dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperanto

Wola,Warszawa

599 000 zł37 m² 16 375,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10 piętrowym 1965 roku zlokalizowane na Woli przy ul. Esperanto Blok niedawno ocieplony i remontowany. Mieszkanie o powierzchni 36,5m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

7 500 zł59 m² 127,12 zł/m²

 

Piętro:24/28

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 59 m , położone na 24. piętrze w nowoczesnym apartamentowcu Towarowa Towers na warszawskiej Woli. Lokalizacja i budynek Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

11 000 zł94 m² 117,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Apartament dla wymagających Przestronny i jasny, 3 pokojowy apartament usytuowany w popularnej inwestycji Eko Park z pięknym ogrodem o powierzchni 180 m kw bezpieczeństwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

16 000 zł180 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

English description below 180m2 | 3 sypialnie | 2 Łazienki | 2 x garaż | Top floor | Duży Taras | Nowoczesne Rozkład pomieszczeń: - przestronny salon z wyjściem na duży taras, - kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Mokotów,Warszawa

3 000 zł48 m² 62,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia ciche i przytulne mieszkanie o powierzchni 48,27m2 na Dolnym Mokotowie w inwestycji Nova Bluszczańska przy ulicy Bluszczańskiej 14. Osiedle zamknięte.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

7 520 zł55 m² 137,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Eleganckie Mieszkanie 3-Pokojowe w Odrestaurowanej Kamienicy na Złotej 83 Wyposażenie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

1 020 000 zł57 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie o powierzchni 56,5 m2 wraz z miejscem parkingowym oraz komórką lokatorską o powierzchni 4,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 680 000 zł84 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Piękne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone w samym centrum Miasteczka Wilanów, tuż przy skrzyżowaniu ulicy Sarmackiej i Klimczaka. Okna wychodzą częściowo na wewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

2 910 zł43 m² 67,55 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! 2-pokojowe mieszkanie z balkonem! Wyposażenie: łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

818 472 zł62 m² 13 220,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Tylko U nas - zakup bez prowizji, bez pcc, bez ukrytych kosztów w stanie deweloperskim. 3-pokojowy apartament z balkonem. Nowoczesna inwestycja na Ursusie. Mieszkanie dla Ciebie i Twojej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Stańczyka

Odolany,Warszawa

3 200 zł32 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu przy ul. Stańczyka z panoramą. Budynek został oddanym do użytku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jerzego Waszyngtona

Grochów,Warszawa

1 490 000 zł104 m² 14 326,90 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Prezentuję Państwu ofertę sprzedaży niezwykłego mieszkania w Warszawie, w okolicy Alei Jerzego Waszyngtona. Lokalizacja: praga Południe Powierzchnia: powierzchnia po podłodze: około 104.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Międzynarodowa

Saska Kępa,Warszawa

735 000 zł49 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z przyjemnością prezentuję Państwu 3-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem, położone na Saskiej Kępie. Stan prawny Pełna własność z księgą wieczystą - grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Aleja Jerzego Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł22 m² 127,27 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeżeli szukasz wyposażonego mieszkania w wymarzonej lokalizacji - blisko centrum, a jednocześnie w sąsiedztwie parków i terenów zielonych, to zapoznaj się z ofertą kawalerki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przebiśniegów

Stegny,Warszawa

4 500 zł46 m² 98,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament 2 pokojowy, z ogródkiem na Dolnym Mokotowie. Rozkład: luksusowo urządzony 2 pokojowy apartament, nowoczesny design, na prestiżowym osiedlu na Mokotowie, piętro 0/2 z windą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł54 m² 64,81 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Soho Factory | ul. Żupnicza | 54 m | Balkon | Garaż Najem na fakturę vat. Na wynajem nowoczesne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m , położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bema

Wola,Warszawa

2 800 zł48 m² 58 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecam! Zdjęcia nie odzwierciedlają w pełni atrakcyjności mieszkania! Na żywo mieszkanie wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach! Do wynajęcia bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

2 190 zł33 m² 66,93 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

[English Below] Bez prowizji, bez pośredników! Bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta mile widziane! Bądź pierwszym najemcą! Mieszkanie typu studio! Wyposażenie: łazienka z dużym prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ateńska

Saska Kępa,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Szukasz mieszkania w zielonej i spokojnej okolicy, a jednocześnie z szybkim dojazdem do centrum? To 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Arabskiej na Saskiej Kępie łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kłosia

Włochy,Warszawa

799 000 zł52 m² 15 365,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego mieszkania o powierzchni użytkowej 52 m , położonego w sercu Starych Włoch, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

12 000 zł132 m² 90,91 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Ten unikatowy 4-pokojowy Apartament to idealna propozycja dla osób, które uwielbiają eleganckie wnętrza. Apartament został urządzony bardzo stylowo z niezwykłą starannością i smakiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

839 000 zł56 m² 14 916 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwustronne mieszkanie na Mokotowie w bloku z 2001 roku z windą (monitorowane osiedle) 2-pok. mieszkanie 56,25m przy ul. Bluszczańskiej składające się z: przedpokoju Salonu Pokoju Kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

3 000 zł35 m² 86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowe, świeżo wykończone 35 metrowe mieszkanie przy ulicy Marywilskiej na warszawskiej białołęce/targówku (miasteczko nova sfera). Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Cybernetyki

Mokotów,Warszawa

1 569 000 zł76 m² 20 617,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

1 569 000 | sprzedaż | mieszkanie | 76,1m2 | 3 pokoje | warszawa | mokotów Wirtualny spacer: zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r.

Ochota,Warszawa

3 000 zł39 m² 77,70 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuje do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie przy ul. Bitwy Warszawskiej 1920 r. 12 na warszawskiej Ochocie. Lokal o powierzchni 38,61 m kw. znajduje się na 5. piętrze w powojennej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

3 700 000 zł130 m² 28 461,50 zł/m²

 

Piętro:13/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Chrzanów,Warszawa

2 790 zł38 m² 72,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wyścigowa

Służewiec,Warszawa

2 200 zł34 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Bardzo czyta i schludna kawalerka, starannie wykończona i porządnie umeblowana. Wygodna lokalizacja, tuż przy Wyścigach konnych, dojazd do centrum tramwaj lub autobusem, natomiast do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nerudy

Bielany,Warszawa

590 000 zł44 m² 13 470,30 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bielanach przy ul. Pabla Nerudy Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 15 piętrowym budynku 1980 roku. Mieszkanie o powierzchni 43,8m2 składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

493 000 zł35 m² 14 085,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Tarchomin ul. Talarowa/mehoffera nowe mieszkanie 2 pokojowe 35,07 m2 z balkonem, ogrodem lub tarasem. W cenie od 493 000,00 pln. DO negocjacji Kontakt : Inwestycja jest realizowana na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Flatta

Wilanów,Warszawa

3 202 645 zł113 m² 28 276,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Ekskluzywne apartamenty W kameralnych willach Wysoki standard wykończenia | Idealne dla rodziny | Spokojna i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Apartamenty o powierzchni od 113 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bielany,Warszawa

715 000 zł39 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie położone na Bielanach. Nieruchomość usytuowana jest w kamienicy z 1960 roku, w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zbigniewa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Flatta

Wilanów,Warszawa

3 904 576 zł128 m² 30 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bobrowiecka

Sielce,Warszawa

1 299 000 zł72 m² 18 041,70 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

72 m2 | 2 sypialnie | Łazienka plus toaleta | Sielce | Budynek z 2010 | Garaż | Komórka lokatorska na piętrze przy mieszkaniu | Świetna okolica Przedmiot sprzedaży : Przedmiotem sprzedaży jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Flatta

Wilanów,Warszawa

3 928 226 zł135 m² 29 193 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

760 000 zł46 m² 16 450,20 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Warszawa Ursynów, dolina Służewiecka - ul. Koncertowa 200m przystanek autobusowy | 400m stacja metra Ursynów | w bezpośrednim otoczeniu budynku przedszkole i szkoła podstawowa 46,2 m2 | 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wolumen

Wawrzyszew,Warszawa

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 70m2, piętro 6/6 z windą, w budynku z 2005r. przy ul. Wolumen, bielany Wawrzyszew. Idealne dla rodziny lub pary. Cena: 4500 zł +1400 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

535 000 zł31 m² 17 314 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Szukasz mieszkania, które jest wygodne, dobrze zaprojektowane i w rozsądnym budżecie? Na Stegnach czeka 2-pokojowe lokum z wydzieloną sypialnią, otwartym widokiem i niskimi kosztami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bellottiego

Wola,Warszawa

1 179 000 zł53 m² 22 120,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Bellottiego. Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Daniłowskiego

Bielany,Warszawa

470 000 zł28 m² 16 785,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 28 m, położóne na 6. piętrze budynku na Bielanach. Lokal po generalnym remoncie kilka lat temu, w dobrym stanie technicznym gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Wola,Warszawa

3 280 zł33 m² 99,42 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio! Wyposażenie: salon wyposażony w wygodną, rozkładaną sofę,.