dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

5 900 zł75 m² 78,67 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję Państwu komfortowo wykończony apartament w najlepszej lokalizacji w Warszawie. Apartament położony jest na piątym piętrze w apartamentowcu przy Al. Jana Pawła II.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 700 zł44 m² 107,21 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie typu studio z wydzieloną częścią sypialnianą! Wyposażenie: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

11 500 zł122 m² 94,26 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Na wynajem wyjątkowy apartament o powierzchni 122 m , położony w samym sercu Warszawy, w historycznym Domu Bez Kantów przy ul. Królewskiej 2. Idealny na eleganckie biuro. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłopot

Śródmieście,Warszawa

2 100 000 zł79 m² 26 683,60 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Inwestycja "przy Arkadii" | 15. piętro (ostatnie) | 78,7 m + loggia 16,53 m Elegancki apartament położony na ostatnim piętrze nowoczesnej inwestycji "przy Arkadii", z niepowtarzalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

10 500 000 zł161 m² 65 363,60 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Odkryj wyjątkową szansę zamieszkania w najbardziej prestiżowym miejscu w Warszawie. Luksusowy wysokościowiec Cosmopolitan przy ul. Twardej to najlepszy adres dla osób pragnących korzystać.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

520 000 zł27 m² 19 475,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować luksusowy apartament położony na warszawskich Włochach. Lokal znajduje się w nowoczesnym kompleksie apartamentowców i został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana III Sobieskiego

Mokotów,Warszawa

815 000 zł47 m² 17 340,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 47m2, usytuwane na 3 piętrze w bloku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. Bblok po remoncie -ocieplony i wymienione instalacje. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Afrykańska

Praga-Południe,Warszawa

860 000 zł48 m² 17 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Biuro Pure Estates prezentuje 3 pokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie. 48 m , położone w jednej z najbardziej prestiżowych i zielonych dzielnic Warszawy. Nieruchomość mieści się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Piekałkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 400 zł52 m² 65,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe, po remoncie mieszkanie na Mokotowie - ul. Piekałkiewicza Lokalizacja i osiedle Do wynajęcia komfortowe mieszkanie położone przy ul. Piekałkiewicza na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

7 200 zł115 m² 62,61 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Czterokopojowe mieszkanie świeżo po remoncie na bliskim ursynowie W otoczeniu zieleni Z doskonałym dostępem do komunikacji miejskiej 3 sypialnie | Od południa | Cicha i spokojna okolica |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

840 617 zł56 m² 15 011 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3-pokojowe - 55,17m2 + balkon 7,92m2 szklana zabudowa balkonu! ostatnie mieszkania! parking podziemny tylko 10.000 ZŁ Ochota/Włochy - obok WKD Raków 5 MINUT DO WKD! 11 MINUT WARSZAWA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Rakowiec,Warszawa

603 606 zł35 m² 17 245,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe - 34,79m2 + balkon 8,27m2 zabudowa balkonu - panel szklany promocja na parking podziemny Z każdego pokoju wyjście na balkon ochota/włochy - obok wkd Raków 5 minut do wkd! 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sosnkowskiego

Ursus,Warszawa

530 000 zł46 m² 11 447,10 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w 4 piętrowym budynku z 1975 roku zlokalizowane w Ursusie przy ul. gen. Kazimierza Sosnkowskiego. Mieszkanie składa się z: -trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Warszawa

Muranów,Warszawa

525 000 zł28 m² 18 421,10 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż urokliwa i bardzo ustawna kawalerka położona na Muranowie. Mieszkanie ma 28,5 m (wraz z piwnicą wpisaną wpisaną w księdze wieczystej). Sama powierzchnia mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Madalińskiego

Mokotów,Warszawa

2 300 zł16 m² 139,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajmu małą, przytulną kawalerkę, zlokalizowaną w Mokotowie przy ul. Madlińskiego 3/5. Mieszkanie znajduje się w wyjątkowo spokojnej i zielonej okolicy, w sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wrocławska

Bemowo,Warszawa

4 000 zł59 m² 68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia mieszkanie trzypokojowe usytuowane na drugim piętrze na kameralnym osiedlu na rogu ulic Wrocławskiej i Radiowej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Śródmieście,Warszawa

1 199 999 zł27 m² 44 943,80 zł/m²

 

Piętro:11/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Lokalizacja: warszawa, śródmieście Aleja Jana Pawła II 26. Zaledwie 3 minuty spacerem od Ronda onz, w bezpośrednim sąsiedztwie Grzybowskiej, browarów Warszawskich, stacji metra, biurowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kruszewskiego

Grochów,Warszawa

1 140 000 zł58 m² 19 601,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Bezpośrednio na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58,16 m . Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch pokoi, przedpokoju i łazienki z wc. Znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Władysława Reymonta

Bielany,Warszawa

774 000 zł51 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Widok na miasto, wygoda i świetna lokalizacja idealne mieszkanie na 10. piętrze! Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone wysoko na 10. piętrze, co gwarantuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Drwęcka

Grochów,Warszawa

920 000 zł49 m² 18 775,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 49 m , zlokalizowane przy ulicy Drwęckiej 8 (praga-Południe, grochów, warszawa), na nowoczesnym osiedlu Stacja Grochów zrealizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 280 zł35 m² 121,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaorskiego

Ursynów,Warszawa

745 000 zł44 m² 17 048,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Wyjątkowe mieszkanie na Ursynowie! Oferty tego typu pojawiają się naprawdę rzadko, dlatego warto zwrócić uwagę na tę nieruchomość. Jeżeli marzysz o przestronnym, dobrze doświetlonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

2 400 zł32 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przytulna kawalerka na Woli przy ul. Obozowej 79. Mieszkanie usytuowane na 1. piętrze w 3-piętrowym budynku. Mieszkanie wolne od 01.02.2026 roku, natomiast na prezentację możesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Okrzei

Stara Praga,Warszawa

686 400 zł27 m² 24 996,40 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Kawalerka Z dużym balkonem | stara praga | okrzei 18 Na sprzedaż funkcjonalne i jasne mieszkanie o powierzchni 27,46 m , położone w nowoczesnym budynku przy ul. Stefana Okrzei 18,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Wola,Warszawa

5 400 zł72 m² 75 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowe mieszkanie na Woli w niedalekim sąsiedztwie centrum miasta. Elegancki wystrój, w którym wnętrze wykończono z użyciem drewnianych elementów. Dobrze skomunikowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

719 000 zł44 m² 16 528,70 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Warszawa, ochota - ul. Grójecka - naprzeciwko hali Banacha > autobusy i tramwaje w promieniu 300m > Szapial na Banacha i Warszawski Uniwersytet Medyczny 500m od budynku 43,5m2 | 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dąbrowskiego

Stary Mokotów,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem dwupokojowe mieszkanie w znakomitej lokalizacji w centrum Starego Mokotowa. Dostępne od 11 lutego. Mieszkanie jest zadbane. Składa się z dwóch pokoi (w tym jeden przechodni),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hawajska

Warszawa,mazowieckie

849 000 zł60 m² 14 150 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam bezpośrednio 3 pokojowe mieszkanie na Ursynowie, przy ul. Hawajskiej 20. Lokal ma powierzchnię 60 m2 i znajduje się na 11 piętrze, składa się z: zamykanego salonu Oddzielnej kuchni 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Ursynów,Warszawa

780 000 zł53 m² 14 717 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż jasne i ciche mieszkanie o powierzchni 53 m + balkon, położone na 3. piętrze w niskim, 4-piętrowym budynku z 2004 roku na Ursynowie. Mieszkanie składa się z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Augustówka

Sadyba,Warszawa

3 500 zł59 m² 59,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do obejrzenia wirtualnego spaceru po nieruchomości Poszukujesz ładnego, słonecznego mieszkania na wynajem? Może lubisz spędzać czas wśród zieleni i wody na pobliskim Jeziorku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzcinowa

Włochy,Warszawa

1 099 000 zł74 m² 14 871,50 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle klimatyczne i funkcjonalne mieszkanie położone przy ul. Trzcinowej w Warszawie (włochy). Nieruchomość ta położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Białołęka,Warszawa

621 968 zł57 m² 13 233,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

***bezpośrednio***bez prowizji*** warszawa - Białołęka ul. Berensona Mieszkanie 3 pokojowe 47m2 z balkonem 7m2 na 2 piętrze. Cena 621 968,00 pln do negocjacji Kontakt: do mieszkań przynależą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Kartograficzna

Targówek,Warszawa

599 000 zł42 m² 14 261,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio sprzedam piękne, funkcjonalne mieszkanie W wysokim standardzie, na zielonej białołęce, ul. Kartograficzna 86 C. 10 minut do stacji metra kondratowicza! bardzo dobra komunikacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mikołajczyka

Gocław,Warszawa

1 199 000 zł81 m² 14 857,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

1 199 000 zł I sprzedaż I mieszkanie 3 pokoje 80,70 m2 I warszawa praga pd. I gocław Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe widne mieszkanie o powierzchni użytkowej 80,70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

859 000 zł56 m² 15 203,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż - 3-pokojowe, jasne mieszkanie na Białołęce | ul. Głębocka 115, warszawa Z przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,50 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

6 800 zł61 m² 112,10 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne wnętrze W kameralnej inwestycji | ulica złota Dopracowany wystrój wnętrz | Duża loggia | Z miejscem postojowym | Świetna lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń: w skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Orlińskiego

Bemowo,Warszawa

3 600 zł45 m² 80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Do wynajęcia eleganckie mieszkanie o powierzchni 45 m , położone w prestiżowym apartamentowcu przy ul.Bolesława Orlińskiego 3A. Zwierzęta mile widziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Łucka

Mirów,Warszawa

4 500 zł68 m² 66,18 zł/m²

 

Piętro:2/13

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 68m2, piętro 2/13 z windą, w budynku z 1997r. przy ul. Łuckiej, wola Czyste. Idealne dla rodziny lub pary, ceniących miejskie życie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sławińska

Czyste,Warszawa

4 200 zł38 m² 110,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 38m2, piętro 3/3 z windą, w budynku z 2020r. przy ul. Sławińskiej, wola Czyste. Wnętrze według projektu uznanego architekta, doskonale doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Warszawa,mazowieckie

4 400 zł35 m² 125,68 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Prosta

Wola,Warszawa

5 500 zł44 m² 125,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English description below Nowoczesne, urządzone przez architekta i klimatyzowane mieszkanie w inwestycji Towarowa Square, tuż przy metrze Daszyńskiego. Zostań pierwszym najemcą i ciesz.