dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

880 000 zł45 m² 19 748,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferuję Państwu przestronne mieszkanie o słonecznej ekspozycji, z dwoma urokliwymi ogródkami, położone na nowym osiedlu z 2017 roku, zaledwie kilka minut spacerem od stacji metra Bemowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

1 780 000 zł85 m² 20 941,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Ursynowie wykończone w oparciu o detale Metro Imielin 10 min na pieszo Budynek z 2000 r cegła Wysokość 2,93 m Ekspozycja wschodnio-zachodnia 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rechniewskiego

Gocław,Warszawa

690 000 zł36 m² 19 081,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

! zarezerwowane! idealne mieszkanie na start w pożądanej przez kupujących okolicy, na nowoczesnym zamkniętym osiedlu na gocławiu! Dodatkowo aż 2 miejsca parkingowe! - Zapraszam do zapoznania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

999 000 zł50 m² 19 980 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Mokotowie, blisko Łazienek Królewskich Budynek z 2005r , cegła Wysokie 2,80 m Ekspozycja zachodnia Widok na wewnetrzne patio, ciche Miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Gocław,Warszawa

797 500 zł55 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3-pokojowe, pow. 55 m2 - Nowocześnie Urządzone, po remoncie, do Zamieszkania od zaraz - Praga Południe Oferujemy na sprzedaż przytulne, nowocześnie wykończone mieszkanie z dużym balkonem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Saska Kępa,Warszawa

4 890 000 zł18 m² 271 365 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na Saskiej Kępie, blisko ulicy Francuskiej , do centrum Warszawy 10 minut. Jasne, ciepłe mieszkanie. Super jako inwestycja na wynajem , również jako pierwsze mieszkanie dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krokwi

Białołęka Dworska,Warszawa

765 000 zł42 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,50 m , 2 piętro w 3-piętrowym bloku z windą z 2014 roku -warszawa, białołęka Dworska, ul. Krokwi. Wybudowane przez Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Nowa Praga,Warszawa

719 000 zł49 m² 14 877,50 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na Pradze Północ w pobliżu stacji metra Szwedzka. Lokal położony jest na 5 piętrze w dziesięciopiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

1 100 000 zł55 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy do zaoferowania na sprzedaż apartament na kameralnym zamkniętym osiedlu z całodobową ochroną. Układ mieszkania jest bardzo funkcjonalny. Dodatkowo mieszkanie posiada dużą zadaszoną loggię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Fort Służew

Ursynów,Warszawa

995 000 zł44 m² 22 613,60 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Polecamy jasne, ciche 2 pokojowe na Ursynowie wykończone w oparciu o detale Budynek z 2019r, cegła, winda Ekspozycja południowy wschód Okna na wenętrzne zielone patio Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja 3 Maja

Śródmieście,Warszawa

3 100 zł40 m² 77,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak in Polish, ukrainian, english languages. Do wynajęcia mieszkanie, 40m , w pełni umeblowane, ul. 3 maja, śródmieście Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Bielany,Warszawa

877 000 zł55 m² 16 000,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Lokalizacja: mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ulicy Conrada 10 w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Chomicza - wyjątkowego terenu zielonego pozwalającego na wytchnienie i odpoczynek od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

687 362 zł92 m² 7 471,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Tylko w sobotę (15.06.2024) - PILNA SPRZEDAŻ! W celu uzyskania większej ilości informacji oraz umówienia się na indywidualną prezentację, proszę o kontakt telefoniczny. Jeśli nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żelazna

Wola,Warszawa

1 530 000 zł83 m² 18 433,70 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Ciche mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 83m2, usytuowane na 4 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane w samym centrum Warszawy. Budynek na zamkniętym, ochranianym osiedlu w znakomitej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Śródmieście,Warszawa

1 950 000 zł53 m² 36 661 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Apartament w inwestycji Emili Plater 15. To prestiżowa lokalizacja w sąsiedztwie Hotelu Nobu i kompleksu Koszyki. Inwestycja składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

999 000 zł51 m² 19 588,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dwupokojowego mieszkanie przy ulicy Krochmalnej. To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę, przestrzeń i bliskość wszystkich atrakcji miasta. Mieszkanie o powierzchni 51 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Aleja Stanów Zjednoczonych

Praga-Południe,Warszawa

1 300 000 zł75 m² 17 333,30 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 75 m znajdujące się na 7 piętrze 10 piętrowego budynku z windą, budynek z 2008 roku. > rozkład pomieszczeń - 3 pokoje: ok 18 m , ok 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 821,80 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

Jeżeli szukasz funkcjonalnego mieszkania w dobrze skomunikowanej lokalizacji, a zarazem z oknami wychodzącymi na zieleń to dobrze trafiłeś. Prezentowane mieszkanie znajduje się na 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Prystora

Skorosze,Warszawa

819 000 zł51 m² 15 996,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe, gotowe do wprowadzenia, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 51,20 m2 znajduje się na parterze w 6 piętrowym budynku z 2016 roku zlokalizowane w dzielnicy Ursus.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Stary Żoliborz,Warszawa

850 000 zł49 m² 17 386 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,89m. Zlokalizowane w prestiżowej lokalizacji na Starym Żoliborzu przy Placu Inwalidów, w odległości 10 min pieszo do stacji Metro Plac Wilsona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Powiśle,Warszawa

849 000 zł46 m² 18 472,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

449 000 zł26 m² 17 269,20 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Zapraszam na prezentację przytulnej kawalerki na Warszawskich Bielanach. Mieszkanie jest w bardzo dobrym stanie, wymaga jedynie drobnego odświeżenia. Na 26m znajduje się pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Zawady,Warszawa

1 075 000 zł49 m² 21 938 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Osowska

Grochów,Warszawa

495 000 zł28 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1961

Mam przyjemność prezentować Państwu 1 - pokojowe mieszkanie o powierzchni 27 m2 zlokalizowane na Pradze Południe / Grochów. Ulica Osowska Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagowska

Górce,Warszawa

979 000 zł62 m² 15 790,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Wyjątkowe Mieszkanie na pograniczu Woli i Bemowa! 3 pokoje na 9 piętrze Idealne dla Rodzin lub na wynajem obok Metro w 10 min do Centrum Galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Małej Łąki

Ursynów,Warszawa

1 069 000 zł63 m² 16 968,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Oferta bezpośrednia więc ewentualna prowizja do zaoszczędzenia ;) Śliczne jasne mieszkanie po generalnym remoncie. W pełni umeblowane i wyposażone. Duży 30 metrowy salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 539 000 zł67 m² 22 942,80 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich, które zachwyca swoim urokiem i funkcjonalnością. Mieszkanie usytuowane na 5. i ostatnim piętrze imponuje nie tylko swoją lokalizacją, ale także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Mehoffera

Białołęka,Warszawa

580 000 zł38 m² 15 251,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta tylko U nas! piękne 2 pokojowe mieszkanie do wprowadzenia! Mieszkanie spełnia również kryteria programu "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Natolin,Warszawa

767 500 zł61 m² 12 498 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania na Ursynowie, w dzielnicy Natolin, przy ulicy Kazury 5. To miejsce dla osób ceniących spokojne otoczenie i bliskość zieleni. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koźmińska

Solec,Warszawa

789 000 zł37 m² 21 592,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Mam przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, jaką jest Solec. Mieszkanie Jasne, 2 pokoje o powierzchni 36,54 m . W skład mieszkania wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

679 000 zł35 m² 19 400 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wojska Polskiego

Żoliborz,Warszawa

5 900 zł78 m² 75,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa lokalizacja i usytuowanie apartamentu - ogromny taras na ostatnim piętrze! Mamy przyjemność zaoferować Państwu do wynajęcia jasny, niezwykle przestronny, wykończony w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Młynarska

Młynów,Warszawa

700 000 zł40 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wola (młynów) ul. Młynarska (przy skrzyżowaniu z ul. Górczewską) | przystanki autobusowe 100 m od klatki | tramwaje 200 m | stacja metra Młynów 800 m 40 m2 | 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

3 700 zł54 m² 68,52 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Praga-Północ розмовляємо українською Metro Dworzec Wileński Powierzchnia 54m2 + piwnica Mieszkanie składa się z: - salonu z aneksem kuchennym oraz klimatyzacją -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

899 000 zł50 m² 17 980 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż komfortowe, przestronne mieszkanie z balkonem w top lokalizacji - Jana Pawła II. Najważniejsze informacje: powierzchnia: 50 m Piętro 6 - przepiękny widok, 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

875 000 zł46 m² 18 817,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferujemy na sprzedaż słoneczne, jasne 2-pokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w spokojnym otoczeniu i bardzo zielonym przy ul. Broniewskiego na Sadach Żoliborskich. Atuty nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

740 000 zł55 m² 13 405,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie na spokojnym i strzeżonym osiedlu "pod Dębami" z własnym miejscem parkingowym w cenie. Mieszkanie o powierzchni 55.20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

629 000 zł38 m² 16 552,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Uwaga Rezerwacja do 12.07.2024 Witam OFERTA PRYWATNA! Posiadam do sprzedaży nasze prywatne super przytulne słoneczne mieszkanko w bardzo atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Smoleńska

Targówek,Warszawa

800 000 zł59 m² 13 559,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 59 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1975 roku -warszawa, targówek, ul. Smoleńska. Blok został kilka lat temu doskonale ocieplony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wieluńska

Wola,Warszawa

704 000 zł49 m² 14 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 49 m , 2 piętro w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku -warszawa, wola, ul. Wieluńska. Na powierzchnię mieszkania składa się: -duży pokój ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Plac Jana Henryka Dąbrowskiego

Śródmieście,Warszawa

540 000 zł26 m² 20 930,20 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Digital Broker przedstawia kawalerkę w samym centrum Warszawy - idealne miejsce dla osób poszukujących mieszkania na start lub mieszkania inwestycyjnego. Mieszkanie do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia