dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Remiszewska

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

890 000 zł64 m² 13 811,30 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Szukasz idealnego mieszkania w Warszawie? Oto doskonała propozycja: przestronne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, położone na 3. piętrze w kameralnym, 12-piętrowym budynku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Starodęby

Ursus,Warszawa

1 125 000 zł65 m² 17 307,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam bezpośrednio 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65 m2 w bloku z 2016 roku, zlokalizowanym przy ul. Starodęby (skorosze) na 4 piętrze z windą. Jego atuty to oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

1 165 000 zł95 m² 12 213 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

4 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 95,39m , usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Mieszkanie bez wad, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

1 060 000 zł53 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53 m , 4 piętro w 8-piętrowym bloku z windą -warszawa, bemowo, ul. Sternicza. W pełni umeblowane i wyposażone. Okolica posiada pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

580 000 zł33 m² 17 575,80 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Powierzchnia: 33 m , jasna kawalerka Pomieszczenia: przestronny, dobrze doświetlony pokój z wyjściem na balkon Widna kuchnia z dużym oknem Ustawna łazienka z wc, wanną, umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

1 176 000 zł48 m² 24 500 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Do sprzedania mieszkanie na prestiżowym osiedlu apartamentowców przy ulicy Ludwika Rydygiera. Mieszkanie ciche - okna na boczną stronę osiedla, słoneczne ekspozycja południowo-zachodnia, rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wysoki standard, ul. Domaniewska

Ksawerów,Warszawa

790 000 zł26 m² 30 944 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowej kawalerki znajdującej się przy ul. Domaniewskiej, na szóstym piętrze ośmiopiętrowego apartamentowca. Mieszkanie zostało kompleksowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

599 000 zł53 m² 11 323,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Biuro Nieruchomości findsquare ma do zaoferowania 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, usytuowane na parterze 3-piętrowego budynku z 2009 roku, położonego przy ul. Żeglugi Wiślanej 10a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

5 290 zł70 m² 75,93 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz wyjątkowego mieszkania na wynajem blisko Centrum Warszawy? Mamy coś wyjątkowego: komfortowy 3 pokojowy apartament z unikalnym widokiem na park i 2 tarasami w nietuzinkowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

1 599 000 zł77 m² 20 766,20 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Twoje wymarzone mieszkanie z ogrodem i dwoma tarasami w sercu Warszawy! Jeśli szukasz przestronnego, komfortowego mieszkania w doskonałej lokalizacji, które łączy funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

649 413 zł26 m² 24 599 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Nowoczesne mieszkanie w centrum Warszawy Opis: na sprzedaż wyjątkowe, stylowo wykończone mieszkanie o powierzchni 26,40 m , położone na 10. piętrze w prestiżowej lokalizacji na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

1 140 000 zł123 m² 9 239 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Szczegóły w sekcji kontakt. Biuro sprzedaży mieszkań. Zakup od dewelopera - obowiązuje nowa ustawa deweloperska. Żadnej podatku czy podatku pcc Bez udziałów w drodze. Segment o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

684 000 zł57 m² 11 937,20 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Do 8 stycznia będę przebywać w usa. W sprawie nieruchomości proszę o kontakt przez whatsapp lub poprzez mail: office @. pl Zależy nam na szybkim sfinalizowaniu transakcji, dlatego cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

3 500 zł37 m² 94,59 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bez prowizji od najemcy Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe, 37 m na wynajem ul. Łopuszańska 53, neo Nova Ochota Z przyjemnością przedstawiamy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie na wynajem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kadetów

Las,Warszawa

3 800 zł60 m² 63 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni ok 60m2 Lokal wykończony w wysokim standardzie. Duży przedpokój może stanowić mały gabinet. Duża kuchnia z jadalnią Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,54 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie Z tarasem I garderobą na bliskiej białołęce Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu wyjątkowego mieszkania o powierzchni 61,81 m2, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kinowa

Praga-Południe,Warszawa

1 119 000 zł69 m² 16 217,40 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Mam przyjemność zaprezentować na sprzedaż przytulne, jasne i po generalnym remoncie trzypokojowe mieszkanie z dwoma balkonami, znajdujące się w malowniczej okolicy na bezpiecznym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

752 000 zł54 m² 13 988,10 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,76m2, usytuowane na 3 piętrze w 15 piętrowym budynku z 1970 roku zlokalizowane na warszawskich Bielanach - ul. Klaudyny. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

570 000 zł40 m² 14 179,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40,2m2, usytuowane na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z 2011roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Książkowej. Budynek z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Akcent

Bielany,Warszawa

605 772 zł43 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przytulne 2-pokojowe mieszkanie od południa, z balkonem (stan deweloperski, 0% prowizji, bez 2% pcc!). Świetna kameralna lokalizacja na warszawskich Bielanach. Świetne mieszkanie dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gagarina

Mokotów,Warszawa

999 000 zł64 m² 15 732,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Mokotów Sielce ul. Gagarina - nowa linia tramwajowa pod budynkiem | 100m do przystanku autobusowego 63,5m2 | 3 pokoje | balkon ok 0,5 m2 | piwnica z oknem ok 4 m2 | rok: 1957 | stan mieszkania: do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1 Sierpnia

Włochy,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 102,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Nieruchomość znajduje się na pograniczu Ochoty (rakowiec) i Włoch. Budynek zadbany, odnowione balkony. Mieszkanie funkcjonalne, rozkładowe z widną kuchnią i balkonem. Znajduje się na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Krzemieniecka

Marymont-Kaskada,Warszawa

2 390 zł20 m² 121,57 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

"***english Below*** Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! Dostępne od: 01.12.2024 APARTAMENT Nowoczesna kawalerka w nowo wybudowanym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

549 000 zł31 m² 17 709,70 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Praktyczne mieszkanie na Saskiej. Na sprzedaż mieszkanie w jednej z najlepszych dzielnic Warszawy, przy ul. Saskiej. Mieszkanie o powierzchni 31 m, znajduje się na siódmym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

4 350 zł80 m² 54,38 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam trzy pokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie. Apartament położony na czwartym piętrze w apartamentowcu przy ul. Chodkiewicza na prestiżowym osiedlu Eko Park na Górnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

11 500 zł58 m² 198,28 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję komfortowy apartament w nowym budownictwie, zlokalizowany przy ul. Jana Kazimierza na Woli, tylko 7 minut od Centrum Warszawy! To idealna propozycja dla osób ceniących sobie wygodę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł46 m² 91,30 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Całkiem nowy, wygodny apartament z klimatyzacją, na wysokim piętrze w niedawno wybudowanym budynku na osiedlu Pozytywny Mokotów. Wyjątkowo jasne i słoneczne pomieszczenia dzięki dużym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 830 000 zł116 m² 15 762,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Lokalizacja i otoczenie Apartament znajduje się na zamkniętym, monitorowanym, cichym osiedlu nieopodal stacji Metro Kabaty. Osiedle sprawia wrażenie, jakby znajdowało się ono w miasteczku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. gen. Klemensa Stanisława Rudnickiego

Piaski,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 539,30 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,4 m , położone na 5. piętrze w budynku z windą. Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej dzielnicy Bielany, na osiedlu Piaski,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podwale

Staromiejskie,Warszawa

1 750 000 zł69 m² 25 248,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Opiekun oferty tel. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m w kamienicy tuż przy murach Starego Miasta. For English scroll below | On parle français Podstawowe informacje: mieszkanie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rembertów,Warszawa

580 000 zł50 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Mam przyjemność zaprezentować słoneczne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie o powierzchnii 49,7 m znajdujące się na Osiedlu Sady Rembertowskie w Rembertowie. Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Fort Piłsudskiego

Mokotów,Warszawa

15 500 zł92 m² 168,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

- - - english version below - - - Luksusowy, jasny apartament z widokiem na zieleń w kameralnym, nowoczesnym osiedlu położonym na terenie historycznego Fortu Piłsudskiego. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszykowa

Śródmieście,Warszawa

4 250 zł52 m² 81,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w przytulnym mieszkaniu przy ul. Koszykowej. Dwupokojowy apartament z oknami wychodzącymi na cichy dziedziniec. Dodatkowy atut stanowi recepcja z monitoringiem i całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

6 000 zł79 m² 76,20 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament nowocześnie i atrakcyjnie umeblowany wraz z niezbędnym sprzętem i wyposażeniem, bardzo funkcjonalny i wygodny, do zamieszkania od stycznia. Mieszkanie dwustronne, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

899 900 zł56 m² 16 078 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Twoje wymarzone miejsce czeka na Ciebie! Marzysz o przestronnym, odnowionym mieszkaniu, w którym komfort i bliskość natury idą w parze z dogodnym dostępem do centrum miasta? To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

518 000 zł37 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Targówek-Bródno ul. Turmoncka > pętla autobusowa 150 m od klatki > stacja metra Bródno 1 km od bloku > mieszkanie wykończone i w pełni umeblowane, gotowe do wprowadzenia od zaraz > duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

3 950 zł74 m² 53,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zamieszkaj w dużym, widnym mieszkaniu na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Rozkład Mieszkanie o powierzchni 74 m2 składa się z: - przestronnego salonu z oknami na 2 strony świata, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

498 828 zł34 m² 14 458,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis Polecam bezpośrednio i bez prowizji na sprzedaż ustawną i przestronną kawalerkę o powierzchni 34,5 m Białołęka, tarchomin, nowodwory ul. Odkryta 7e Mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 565 000 zł75 m² 20 742,20 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

NA sprzedaż I for sale stylowe 3-pokojowe mieszkanie w miasteczku wilanów! nieruchomość Budynek mieszkalny położony jest przy ulicy Sarmackiej w prestiżowej dzielnicy Wilanów. Elegancka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

970 000 zł115 m² 8 416,49 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy w sekcji kontakt. Biuro sprzedaży mieszkań Zakup od dewelopera - nowa ustawa deweloperska. Bez prowizji, podatku pcc Na sprzedaż mieszkanie 4-5-cio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

4 500 zł48 m² 94 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oaza spokoju I klimatu W sercu cudownej woli. Koszty najmu 4500 zł czynsz 800 zł kaucja 4500 zł media wg zużycia wolne od zaraz. Pokoje będą doposażone wg wymagan klienta. Mieszkanie.