dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Warszawa - Sprzedaż i najem

4 131 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

4 131 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żelazna

Warszawa,mazowieckie

1 100 000 zł138 m² 7 971,01 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

weranda 8.8 narożne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

735 000 zł82 m² 8 963,41 zł/m²

 

Piętro:11/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Elegancki apartament z klimatyzacją typu studio w Rezydencji pod Orłem 81,80 m2 (2 pokoje) wraz z miejscem garażowym w cenie mieszkania. Salon 28 m2 połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bogusławskiego

Chomiczówka,Warszawa

510 000 zł72 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania bezpośrednio duże, przestronne, czteropokojowe mieszkanie w cichej, zielonej okolicy. Szczegóły oferty: pokój: powierzchnia: 20m2, pokój: powierzchnia: 11m2, pokój: powierzchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Targówek,Warszawa

210 000 zł28 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę typu studio z oddzielną sypialnią. Kawalerka jest po generalnym remoncie. Nowe okna, podłoga w panelach, nowa glazura i terakota w łazience. Nowe sanitariaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Turmoncka

Targówek,Warszawa

400 000 zł61 m² 6 589,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Słoneczne mieszkanie trzypokojowe z piwnicą i loggią z pięknym widokiem na zieleń i panoramę Warszawy. Widna kuchnia, przepokój z wnęką do wykorzystania jako garderoba. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polinezyjska

Imielin,Warszawa

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie samodzielne, umeblowane i wyposażone, piętro 6/10. Mieszkanie przytulne i zadbane. Bardzo dobra lokalizacja w pobliżu stacja metra ( Imielin), multikino, e. leclerc, usługi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Krawiecka

Wawer,Warszawa

1 200 zł25 m² 48 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

kawalerka 25 m2,umeblowana,taras 20 m2,aneks kuchenny,lodówka,łazienka,pralka automatyczna,internet,miejsce parkingowe,bez kaucji,opłaty za media w cenie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Strumykowa

Tarchomin,Warszawa

1 550 zł48 m² 32,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne, nowe 2-pokojowe mieszkanie na Tarchominie 48 m2, ul. Strumykowa. Wysoki standard, umeblowane, kuchnia, łazienka. Pralka, tv, internet. Bardzo duży taras 30 m2. I pietro. Blisko supermarket,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Myszkowska

Targówek,Warszawa

1 500 zł48 m² 31,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:-

Lokal o pow.48 m2 okratowany w bud.blizniaczym z witryną, alarm. wys.lokalu 3,5 m

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Hoża

Śródmieście Południowe,Warszawa

565 000 zł59 m² 9 576,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

mieszkanie słoneczne wysokie dobry rozkład duża kuchnia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 500 zł74 m² 33,78 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie jest 3 pokojowe. W pełni umelbowene i wyposażone. Kuchnia 10m z dwoma oknami sprzęt w zabudowie łacznie ze zmywarką. Łazienka 6m z wanna narozną 140x140.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W pełni wyremontowane,umeblowane i wyposażone dwupokojowe mieszkanie. Słoneczne pokoje, których okna wychodzą na zachód. Loggia. Otwarta kuchnia, umeblowana i wyposażona. W przdpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lewandów

Białołęka,Warszawa

297 800 zł57 m² 5 224,56 zł/m²

 

Piętro:suterena/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż bez pośredników! Umowa zawierana z developerem - kupujący nie płaci podatku pcc! Mieszkanie spełnia warunki kredytu rodzina/singiel na Swoim. Nowe, strzeżone osiedle na zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Elbląska

Żoliborz,Warszawa

370 000 zł56 m² 6 607,14 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

to trzeba zobaczyć

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Niewielka

Czerniaków,Warszawa

2 100 zł53 m² 39,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie świeżo po remoncie. Do czynszu należy doliczyć opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Abrahama

Praga-Południe,Warszawa

425 000 zł56 m² 7 522,12 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym. Dogodne połączenie autobusowe z całą Warszawą. Niedaleko do centrum handlowo-rozrywkowego Promenada i Galerii Handlowej Gocław ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

420 000 zł36 m² 11 666 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Mokotowska przy Pl. 3 krzyży, tuż obok Trakt Królewski, gmach Giełdy, luksusowe hotele, popularne restauracje, puby, sejm rp, urzędy państwowe, słowem- samo serce Warszawy. Mieszkanie urocze, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

550 000 zł113 m² 4 867,26 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie 2 poziomowe, 113m2, do wprowadzenia. Bardzo przestronne i rozkładowe mieszkanie w pełni wykończone, gotowe do wprowadzenia. Budynek z 2004 r. zadbany, okolica spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwierzyniecka

Mokotów,Warszawa

2 900 zł57 m² 50,88 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

mieszkanie na ostatnim piętrze ( domofon ), piękny widok na wschód i południowy wschód,cisza, spokój. po kapitalnym remoncie w 04.2012r. częściowo umeblowane. kuchnia umeblowana całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mochnackiego

Filtry,Warszawa

2 700 zł72 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Stare Filtry Warszawskie, przepiekna dzielnica, polozona centralnie. Bardzo ladne mieszkanie, swiezo odmalowane, nieumeblowane (z mozliwocia) - 3 pokojowe, przechodnie ze starym parkietem i duza, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Płocka

Wola,Warszawa

465 000 zł59 m² 7 841,48 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania mieszkanie na warszawskiej Woli przy ulicy Płockiej. Mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 59,3 m2 elegancko wykończone: dwa pokoje (21m2 i 13,6 m2), łazienka (z.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

2 950 zł82 m² 35,98 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

mieszkanie o wysokim standardzie salon z aneksem kuchennym , lodówka z zamrażarką , zmywarka, piekarnik, blaty z kamienia, drewniane meble, w salonie duży narożnik z funkcja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

1 700 zł54 m² 31,48 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, urządzone w dobrym standzrdzie. Cena 1700/m-c + opłaty licznikowe + kaucja. Ciche, położone przy lesie. Do metra ok. 15 min.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 500 zł49 m² 30,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane, oddzielne 2 pokoje z widną kuchnią dodatkowo zmywarka i klimatyzacja! oddzielne wc, internet i kablówka w dwóch pokojach, tv, kantorek na rowery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, al. Wilanowska

Wilanów,Warszawa

480 000 zł47 m² 10 289,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie położone w budynku przy Al. Wilanowskiej w tzw. Miasteczku Wilanów w miejscu dobrze skomunikowanym. Do przystanku autobusowego około 5 min spacerem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Warszawa

Żoliborz,Warszawa

900 zł12 m² 75 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia pokój w mieszkaniu dwupokojowym - idalny dla dwóch osób. W drugim pokoju mieszka jedna osoba (spokojna, ceniąca porządek). Do Centrum ok 15 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Waszyngtona

Praga-Południe,Warszawa

289 000 zł36 m² 8 027,78 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Sprzedam bezposrednio wyremontowane ,2-pokojowe mieszkanie z duzym balkonem mieszczace sie przy Al. J.Waszyngtona na Pradze Poludnie. Kuchnia osobna ,pcv. W pozostałej części mieszkania parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wincentego

Warszawa,mazowieckie

1 450 zł32 m² 45,31 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe o pow. 33 m2, wyposażone z tarasem i ogródkiem , dla rodziny lub studentów do wynajęcia od zaraz , czynsz 1.450,00 plus kaucja plus opłaty licznikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

237 460 zł31 m² 7 660 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Bardzo atrakcyjnie położona kawalerka na osiedlu ogrodzonym-strzeżonym w osiedlu Górczewska 226. Bardzo łatwy dojazd do centrum - pętla autobusowa, trasa S8, lazurowa. W pobliżu Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

365 900 zł50 m² 7 318 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż bez pośredników - umowa zawierana z developerem. Gotowe, nowe mieszkanie w osiedlu Górczewska Park, vis a vis Wola Parku. Pierwsze piętro, ciche, okna od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Białołęka,Warszawa

210 050 zł39 m² 5 336,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie umowa zawierana bezpośrednio z developerem, pierwsza wpłata tylko 5% Wysoki parter. Mieszkania 1-3 pokojowe dostępne również na I i II piętrze. Spełnia warunki kredytu Rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Bemowo,Warszawa

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, bardzo blisko lasów i innych terenów zielonych (kampinoski Park Narodowy), obiektów sportowych wat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

779 000 zł140 m² 5 564,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio bardzo ładne i funkcjonalne mieszkanie na osiedlu bmi (deweloper znany z wysokiej jakości) przy ul. Odkrytej na Tarchominie. Bardzo zadbane, strzeżone osiedle, nie ma problemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Okurzałego

Praga-Południe,Warszawa

290 000 zł48 m² 6 041,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w cichej, okolicy - okno dużego pokoju z widokiem na las. Dobry dojazd do centrum - kolej, autobusy. W pobliżu sklepy, apteka, poczta, ośrodek zdrowia, basen, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Noskowskiego

Warszawa,mazowieckie

2 600 zł68 m² 38,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie o powierzchni całkowitej 68,30m2, dwie sypialnie, pokój dzienny połączony z kuchnią, łazienka,garderoba, 1 miejsce garażowe, video-domofon. Wyposażenie: lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

879 000 zł93 m² 9 451,61 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Tylko bezpośrednio! Widne i wygodne mieszkanie 4 pokojowe 93 m2. Ogrodzone i monitorowane osiedle z całodobową ochroną oraz własnym placem zabaw. Zielona i cicha część Bemowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Bemowo,Warszawa

550 000 zł62 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:12/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie 3 pokojowe, kompletnie urządzane, meble, sprzęt agd, dwie szafy typu komandor. W bardzo dobrym stanie, świetna lokalizacja (skrzyżowanie ulicy Górczewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ostrobramska

Ostrobramska,Warszawa

300 000 zł48 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

blok ocieplony instalacje po wymianie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Śródmieście,Warszawa

680 000 zł60 m² 11 239,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje / jeden przejściowy /+ pokoik z oknem po kuchni. Obecnie w lokalu jest biuro - na mieszkanie potrzebna jest adaptacja. Duży balkon/ wejście z dwóch pomieszczeń / W jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogunki

Mokotów,Warszawa

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam tylko bezpośrednio mieszkanie z cegły na Mokotowie. Pokój z kuchnią z możliwością zrobienia 2 pokoi. Tylko 3 mieszkania na piętrze, blok dwupiętrowy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Solipska

Włochy,Warszawa