dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

1 399 000 zł58,72 m² 23 824,93 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

3 pokojowy apartament w nowym budynku przy ul. Karolkowej, spacerem (5 minut) do stacji metra Rondo Daszyńskiego. Karolkowa | spacerem do ronda daszyńskiego| 59 m2 |3 pokoje | zadaszony taras - 5.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł38 m² 84 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia: dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie Lokalizacja: ulica Brazylijska, saska Kępa Oferujemy do wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie, które przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł35,14 m² 21 343,20 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

1-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Marii Rodziewiczówny - inwestycja Aura Sky budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2018.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 016 945 zł54,97 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Opis Ciche 3 pokoje z balkonem | 54,97 m | mokotów/włochy | kor52 Lokal nr 37 | 54,97 m | III piętro Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, narożne położone od.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

1 359 946 zł78,31 m² 17 366,18 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na Mokotowie z dwoma balkonami blisko metra *bez prowizji po stronie kupującego* *bez podatku pcc* lokalizacja: mieszkanie położone jest w dynamicznie rozwijającej się.

Szczegóły ogłoszenia

3 840 000 zł77 m² 49 870,13 zł/m²

 

Piętro:17/44

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przestronny apartament z widokiem na panoramę Warszawy w budynku Cosmopolitan english description below - please do not hesitate to contact us Hamilton May ma przyjemność zaoferować elegancki.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 000 zł76,87 m² 58 540,39 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament W kamienicy przy ulicy foksal 13/15 Wyjątkowa kamienica przy ulicy Foksal | Najwyższa jakość wykończenia | Concierge | Wellness & spa ***** rozkład pomieszczeń: * Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 000 zł68,40 m² 26 315,79 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z propozycją apartamentu na warszawskim Żoliborzu. Lokal wykończony jest wysokiej jakości materiałami w z dbałością o szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł61 m² 15 885,25 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Jasne, przestronne i dwustronne mieszkanie o przemyślanym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 30 w Warszawie. Lokal znajduje się w zadbanym budynku na spokojnym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

869 400 zł46 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Słoneczne, przestronne i ciche, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 46 m przy ul. Burgaska na Mokotowie. Lokal położony na 1. piętrze w zadbanym, 10-piętrowym budynku z 1976.

Szczegóły ogłoszenia

739 900 zł31 m² 23 867,74 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

O mieszkaniu: metraż: 31 m idealnie skrojona przestrzeń dla singla lub pary. Piętro: parter. Stan: dobry mieszkanie jest zadbane, nie wymaga remontu. Budynek: zadbany budynek w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46,77 m² 15 608,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

2-pokojowe mieszkanie na Ochocie przy ul. Stanisława Skarżyńskiego budynek Mieszkanie znajduje się na parterze w 3 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 46,77m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

4 300 zł41,50 m² 103,61 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie do wynajęcia - Gumińska, wola | 41,5 m balkon 8 m - parking podziemny - Lokalizacja: ul. Gumińska, warszawa - dzielnica Wola - Powierzchnia: 41,5 m - Koszt najmu: 4300.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł31,50 m² 20 634,92 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Warszawa-Targówek ul. Jana Vermeera - autobusy: 450 m od bloku - tramwaje 1,7 km od osiedla - metro Trocka 950 km - osiedle Nowy Targówek z 2021 roku, chronione, zamknięte, monitorowane.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 zł40 m² 92,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bezpośrednio nowoczesny, dwupokojowy apartament w świetnej lokalizacji na warszawskim Mokotowie, kilka minut spacerem od stacji Metro Wilanowska. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł46,91 m² 14 709,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Monteverdiego budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku Rok budowy: 2021 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 679 600 zł122 m² 21 963,93 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż komfortowy, cichy i przestronny 3-pokojowy apartament o powierzchni 121,8 m ( z możliwością łatwego wydzielenia 4-go pokoju, plan deweloperski przewidywał 5 pokoi) ,.

Szczegóły ogłoszenia

930 000 zł45,09 m² 20 625,42 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 43,50 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł48 m² 24 979,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne 2-pokojowe mieszkanie W centrum, ciche, w kamienicy ***please scroll down for description in English or call us Okna na podwórko | Bez windy | Słoneczne | Knajpki i restauracje za.

Szczegóły ogłoszenia

847 000 zł63 m² 13 444,44 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

3-pokojowe mieszkanie na Ursynowie przy ul. Nugat budynek Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 63m2 składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

3 900 zł52 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem wyjątkowo przytulne, jasne i bardzo zadbane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 52 m , położone na 6. piętrze nowoczesnego apartamentowca z 2014 roku na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

1 070 000 zł60,11 m² 17 800,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 57,20 m , położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z 2023 roku. Lokal jest w pełni wykończony i umeblowany gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

969 000 zł61 m² 15 885,25 zł/m²

 

Piętro:10/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Jasne, przestronne mieszkanie o dwustronnym układzie, położone przy ul. 1 sierpnia 30 w Warszawie. Nieruchomość znajduje się w zadbanym budynku na spokojnym, zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

3 950 zł35 m² 112,86 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English Version Below. Oferta prywatna, bez pośrednika - nowe, nieużywane, świeżo wykończone mieszkanie. Do wynajęcia w pełni urządzone, komfortowe mieszkanie o powierzchni 35 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | 55 m | Osiedle Wilno | garaż podziemny | komórka lokatorska Na wynajem komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

837 500 zł41,51 m² 20 175,86 zł/m²