dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 076 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 076 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

790 000 zł39 m² 20 256,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Co: kawalerka o powierzchni 39 mkw przy ul. Madalińskiego W kilku słowach: mieszkanie położone na 3 piętrze w 3-piętrowym budynku. Dwustronne, jasne, funkcjonalne. Składa się z: pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łukowska

Praga-Południe,Warszawa

999 000 zł86 m² 11 549,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mam przyjemność zaprezentować Państwu do sprzedaży dwupoziomowe, przestronne, jasne i ustawne mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 83,5 m , z dużym balkonem, usytuowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

989 000 zł57 m² 17 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe, wyjątkowe mieszkanie w centrum Warszawy. Usytuowane tuż obok Złotych Tarasów i nowo wybudowanego wieżowca Varso. Mieszkanie składa się z przestronnego salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ciołka

Wola,Warszawa

742 000 zł50 m² 14 840 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Wola - Koło ul. Erazma Ciołka przy skrzyżowaniu z ul. Klecką | 1 km do stacji metra Księcia Janusza | autobusy 300 m | tramwaje 500 m 50 m2 | 3 osobne pokoje z oddzielną widną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Bemowo,Warszawa

980 000 zł66 m² 14 759 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przytulne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 66 m2 przy Metrze Bemowo. Podstawowe informacje: trzypokojowe mieszkanie gotowe do natychmiastowego zamieszkania lub wynajmu, przeszło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

3 250 000 zł79 m² 41 139,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament W stanie deweloperskim Na sprzedaż oferujemy blisko 80 metrowy apartament na ostatnim, 5 piętrze wyjątkowej inwestycji Foksal 13/15. Prestiżowy adres Foksal 13/15 to wyjątkowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

460 000 zł37 m² 12 432,40 zł/m²

 

Piętro:4/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 37 m usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na Bielanach - ul. Dorycka. Na powierzchnię mieszkania składa sie: -dwa pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Synów Pułku

Jelonki,Warszawa

630 000 zł52 m² 12 115,40 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

3 pokoje | pod najem | blisko komunikacji | 1976 r | 52 m2 Do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe znajdujące się na 6. piętrze z 11. Blok z 1976 roku, odświeżony razem z klatkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Orzycka

Mokotów,Warszawa

719 999 zł42 m² 17 142,80 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

** mieszkanie mokotów I 2pokoje I 42m2 I Z balkonem ** Idealne pod inwestycję I Działalnośc gospodarczą I Dla Młodego małżeństwa Oferuję mieszkanie 42m2 przy ul. Orzyckiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

3 400 000 zł106 m² 32 075,50 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mam przyjemność zaprezentować apartament zlokalizowany w prestiżowym budynku w samym sercu stolicy, kultowej i historycznej okolicy Placu Grzybowskiego. Powierzchnia całkowita 106 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

789 000 zł55 m² 14 418,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mam przyjemność przedstawić Państwu 2-pokojowe mieszkanie w okolicy zielonego Fortu Bema. Zapraszam do zapoznania się z ofertą poniżej. Mieszkanie składa się z: * salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

430 000 zł32 m² 13 437,50 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Kawalerka o powierzchni 31,8m2, usytuowana na 7 piętrze w bloku z 2003roku zlokalizowana na warszawskiej Białołęce przy ul Aluzyjnej. Osiedle zamknięte chronione, na terenie którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bukowińska

Górny Mokotów,Warszawa

725 000 zł48 m² 14 979 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Prezentujemy wolne mieszkanie 48,4m2. trzy pokoje z kuchnią prześwit. Usytuowane na 5 piętrze w 10-piętrowym budynku z roku 1968, przy ul. Bukowińskiej! Do Stacji Metra Wilanowska ok. 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Maszewska

Chomiczówka,Warszawa

614 000 zł55 m² 11 163,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Bielany, osiedle Chomiczówka, dużo zieleni, dobra komunikacja, autobus do stacji metra Młociny. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

759 000 zł56 m² 13 553,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Sprawdź viva invest najlepsze oferty na rynku! wyceny Z aktów, certyfikaty energetyczne Mieszkanie po generalnym remoncie na zielonych Bielanach przy ul. Josepha Conrada. Składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

715 000 zł36 m² 19 806,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

W kilku słowach: biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie, które idealnie nada się jako produkt inwestycyjny do najmu ze względu na atrakcyjną lokalizację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

1 400 000 zł88 m² 15 909,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Pure Estates ma przyjemności zaprezentować mieszkanie gotowe do wprowadzenia na Warszawskim Bemowie Metraż mieszkania to 88m2 składa się z; 3 sypialni Salonu Kuchni Łazienki Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Wola,Warszawa

585 000 zł38 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwupokojowe z loggią i oddzielną kuchnią , piwnica, pełna własność z księgą wieczystą, zakup za gotówkę. Poszukujesz idealnego miejsca na zakup swojego pierwszego mieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 779,20 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedam jasne, funkcjonalne mieszkanie! * powierzchnia: 61,87m2 * 3 pokoje, 2 balkony * wysoki standard wykończenia * panoramiczne okna na trzy strony świata * pełna własność (można posiłkować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jugosłowiańska

Mokotów,Warszawa

766 000 zł52 m² 14 759,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze (bez windy). Idealne dla Pary bądź singla. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Targówek,Warszawa

1 300 000 zł80 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 3pokojowe mieszkanie o powierzchni 80m2 Nieruchomość składa się z dwóch poziomów: poziom I - salon z kuchnią - pokój - taras - łazienka - taras 10m2 Poziom II -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Anin,Warszawa

449 000 zł38 m² 11 919,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Dwa pokoje w zielonym Aninie Mieszkanie znajduje się w Aninie na osiedlu ibj w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Dwupokojowe mieszkanie na parterze, do remontu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mickiewicza

Wesoła,Warszawa

2 000 zł38 m² 52,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2- pokojowe mieszkanie o metrażu 38 m2 do wynajęcia na osiedlu przy ul. Mickiewicza w Warszawie Wesołej. Bezpośrednio od właściciela. Mieszkanie odświeżone oraz umeblowane znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł47 m² 22 269,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość usytuowaną w Wilanowie przy al. Rzeczypospolitej, gdzie klasyczna elegancja spotyka się z nowoczesnym luksusem, tworząc idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

1 250 000 zł54 m² 23 148,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle atrakcyjną ofertę jasnego 2 pokojowego mieszkania w wysokim standardzie, gotowego do zamieszkania - usytuowanego w sercu zielonego Powiśla przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

800 000 zł42 m² 19 212,30 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Międzyborskiej na warszawskim Gocławiu. Nieruchomość znajduje się w bardzo przyjemnej i dobrze skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

940 000 zł60 m² 15 771,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Warszawski Mokotów graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co znacząco wpływa na jego atrakcyjność. Uznawany za centrum biznesowe stolicy, słynie z wysoko rozwiniętej infrastruktury handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

1 588 000 zł78 m² 20 359 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1913

Mam przyjemność zaprezentować Państwu na sprzedaż wyjątkową ofertę 4 - pokojowego apartamentu o powierzchni 78 m2. Apartament mieści się w zabytkowej Kamienicy pod Zegarem przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szaserów

Praga-Południe,Warszawa

710 000 zł48 m² 14 819,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu niezwykle klimatyczne mieszkanie usytuowane na Pradze-Południe przy ul. Szaserów, gdzie doskonale skomunikowane z centrum kameralne otoczenie tworzy wyjątkowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

1 250 000 zł69 m² 18 115,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do wprowadzenia apartament z dużym balkonem przy metrze Wilanowska ul. Bukowińska 10. Piękne, słoneczne mieszkanie trzy pokojowe o pow. 69,38 m2 mieści się na pierwszym piętrze w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sławińska

Wola,Warszawa

629 900 zł32 m² 19 968,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo, oferujemy na sprzedaż kawalerkę na Woli blisko Ronda Daszyńskiego na ulicy Sławińskiej. Mieszkanie: powierzchnia: 31.5 m2 Liczba pokoi: 1 Piętro: 1 Czynsz: 415 zł Stan lokalu: wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kwatery Głównej

Praga-Południe,Warszawa

1 450 000 zł110 m² 13 181,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Piękny apartament w bezpośrednim sąsiedztwie rezerwatu przyrody Olszynka Grochowska na warszawskiej Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się na parterze z dużym ogrodem (loggii 11 m2, ogrodka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czackiego

Śródmieście,Warszawa

1 350 000 zł48 m² 28 125 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Mamy do sprzedania piękne mieszkanie zlokalizowane w najlepszym punkcie Warszawy, przy ul. Świętokrzyskiej. Lokal składa się z: - 2 pokoi - kuchni - łazienki Usytuowany jest na 2 piętrze w 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Warszawa

Wilanów,Warszawa

645 722 zł66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Wilanów/na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 65,89m2 Mieszkanie składa się z: - holu, - kuchni, - pokoju, - salonu, - łazienki, oraz balkonu o powierzchni 7,90 m2 Miejsce w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Sielce,Warszawa

835 000 zł50 m² 16 743,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Polecam rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50 mkw zlokalizowane na parterze 4-piętrowej kamienicy z lat 50-tych położonej na Dolnym Mokotowie, 5 minut spacerem od Łazienek Królewskich przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. I Poprzeczna

Anin,Warszawa

846 000 zł57 m² 14 920,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości MD Home ma przyjemność zaprezentować słoneczne, ciche i przestronne 2-pokojowe (możliwość wydzielenia 3 pokoju) mieszkanie o powierzchni 56,7m2 zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

1 047 000 zł47 m² 22 215,20 zł/m²

 

Piętro:13/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Platinium I Grzybowska I Sprzedaż I Dwa pokoje I Apartament Na sprzedaż mieszkanie składające się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni oraz łazienki w Apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skoczylasa

Nowa Praga,Warszawa

820 000 zł53 m² 15 559,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Przedostatnie zdjęcie w galerii przedstawia rzut lokalu. Oferuję na sprzedaż mieszkanie w doskonałej lokalizacji jaką jest ul. Skoczylasa - bliskość terenów zielonych, świetne połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wyspowa

Targówek,Warszawa

1 345 000 zł108 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2002

Przy tej ofercie Osoba prowadząca. Do sprzedania dwa mieszkania własnościowe z prowadzonymi ksiegami wieczystymi o pow. 58 m 2 i 48 m 2 , na Osiedlu Targówek Zacisze , przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Wilanowska

Stegny,Warszawa

2 250 000 zł183 m² 12 295,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność zaprezentować przestronny cichy apartament usytuowany na bardzo kameralnym luksusowym osiedlu o niskiej zabudowie. Do apartamentu przynależy własny przestronny ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne