowe po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

2 200 zł24 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

kawalerka o powierzchni 24 m2 na pograniczu Woli i Śródmieścia w Warszawie. W pobliżu centrum Handlowe arkadia, stare Miasto, łatwy i szybki dojazd do Centrum i do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

1 649 000 zł91 m² 18 141 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Ścisłe Centrum Warszawy! Zapraszam na prezentacje mieszkania w jednej z centralnych ulic Warszawy! ul. Marszałkowska! Stacja Metra Politechnika 9 minut spacerem! Usytuowane na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Raginisa

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł84 m² 13 017,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Przedmiotem oferty sprzedaży jest przestronne, czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 84.5m2 zlokalizowane na warszawskich Jelonkach, na Bemowie - cichej i spokojnej dzielnicy Warszawy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ciołka

Koło,Warszawa

649 000 zł40 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Metro Księcia Janusza 100m od budynku Grunt uregulowany, można kupić na kredyt Ekspozycja zachodnia widok na zielone podwórko, mieszkanie ciche przy ulicy Ciołka. Rozkładowe mieszkanie na 9 ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bracka

Śródmieście,Warszawa

1 169 000 zł50 m² 23 361 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Ścisłe Centrum Warszawy! ul. Bracka! Prezentujemy urządzone mieszkanie 50,04m2. Po generalnym remoncie! Usytuowane na 1 piętrze kamienicy 6-piętrowej z roku 1957. Jest w budynku winda! Sam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Drawska

Ochota,Warszawa

1 209 563 zł61 m² 19 828,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do sprzedaży położone na Ochocie, tuż przy Parku Szczęśliwickim, na osiedlu z bardzo dużą ilością zieleni wraz z miejscem postojowym w garażu podziemnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 830 000 zł143 m² 12 779,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Jeśli szukasz 4 pokojowego ,jasnego, przestronnego apartamentu z funkcjonalnym rozkładem w wyjątkowej lokalizacji na styku ul. Grzybowskiej oraz ul. Żelaznej ,zależy Ci aby żyć komfortowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

728 000 zł62 m² 11 772,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne osiedle powstaje w dzielnicy Ursus, zaledwie 15 minut od ścisłego centrum Warszawy. Teren, na których znajduje się inwestycja to stosunkowo młoda strefa mieszkalna, która szybko się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

644 000 zł46 m² 13 849,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Rezerwacja 3 pokoje na saskiej kępie - do remontu idealne na wynajem/dla rodziny - cena: 644 000 zł - metraż: 46 m2 - pomieszczenia: 3 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój - lokalizacja: ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 321,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż! Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,7 m2 na warszawskiej Woli przy ulicy Anielewicza. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze 4-piętrowego bloku z 1964 roku. Budynek po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowskiego

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł50 m² 52 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zdecydowanie preferowany kontakt telefoniczny. Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią o powierzchni 50 m2 położone na 2 piętrze w bloku z windą, zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

620 000 zł38 m² 16 103,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 38,50m2, piętro7/10 z dwiema windami, w budynku z cegły z 1970 r., Praga Południe, Grochów. Mieszkanie do remontu/odświeżenia (zwłaszcza łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Ursus,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na warszawskim Ursusie. Bardzo dobry rozkład mieszkania oraz spokojna, zielona okolica sprawiają, że mieszkanie będzie będzie komfortowe dla nowych właścicieli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Kabaty,Warszawa

1 100 000 zł55 m² 19 895,10 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Czy szukacie Państwo najwyższego komfortu życia? Jeśli tak, to jestem pewna, że właśnie dobrze trafiliście. Z ogromną przyjemnością prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Targówek,Warszawa

750 000 zł66 m² 11 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1971

Prezentowane mieszkanie składa się z: - salonu z kuchnią - 3 sypialni, - łazienki, - toalety - holu, - balkonu. Mieszkanie po generalnym remoncie, gotowe do umeblowania i wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka wysoki standard, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

397 000 zł19 m² 20 894,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Idealne dla inwestora Zakup tego lokalu doskonała lokata kapitału, dzięki której możesz osiągać comiesięczne przychody ciesząc się jednocześnie wzrostem wartości zakupionej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursus,Warszawa

4 400 zł60 m² 73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam! Do wynajęcia (2022r.) bardzo ładne, przestronne, ciche, klimatyczne trzypokojowe mieszkanie 60m2 z ogródkiem 50m2. Budynek 3-pietrowy. Osiedle strzeżone z ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

699 999 zł65 m² 10 769,20 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mam przyjemność zaprezentować Państwu, mieszkanie w Warszawie w doskonale zlokalizowanej części Pragi Północ. Nieruchomość idealnie nadaje się dla rodziny czy pod inwestycję. Zalety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dużą zaletą tego mieszkania jest znakomita lokalizacja i świetnie skomunikowanie z innymi dzielnicami Warszawy W pobliżu znajduje się m.in. Metro Ratusz Arsenał, hala Mirowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

1 121 400 zł62 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

1 121 400 zł | Sprzedaż | 62,3 m2 | mieszkanie | ul. Ogrodowa 65 | Warszawa gotowy produkt inwestycyjny - do dalszego najmu natychmiast po transakcji Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

1 699 990 zł101 m² 16 832 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mam przyjemność przedstawić Państwu mieszkanie inwestycyjne położone na warszawskiej Ochocie przy Alejach Jerozolimskich 157. Lokalizacja idealna pod wynajem krótko lub długoterminowy, przy Dworcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

770 000 zł63 m² 12 164,30 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mam przyjemność prezentować narożne mieszkanie w dobrze skomunikowanej okolicy. Na powierzchnię 63,3m składa się: -Sypialnia 9,6m -sypialnia 8,9m -sypialnia z balkonem 19,4m -kuchnia 6,7m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

780 000 zł43 m² 18 139,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1949

Na sprzedaż kawalerka w świetnej lokalizacji na warszawskim Starym Mokotowie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest świetna lokalizacja - jedynie 500 m do najbliższej stacji metra M1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siemiatycka

Bemowo,Warszawa

760 000 zł50 m² 15 200 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m2 na Bemowie w bloku usytuowanym na zielonym, cichym i spokojnym osiedlu w sąsiedztwie domków jednorodzinnych. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorii Wiedeńskiej

Wilanów,Warszawa

848 000 zł53 m² 15 997 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dwupokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Wilanowie Wysokim. Lokal na II pietrze składa się z salonu z aneksem kuchennym, oddzielnej sypialni, łazienki z wanną oraz przedpokoju. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Ochota,Warszawa

740 000 zł44 m² 16 972,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na warszawskiej Ochocie. Niewątpliwym atutem nieruchomości bardzo dobra lokalizacja - szybkie dotarcie samochodem lub komunikacją mięska do pozostałych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Plac Unii Lubelskiej

Śródmieście,Warszawa

1 590 000 zł74 m² 21 486,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w świetnej okolicy przy Placu Unii Lubelskiej, na pograniczu Mokotowa z Śródmieściem. Okolica: - po drugiej stronie ulicy jest Plac Unii Shopping.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

796 500 zł45 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Do sprzedania nowocześnie wykończone 2pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu w pobliżu stacji metra Szwedzka. Mieszkanie dwu pokojowe, o powierzchni 44,89 mkw, z balkonem 5,14 mkw. Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

830 000 zł55 m² 15 063,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mamy przyjemność zaprezentowania Naszej nowej oferty na sprzedaż. Lokalizacja: warszawa, bemowo Powierzchnia: 55.1 m Rok budowy: 2007 Typ budynku: Apartamentowiec z recepcją Osiedle: Zamknięte,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

720 000 zł40 m² 17 928,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż piękne mieszkanie na warszawskim Bemowie. Mieszkanie jest położone w bardzo dobrej lokalizacji, która w przyszłości zyska za sprawą budowanej lini M2 w okolicy osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

705 000 zł64 m² 11 015,60 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Przestronne do własnej aranżacji - 4 pokojowe mieszkanie na Starej Pradze o powierzchni 64 m znajdujące się na 3 piętrze 15 piętrowego budynku z windą, okna na ulicę Targową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

1 350 000 zł75 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Do sprzedania jasne, 3 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze z ogromnym tarasem 50 m2 (częściowo zadaszonym). 1. Duży pokój z aneksem kuchennym. 2. Sypialnia z wbudowaną szafą, duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

824 000 zł48 m² 17 310,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować przestronną i funkcjonalną 2-pokojową nieruchomość w budynku z 2001 roku, mieszczącą się w jednej z najbardziej przyjaznych i zielonych.

Szczegóły ogłoszenia