dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 130 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 130 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

422 000 zł48 m² 8 791,67 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy Sadach Żoliborskich: 48 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka razem z wc. Bardzo dobra lokalizacja: 2 przystanki od Arkadii i 7 min do metra "marymont", 2 przystanki tramwajowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

330 000 zł38 m² 8 684,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedam mieszkanie własnościowe 2 pokoje z widną kuchnią i łazienką, balkonem, rozkładowe (wejście do wszystkich pomieszczeń z przedpokoju) o powierzchni 38 m2. Pokoje 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płocka

Czyste,Warszawa

2 500 zł60 m² 41,67 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio wynajmę mieszkanie 60 m2 na zamkniętym i strzeżonym osiedlu (ochrona, monitoring) przy ul. Płockiej 17 (róg Wolskiej) na Woli (bardzo blisko Centrum dobra komunikacja) na ostatnim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

1 700 zł30 m² 56,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie (studio) z aneksem kuchennym szafą wydzieloną łazienka z prysznicem Wyjscie na ogród, garaż na poziomie mieszkania i pomieszczeniem gospodarczym

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Mokotów,Warszawa

1 180 000 zł87 m² 13 563,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Luksusowo wykończone mieszkanie na ostatnim, 6 piętrze w strzeżonym apartamentowcu przy ulicy Bobrowieckiej. W mieszkaniu w ciekawy sposób oddzielona zastała część dzienna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mroczna

Bemowo,Warszawa

391 500 zł45 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka 45m2 1pok.pow 22m2 , oddzielna kuchnia widna 10m2 łazienka 4m2 , przedpokój 9m2.Kuchnia umeblowana.Balkon 6m2.Kraty w oknach. .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kopalniana

Warszawa,mazowieckie

387 200 zł44 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie w trakcie budowy.44m2 + taras 29m2.Termin zakończenia realizacji I kw.2012r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Białostocka

Stara Praga,Warszawa

449 000 zł73 m² 6 150,68 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Wyjątkowe, 4 pokojowe mieszkanie na I piętrze. Powierzchnia użytkowa 73 m2, wygodne rozkładowe pokoje, widna kuchnia z jadalnią, oddzielna łazienka i toaleta. Przedpokój zabudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dickensa

Ochota,Warszawa

784 300 zł69 m² 11 366,70 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Wysoki parter, blisko szkoła przedszkole sklep park Polecam tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Czerniakowska

Śródmieście,Warszawa

1 400 zł39 m² 35,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie 1-pokojowe, 39 m2, w Warszawie, ul. Czerniakowska 155 (róg Szwoleżerów) Mieszkanie na III piętrze, bez windy, oddane do użytku w 1998, z podstawowym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiartel

Służew,Warszawa

1 400 zł38 m² 36,84 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie schludne, czyste i zadbane, po generalnym remoncie. W pełni umeblowane, wyposażone - nowe agd. Dla studentów lub młodych ludzi pracujących. Bardzo dobra lokalizacja, pod domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

320 000 zł38 m² 8 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na Bródnie przy ulicy Turmonckiej. Powierzchnia 38m2, pokój 17m2, pokój 9m2, kuchnia 7m2, łazienka 5m2. Obecnie na podłogach jest wykładzina, pod nimi jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

550 000 zł68 m² 8 088,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie położone jest przy ul. Jana Olbrachta 118c na zielonym osiedlu nazywanym Jelonki ogród. Osiedle położone jest na pograniczu dwóch dzielnic Woli i Bemowa. Składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

270 000 zł38 m² 7 105,26 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Budynek położony w dobrym punkcie komunikacyjnym po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnych. Mieszkanie rozkładowe z widną 7m kuchnią, oraz dwoma pokojami16m i 9m ,łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nocznickiego

Bielany,Warszawa

390 000 zł56 m² 6 964,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Gotowe do wprowadzenia się na warszawskich Bielanach mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,30 m2 przestrzenne, widne i rozkładowe, ustawne pokoje. Lokal położony jest na 7 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

200 000 zł30 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Sprzedam mieszkanie 1 pokojowe z wnęką sypialnianą o powierzchni 30,36 m2. Łazienka razem z wc, widna kuchnia. Mieszkanie znajduje się na parterze w 10 piętrowym budynku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Świderska

Tarchomin,Warszawa

688 000 zł87 m² 7 908,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Sprzedam mieszkanie 87,10m na ul. Świderskiej w strzeżonym osiedlu. Mieszkanie jest trzy pokojowe ( 14,16,26m ) widna kuchnia 15m, oddzielna łazienka 5m, ubikacja 2m. W pokojach na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rosoła

Ursynów,Warszawa

2 900 zł87 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Osiedle Dębina. Czynsz zawarty w cenie wynajmu. Wynajem na rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Krasnobrodzka

Targówek,Warszawa

360 000 zł60 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

54,80 m2 plus 6,00 m2 zabudowanego korytarza plus 2,00 m2 pomieszczenie socjalne na parterze plus piwnica. Mieszkanie ciche na klatce tylko 3 sąsiadów. W okolicach wszelkie udogodnienia : szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skrzyneckiego

Marysin Wawerski,Warszawa

416 000 zł58 m² 7 172,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie, 3 pokoje. Duży pokoj z balkonem ,połączony z widną kuchnią w pełni wyposażoną- plyta,piekarnik, zmywarka. W przedpokoju dwie duże szafy. W łazience szafki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Linneusza

Praga-Północ,Warszawa

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest położone pomiędzy ul. Starzyńskiego, ul. Namysłowską i ul. Jagiellońską w bardzo zielonej i spkojnej okolicy. Blok znajduje się naprzeciwko gmachu Straży Miejskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jeżewskiego

Kabaty,Warszawa

2 100 zł50 m² 42 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezp. 50m2, 2 pok, blisko metro, winda, balkon, tel., pełne umebl., agd, miejsce parkingowe,osiedle chronione, zamknięte, glazura, terakota, panele , szafy wnękowe Komandor

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Conrada

Chomiczówka,Warszawa

350 000 zł46 m² 7 608,70 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Metraż: 46 mkw., 2 pokoje (ok. 10 m kw i 18 m kw) z widną kuchnią 9 m kw., łazienka z WC 3 m kw, przedpokój ok. 6 m kw. , balkon, wystawa okienna na wschód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Chmielna

Śródmieście,Warszawa

2 257 zł57 m² 39,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Samo centrum Warszawy na cele biurowe. Kuchnia i łazienka w pełni wyposażona. Przedpokój i duży pokój ok 30m2 Cichy lokal. Do ceny należy doliczyć opłaty za świdczenia i energię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Ursynów

Ursynów,Warszawa

1 500 zł35 m² 42,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

mieszkanie do wynajecia nowe budownictwo blisko przy metrze stacji ken ale nie bezposrednio, pokoj z kuchnia 35 m kw, urzadzony wygodnie, dla osoby niepalacej i bez zwierzat domowych oferty na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lentza

Wilanów,Warszawa

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

2- pokojowe( 47m2) mieszkanie świetnie zlokalizowane w atrakcyjnej, zielonej części Wilanowa przy ul. Lentza. Pokoje 19 m2 i 11 m2, na podłogach mozaika dębowa, widna kuchnia 8m2- podłoga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Hieronima

Targówek,Warszawa

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie do odświeżenia, po remoncie 5 lat temu, glazura, terakota, szafa wnękowa, parkiet, podwójne drzwi, po wymianie wszystkich instalacji. kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jagiellońska

Praga-Północ,Warszawa

1 300 zł32 m² 40,63 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie część. umeblowane, oddzielna widna kuchnia.Łazienka razem z wc (wanna, pralka). w kuchni szafki, kuchenka, lodówka, stół, krzesło. Pokój ok.20m2. Wyjście na balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

1 350 zł26 m² 51,92 zł/m²

 

Piętro:4/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Z meblami lub bez, pralka, lodówka, doskonały punkt, wszędzie blisko, ciche (okna wychodzą na podwórko). DO wynajęcia od zaraz!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sonaty

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł57 m² 8 245,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

DO sprzedania mieszkanie uwaga nowa cena mieszkania! Do sprzedania mieszkanie 57m2 w bardzo cichej okolicy. Blisko metra, komunikacji miejskiej, apteki, szkoły oraz ul. Wałbrzyskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Capri

Stegny,Warszawa

440 000 zł64 m² 6 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1974

64 m2. 4 pokoje. Piętro 1/4p. Wlasnościowe z możliwością założenia księgi wieczystej. Do odnowienia. Rozkładowe i ciche. Okna drewniane na dwie strony domu. Pokój dzienny z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fałata

Mokotów,Warszawa

730 000 zł61 m² 11 967,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w samym sercu warszawskiego Mokotowa, na rogu Fałata i Narbutta. Powierzchnia 61,3m2, 2 pokoje, przestronna, widna kuchnia, widna łazienka, osobno wc, słoneczny, ładny balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Gocław,Warszawa

435 000 zł58 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Przestronne 3 pokojowe mieszkanie 57,6m2 na pierwszym piętrze w bardzo zadbanym budynku. Pokój dzienny wraz z aneksem kuchennym i częścią jadalnianą ma 26m, do tego mieszkanie daje nam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Błękitna

Wawer,Warszawa

1 800 zł80 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! Do wynajęcia mieszkanie 80m2 w parterowym domku przy ul. Błękitnej w Warszawie, blisko przystanku i stacji (pkp Wawer), bezpośredni dojazd do centrum autobusem 521 lub kolejką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zwierzyniecka

Warszawa,mazowieckie

1 900 zł47 m² 40,43 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

budynek ocieplony, bardzo zadbana klatka schodowa, dwie windy,domofon,dużo zieleni, cicho, bardzo dobra komunikacja, mieszkanie po generalnym remoncie, nowa glazura i terakota, kuchnia widna, sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gościniec

Wesoła,Warszawa

480 000 zł85 m² 5 647,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Szczegóły oferty: kuchnia: glazura; rodzaj kuchni: widna; podłoga: terakota; łazienka: glazura: jest; podłoga: terakota; wc: oddzielne z umywalką; glazura, terakota; przedpokój: podłoga: parkiet;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Anielewicza

Warszawa,mazowieckie

2 000 zł50 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

xxxx

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wawer

Wawer,Warszawa

445 000 zł57 m² 7 807,02 zł/m²

 

Piętro:suterena/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio, 2-pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu borki. Osiedle wybudowane przez skanska.CICHE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM I KOMINKIEM W FUNKCJONALNYM ROZKŁADZIE POMIESZCZEŃ: SALON.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bellony

Rembertów,Warszawa

229 000 zł37 m² 6 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Niski, prawie symboliczny czynsz,kuchnię można wyodrębnić. Można dokupić miejsce parkingowe. W tym roku jest planowane podłączenie do gazociągu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Środkowa

Nowa Praga,Warszawa

570 000 zł84 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie /68m/,jasne, przytulne z indywidualnym garażem /16m/ na parterze budynku. Wjazd z zamkniętego podwórka.Oddzielnie łazienka i WC. Duży balkon, który można zabudować. Dogodne.

Szczegóły ogłoszenia