dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Wesoła

Wesoła,Warszawa

514 662 zł48 m² 10 776 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W wesołej na pow. 47, 76m2 znajdziesz 2 przestronne pokoje + wydzielony aneks w salonie, sporą łazienkę, dużo miejsca w holu na szafy i.ponad 30m2 ogródka od słonecznej strony! W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

877 800 zł57 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje nowoczesne mieszkanie położone w strzeżonym osiedlu z portiernią na Mokotowie Lokalizacja: mieszkanie położone jest w zamkniętym, strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grupy AK Krybar

Czerniaków,Warszawa

3 900 zł47 m² 83,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie znajduje się na dolnym Mokotowie, przy ul. Grupy ak Krybar. To zaciszne i spokojne miejsce, niska zabudowa i spójne okoliczne osiedla tworzą niepowtarzalny klimat tego miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Brzeziny

Białołęka,Warszawa

457 780 zł48 m² 9 470 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Gotowe mieszkanie! Budynek oddany do użytkowania! Polecam bardzo ustawne 3 pokoje na Białołęce, w doskonałej cenie, strona południowa więc bardzo słoneczne, kameralny budynek w którym jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzymowskiego

Mokotów,Warszawa

608 900 zł44 m² 13 981,60 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę przestronnego i jasnego mieszkania usytuowanego przy ul. Rzymowskiego. Mieszkanie o powierzchni 43 m2 znajdujące się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

1 650 000 zł50 m² 33 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

I i have the pleasure to present you a unique property in an iconic location, near Łazienki Park, in the historic Latawiec Estate, in the very heart of Warsaw! The owner, a well-known and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

940 000 zł67 m² 13 967,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferuję Państwu przestronne i w pełni wyposażone 2-pokojowe mieszkanie z garderobą i oddzielną kuchnią, na 1. piętrze inwestycji - Wilanów Królewskie Przedmieście przy Al.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Górnośląska

Powiśle-Solec,Warszawa

1 290 000 zł86 m² 14 965,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Jasne i przestronne mieszkanie w sercu Powiśla. Cisza - okna mieszkania wychodzą na alejki pobliskiego osiedla Bezpieczeństwo - dom posiada całodobową ochronę fizyczną oraz dozór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł121 m² 53,72 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Na wynajem przestronne mieszkanie o powierzchni 121m2 w Centrum Warszawy, z garażem. Lokalizacja Nieruchomość położona na granicy Śródmieścia i Muranowa - przy Alei Jana Pawła.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kaliskiego

Bemowo,Warszawa

690 000 zł73 m² 9 469 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 72,87M2, 3pokoje, bemowo, ul.Kaliskiego (Warszawa, Na sprzedaż: Mieszkanie w dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ciche,komfortowe nowocześnie wykończone dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w garażu podziemnym ( dodatkowo płatne 150 pln) na zamkniętym , strzeżonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Powązkowska

Bemowo,Warszawa

995 000 zł109 m² 9 128,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Bemowo - fort bema Na granicy Bemowa i Żoliborza Czteropokojowe, słoneczne mieszkanie, powierzchnia użytkowa to 109,3 m2, ale po podłogach jest 122 m2. Doskonała lokalizacja bezpośrednio przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Oś Królewska

Wilanów,Warszawa

730 000 zł41 m² 17 654,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Wykończony w wysokim standardzie 2-pokojowy apartament o pow. 41,35 m2 zlokalizowany na osiedlu La Clarte w Wilanowie. Mieszkanie częściowo umeblowane, niezamieszkane. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

4 500 zł49 m² 91,91 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie na wynajem w wysokim standardzie z miejscem parkingowym! Do wynajęcia mamy przepiękne mieszkanie na ostatnim, 6. piętrze w bloku z windą. Kupiliśmy je w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

989 000 zł57 m² 17 350,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Śródmieście - ciche i słoneczne 3 pokoje z oddzielną widną kuchnią , balkonem i miejscem parkingowym w samym Centrum stolicy , 5 minut spacerem do Złotych Tarasów, dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

10 500 zł106 m² 99,06 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

***english version below*** dla wymagającego klienta. Luksusowy apartament, który nigdy nie był zamieszkały. Dostępny od zaraz, najem na minimum 12 miesięcy. Do wynajęcia trzypokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy

Praga-Południe,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 833,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowy apartament z dużą loggią w kameralnej, otoczonej zielenią inwestycji na Saskiej Kępie. Standard Nieruchomość znajduje się w kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Uczniowska

Białołęka,Warszawa

3 750 zł120 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz miejsca gdzie mógłbyś prowadzić swoje biuro bądź jesteście rodziną, która ceni sobie dużą przestrzeń, to świetnie trafiłeś. Lokalizacja: białołęka, ul.Uczniowska Metraż:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Zawady,Warszawa

695 000 zł73 m² 9 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] własność księga wieczysta grunty uregulowane możliwość zakupu na kredyt : Krótko: apartament w centralnej części Zawad - 3 pokoje, 73 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Białołęka

Białołęka,Warszawa

389 000 zł38 m² 10 196,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Cesja Deweloperska. Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie 38,15m2 na 2 piętrze w inwestycji Miasteczko Greenwood na Białołęce. Termin oddania I kwartał 2023. Powierzchnia mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krajewskiego

Żoliborz,Warszawa

569 000 zł35 m² 16 397,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Poczuj klimat wspaniałego Żoliborza - idealne miejsce jako Twoje pierwsze mieszkanie lub inwestycja pod wynajem. Dlaczego warto? Po pierwsze. Mieszkanie usytuowane w zadbanej kamienicy z 1939 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lewinowska

Targówek,Warszawa

599 000 zł55 m² 10 871 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Przedmiotem niniejszego ogłoszenia jest mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,1 m2 znajdujące się na II piętrze bloku mieszkalnego z 2005 roku z windą przy ul. Lewinowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belwederska

Śródmieście,Warszawa

1 649 000 zł96 m² 17 177,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie o pow.96m2 na II piętrze w kamienicy z 1936r. (bez windy) Składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni z oknem, łazienki, osobnego wc i przedpokoju. Ciche, dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

610 700 zł63 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * dwustronne * słoneczny, duży salon od południa * balkon 3,8m2 * słoneczne - duże panoramiczne okno * sypialnie (12,3m2 + 10,1m2) *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stylowa

Wawer,Warszawa

780 000 zł87 m² 8 965,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

*Wyłącznie u nas* Szukasz apartamentu w najpiękniejszej kamienicy na Wawrze? Nie mogłeś trafić lepiej. Chcesz umówić prezentację? Dzwoń -> lokalizacja Trzy minuty do pkp Wawer. Piękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałuków

Tarchomin,Warszawa

604 800 zł58 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

* nowe osiedle * Dobra komunikacja - 5 min do przystanku tramwajowego * dwustronne * duży salon aż 27m2, od południa * balkon 3,8m2 * słoneczne - duże panoramiczne okno * sypialnie (10,7m2 + 10m2) *.