dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 032 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

7 032 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czumy

Bemowo,Warszawa

849 000 zł55 m² 15 324,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na Sprzedaż Wyjątkowa Nieruchomość 3 pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią zlokalizowane na Warszawskim Zielonym Bemowie! Szukasz mieszkania w spokojnej okolicy z dogodną komunikacją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sienna

Mirów,Warszawa

630 000 zł26 m² 24 230,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1963

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Mieszkanie w centrum Warszawy do zamieszkania Dane 630 000 zł 26,4 m2 ul. Sienna Rok budowy: 1963 Piętro 7 Układ mieszkania 2 pokoje Łazienka Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szekspira

Bielany,Warszawa

1 250 000 zł91 m² 13 736,30 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4 pokojowe na Warszawskim Bielanach przy ul. Szekspira. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Białej Floty

Mokotów,Warszawa

1 650 000 zł62 m² 26 612,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Sprzedam 3 pokoje mieszkanie które doskonale łączy praktyczność z wygodą codziennego użytkowania. Mieści się na 2. piętrze współczesnego, 6-kondygnacyjnego budynku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Ursus,Warszawa

750 000 zł58 m² 12 953,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Mieszkanie 4 pokojowe o powierzchni 57,90m2 usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym ocieplonym budynku z lat 70-tych zlokalizowane w Ursusie. Budynek jest dobrze ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Petöfiego

Bielany,Warszawa

880 000 zł57 m² 15 493 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Prezentowane mieszkanie to 3 pokoje z otwartą kuchnią i loggią do wprowadzenia od zaraz. Mieszkanie jest ciche, a z okien roztacza się piękny widok na Stawy Brustmana Usytuowane jest od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

796 000 zł38 m² 20 892,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 38,10 m , 8 piętro w 8-piętrowym bloku z windą z 1995 roku -warszawa, mokotów, ul. Zygmunta Modzelewskiego. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janusza

Wola,Warszawa

625 000 zł32 m² 19 488,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż mieszkanie/kawalerka na Woli - 100m do metra Księcia Janusza Przestronna kawalerka składająca się z przedpokoju z dużą szafą wnękową, salonu z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Iwicka

Mokotów,Warszawa

949 000 zł50 m² 18 792,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Tylko W naszym biurze Mam przyjemność przedstawić klimatyczne mieszkanie na Dolnym Mokotowie, w wyjątkowym miejscu, przy cichej zielonej ulicy Iwickiej, w pobliżu ul. Chełmskiej. Wysoki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

579 000 zł51 m² 11 375,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie o powierzchni 50,9m2 znajdujące się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu "dąbrówka Wiślana" przy ulicy Aluzyjnej na Warszawskich Nowodworach (dzielnica Białołęka). Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 096 540 zł50 m² 21 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszamy do zapoznania się z pięknym, urokliwym, słonecznym mieszkaniem wykończonym w wysokim standardzie na Mokotowie z bardzo dużym ogródkiem! Atuty oferty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Rembielińska

Bródno,Warszawa

450 000 zł27 m² 16 489,60 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Na sprzedaż mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 27,29m2 znajdujące się w doskonale skomunikowanej części Warszawy przy ulicy Rembielińskiej 15. Mieszkanie usytuowane jest na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Szczęśliwicka

Ochota,Warszawa

879 000 zł38 m² 23 371,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Azure nest to Unikatowa kawalerka w bardzo lubianej inwestycji dom awangarda na ul. Szczęśliwickiej 54. W skrócie : * Piękna i wyjątkowa przestrzeń - w klimatycznej aranżacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Bielany,Warszawa

500 000 zł26 m² 19 230,80 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka po generalnym remoncie, z ładnym widokiem, 8 minut spacerem od Metra Wawrzyszew. Idealne na start lub pod wynajem okazjonalny lub krótkoterminowy ze względu na lokalizację i bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

614 000 zł27 m² 22 996 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Al. Jana Pawła II 26,70m2 Metro Rondo onz nieopodal! Po generałnym remoncie! Można odrazu wprowadzić się Mieszkanie 2 pokoje z kuchnią prześwit Kuchnią wykonczona marmurem W pokoju głównym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowodworska

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł46 m² 14 782,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Słoneczne mieszkanie 2 pokojowe z dużym balkonem. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, znajdujące się przy ulicy Nowodworskiej nieopodal wału wiślanego. W pobliżu znajduje się galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podchorążych

Mokotów,Warszawa

480 000 zł22 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Kawalerka po remoncie o powierzchni 21,8m2 usytuowana na 3 piętrze w niskim budynku z lat 40-tych - Warszawa, mokotów, ul. Podchorążych. Kamienica zadbana, klatka po remoncie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pustola

Wola,Warszawa

670 000 zł37 m² 18 108 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego mieszkania o powierzchni 37,3m2 na warszawskiej Woli przy ulicy Pustola. Mieszkanie usytuowane jest na czwartym piętrze (bez windy),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Redutowa

Ulrychów,Warszawa

1 550 000 zł49 m² 31 755,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48,81 m2 na warszawskiej Woli, rejon Ulrychów, ulica Redutowa. Super lokalizacja - Blok zlokalizowany jest tylko 500m od stacji metra, co oznacza, że na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Wola,Warszawa

770 000 zł42 m² 18 329 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Bezpośrednio od Dewelopera! Zdjęcia przedstawiają wcześniejsze etapy inwestycji (etapy nr 1 i nr 2). Oferowane mieszkanie będzie częścią trzeciego, ostatniego etapu tej niespotykanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

600 000 zł25 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Przestronna kawalerka o powierzchni 25,21 m znajduje się na 1. piętrze czteropiętrowego budynku z 2022 roku, oferując nowoczesny komfort w jednym z najbardziej klimatycznych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemiatycka

Jelonki,Warszawa

673 785 zł50 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz przestronnego mieszkania dla siebie i rodziny w bliskim sąsiedztwie natury a zarazem z dobrą komunikacją? To mieszkanie jest dla Ciebie! Nieruchomość położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Czechowa

Wawrzyszew,Warszawa

2 900 zł26 m² 111,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia nowoczesną, urządzoną kawalerkę na ul. Czechowa na Wawrzyszewie. Oferowane mieszkanie usytuowane jest na piątym piętrze i składa się z pokoju (16,5 m2), aneksu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 501,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronne i funkcjonalne mieszkanie, położone na 5 piętrze w budynku z 2008 roku, zlokalizowane na warszawskim Ursusie przy ulicy Skoroszewskiej. Doskonałe dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Warszawa

1 200 000 zł43 m² 27 907 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Prezentujemy dwupokojowe mieszkanie 49m2. U zbiegu centralnych ulic Warszawy! Alei Jana Pawła II/ Alei Solidarności! Mieszkanie w solidnej 6-piętrowej kamienice, usytuowane na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Topiel

Śródmieście,Warszawa

785 000 zł36 m² 21 805,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*tylko U nas* Zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, stylowego 2 - pokojowego, funkcjonalnego oraz cichego mieszkania, znajdującego się na warszawskim Powiślu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

690 000 zł32 m² 21 562,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż lokal użytkowy zaadaptowany na cele mieszkaniowe - 32 m , przy Polach Mokotowskich Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego lokalu użytkowego przekształconego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pillatich

Mokotów,Warszawa

699 000 zł38 m² 18 590,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,6m2, usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1966 roku zlokalizowane na Dolnym Mokotowie przy ul. Braci Pillatich. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

1 350 000 zł77 m² 17 532,50 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Super Inwestycja! Trzy mieszkania w cenie jednego, z kuchniami, łazienkami. Idealne pod wynajem. Zadzwoń po więcej informacji Okazja, budowa dopiero się rozpoczyna, wiele takich mieszkań do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krysta

Wola,Warszawa

867 000 zł53 m² 16 358,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 53m2 usytuowane na 3 piętrze w trzypiętrowym budynku na warszawskiej Woli. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 3 pokoje, oddzielna kuchnia, /w łątwy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

1 100 000 zł48 m² 22 916,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48m2, usytuowane na 6 piętrze w 6 piętrowym budynku z 2012 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Józefa Sowińskiego. Czysty i zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szuberta

Ursus,Warszawa

490 000 zł30 m² 16 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Ciche mieszkanie w kamienicy w urokliwej okolicy na warszawskich Nowych Włochach. Na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 30,00 m2 i wysokości 3 m w budynku z 1939 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Armii Ludowej

Śródmieście Południowe,Warszawa

695 000 zł38 m² 18 289,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Prezentujemy Państwu mieszkanie znajdujące się na Al. Armii Ludowej 7 (śródmieście Południowe) Największym atutem nieruchomości jest lokalizacja oraz rozkład pomieszczeń. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaszowiecka

Mokotów,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 891,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Dwustronne, dwupokojowe, mieszkanie o powierzchni 37 m2 z loggią, usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku z 1974 roku. Mieszkanie jest bardzo ciche, z okien widać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Kamionek,Warszawa

5 500 zł73 m² 75,52 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Czteropokojowe mieszkanie do wynajęcia 72,8 m2, piętro 9/10 z windą, w budynku z 1992r. przy ul. Targowej, praga-Południe Grochów. Po kapitalnym remoncie, idealne dla rodziny, grupy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Górczewska

Górce,Warszawa

449 000 zł29 m² 15 482,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie 29 m2, piętro 1/4 bez windy, w budynku z 1995r., Bemowo, Górce. Gotowe do zamieszkania po ewentualnym odświeżeniu, idealne dla singla/singielki lub pary,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gąbińska

Bielany,Warszawa

700 000 zł49 m² 14 198,80 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 49,3m2 usytuowane na parterze w bloku 10 piętrowym z roku 1970 zlokalizowane na Bielanach. Funkcjonalny układ: - duża kuchnia z oknem, -ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strubiczów

Włochy,Warszawa

440 000 zł30 m² 14 915,20 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Nie nawiązuję współpracy z agencjami nieruchomości, sprzedaż jedynie bezpośrednia, proszę nie dzwonić! Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią (bez okna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Zachariasza

Praga-Północ,Warszawa

415 000 zł27 m² 15 201,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1920

Szukasz mieszkania w rewitalizowanej kamienicy? Trafiłeś idealnie. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> Potrzebujesz bardziej szczegółowych informacji? Wyślij zapytanie e-mail o prospekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wynalazek

Mokotów,Warszawa

1 268 000 zł47 m² 26 978,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż Pięknie wykończony i przestronny 2 -pokojowy apartament z osobną kuchnia w budynku Luxor Residence przy ulicy Wynalazek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

780 000 zł56 m² 14 054 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Bardzo słoneczne i jasne trzypokojowe mieszkanie z balkonem usytuowane na drugim piętrze w budynku z dwiema windami z lat siedemdziesiątych. Mieszkanie jest bardzo przestronne.