dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gutta

Ursynów Centrum,Warszawa

2 790 zł48 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Świetny rozkład, idealna cisza, zieleń za oknem, blisko do metra Stokłosy, imielin i autobusu! Jeśli szukasz wygodnego mieszkania na wynajem - to jest to oferta dla Ciebie! ważne: obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

506 000 zł32 m² 15 617,30 zł/m²

 

Piętro:13/18

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Praga północ , kawalerka z dużym potencjałem znajdująca się na 13. piętrze w 18- piętrowym budynku z lat 70. Budynek mieści się na zamkniętej posesji z całodobową portiernię,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 325 000 zł61 m² 21 721,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży luksusowego, przestronnego trzypokojowego mieszkania o łącznej powierzchni 61,00 m , położonego na prestiżowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sewastopolska

Mokotów,Warszawa

662 000 zł42 m² 15 576,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe usytuowane na 2 piętrze w niskim bloku z lat 70-tyc zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Okolica zielona, duże przestrzenie między blokami, zabudowa czteropiętrowa. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

15 541 zł74 m² 211,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament W klimatycznej elektrowni powiśle W pełni umeblowany | W sercu Powiśla I Styl Industrialny I Wysoki standard ****** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przy Lasku

Wola,Warszawa

549 500 zł31 m² 17 986,90 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 8 piętrze w 10-piętrowym bloku z 1979 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Przy Lasku. Mieszkanie w dobrym stanie - po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ekologiczna

Ursynów,Warszawa

930 000 zł50 m² 18 415,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Ursynów - Kabaty , ul. Ekologiczna > 200m do przystanków autobusowych > 500m do stacji metra Kabaty 50,5 m2 | 2 pokoje z oddzielną, widną kuchnią | duży balkon typu loggia ok 7 m2 | piwnica ok 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

2 400 000 zł79 m² 30 495,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja "przy Arkadii" | 15. piętro (ostatnie) | 78,7 m + loggia 16,53 m Elegancki apartament położony na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji "przy Arkadii", z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Topazowa

Targówek,Warszawa

640 000 zł44 m² 14 545,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku. Przytulne mieszkanie znajduje się na 3 piętrze budynku mieszkalnego z windą. Okolica w jakiej znajduje się budynek jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

849 000 zł45 m² 18 866,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 45 m przy ul.Sarmackiej 28. Idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Targowa

Stara Praga,Warszawa

2 100 zł28 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Oferta biura obsługi najmu immopolska Do wynajęcia ustawne 1-pokojowe mieszkanie urządzone w dobrym standardzie, położone w budynku przy ul. Targowej 34. Budynek zlokalizowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Internetowa

Białołęka,Warszawa

395 000 zł29 m² 13 620,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 29 m , usytuowane na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu przy ul. Internetowej 50. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

890 000 zł36 m² 24 722,20 zł/m²

 

Piętro:12/30

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Od zaraz/ centrum/ Mieszkanie typu studio/ Z widokiem na panoramę Warszawy/ Loggia 5 m2/ Klimatyzacja/ Komórka lokatorska 9 m2/ Do wprowadzenia od zaraz/ Basen/ Fitness/ Taras widokowy/ metro zadzwoń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

860 000 zł49 m² 17 622,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł38 m² 15 763,20 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie 37.39 m z piwnicą| Umeblowane | 2 Pokoje i kuchnia | Dla pary / rodziny / pod wynajem | 9. Piętro | Czynsz 699 zł | 12 min. od Centrum | 5 min. do Ronda Wiatraczna | Park Skaryszewski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Światowida

Warszawa,mazowieckie

995 000 zł62 m² 15 989,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

: bardzo ładne i wygodne mieszkanie dla rodziny na Tarchominie. Gotowe do wejścia, dwustronne. Wspaniałe osiedle : lokalizacja Adres: ul. Światowida 51. Mieszkanie znajduje się na zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

699 000 zł53 m² 13 183,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 53,02 m , na którą składają się: salon z aneksem kuchennym - 20,84 m , z wyjściem na balkon, dwie sypialnie - 10,82 m oraz 9,46 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Za Żelazną Bramą,Warszawa

665 000 zł39 m² 17 051,30 zł/m²

 

Piętro:2/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Do kupienia 2-pokojowe mieszkanie 39 m2, piętro 2/15 w budynku z windą z 1972r. Wola, mirów. Mieszkanie do odświeżenia/remontu, doskonałe dla singla/singielki lub pary, także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Orłów Piastowskich

Ursus,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od już Funkcjonalne mieszkanie z charakterem, piękną drewnianą podłogą, pojemnymi szafami i dwoma balkonami. Kameralny budynek ogrodzony i monitorowany. Świetnie sprawdzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Turmoncka

Praga-Północ,Warszawa

889 680 zł66 m² 13 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Mieszkanie o powierzchni 66m2, usytuowane w dzielnicy Targówek, na skraju osiedla Bródno. Lokalizacja w pełni skomunikowana zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rogalskiego

Gocław,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Cechy nieruchomości: do sprzedania bardzo ustawne mieszkanie o powierzchni 60m2 przy ul. Rogalskiego 12 na warszawskim Gocławiu z fajnym widokiem na panoramę Warszawy Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pohulanka

Targówek,Warszawa

1 279 000 zł75 m² 16 996,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Opis W skrócie: ul. Pohulanka 7. Targówek, warszawa Rok budynku 2020. Powierzchnia 75,25 m 3 pokoje (w tym salon z aneksem kuchennym) duży taras + balkon prywatna sauna z prysznicem Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Ursus,Warszawa

1 240 000 zł71 m² 17 366,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Warszawa Ursus Gołąbki - komfortowe, czteropokojowe mieszkanie 71,4m2 w doskonałej lokalizacji! W niedalekiej odległości dostępne min.: szkoła podstawowa, przedszkole, przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krechowiecka

Stary Żoliborz,Warszawa

1 080 000 zł51 m² 21 176,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 51 m , 4 piętro w 4-piętrowym bloku z 1957 roku zlokalizowane -warszawa, stary Żoliborz, ul. Krechowiecka. Stary Centralny, przedwojenny Żoliborz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pańska

Śródmieście,Warszawa

635 000 zł38 m² 16 710,50 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker nowa cena 16843.5 zł/m2 BYŁO 19.200 Zł/m2 Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie do remontu na warszawskim Śródmieściu, przy ul. Pańska 65 zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Stare Włochy,Warszawa

499 000 zł36 m² 13 784,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 4 mieszkania w świetnej lokalizacji na Starych Włochach i pięknej kamienicy z 1930r po generalnym remoncie (elewacja, ściany, sufity, podłogi, okna, klatka schodowa, wszystkie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 400 zł36 m² 93,92 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Urokliwa kawalerka w odrestaurowanej kamienicy przy Złotej 83, ukończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niekłańska

Saska Kępa,Warszawa

6 000 zł97 m² 61,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dwupoziomowe mieszkanie na wynajem | Saska Kępa | ul. Niekłańska Przestronne, klimatyczne mieszkanie dwupoziomowe na dłuższy wynajem, położone w sercu zielonej i spokojnej Saskiej Kępy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Leszczyńska

Powiśle,Warszawa

15 569 zł88 m² 175,98 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Atrakcyjny apartament na powiślu Przestronne mieszkanie | Wysoki standard wykończenia | Parking podziemny I Balkon 12m ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie o powierzchni 88 m2, składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łojewska

Bródno,Warszawa

679 000 zł47 m² 14 446,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ogłoszeniem mieszkania 3 pokojowego na Bródnie. Mieszkanie po remoncie m.in. nowe sprzęty agd, kuchnia, panele. Miejsce parkingowe za szlabanem, balkon, jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wielicka

Ksawerów,Warszawa

15 000 zł120 m² 125 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Apartament na górnym mokotowie W cichej lokalizacji Rezydencja Ksawerów | Umeblowane | Jasne wnętrza | Ciepła kolorystyka | Kameralny budynek ***** rozkład: mieszkanie składa się: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zagłoby

Ursus,Warszawa

775 000 zł60 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tylko W investorius Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Ursus/3 pokoje/60m2/narożne/balkon/miejsce postojowe/komórka Lokatorska Szczegóły oferty: - zakup za pośrednictwem cesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szolc-Rogozińskiego

Ursynów,Warszawa

870 000 zł57 m² 15 316,90 zł/m²

 

Piętro:5/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

26 000 zł133 m² 195,49 zł/m²

 

Piętro:24/54

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Luksusowy apartament, w prestiżowej inwestycji projektu daniela libeskinda Z widokiem na panoramę warszawy! 24 piętro | Złota 44 | Śródmieście | Basen | Spa | Najwyższy standard wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ogórkowa

Wawer,Warszawa

6 500 zł120 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie z ogrodem w zielonej części Warszawy - Wawer Szukasz przestrzeni, ciszy i zieleni, ale nie chcesz rezygnować z szybkiego dojazdu do centrum? To mieszkanie spełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

24 000 zł212 m² 113,47 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu wyjątkowego apartamentu przy prestiżowej ulicy Mokotowskiej 63. Kamienica z 1886 roku, uznana za zabytek, to czteropiętrowy budynek, który dzięki gruntownej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

930 000 zł64 m² 14 622,60 zł/m²

 

Piętro:10/10