dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 064 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 064 ogłoszenia

700 000 zł42 m² 16 666,67 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie w inwestycji Metro Life na warszawskim Bemowie Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w stanie deweloperskim położone w nowoczesnej inwestycji Metro Life.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł53,10 m² 13 163,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż , 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,1 m 2 , położone na IV piętrze bloku bez windy na spokojnym osiedlu mokotowskim - Stegny Północ. Mieszkanie jest rozkładowe, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł53,10 m² 12 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż funkcjonalne i bardzo dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 53,1 m , położone na 1. piętrze w budynku na strzeżonym i ogrodzonym osiedlu. Lokal składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł44,40 m² 14 391,89 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Budynek z 2003 roku znajduje się na kameralnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej. Mieszkanie o powierzchni 44,40 m2, dwupokojowe z aneksem kuchennym, po remoncie, gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

485 000 zł24,50 m² 19 795,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 1-pokojowe na parterze w 4-piętrowym bloku bez windy z 1970 roku zlokalizowane na warszawskiej Pradze -południe przy ul. Grenadierów. Budynek z lat 70. Osiedle spokojne.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł50,70 m² 15 582 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

. Zamieszkaj na Mokotowie! ul. Stefana Bryły! Metro Wilanowska! Prezentujemy mieszkanie 50,70m2. 3 pokoje z widną samodzielną kuchnią Rozkładowe słoneczne Wschód Południowy Zachód Usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł130 m² 73,08 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Apartament 5-pokojowy mokotowska 51/53, śródmieście warszawy Apartament 5-pokojowy o powierzchni 130 m położony jest na V (ostatnim) piętrze jednej z najładniejszych przedwojennych.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Mamy przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowy apartament znajdujący się na Wilanowie. Nieruchomość Apartament o powierzchni 140 m2 został zaprojektowany w bardzo przemyślany sposób,.

Szczegóły ogłoszenia

1 370 000 zł57,30 m² 23 909,25 zł/m²

 

Piętro:10/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Wólczyńskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 10 piętrze w 14 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł26,40 m² 17 424,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Wola / Śródmieście - ul. Miła - 26.4m2 / 1 pokój / winda / 8/9 piętro Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nieruchomości położonej na warszawskiej Woli. Mieszkanie posiada 1 pokój oraz.

Szczegóły ogłoszenia

728 000 zł43,21 m² 16 847,95 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie (44m2) do wprowadzenia blisko Merta Trocka Lokalizacja: adres: targówek, warszawa Odległość do Metro Trocka: 9 minut pieszo Infrastruktura: piekarnie, sklepy (Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł34,39 m² 28 205,87 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Oferuję na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie typu open space z wydzieloną sypialnią, położone w prestiżowej lokalizacji tuż przy metrze Aleja Wilanowska. Opis mieszkania:.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł28 m² 23 178,57 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Śródmieściu przy ul. Grzybowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 6 piętrze w 15 piętrowym budynku. Rok budowy: 1975 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł47,60 m² 17 857,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Mokotowie! 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie przy ul. Orzyckiej. Park, place zabaw i siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł47,70 m² 16 561,84 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w 8-piętrowym bloku z windą z 1967 roku zlokalizowane na warszawskiej Ochocie przy ul. Grójeckiej. Mieszkanie w drugiej linii zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł141,50 m² 10 530 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Przestronne mieszkanie 141,6 m z możliwością podziału na kilka lokali | Gocław Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość o powierzchni 141,6 m położona na warszawskim Gocławiu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

7 000 zł73 m² 95,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia wyjątkowy apartament wykończony w najlepszym standardzie, położony na nowoczesnym osiedlu Zielony Żoliborz (ul. Rydygiera) w zielonej, prestiżowej części miasta, na granicy.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 000 zł96,70 m² 25 336,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Prezentujemy Państwu wyjątkową nieruchomość, której próżno szukać w codziennych ofertach rynkowych. Przestronne, rozkładowe mieszkanieo powierzchni 96,7 m z ogromnym potencjałem.

Szczegóły ogłoszenia

594 000 zł32 m² 18 562,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowoczesny apartament o powierzchni 32 m , położony na 3. piętrze w inwestycji Modern Space przy ul. Wiktoryn 6a, zrealizowanej przez renomowanego dewelopera Robyg.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł46,50 m² 11 827,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie usytuowane na Targówku przy ul. Krasiczyńskiej. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. Ok 200 m ( 5 minut pieszo ) od stacji metra kondratowicza, tuż obok dużo linii autobusowych. Ekspozycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 179 000 zł73,50 m² 16 040,82 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do życia w stolicy, a jednocześnie z dala od wielkomiejskiego zgiełku, wśród pięknych okoliczności przyrody - jesteś pod dobrym adresem! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł104 m² 12 403,85 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1928

Mieszkanie - strych w zabytkowej, przedwojennej kamienicy na Starej Ochocie, kolonii Lubeckiego. Dom Spółdzielni Mieszkaniowej profesorów Wolnej Wszechnicy Polskiej, zbudowany w latach 1925-28.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł40,23 m² 21 501,37 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Opiekun oferty Hubert Kask tel.   Przedstawiam wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 40,23 m2 z ogródkiem, które łączy w sobie wygodę codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł56,30 m² 17 584,37 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Na sprzedaż, funkcjonalne, rozkładowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone w Śródmieściu Warszawy, przy Alei Solidarności w bezpośrednim sąsiedztwie Placu Bankowego. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

446 000 zł29,20 m² 15 273,97 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż kawalerka 29 m ul. Czernikowska 56 (róg Bartyckiej) Oferuję na sprzedaż klasyczną kawalerkę o powierzchni 29 m , położoną na parterze w zadbanym budynku należącym do.

Szczegóły ogłoszenia

5 900 zł55 m² 107,27 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w ścisłym centrum Warszawy | 3 pokoje | Aleje Jerozolimskie | Śródmieście Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 55 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

464 000 zł34 m² 13 647,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Sprzedam przestrzenną kawalerkę 34m z klimatyzacją, położoną na zamkniętym, zielonym i cichym osiedlu przy ul. Augustówka (styk Mokotowa i Wilanowa), ogrzewanie elektryczne, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 300 000 zł46,03 m² 28 242,45 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowy, 2 pokojowy apartament o powierzchni 46 m , zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Oxygen przy ul. Wronia 45 tuż obok Browarów Warszawskich.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł39,30 m² 16 412,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nowoursynowskiej budynek Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 39,3m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

6 150 000 zł240 m² 25 625 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2003

Luksusowy apartament 240 m w sercu Warszawy Śródmieście - ul. Czerniakowska | prywatne piętro | park za oknem Na sprzedaż unikatowy apartament klasy premium o powierzchni 240 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł78,51 m² 18 978,47 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

rezerwacja Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne i widne i klimatyzowane mieszkanie 3 pokojowe położone na znanym i lubianym osiedlu Hubertus. Mieszkanie dobrze rozplanowane z zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

812 000 zł55,30 m² 14 683,54 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Targówku przy ul. Uznamskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku. Rok budowy: 2009 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł48 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Świetnie przygotowane mieszkanie z uroczym widokiem na Warszawę. Rewelacyjna lokalizacja daje komfort mieszkania w stolicy z dostępem do wszyswtkich kluczowych miejsc w krótkim czasie.

Szczegóły ogłoszenia

1 069 000 zł51 m² 20 960,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 - pokojowe mieszkanie na Starym Żoliborzu blisko Placu Wilsona przy ul. Krasińskiego. Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 50,47 m , usytuowane na III piętrze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 300 000 zł87 m² 26 436,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Luksusowy apartament | Modern Mokotów | 2 balkony | klimatyzacja | premium Na sprzedaż nowy, nigdy niezamieszkany apartament położony na prestiżowym osiedlu Modern Mokotów przy ul. Wołoskiej -.

Szczegóły ogłoszenia

638 000 zł43,50 m² 14 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Potencjał aranżacyjny w sercu zielonego Natolina ul. Lasek Brzozowy Mościcki Nieruchomości prezentuje do sprzedaży dwustronne, niezwykle ustawne mieszkanie o powierzchni 43,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

3 290 000 zł140 m² 23 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Eurovilla prezentuje na sprzedaż przestronny i elegancki apartament o powierzchni 140 m , położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Warszawy. To idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

699 699 zł50,20 m² 13 938,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Podstawowe informacje Mam do zaoferowania gotowiec inwestycyjny na Warszawskiej Białołęce, 4 pokoje na wynajem dające łączny przychód 6200 zł, umowy podpisane na okrągły rok! roi na poziomie 8.2%.

Szczegóły ogłoszenia

622 000 zł37 m² 16 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojowe mieszkanie położone tuż przy stacji Metro Wierzbno. Blok położony jest w drugiej linii zabudowy od al. Niepodległości, nie bezpośrednio przy ruchliwej ulicy, lecz nieco w głębi.

Szczegóły ogłoszenia

1 780 000 zł95 m² 18 736,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

4-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Franciszka Marii Lanciego budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 95m2. Układ: -.

Szczegóły ogłoszenia

437 000 zł24,30 m² 17 983,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Dobra Inwestycja | Blisko Metra | Gotowe do zamieszkania Okolica Woli to spokojna, zielona enklawa z łatwym dostępem do parku Szymańskiego - idealna do codziennego relaksu i rekreacji. Bliskość.