dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lubelska

Praga-Południe,Warszawa

2 800 zł32 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia przestronna kawalerka na Pradze Południe przy ul. Lubelskiej. Mieszkanie ma 32 mkw i składa się z salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju oraz balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

1 950 000 zł67 m² 29 104 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną na Śródmieściu Południowym. Budynek wybudowany w 2003 roku, znajduje się w niedalekiej odległości od Placu Unii Lubelskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ptasia

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł61 m² 106,73 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Lokalizacja Apartament położony w samym sercu miasta przy Placu Bankowym, w sąsiedztwie Parku Mirowskiego i Ogrodu Saskiego, w miejscu gdzie nowoczesność łączy się z historią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

4 500 zł120 m² 37,56 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Przestronny lokal biurowy na starej ochocie 4-pokojowy typu biurowego o powierzchni 121 m2, położony na 1 piętrze budynku mieszkalnego z recepcją. Największy pokój z wyjściem na ustawny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Przy Forcie

Ursus,Warszawa

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowe mieszkanie 56 m2, 2-pokojowe, warszawa ursus Skorosze nowe, 2-pokoje, w pełni umeblowane, wszystkie udogodnienia, nowe osiedle, atrakcyjna lokalizacja, ul. Przy Forcie przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bemowo,Warszawa

2 600 zł37 m² 70,27 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe, czyste i umeblowane na 9 piętrze. Posiada balkon, oddzielną kuchnię i łazienkę z wc. Wyposażony jest w pralkę, lodówkę, kuchenkę gazową. Najemca nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Służewiec,Warszawa

1 025 000 zł47 m² 21 958 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy do sprzedania niezwykle atrakcyjne, starannie wykończone 2-pokojowe mieszkanie, zlokalizowane przy ul. Bokserskiej w dzielnicy Mokotów. Mieszkanie usytuowane jest w nowopowstałej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Żoliborz,Warszawa

990 000 zł56 m² 17 908,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Oferta sprzedaży 3- pokojowego mieszkania położonego na drugim piętrze kamienicy w doskonałej lokalizacji u zbiegu ul. Popiełuszki i ul Krasińskiego wchodzisz I mieszkasz! dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dzielna

Śródmieście,Warszawa

875 000 zł49 m² 17 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

Rewelacyjne mieszkanie w doskonałej lokalizacji i cenie. Dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze w czteropiętrowej kamienicy z cegły z lat pięćdziesiątych na Śródmiejskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Marywilska

Marywilska,Warszawa

485 000 zł29 m² 16 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Ustawna kawalerka na zamkniętym osiedlu przy ulicy Marywilskiej. Mieszkanie częściowo umeblowane. Aneks kuchenny wyposażony w niezbędne sprzęty agd. Łazienka z prysznicem, umywalką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

3 100 zł44 m² 71,02 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo proszę o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godz. od 9.00 do 17.00, po tej godzinie proszę o smsa bądź maila. Oferujemy do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

1 349 000 zł66 m² 20 439,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mieszkanie położone na drugim piętrze w nowoczesnym apartamentowcu z 2015 roku w samym centrum Miasteczka przy ul. Klimczaka. Pomimo bliskości licznych usług i restauracji mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Stary Mokotów,Warszawa

2 350 zł34 m² 68,35 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia ul. Puławska na wysokości Parku Szustrów, położone na drugim piętrze, w bocznym skrzydle głównego budynku. Okna sypialni wychodzą na wewnętrzny dziedziniec, okna pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

990 000 zł54 m² 18 333,30 zł/m²

 

Piętro:15/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie na Mokotowie 54 m , 2 pokoje, balkon, z przepięknym widokiem na panoramę Warszawy! Mieszkanie znajduje się na ostatnim 15 pietrze, ekspozycja wsch. Marzysz o idealnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Mokotów,Warszawa

920 000 zł35 m² 26 620,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży pięknego, nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji przy ulicy Zdziechowskiego 4 w dzielnicy Mokotów, w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 500 zł56 m² 98,73 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu do wynajęcia dostępne od zaraz umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,71 m2 w prestiżowym osiedlu" 19 Dzielnica" przy ul. Kolejowej na pograniczu Woli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bazyliańska

Bródno,Warszawa

549 000 zł38 m² 14 447 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Na sprzedaż mieszkanie 37,5 m - Targówek (bródno), warszawa Zapraszam do zakupu mieszkania o powierzchni 37,5 m , położonego w budynku z lat 70. na Bródnie (targówek).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wolfkego

Bemowo Lotnisko,Warszawa

640 000 zł50 m² 12 774,50 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Oferta sprzedaży mieszkania Zamieszkaj w komfortowym, przestronnym mieszkaniu o powierzchni 50 m , które oferuje niezwykły potencjał aranżacyjny. Dzięki funkcjonalnemu układowi istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Nowolipie

Muranów,Warszawa

2 900 zł34 m² 85,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowoczesna kawalerka 34 m - Wola / Muranów, ul. Nowolipie 14a Na wynajem stylowa kawalerka o powierzchni 34 m , zlokalizowana przy ul. Nowolipie 14a, w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kielecka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł50 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną garderobą w kameralnej wyremontowanej kamienicy na warszawskim Mokotowie. Mieszkanie odświeżone w pełni wyposażone do wprowadzenia od zaraz. Prestiżowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprowicza

Bielany,Warszawa

695 000 zł36 m² 19 252,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Opiekun oferty tel. Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,1m2. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się z łazienki, dwóch pokoi: salonu oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Solidarności

Zawady,Warszawa

1 099 000 zł63 m² 17 315,30 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 63,5 m , usytuowane na pierwszym piętrze kamienicy z 1957 roku, położonej na rogu Alei Solidarności i Alei Jana Pawła II (jedynie 1,5 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Sadyba,Warszawa

489 000 zł32 m² 15 523,80 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 31,5 m , usytuowane na 1. piętrze w spokojnej okolicy na Mokotowie. To doskonała propozycja zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

850 000 zł34 m² 24 897,50 zł/m²

 

Piętro:3/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania (34,14 m2) przy ulicy Bagno, w samym sercu Warszawy oraz jednym z najciekawszych miejsc, gdzie przeszłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Barbary

Śródmieście Północne,Warszawa

6 440 zł68 m² 94,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Promocja! -50% Opłaty za korzystanie z lokalu w pierwszym miesiącu najmu Bez prowizji oraz ukrytych kosztów! Bądź pierwszym Najemcą! Mieszkanie znajduje się w zrewitalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Francuska

Praga-Południe,Warszawa

3 600 zł55 m² 65,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe, pow. 55 m2 - eleganckie, klimatyczne, z duszą! - Apartament na Saskiej Kępie Oferujemy na wynajem dwupokojowe mieszkanie położone w dzielnicy Praga Południe na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

799 900 zł43 m² 18 619,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Serdecznie zapraszamy na prezentację po wcześniejszym umówieniu telefonicznym. W skrócie: lokalizacja: warszawa, ul. Grochowska 107, praga Południe nowoczesny budynek z windą z 2023 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Dorycka

Bielany,Warszawa

2 100 zł24 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka na Bielanach o powierzchni 24 m2, znajdujące się na 7 piętrze w bloku z windą. Mieszkanie jest przystosowane dla pary lub singla. Układ pomieszczeń: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

685 000 zł39 m² 17 564,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Mokotów,Warszawa

565 000 zł37 m² 15 270,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie o powierzchni 36,6m2 zlokalizowane na Starym Mokotowie. Nieruchomość znajduję się na 4 piętrze w czteropiętrowym budynku wybudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Młynarska

Wola,Warszawa

330 000 zł16 m² 20 625 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Urocza kawalerka przy Metrze Młynów - idealna na start lub inwestycję! Na sprzedaż oferujemy funkcjonalną i pełną uroku kawalerkę położoną na parterze przy ul. Młynarskiej 37 - zaledwie kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Mickiewicza

Warszawa,mazowieckie

1 299 000 zł65 m² 19 984,60 zł/m²

 

Piętro:8/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Adres: ul: mickiewicza, potocka , Gwiażdźista- żoliborz, warszawa, mazowieckie Mieszkanie w najbardziej prestiżowej dzielnicy Warszawy- to idealna propozycja dla rodzin z dziećmi, studentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Junkiewicz

Targówek,Warszawa

470 000 zł36 m² 13 055,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Jeżeli szukasz swojej pierwszej nieruchomości lub chcesz zainwestować w lokal na wynajem, ta oferta jest dla Ciebie. Prezentowana nieruchomość znajduje się w bloku przy ul. Heleny Junkiewicz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Mokotów,Warszawa

948 000 zł61 m² 15 541 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Mokotów,Warszawa

987 000 zł55 m² 17 978,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1962

Biuro nieruchomości wymiar. zaprasza do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na warszawskim Mokotowie. To wyjątkowe mieszkanie oferuje idealne połączenie komfortu i lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Paderewskiego

Wesoła,Warszawa

799 000 zł116 m² 6 914,16 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera. ul.Paderewskiego 74- NAJLEPSZA LOKALIZACJA W SULEJÓWKU, blisko granicy z Warszawa Wesoła Segment trzypoziomowy 115,56m2 (parter + piętro + poddasze).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Saska Kępa,Warszawa

2 900 zł36 m² 81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Saska Kępa. Międzynarodowa 43. Wysokie 1 pokojowe mieszkanie z balkonem w niskim budynku z cegły. Mieszkanie po remoncie, świetnie zaaranżowane (aktualnie brak mebla do spania - kanapa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

733 000 zł52 m² 13 961,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Berensona > stan deweloperski > oddanie kluczy w lipcu tego roku > 52,5 m2 > 3 pokoje z aneksem kuchennym > taras 57 m2 > balkon 6,5 m2 > miejsce w garażu podziemnym (+ 35.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Lanciego

Ursynów,Warszawa

1 550 000 zł113 m² 13 765,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 112,6m2, położone na 3 piętrze niskiego, zadbanego budynku z 2000r. Mieszkanie podzielone zostało na część dzienną (parter), nocną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obywatelska

Włochy,Warszawa

1 065 000 zł67 m² 15 895,50 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

| mieszkanie na Osiedlu Zielona Italia | 3 Pokoje | Klimatyzacja | Warszawa Włochy | Sprzedaż | 2 Miejsca Postojowe | Nowe Mieszkanie | Nowoczesne Osiedle | Osiedle na Włochach Przestronne, trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Waliców

Wola,Warszawa

880 000 zł30 m² 28 947,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1914

Na sprzedaż | Nowe 2-pokojowe mieszkanie w kamienicy | ul. Waliców 17, wola, warszawa Marzysz o mieszkaniu w zabytkowej kamienicy, zaledwie kilka kroków od tętniącego życiem centrum.