dowolna

Mieszkania z rynku wtórnego Warszawa - Oferty sprzedaży i najmu

7 075 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

7 075 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

1 250 000 zł53 m² 23 584,90 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wirtualny spacer: Nowe mieszkanie do bezpośredniej sprzedaży, umeblowane i wyposażone, wcześniej nie zamieszkałe,na ostatnim piętrze,winda. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dzielna

Nowolipki,Warszawa

695 000 zł36 m² 19 214,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

W kilku słowach: nieruchomość do generalnego remontu, o doskonałym rozkładzie z ogromnym potencjałem zarówno inwestycyjnym, jak i jako pierwsze mieszkanie. Znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Orląt Lwowskich

Ursus,Warszawa

615 000 zł42 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania przytulne i komfortowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m2 w Ursusie Niedźwiadku przy ulicy Orląt Lwowskich. Mieszkanie bardzo ciche, ciepłe i widne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe

Wola,Warszawa

1 345 000 zł59 m² 22 738,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

1 345 000 zł I 3 pokoje | 89,15 ( 59,15m2 + 30m2 antresola) m2 I warszawa I wola Wirtualny spacer: sb360.online/8rtouf Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marymoncka

Bielany,Warszawa

837 000 zł43 m² 19 465,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 43m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim bloku zlokalizowane na warszawskich Bielanach przy ul. Marymonckiej - okolice szpitala Bielańskiego. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Geodetów

Ochota,Warszawa

526 000 zł24 m² 21 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Atrakcyjne mieszkanie na Ochocie. Lokal usytuowany na pierwszym piętrze w zadbanym budynku z lat 60-tych. Blok jest z roku 1967 i jest świeżo po wymianie ocieplenia i elewacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Suzina

Żoliborz Spółdzielczy,Warszawa

2 750 zł29 m² 94,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka po remoncie na Starym Żoliborzu. Idealne mieszkanie dla osoby ceniącej sobie komfort i jakość życia. 5 minut do stacji metra Plac Wilsona. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie 29 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 025 000 zł61 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Digital Broker prezentuje mieszkanie idealnie zarówno dla rodziny jak i lokaty kapitału. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz dwa duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Kabaty,Warszawa

799 000 zł47 m² 16 928 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Pragnę zaprezentować Państwu słoneczne mieszkanie dwupokojowe. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Na Uboczu 20 - Ilość pokoi: 2. - powierzchnia: 47,2 m . - piętro: 6/10. - rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

1 050 000 zł52 m² 20 192 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne 3-pokojowe, wykończone w wysokim standardzie mieszkanie znajdujące się na parterze, na zamkniętym osiedlu Nowy Targówek z 2019 roku Na mieszkanie o powierzchni 52.03m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Bemowo,Warszawa

919 000 zł67 m² 13 716,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przestronne 3 pokojowe mieszkanie na Warszawskim Bemowie. Mieszkanie Metraż mieszkania to 67,3m2 i składa się z: trzech pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

887 000 zł65 m² 13 646,20 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 65,3 m2 usytuowane na 3 piętrze w wysokim bloku z lat 70-tych zlokalizowane na Bielanach, chomiczówka ul. Bogusławskiego. Swietna lokalizacja 500.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kowalskiego

Targówek,Warszawa

640 000 zł47 m² 13 692,80 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Szukasz Jasnego i przestronnego mieszkania? Mam dla Ciebie idealną jasną przestrzeń we wspaniałej lokalizacji. Jest to wspaniałe mieszkanie dla Pary która nada indywidualnego charakteru tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 890 000 zł65 m² 29 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Sprzedam apartament - Mokotów, przy parku Pole Mokotowskie Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m , usytuowane na prestiżowym, zamkniętym i strzeżonym osiedlu Eko Park,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rodziewiczówny

Olszynka Grochowska,Warszawa

1 050 000 zł71 m² 14 851,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Przedmiotem ogłoszenia jest przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o wysokim potencjale aranżacyjnym, położone w prestiżowym kompleksie Aura Sky na Pradze-Południe. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Potocka

Żoliborz,Warszawa

986 900 zł47 m² 20 997,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Żoliborzu przy ul. Potockiej 60. Kompaktowe 3 pokoje - na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

1 250 000 zł56 m² 22 321,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m usytuowane na 2 piętrze w 4-piętrowym apartamentowcu z windą z 2009 roku zlokalizowane w Warszawie- bemowo, ul. Górczewska. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Mokotów,Warszawa

1 070 000 zł49 m² 21 739,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Oferuję do sprzedaży dwupokojowy apartament o powierzchni 49,22 m2 w prestiżowym osiedlu "mokotów Park" przy ulicy Bernardyńskiej na pierwszym piętrze niskiego apartamentowca z 2014 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

1 070 000 zł46 m² 23 260,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż przestronne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze nowoczesnego budynku apartamentowego na Żoliborzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Nowodwory,Warszawa

899 000 zł65 m² 13 830,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem na spokojnym osiedlu - Idealne dla rodzin i par! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

720 000 zł48 m² 14 937,80 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

ul. Waliców 20 - oferta aktualna! super widok na centrum warszawy! Słoneczne, trzypokojowe mieszkanie położone na piętnastym piętrze w szesnastopiętrowym budynku z lat "70. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ochota,Warszawa

480 000 zł32 m² 15 113,30 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

ul. Wiktoryn 6a - oferta aktualna! mieszkanie Z najemcą - umowa do 31.03.2025r Ciche, słoneczne, jednopokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w ośmiopiętrowym budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bacewiczówny

Ursynów,Warszawa

799 000 zł64 m² 12 484,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Digital Broker prezentuje mieszkanie idealnie zarówno dla rodziny jak i lokaty kapitału. Nieruchomość sprosta oczekiwaniom klientów ze względu na funkcjonalny rozkład pomieszczeń oraz bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana Warszawa

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł27 m² 25 925,90 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę w centrum Warszawy. 27 m2 - pokój połączony z kuchnią - nowoczesna łazienka z prysznicem Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

945 563 zł40 m² 23 650,90 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż od dewelopera bez prowizii / bez pcc Mówimy w językach ru/ ukr/ pl Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w sercu Mokotowa, na Służewcu. Nowe osiedle znajduje się w rejonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 300 000 zł62 m² 20 968 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładny apartament o wysokim standardzie zlokalizowany w budynku wybudowanym w 2006 roku, znajdującym się na terenie osiedla "miasteczko Wilanów".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obozowa

Koło,Warszawa

559 000 zł28 m² 19 964,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam lub zamienię. Wyremontowane dwupokojowe mieszkanie przy Lasku na Kole. Prezentowane mieszkanie ma 28 m . Składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

799 000 zł57 m² 13 951,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż śliczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 57,27m2 znajdujące się na 2 piętrze budynku przy ulicy Marywilskiej 65 na Żeraniu. Dla kogo? Mieszkanie idealne jest dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

680 000 zł58 m² 11 896,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż! Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Nieruchomość została wybudowana w 1962 roku przez Spółdzielnię Mieszkaniową "bródno". Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

725 000 zł54 m² 13 351,80 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z propozycją mieszkania trzypokojowego na warszawskim Targówku. Lokal jest dwustronny, pokoje ustawne. Kuchnia jest widna. Czynsz wynosi 1070 zł. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

2 950 zł55 m² 53,64 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 55 M2 | 2 pokoje | przy metrze stokłosy dla kogo: mieszkanie idealnie spełni oczekiwania singla lub pary, ceniących bliskie sąsiedztwo metra. Budynek: mieszkanie zlokalizowane jest na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Książkowa

Tarchomin,Warszawa

475 000 zł31 m² 15 372 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w doskonałym punkcie komunikacyjnym w sercu Tarchomina. w pobliżu dużo zieleni i terenów rekreacyjnych. Świetna lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Cybernetyki

Służew,Warszawa

849 000 zł53 m² 16 073,50 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Odkryj mieszkanie, które idealnie łączy w sobie nowoczesność, funkcjonalność i doskonałą lokalizację. Idealne dla singla, pary, lub inwestora, które chcą zainwestować w przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

913 000 zł63 m² 14 492,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowe mieszkanie na Białołęce, o pow. 63 m2, usytuowane na 2 piętrze w 7 piętrowym budynku z 2020 r. Mieszkanie rozkładowe, narożne (dwustronne) w bardzo dobrym stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fasolowa

Włochy,Warszawa

2 400 zł53 m² 45,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Fasolowej w Warszawie, dzielnica Włochy. Salon, sypialnia, łazienka z toaletą, półotwarta kuchnia z jadalnią, przedpokój. Duży balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

895 500 zł45 m² 19 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Uroczy Apartament na Wynajem w Miasteczku Wilanów - Idealne Miejsce dla Ciebie! informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45 m2 (jednostronne) z balkonem. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gocław,Warszawa

2 300 zł38 m² 60,53 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości ew ma przyjemność zaprezentować Państwu nową ofertę dostępną w naszej bazie. Przedmiotem oferty jest mieszkanie na wynajem o powierzchni 38m2 zlokalizowane w na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Budki Szczęśliwickie

Okęcie,Warszawa

2 000 zł18 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka o luksusowym standardzie w atrakcyjnej kameralnej zabudowie. W jego skład wchodzą: pokój z aneksem kuchennym, łazienka i ogród. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

690 000 zł47 m² 14 680,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1958

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania 3-pokojowego przy al. Sobieskiego 107 dostępnego od zaraz! *** mieszkanie do kapitalnego remontu **** grunt uregulowany- można posiłkować się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

3 700 zł46 m² 79,91 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowy apartament o wysokim standardzie z klimatyzacją, na zamkniętym, chronionym osiedlu Woronicza Park, usytuowanym u zbiegu ulic Woronicza i Etiudy Rewolucyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

899 000 zł73 m² 12 364,20 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Rozkładowe mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 74m2 usytuowane na 8 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskich Bielanach. Budynek z ramy h, zadbany. Dwa mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek