dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

2 990 zł48 m² 62,29 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny! Chcesz zamieszkać w, komfortowo urządzonym M-2 na Włochach? Świetnie trafiłeś! W skrócie Mieszkanie znajduje się w budynku przy ul. Krancowej. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Giełdowa

Wola,Warszawa

999 000 zł50 m² 19 888,50 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy Państwu do sprzedaży, ciche, zadbane, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni 50,23 m2 z dużym balkonem o powierzchni 3,65 m2 z widokiem patio, w nowym, osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Wola,Warszawa

795 000 zł52 m² 15 332,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

***english version below*** Wola | ul. Sowińskiego | 2 pokoje | balkon | garaż | pow. 51,85m2 Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku. Przestronne, wysokie (320 cm) doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Samolotowa

Gocław,Warszawa

619 000 zł63 m² 9 841,02 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ciche, 3-pokojowe mieszkanie na 8 piętrze budynku z 1985 r. (technologia rama h) przy ul. Samolotowej, na Gocławiu. Rozkładowe, dwustronne (północny/wschód i południowy/zachód),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Elsnerów,Warszawa

699 000 zł60 m² 11 650 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Do sprzedania komfortowe 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 1.piętrze w 3.piętrowym bloku z windą na osiedlu z 2015 roku znajdujące się przy ulicy Potulickiej 17. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

1 098 520 zł95 m² 11 550 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedajemy wyjątkowo ładne i funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie 95,11 m2 na dzielnice Wilanów Zawady w Warszawie. Mieszkanie o powierzchni 95,11 m2 znajduje się na parterze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Międzynarodowa to granica Saskiej Kępy z dogodną komunikacją i zielonym Parkiem Skaryszewskim. W tej lokalizacji chcę przedstawić Państwu nieruchomość o powierzchni 38 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

720 000 zł59 m² 12 226,20 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie na Ursynowie na 2 piętrze (bez windy) w budynku 4-kondygnacyjnym, usytuowane w znakomitym punkcie. Bardzo ciche, w drugiej linii zabudowy. Z każdego okna widok na zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dworkowa

Stara Miłosna,Warszawa

720 000 zł83 m² 8 695,65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu przestrzenne mieszkanie o powierzchni 82,80mkw na Osiedlu Akacjowa w Starej Miłosnej. Nieruchomość znajduje się w zabudowie wielorodzinnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

700 000 zł47 m² 14 957,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w apartamentowcu na Ursynowie przy al. Ken 47. Mieszkanie: całkowita powierzchnia użytkowa wynosi 46,80m2, która składa się z: - przestronny pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł53 m² 60,38 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajmu mieszkanie 2 - pokojowe o powierzchni 53 m 2 zlokalizowane w Warszawie przy ul. Jana Kazimierza/ Wola. Mieszkanie znajduje się na 7. piętrze w 7 - piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kowalczyka

Żerań,Warszawa

625 000 zł48 m² 12 972,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Mieszkanie w nowoczesnym wydaniu - kuchnia otwarta na salon z przejściem na duży taras - w pełni urządzane i wyposażone (sprzedawane wraz z wyposażeniem)! Na uwagę zasługuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

720 000 zł44 m² 16 363,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 44m2 na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Drewniane okna oraz podłoga. Mieszkanie na 2 piętrze z 4 w bloku z 2013 roku. Pomieszczenia: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Remiszewska

Targówek,Warszawa

398 000 zł39 m² 10 205 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania duża 2-poziomowa kawalerka o powierzchni 39m2 znajdująca się tuż przy Metro Targówek Mieszkaniowy przy ulicy Remiszewskiej 10. Nieruchomość składa się z cześci górnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Ledóchowskiej

Błonia Wilanowskie,Warszawa

3 000 zł20 m² 150 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Nowa oferta na wynajem W miasteczku wilanów:) Wyjątkowe mieszkanie 24m2. Mieszkanie składa się z salonu, kuchni w aneksie, otwartego przedpokoju, łazienki z wc. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo Lotnisko,Warszawa

649 000 zł47 m² 13 808,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Posiadamy w ofercie sprzedaży dwupokojowe mieszkanie znajdujące się przy ul. Millera 10 w Warszawie. Prezentowana nieruchomość o wielkości 55 m2 znajduję się na 7 piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

10 900 zł73 m² 149 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

English description below Nowocześnie wykończony apartament w sercu warszawskiego Powiśla tuż przy Elektrowni Powiśle i Bulwarach Warszawskich Apartament jest klimatyzowany, luksusowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Puławska

Służewiec,Warszawa

1 200 000 zł74 m² 16 172,50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ciche, trzypokojowe mieszkanie, na 6 piętrze apartamentowca z 2009 roku przy ul. Puławskiej w zamkniętym, strzeżonym osiedlu Służew nad Dolinką, z wewnętrznym patio i placem zabaw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Targówek,Warszawa

739 000 zł69 m² 10 700,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży bardzo cichego, rozkładowego, trzypokojowego mieszkania o powierzchni 69,06 m2, przy ul. Samarytanka 1 na Targówku. Lokal położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

699 000 zł44 m² 15 929,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Avenue Estate prezentuje przestronne, urządzone w wysokim standardzie dwupokojowe mieszkanie w ekskluzywnej dzielnicy Warszawy Miasteczku Wilanów. -Gotowe do wejścia- nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Stara Miłosna,Warszawa

600 zł320 m² 1,88 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:13

 

Umeblowane:tak

Wynajmę: kwaterę pracowniczą 45 miejsc noclegowych, 13 pokoi, wysoki standard, nowa! Do wynajęcia 45 miejsc w świeżo wykończonych pokojach. Każdy pokój posiada lodówkę i wentylację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

665 000 zł63 m² 10 582,40 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Doskonałe jako inwestycja, rozkładowe, 4-pokojowe mieszkanie do generalnego remontu w świetnie skomunikowanej okolicy Mokotowa. 10 minut spacerem od stacji metra Wilanowska, pod blokiem przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Poetów

Białołęka,Warszawa

630 000 zł57 m² 11 021,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny o pow. 57,16 m2 z ogrodem na zamkniętym osiedlu "winnica". Mieszkanie usytuowane na parterze 3-piętrowego budynku. Do mieszkania przylega zadbany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Imielin,Warszawa

650 000 zł61 m² 10 638,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

3 pokoje z balkonem 10 minut pieszo od metra Stokłosy Lub Imielin! Nieruchomość położona u zebu ulicy Cieszewskiego i Rotmistrza Pieleckiego Mieszkanie dwustronne z ekspozycją okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Miasteczko Wilanów,Warszawa

5 000 000 zł234 m² 21 324,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Unikatowy, 234-metrowy apartament | 4 pokoje | duży taras | dla ceniących przestrzeń I oddech wnętrza | ***** apartament Luksusowy 4-pokojowy Penthouse to idealna propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

819 000 zł53 m² 15 386 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Do sprzedania ciche mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane w Miasteczku Wilanów. Osiedle kameralne, otoczone zielenią, ogrodzone z ochroną i stróżówką. Wysoki standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Broniewskiego

Bielany,Warszawa

630 000 zł56 m² 11 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Wynagrodzenie agencji W całości pokrywa strona sprzedająca Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie przy ulicy Broniewskiego 101, bielany, piaski. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

790 000 zł44 m² 17 954,60 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Witam, mam ma sprzedaż przestronne, gotowe do wprowadzenia, 2-pokojowe mieszkanie w wysokim standardzie oraz znakomitej lokalizacji - idealne pod inwestycję. Mieszkanie o powierzchni 44 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bielany

Bielany,Warszawa

599 000 zł51 m² 11 745,10 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zachęcam państwa do zapoznania się Z nową ofertą mieszkania po generalnym remoncie na bielanach W pobliżu stacji metra młociny - 13 min. (tramwajem 26,28,33,35). Jesteś zainteresowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Plac gen. Józefa Hallera

Praga-Północ,Warszawa

2 200 zł30 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronną, jasną kawalerkę o powierzchni 30 mkw. przy ul. Pl. gen. J. Hallera na Pradze Północ. Mieszkanie mieści się na 4. (z 6) piętrze w bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

3 000 zł44 m² 69 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem najmu jest słoneczne mieszkanie o pow. prawie 44 m2 usytuowane na 2 piętrze w kameralnym bloku z windą we warszawskich Włochach przy ulicy Al. Jerozolimskie. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Syta

Zawady,Warszawa

612 500 zł49 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Ciche, dwupokojowe mieszkanie na parterze dwupiętrowego budynku, położonego wśród zieleni, przy ul. Sytej w Wilanowie Zawady. Rozkładowe, z ekspozycją okien trójstronną: północ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ochota,Warszawa

3 500 zł51 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem | 51,40 m2 | 2 pokoje | 3500 zł | Ochota | ul. Grójecka | triton park | Przedmiotem wynajmu jest dwupokojowe mieszkanie na 2 piętrze w zespole budynków Triton Park na warszawskiej Ochocie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimontowska

Wawer,Warszawa

599 000 zł56 m² 10 614,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie idealne dla rodziny, singla lub na wynajem ustawne 56,5 m2 z możliwością różnych aranżacji jasne, słoneczne mieszkanie z dużym balkonem gotowe do wprowadzenia wyposażenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Mokotów,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 189,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bezpośrednio! sprzedam odnowione, czyste 2 pokojowe mieszkanie ok. 37 m2, położone na 1 piętrze w wieżowcu oddalonym ok. 2 minuty od stacji metro Wierzbno w pobliżu tvp na Woronicza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okrąg

Powiśle-Solec,Warszawa

699 000 zł39 m² 17 923,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1945

Wyjątkowe mieszkanie z ogromnym potencjałem, w świetnej lokalizacji szuka nowego właściciela, kochającego niebanalne wnętrza, który da mu drugie życie! Obecna wysokość pomieszczeń to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Wola,Warszawa

3 200 zł43 m² 74,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie z parkingiem pod blokiem. Lokal o powierzchni 43 mkw. zlokalizowany jest na 1. piętrze bloku przy ul. Płockiej, na warszawskiej Woli. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

576 600 zł73 m² 7 898 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna Umów się na spotkanie! Kup.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij