dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 443 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 443 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Morcinka

Bemowo,Warszawa

940 000 zł54 m² 17 540,60 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Świeżo wyremontowane mieszkanie na Bemowie na ul. G. Morcinka. Balkon i duży taras oraz wysoki standard wyposażenia w nowym budownictwie. Dostępne od zaraz! Największe atuty: - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wawer,Warszawa

790 000 zł50 m² 15 959,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Zapraszamy do zakupu 2 pokojowego mieszkania o metrażu 49,50 m2 w wyjątkowej lokalizacji - na granicy Pragi Południe oraz Wawra przy ul. Naddnieprzańskiej. Lokal jest częścią kameralnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kondratowicza

Bródno,Warszawa

620 000 zł48 m² 12 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie przy ulicy Kondratowicza - Targówek mieszkanie: nieruchomość składa się z: - hall - sypialnia - oddzielna kuchnia z oknem - pokój dzienny z balkonem - łazienka z wc Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brazylijska

Saska Kępa,Warszawa

600 000 zł37 m² 16 225 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Saska Kępa mieszkanie na parterze w niskiej zabudowie, o powierzchni 36,98m dwa pokoje z możliwością połączenia salonu z kuchnią. Znajduje się w spokojnej okolicy Saska Kępa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Służewska

Śródmieście Południowe,Warszawa

2 800 zł37 m² 75,07 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Jeśli szukasz jasnego, wygodnego i nowoczesnego mieszkania typu studio, położonego na ostatnim piętrze, w samym sercu miasta - zatrzymaj się tutaj na kilka minut, aby poznać szczegóły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Krasiczyńska

Targówek,Warszawa

450 000 zł27 m² 17 407,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mam przyjemność zaprezentować kawalerkę po remoncie, mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym monitorowanym bloku bez windy. Prężnie działająca spółdzielnia, bardzo dbająca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pileckiego

Kabaty,Warszawa

2 200 zł41 m² 54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania z ofertę 1-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią w spokojnej okolicy przy Lesie Kabackim na Ursynowie. Do lokalu przynależy bardzo duży ogródek z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Malawskiego

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia piękne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Malawskiego 1. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, materiałami wysokiej jakości. Kuchnia wykonana na zamówienie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

7 600 zł86 m² 87,86 zł/m²

 

Piętro:10/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mieszkanie o powierzchni 86,5 metrów kwadratowych, zlokalizowane na 10 piętrze budynku apartamentowego. Mieszkanie jest bardzo przestronne, podzielone na część wypoczynkową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zawady,Warszawa

920 000 zł51 m² 17 916,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie na sprzedaż w cichej części Zawad. Mieszkanie: - duży salon połączony z kuchnią - sypialnia (wygłuszona) - łazienka - taras (ok. 10 m2) - okna na zachód jedna strona - do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Powiśle,Warszawa

9 000 zł103 m² 87,38 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu funkcjonalny apartament zlokalizowany na zielonym Powiślu, przy ulicy Czerniakowskiej 209. Budynek z recepcją, 24-godzinną ochroną, salą fitness i sauną dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Orłów Piastowskich

Ursus,Warszawa

622 000 zł48 m² 12 999 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w środę 16/04/2025 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Orłów Piastowskich 65 / Ursus - Gołąbki 2 pokoje / 47,85 m2 powierzchni +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

720 000 zł55 m² 13 090,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja przedsprzedaż, biuro sprzedaży warszawanajlepsze ceny na Ursusie! Skorzystaj z najlepszych ofert. Zakup od Dewelopera - Bez prowizji i pcc - nie współpracujemy z agencjami!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Ursus,Warszawa

1 290 000 zł85 m² 15 176,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 84,3 m , zlokalizowane na nowoczesnym, zamkniętym osiedlu w warszawskim Ursusie. Mieszkanie posiada wykończone podłogi, łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

896 000 zł39 m² 22 863 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Przedmiotem oferty jest mieszkanie na Warszawskiej Pradze Południe. Tel: lokalizacja Mieszkanie znajduje się w Warszawskiej dzielnicy Praga-Południe w kompleksie soho. Dzięki doskonałemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Alighieri

Bielany,Warszawa

2 200 zł54 m² 40,44 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie na Bielanach - 54,4 m Lokalizacja: mieszkanie znajduje się przy ul. Dantego Alighieri 7, w dobrze skomunikowanej okolicy. Stacja metra Wawrzyszew znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 940 zł40 m² 73,06 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodne i funkcjonalnie urządzone 2-pokojowe mieszkanie to przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Dubois

Muranów,Warszawa

570 000 zł28 m² 20 357,10 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Kawalerka o powierzchni 28 m2 na Muranowie, składająca się z pokoju, łazienki i przedpokoju z widną kuchnią. Mieści się na 8. piętrze 10-pietrowego budynku z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Solidarności

Wola,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

A completely new apartment finished to the highest standard is waiting for its first tenant! The apartment is located a few steps from the Warsaw Brewery in a modern building with reception and.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lewartowskiego

Śródmieście,Warszawa

2 800 zł50 m² 56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie na ul. Lewartowskiego. Mieszkanie znajduje się na 8 piętrze w 10 piętrowym bloku. Mieszkanie składa się z: - oddzielnej kuchni - Pokoju 1 - Pokoju 2 - Łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podczaszyńskiego

Bielany,Warszawa

649 000 zł35 m² 18 542,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Mieszkanie o powierzchni 35 m z balkonem, usytuowane na 2 piętrze w przedwojennej kamienicy z 1937 roku. Budynek został gruntownie wyremontowany - ocieplony, z nowym dachem oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

6 000 zł48 m² 125 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie amatorskie. Z wyłazem na dach i widokiem na warszawski Manhattan

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ząbkowska

Praga-Północ,Warszawa

783 944 zł56 m² 13 999 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ustawne i dwustronne mieszkanie - ul. Ząbkowska 40, praga-Północ 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m , położone na 2. piętrze w 5-piętrowym budynku. Lokal po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowskie Przedmieście

Śródmieście,Warszawa

1 549 000 zł60 m² 25 946,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowe mieszkanie w sercu Starego Miasta historia i wygoda w jednym! Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży wyjątkowe mieszkanie, położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hoża

Krucza,Warszawa

1 530 000 zł68 m² 22 437,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Mamy przyjemność zaprezentować na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się przy ul. Hożej na drugim piętrze budynku z 1959 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł35 m² 100 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne mieszkanie typu studio o powierzchni 35m Fantastycznie zlokalizowane w samym sercu miasta! Odległość do stacji metra Politechnika 150m, w pobliżu przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Powiśle,Warszawa

999 000 zł45 m² 21 975,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Tylko U nas! Nie czekaj, umów się na prezentację. To wyjątkowa okazja, by zamieszkać w jednym z najbardziej pożądanych rejonów stolicy. Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 45,46.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Joliot-Curie

Mokotów,Warszawa

3 500 zł32 m² 109,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

małe przytulne 32 m mieszkanie czeka na nowe go najemcę. zlokoalizowane jest w spokojnej, cichej okolicy, położone wśród zieleni. mieszkanie jest dobrze skomunikowane, blisko znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mokotowska

Śródmieście,Warszawa

3 500 zł42 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, ciche mieszkanie o pow. 42 m2 przy ul. Mokotowskiej 40 w Centrum Warszawy. Zlokalizowane na 4 piętrze - brak windy w pięknie odnowionej kamienicy. 2 pokoje 20 m2 i 15 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Nowolipki,Warszawa

729 000 zł45 m² 16 200 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania na Nowolipkach, które ma ogromny potencjał zarówno inwestycyjny jak i do zamieszkania na własne potrzeby!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szulborska

Ulrychów,Warszawa

898 000 zł51 m² 17 642,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1966

Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (48,20 mkw.) w dzielnicy Wola, usytuowane na 1 piętrze, niskiego, 4- piętrowego budynku. W mieszkaniu przeprowadzono generalny remont - wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krępowieckiego

Wola,Warszawa

640 000 zł50 m² 12 800 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Opis nieruchomości Trzy pokojowe mieszkanie na Woli nieopodal Metro Księcia Janusza (na pieszo około 400m) mieści się na 4 piętrze z windą Zakup tylko za gotówkę, brak księgi wieczystej, grunty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 385 000 zł66 m² 20 984,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

W dużym skrócie: 3 - pokojowe odświeżone mieszkanie w sercu Miasteczka Wilanów. Gotowe do zamieszkania, dobrze wyposażone i wykończenie. Ogrzewanie podłogowe, przemyślany układ i aż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

975 000 zł51 m² 18 994,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Bezpośrednio. Oferuję ciche, jasne, w pełni wyposażone, dwupokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie, o powierzchni 51.33 m , położone w sercu kameralnego, zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Burakowska

Wola,Warszawa

1 450 000 zł79 m² 18 354,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu apartament zlokalizowany przy ul. Piaskowej 6 tuż obok ul. Burakowskiej. W okolicy liczne topowe restauracje i kawiarnie takie jak "mielżyński", "sakana Sushi", "deseo". Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 197 500 zł76 m² 15 694,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1936

Szybki dojazd do centrum i bliskość terenów zielonych. Tak najkrócej można opisać to mieszkanie. Chcesz wiedzieć więcej? Proszę bardzo! Przystanki komunikacji miejskiej tuż przy budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

850 000 zł65 m² 12 996,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskiej Pradze-Południe. Przestronne, jasne mieszkanie w zadbanym osiedlu zamkniętym, otoczonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Skierniewicka

Wola,Warszawa

4 000 zł47 m² 85,11 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne i ciche mieszkanie o powierzchni 47 m2, zlokalizowane w Warszawie przy ul. Skierniewickiej. Mieszkanie usytuowane na 4. piętrze w 9 - piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dzika

Śródmieście Północne,Warszawa

4 600 zł102 m² 45,05 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

*english below* Przestronne, trzypokojowe mieszkanie z artystyczną duszą oraz znakomitą ekspozycją Jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 88,1 m z dużą loggią (12,4m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Park Stefana Żeromskiego

Żoliborz,Warszawa

899 000 zł68 m² 13 318,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1963

Sprzedam mieszkanie do generalnego remontu na Bielanach Przedmiotem sprzedazy jest czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 67,50 m , zlokalizowane na trzecim piętrze (w trzypiętrowej) kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 420 000 zł60 m² 23 745,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu śliczny dwupokojowy apartament na sprzedaż usytuowany przy ul. Sarmackiej. Mieszkanie jest po całkowitym remoncie, nowe, śliczne i pachnące. Piękne podłogi - dąb bielony,.