dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

3 100 zł57 m² 54,64 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do najmu okazjonalnego dwupokojowy apartament 57 m2 przy ul. Bobrowieckiej 3 na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się z salonu, sypialni, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solipska

Solipse,Warszawa

725 000 zł58 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Tylko W investorius Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Szczegóły oferty: - spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu z możliwością założenia kw - Możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cynamonowa

Ursynów,Warszawa

890 000 zł63 m² 14 037,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,4 m , usytuowane na 1. piętrze niskiego, kameralnego budynku z lat 80. To idealna propozycja dla rodzin, par czy osób pracujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

666 000 zł36 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupokojowe mieszkanie, 36 mkw., z klimatyzacją. Usytuowane na trzecim (ostatnim) piętrze, trzypiętrowego budynku z windą. Mieszkanie wykończone "pod klucz" w jasnym, skandynawskim stylu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

930 000 zł56 m² 16 607,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na Bemowie przy metrze - 2 pokoje z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego, nad jeziorem. Lokalizacja: warszawa, bemowo, ul. gen. Tadeusza Pełczyńskiego Powierzchnia: 55,72 m Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wincentego

Bródno,Warszawa

879 000 zł43 m² 20 561,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Nowoczesne i komfortowe mieszkanie tuż przy metrze Kondratowicza - gotowe do zamieszkania! Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,75 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Targówek,Warszawa

939 000 zł60 m² 15 520,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Targówek - osiedle wilno Jeżeli szukasz mieszkania: - w nowym budownictwie 2018r - wyposażonego i gotowego do wprowadzenia - na strzeżonym osiedlu - dobrze skomunikowanego - idealnego dla singla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kowieńska

Nowa Praga,Warszawa

3 800 zł48 m² 79 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie na 9 piętrze w budynku na warszawskiej Nowej Pradze. Mieszkanie znajduję się na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

7 500 zł162 m² 46 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego, dwupoziomowego mieszkania o przestronnym układzie, zlokalizowanym na kameralnym, zamkniętym Osiedlu Gawota w warszawskim Ursynowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

1 250 000 zł64 m² 19 561,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Lokalizacja i budynek Nowoczesny blok oddany do użytku w 2018 roku Osiedle strzeżone, z ochroną, ogrodzone i monitorowane Winda w budynku Świetna komunikacja: przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

714 000 zł48 m² 14 937,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie usytuowane na 6 piętrze w bloku z windą z 2001 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Na powierzchnię mieszkania składa się: - 2 pokoje, - widna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 317,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Lokalizacja i budynek Warszawa, grochowska Otoczenie: zielona, spokojna okolica, blisko Park Skaryszewski i Jezioro Kamionkowskie Infrastruktura: szkoły, przedszkola, sklepy, fabryka Czekolady.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Marymoncka

Warszawa,mazowieckie

4 200 zł49 m² 86,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia nowe 3-pokojowy apartament o powierzchni 48,7 m2, zlokalizowany w bezpośredniej bliskości metra Słodowiec. Mieszkanie posiada duży taras z widokiem na ciche zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

612 000 zł27 m² 22 904,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie na warszawskim Bemowie, przy ul. Batalionów Chłopskich. Lokal na 4 piętrze z windą z 2015 roku. Na powierzchnię mieszkania 26,72 m2 składa się: pokój dzienny z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przytyk

Bielany,Warszawa

765 000 zł48 m² 16 105,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

W pełni wyremontowane mieszkanie 3 pokojowe - położone na warszawskich Bielanach zaledwie 80 metrów od stacji metra Wawrzyszew. Metro zapewnia łatwy dojazd między innymi do uczelni wyższych, takich jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

629 000 zł48 m² 13 186,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

2 pokojowe mieszkanie na Żeraniu, o pow. 47,7 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1958 r. Mieszkanie rozkładowe, narożne, bardzo dobrze doświetlone , z ekspozycją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szlachecka

Żerań,Warszawa

599 000 zł36 m² 16 699,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na parterze w 3-piętrowym bloku z windą z 2021 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce przy ul. Szlacheckiej. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

908 000 zł64 m² 14 187,50 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64m2, usytuowane na 1 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1978 roku zlokalizowane na Bemowie przy ul. Lazurowej. Mieszkanie o powierzchni 64 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

960 000 zł57 m² 16 842,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, usytuowane na 3 piętrze w budynku z windą z 2012roku zlokalizowane na Białołęce przy ul. Marywilskiej. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

5 000 zł57 m² 87,72 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na ul. Niemcewicza Apartament o powierzchni 57 m2 znajduje się na siódmym piętrze i składa się z wygodnego salonu połączonego z aneksem kuchennym, sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

4 404 zł34 m² 130,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Urokliwa kawalerka w odrestaurowanej kamienicy przy Złotej 83, ukończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

695 000 zł42 m² 16 747 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż - przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Gocławiu ul. Mikołajczyka , Warszawa (blisko Promenady) Powierzchnia 41,5 m Parter Balkon 7 m Piwnica 4,5 m Po generalnym remoncie, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Grochów,Warszawa

4 700 zł83 m² 56,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 83m2, piętro 4/4 z windą, w budynku z 2008r. przy ul. Białowieskiej, praga-Południe Grochów. Idealne dla rodziny lub grupy przyjaciół. Dostępne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marywilska

Żerań,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy nowoczesne, zupełnie nowe mieszkanie o powierzchni 37 m z przestronną loggią o powierzchni 6 m , położone przy ul. Marywilskiej 11 w Warszawie. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Warszawa, mokotów - Wierzbno, ul. Kolberga 50,2 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica 1,7 m2 | piętro 1 | budynek z 1961r. | balkon ok 4 m2 | stan mieszkania: do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warchałowskiego

Ursynów,Warszawa

830 000 zł69 m² 11 959,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania na Warszawskim Ursynowie. Lokalizacja & Komunikacja: - metro 400m, - przystanki autobusowe znajdują koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wawelska

Ochota,Warszawa

3 300 zł68 m² 48,53 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy na wynajem przestronne mieszkanie w kamienicy w niezwykle wygodnej lokalizacji na warszawskiej Starej Ochocie. Wysokie na 3 metry, z przestronnym balkonem oraz miejscem postojowym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

491 000 zł25 m² 19 640 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Kawalerka | Mokotów | Balkon | Piwnica | Parkiety! Idealna propozycja dla singla, pary, inwestora (na wynajem), jak i dla osób pracujących w okolicznych centrach biznesowych - ul. Konstruktorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Mokotów,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 886,20 zł/m²

 

Piętro:14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Trzy pokoje 57m2 + balkon z widokiem na panoramę Warszawy. Kompaktowe, przestronna mieszkanie 57m2 z bardzo funkcjonalnym układam. Do dyspozycji mamy salon 16m2 oraz dwie sypialnie 10m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Płocka

Wola,Warszawa

820 000 zł55 m² 14 892,80 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Płockiej. Mieszkanie o powierzchni 55,06m2 składa się z: -salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Muranów,Warszawa

749 000 zł48 m² 15 604 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

. Śródmieście Muranów! ul. Niska! Metro! Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie 48,18m2. Usytuowane na wysokim parterze budynku 3-piętrowego przy ul. Niska nieopodal ulicy Jana Pawła II Sam budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

6 500 zł64 m² 101,56 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Luksusowe mieszkanie na wynajem w soho. Oferujemy na wynajem wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 7. piętrze prestiżowego kompleksu soho by Yareal w warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Żoliborz,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 483,60 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Oferta dostępna tylko w naszym biurze, zapraszam na dzień otwarty! Oferujemy na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,7 m , usytuowane w pięknym apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie z widokiem na centrum Warszawy tuż przy Placu Bankowym! Z przyjemnością prezentujemy do wynajęcia słoneczne, narożne mieszkanie o powierzchni 40 m , położone.