dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

770 000 zł41,95 m² 18 355,18 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Prezentujemy Państwu mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ursus - Szamoty. Dwa oddzielne, zamykane pokoje i oddzielna widna kuchnia z oknem oraz balkon. Czynsz do administracji budynku 600 pln Rok.

Szczegóły ogłoszenia

1 604 448 zł120,99 m² 13 261 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji, inwestycja zrealizowana! lokal nr 74 ( z antresolą ), taras: 19,23 m /pełne zestawienie oferowanych mieszkań, harmonogram płatności i pełny opis inwestycji na stronie.

Szczegóły ogłoszenia

5 500 zł100 m² 55 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w cichej części Miasteczka Wilanów. Funkcjonalne, w pełni urządzone i gotowe do wprowadzenia od zaraz. Apartament posiada funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł52,27 m² 28 697,15 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Apartment| 52.27 m2 | Blisko Centrum | Wysokie piętro w Unique Tower [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI] Mamy przyjemność przedstawić.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

4 880 zł66,58 m² 73,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Komfortowe 3-pokoje z balkonem! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną,.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł63 m² 13 476,19 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Warszawa, bemowo ul. Aleksandra Świętochowskiego - 3 pokoje / 63 m2 / balkon + piwnica Zapraszamy do zapoznania się z ofertą ustawnego i dobrze skomunikowanego, 3-pokojowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 350 000 zł72,41 m² 18 643,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie, ciche i pięknie wykończone. (English below.) Mieszkanie. Nieruchomość znajduje się w miłym zakątku dzielnicy Warszawa-Wawer. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 000 zł67,65 m² 23 651,15 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Odkryj wyjątkową przestrzeń stworzoną dla tych, którzy cenią sobie nowoczesny design i miejski styl życia. Ten luksusowy loft na sprzedaż, to idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

9 500 zł81,50 m² 116,56 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia luksusowy 3-pokojowy apartament Premium w odnowionej kamienicy w samym sercu Powiśla. Apartament świeżo po remoncie, wykończony z najlepszej klasy materiałów w tym.

Szczegóły ogłoszenia

8 900 zł120,38 m² 73,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy luksusowy apartament Z dużymi tarasami Przestronne | Jasna przestrzeń | Wysoki standard | Funkcjonalny rozkład | Prestiżowa lokalizacja | Zamknięte osiedle ***** rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

4 600 000 zł205,40 m² 22 395,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2009

Niezwykle przestronny Apartament zlokalizowany nieopodal Pałacu w Wilanowie. Słoneczny taras, funkcjonalny układ oraz wysoki standard wykończenia to jedynie nieliczne atuty tej nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł48 m² 62,50 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest dostępne od zaraz, stanowi świeżą ofertę na rynku nieruchomości. Informacje O nieruchomości: mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 48 m2 , przy ulicy Edwarda Habicha, które.

Szczegóły ogłoszenia

2 425 000 zł92,65 m² 26 173,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy, 3-pokojowy apartament o powierzchni 92,65 m , położony w kameralnym budynku na cenionym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

6 600 zł61 m² 108,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowy apartament w Śródmieściu na wynajem english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje Państwu eleganckie mieszkanie przy ulicy Bagno 2 na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

28 000 zł220 m² 127,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Penthouse z tarasem na Powiślu | 220 m2 english description below - please do not hesitate to contact us 6 pokojowy apartament z tarasem na Powiślu opis nieruchomości Na wynajem wyjątkowe,.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 zł82 m² 121 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu na wynajem luksusowy apartament w sercu Wilanowa. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i dostępne do zamieszkania od końca maja 2026. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

983 763 zł57,53 m² 17 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania nr 17 znajdującego się na 2 piętrze w kameralnej inwestycji Apartamenty Śmigielska na warszawskim Ursusie. Apartament wykończony.

Szczegóły ogłoszenia

4 700 zł48 m² 97,92 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronny dwupokojowy apartament | Kamienica Muranów english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May prezentuje ofertę wynajmu nowego, przestronnego dwupokojowego apartamentu.

Szczegóły ogłoszenia

3 169 998 zł106,02 m² 29 900 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Wyjątkowy 4-pokojowy apartament z antresolą w samym sercu Mokotowa położony na parterze czteropiętrowej, odrestaurowanej kamienicy z pięknym ogródkiem. Luksus połączony.

Szczegóły ogłoszenia

12 000 zł77 m² 155,84 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować eleganckie, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m znajdujące się w nowoczesnej inwestycji Towarowa Square. To idealne miejsce dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowe, nieużywane, trzypokojowe, umeblowane mieszkanie o powierzchni 51 m w budynku dwupiętrowym z 2022 roku, usytuowanym przy ul. Kąty Grodzieńskie na białołęce(grodzisk.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł53,22 m² 19 729,43 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Kazimierza Promyka budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 9 piętrowym budynku Rok budowy: 1968 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 770 000 zł79,30 m² 22 320,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament położony w prestiżowej lokalizacji Miasteczka Wilanów przy Osi Królewskiej 18. To idealne miejsce dla osób ceniących komfort, nowoczesność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 50 m , zlokalizowane przy ulicy Towarowa 35. Lokalizacja Towarowa 35 to doskonały adres dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł77,09 m² 12 323,26 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Opiekun oferty Agnieszka Grotek tel.   Podstawowe informacje: dwustronne, rozkładowe mieszkanie w stanie deweloperskim, do wykończenia i aranżacji według własnego pomysłu (.

Szczegóły ogłoszenia

575 000 zł32 m² 17 968,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Pola Karolińskie budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 5 piętrowym budynku. Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł31,06 m² 16 741,79 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Mokotów - Służew, ul. Modzelewskiego (przy skrzyżowaniu z al. Wilanowską) - blisko centrum handlowego Westfield Mokotów! > przystanki autobusowe 200 m od budynku > przystanki tramwajowe 500.

Szczegóły ogłoszenia

986 000 zł50,64 m² 19 470,77 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwa pokoje | 50.64 m2 | Balkon | Włochy [NA WYŁĄCZNOŚĆ] ENGLISH DESCRIPTION BELOW - PLEASE DO NOT HESITATE TO CONTACT US [0% PROWIZJI]Odkryj nowoczesne mieszkania w inwestycji Wschodu Słońca.

Szczegóły ogłoszenia

4 900 zł77 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne i ciche mieszkanie 77 m w sercu Śródmieścia - Mazowiecka 7 Do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na 5. piętrze kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

566 840 zł38,30 m² 14 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Tylko U nas Na sprzedaż wyjątkowy apartament w nowej kameralnej inwestycji przy ul. Warzelniczej w Warszawie. To idealne miejsce dla osób szukających komfortowego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

1 122 000 zł66 m² 17 000 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

3-pokojowe mieszkanie na parterze w 12 piętrowym budynku z 1977 roku. Mieszkanie o powierzchni 66,50m2 składa się z: - salonu - dwóch sypialni - oddzielnej, widnej kuchni - łazienki - wc -.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł144 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Eurovilla prezentuje na wynajem apartament pięciopokojowy o pow. 144m z tarasem na Starym Żoliborzu tylko na cele biurowe. Na powierzchnię mieszkania składa się m.in: widna kuchnia, salon, 4.

Szczegóły ogłoszenia

9 900 000 zł160 m² 61 875 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

: krótko: powiśle | The Tides wyjątkowa oaza luksusu nad samą Wisłą | Apartament 162 m z tarasem na dachu i trzema miejscami postojowymi | Niepowtarzalne widoki | Prestiżowa lokalizacja |.

Szczegóły ogłoszenia

6 550 zł33 m² 198,48 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w prestiżowym budynku Mennica Residence. Znajduje się ono w bardzo dogodnej lokalizacji - nieopodal Fabryki Norblina, gdzie znaleźć.

Szczegóły ogłoszenia

10 500 zł94 m² 111,70 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować ofertę wynajmu apartamentu o powierzchni 94 m zlokalizowanego w prestiżowej inwestycji Bliska Wola Tower na warszawskiej Woli. Lokalizacja Bliska Wola Tower.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł67 m² 14 776 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Polecamy jasne, ciche 4 pokojowe na Mokotowie Po remoncie do wprowadzenia Budynek z 1975, rama H Ekspozycja wschód-zachód Balkon 10 m Piwnica 6,7 m Mieszkanie dwustronnie, salon na.

Szczegóły ogłoszenia

645 000 zł32,40 m² 19 907,41 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Kawalerka inwestycyjna w świetnej lokalizacji- ze sprawdzonymi najemcami Warszawa, śródmieście, aleja "solidarności" 66 metraż: 32,40 mkw piętro: 1 z 10 pełna własność, możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł97 m² 77,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Avenue Estate ma przyjemność przedstawić wyjątkowy apartament w spokojnej części Starego Wilanowa! - English version available below - Atuty Wysoka jakość wykończenia Prestiżowa lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

6 900 zł95 m² 72,63 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Mamy przyjemność zaprezentować komfortowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 95 m , zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na Mokotowie, przy ul. Białej Floty 4a. To doskonała oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 759 zł60,67 m² 17 550 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Trzypokojowe mieszkanie na sprzedaż przy ul. Jagiellońskiej w inwestycji Bulwary Praskie english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaprezentować.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł42,60 m² 65,73 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie , o powierzchni 42,6 m2 , zlokalizowane w dzielnicy Bemowo przy ul. Powstańców Śląskich. Osiedle strzeżone, zamknięte, świetny dojazd do centrum.