dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geodezyjna

Białołęka,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 588,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Białołęka ul. Geodezyjna > piękny widok na las > duży taras 8,72 m2 z widokiem na drzewa > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > przystanek autobusowy tuż pod osiedlem > trasa S8 2 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Stefana Batorego

Mokotów,Warszawa

619 000 zł28 m² 21 719,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż: kawalerka z widokiem na panoramę Warszawy - ul. Stefana Batorego, mokotów Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 28,5 m zlokalizowane na 15. piętrze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

946 652 zł66 m² 14 299,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe, stan deweloperski, oddana do użytku Bez podatku pcc / Bez prowizji / kupujesz od dewelopera Lokalizacja Ul. Żupnicza, znajduje na Pradze Południe - osiedle Grochów - pomiędzy dworcami pkp -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Baczyńskiego

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł92 m² 81,52 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Ekskluzywny apartament z 2 sypialniami w prestiżowej Rezydencji Warecka Sypialnie zostały zaprezentowane w formie wizualizacji. Istnieje możliwość domeblowania mieszkania na życzenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

820 000 zł50 m² 16 528,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż słoneczne, przestronne 2 pokoje z aneksem kuchennym oraz sypialnią z balkonem, na 3 piętrze (brak windy) w budynku przy ul. Maszynowej 7a, na niezwykle zielonym, osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Śródmieście,Warszawa

12 750 zł98 m² 130,10 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament z loggią, 98 m , Powiśle Leszczyńska, z garażem i komórką. Do wynajęcia przestronny, czteropokojowy apartament o powierzchni 98 m , położony na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

5 000 zł81 m² 62,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zachwycający apartament z rozległym, dwustronnym tarasem na ostatnim poziomie w prestiżowej inwestycji arche Poloneza urzeka swoim wyjątkowym stylem i perfekcyjnym wykonaniem. Każdy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Wielicka

Górny Mokotów,Warszawa

10 000 zł146 m² 68,49 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

4-pokojowe mieszkanie Górny Mokotów ul. Wielicka 4-pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - Górny mokotów budynek: osiedle Przy Królikarni w doskonałej lokalizacji na Mokotowie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Gocławek,Warszawa

460 677 zł21 m² 21 968,40 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Drogi Kliencie posiadamy w tej inwestycji jeszcze około 20 mieszkań o wielkości od 20 do 30 m2 wszystkie ceny są cenami brutto - zawierają podatek vat w wysokości 23% Oferowane lokale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 989 000 zł90 m² 22 100 zł/m²

 

Piętro:2/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Mokotów - Służew nad dolinką, ul. Puławska - stacja metra Służew 700m - Biedronka 400m, centrum handlowe Land 600m - bezpośrednie sąsiedztwo parku Dolinka Służewiecka siłownia, sauna, sala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 048 000 zł32 m² 32 526,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować Państwu nowe, świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 32 m2 usytuowane w budynku z 2024 roku. Nieruchomość położona jest w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

1 100 000 zł66 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie 65 m | Ursus - Habicha | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż eleganckie, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 65 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

6 300 zł61 m² 103,28 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament w centrum Warszawy, ul. Bagno Do wynajęcia przestronny i komfortowy apartament o powierzchni 61 m , położony w samym sercu Warszawy przy ul. Bagno. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

745 000 zł43 m² 17 325,60 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Opiekun oferty tel. Dwustronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. niespełna 43 m2, w świetnej lokalizacji na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po generalnym remoncie w 2015 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Tylżycka

Żoliborz,Warszawa

755 000 zł49 m² 15 408,20 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Tylżycka 7 Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w budynku z 1988 roku. Mieszkanie o powierzchni 49 m2 składa się z: -oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Jana Pawła II

Muranów,Warszawa

859 000 zł56 m² 15 203,50 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na muranowie - świetna lokalizacja I duży potencjał warszawskiego śródmieścia Rozkładowe | Widok na zieleń | Do remontu generalnego | Ciche | Miejsce postojowe na zamkniętym terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Wólczyńska

Chomiczówka,Warszawa

1 696 000 zł106 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Duże 106 m2 4-pokojowe mieszkanie z 14 metrowym balkonem i miejscem w garażu podziemnym na Chomiczówce. Składa się z pokoju dziennego z wyjściem na balkon ( 23,59 m2 ), trzech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czechowa

Bielany,Warszawa

480 000 zł27 m² 17 777,80 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 26 m2, znajdujące się na warszawskich Bielanach, przy ul. Antoniego Czechowa, niedaleko metra. Budynek z 1975 roku przeszedł termomodernizację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany

Wola,Warszawa

20 000 zł115 m² 173,91 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament 4 pokoje, 115 m Grzybowska 4, centrum Warszawy, taras, widok Do wynajęcia nowoczesny, luksusowo wykończony apartament o powierzchni 115 m , położony na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

1 770 000 zł82 m² 21 611,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Jeśli marzysz o wyjątkowym klimacie w swoim nowym mieszkaniu mam do zaproponowania komfortowy apartament w przedwojennej kamienicy. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

14 000 zł107 m² 130,84 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej inwestycji w ścisłym Śródmieściu. Nieruchomość Apartament o powierzchni 107 m2 znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żupnicza

Kamionek,Warszawa

8 500 zł98 m² 87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie z dwoma łazienkami, pralnią oraz dwoma garderobami, w nowoczesnym budynku o wysokim standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 511,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż nowoczesna, w pełni wyposażona kawalerka położona przy ul. Aleje Jerozolimskie w dzielnicy Włochy. Lokal znajduje się na 3. piętrze w apartamentowcu z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rydygiera

Mokotów,Warszawa

1 000 000 zł47 m² 21 231,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,10 m2 usytuowane na 4 z 8 pięter w budynku z 2014 roku na Warszawskich Sadach Żoliborskich. Mieszkanie składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 056 105 zł78 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Poematu

Falenica,Warszawa

1 041 000 zł73 m² 14 352,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe, pięknie wykończone - dla rodziny lub pod inwestycję. Super cena za 1m2 - 14 350 zł Oferujemy do sprzedaży bardzo ładne 3 pokojowe mieszkanie o pow. 72,53m2 zlokalizowane na Miasteczku Wawer.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monteverdiego

Grodzisk,Warszawa

639 000 zł38 m² 16 815,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w stylu skandynawskim na prestiżowym osiedlu Miasteczko Greenwood przy ul. Monteverdiego w Warszawie, dzielnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Natolin,Warszawa

799 900 zł49 m² 16 324,50 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią, balkonem oraz miejscem parkingowym w garażu podziemnym w zielonej i spokojnej części Ursynowa Natolin. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Przyokopowa

Czyste,Warszawa

5 700 zł50 m² 114 zł/m²

 

Piętro:7/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia apartament przy Rondzie Daszyńskiego, przy ul. Przyokopowej. Mieszkanie jest usytuowane na ostatnim, piątym piętrze z pięknym widokiem na Muzeum Powstania Warszawskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

899 000 zł49 m² 18 235,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje! Wyobraź sobie poranek, w którym budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Minerska

Gocławek,Warszawa

879 000 zł80 m² 10 994,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

English below. Nowa cena! :) cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie:) okazja! na rynku prawie nie ma takich mieszkań! jedyne W swoim rodzaju I może być twoje:) mieszkanie Strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wrzeciono

Wrzeciono,Warszawa

1 380 000 zł61 m² 22 622,90 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Nowa Oferta! Warto zobaczyć! Każdy chce zamieszkać w tym mieszkaniu. jedyne w swoim rodzaju, przepełnione światłem i może być Twoje. Wyobraź sobie poranną kawę na przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dobra

Powiśle,Warszawa

11 000 zł104 m² 105,77 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny budynek z ochroną na Powiślu, w najbliższym sąsiedztwie bulwary wiślane, buw, elektrownia Powiśle, liczne kawiarnie i restauracje, tylko 5min spacerem do stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

776 972 zł43 m² 18 069,10 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

998 000 zł82 m² 12 230 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Apartament blisko Centrum! Blisko Pl. Zawiszy! Do sprzedania przestronny trzypokojowy apartament na 6 piętrze w budynku 16 piętrowym Apartamentowiec z 2004r. z monitoringiem i ochroną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Nowodwory,Warszawa

595 000 zł45 m² 13 340,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie do odświeżenia przy ul. Odkrytej o powierzchni 44,6 m , położone na wysokim parterze w 3 piętrowym budynku z 2001 roku. Układ pomieszczeń: salon (16,8 m ).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bergamotki

Mokotów,Warszawa

2 990 zł38 m² 78,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

***umowa najmu okazjonalnego*** Oferujemy do najmu okazjonalnego komfortowy, apartament (38 m2) w kompleksie apartamentowców przy ul. Bergamotki na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleje Ujazdowskie

Śródmieście,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia urocze mieszkanie w starej kamienicy, wygodne, wyremontowane, usytuowane na parterze przedwojennej kamienicy, w bliskim sąsiedztwie Parku Łazienkowskiego i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

564 000 zł44 m² 12 674,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie bez wkładu własnego! westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować przytulne, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie położone na spokojnym, rodzinnym osiedlu przy ulicy Aluzyjnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Korzona

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

4 400 zł96 m² 45,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 4-pokojowe mieszkanie 96m2, piętro 3/4 z windą, w budynku z 1997r. przy ul. Tadeusza Korzona, targówek Mieszkaniowy. Odświeżone, idealne dla rodziny, trójki studentów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

3 500 zł41 m² 85,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

bardzo ładne mieszkanie na Miasteczku Wilanów, okna i balkon wychodzą na ciche patio , 100m do pętli tramwaju na Wilanowie, 3 przystanki autobusem do metra Natolin, ochrona zadbane otoczenie , dużo.