dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 413 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 413 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

699 000 zł56 m² 12 459,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mokotów sadyba ul. Konstancińska - 3 pokoje 56,10 m2. Poszukujesz cichego mieszkania w doskonałej lokalizacji? Z idealnym rozkładem pomieszczeń? W otoczeniu zieleni i oknami na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

950 000 zł62 m² 15 323 zł/m²

 

Piętro:18/22

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zakup Bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szukasz świetnie skomunikowanego mieszkania w spokojnej i zielonej okolicy? Oferuję 2/3 pokojowe mieszkanie w wyremontowanej kamienicy na warszawskiej Pradze Południe, pogranicze Grochowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem Warszawa

Ochota,Warszawa

320 000 zł23 m² 13 793 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2017

Wyjątkowa oferta gotowych I wykończonych Apartamentów Zapraszam serdecznie do oglądania! Nowocześnie urządzone apartamenty o powierzchni od 21m2 do 55 m2 położone w zachodniej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

837 000 zł53 m² 15 870 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Unikatowe, 3-pokojowe mieszkanie 53m2, znajdujące się na ivpiętrze; budynek z 2021 roku przy ul. Mińskiej 45 (inwestycja Syreny Mińska 63). Zalety nieruchomości; - osiedle posiada monitoring.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Wilanów

Wilanów,Warszawa

780 000 zł50 m² 15 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż mieszkanie 50m2 na Miasteczku Wilanów w bardzo dobrym standardzie. Mieszkanie na 1 piętrze z 4 w nowym bloku z 2018 roku. Mieszkanie narożne, dobrze doświetlone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

665 000 zł67 m² 9 925 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedaż bezpośrednia od dewelopera _bez prowizji_ Możliwość wykończenia pod klucz, w ramach współpraca z projektantem o szczegóły proszę pytać podczas rozmowy lub spotkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

346 369 zł39 m² 8 879 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 17.08 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

1 444 100 zł80 m² 18 103,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Komfortowy apartament na Dolnym Mokotowie czeka na Ciebie i Twoją rodzinę. Salon z aneksem kuchennym 27,89 mkw. Trzy sypialnie od 10,10 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pęcherska

Mokotów,Warszawa

2 814 480 zł92 m² 30 519,20 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji i podatku pcc. Termin oddania III kwartał 2023 roku. Już za rok możesz zamieszkać w tym komfortowym mieszkaniu wraz ze swoją rodziną. Salon z aneksem kuchennym 35,35 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Urbanistów

Ochota,Warszawa

510 000 zł36 m² 14 166,70 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 zlokalizowane na warszawskiej Ochocie. Znajduje się na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Budynek poddany kilka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

427 551 zł51 m² 8 372 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna! Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

441 773 zł53 m² 8 332 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna ograniczona czasowo! Najważniejsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

359 982 zł40 m² 8 988 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40 m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 30.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

239 000 zł18 m² 13 278 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Zabezpiecz swój kapitał! inwestycja gotowa już W tym roku Sprzedaż bez prowizji! oraz podatku pcc Wysoki standard budynku Klimatyzacja w standardzie Reprezentacyjna całodobowa recepcja Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

669 500 zł84 m² 7 970 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do 29.07 Umów się na spotkanie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

497 981 zł60 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 37m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Oferta promocyjna do Umów się na spotkanie! Kup.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 750 zł40 m² 8 910 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

593 436 zł77 m² 7 748 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

*** 0% prowizji, brak podatku pcc! *** od dewelpera Dostępne metraże 40m2- 84m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze z balkonem. Najważniejsze zalety inwestycji: **przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wola

Wola,Warszawa

2 150 zł31 m² 69,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przestronna, zadbana kawalerka 3 minuty od stacji metro Płocka. Rozwinięta sieć komunikacji miejskiej z pozostałymi dzielnicami Warszawy: metro, tramwaje, autobusy, kolejka podmiejska - stacja Wawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

720 000 zł40 m² 18 227,80 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferuje Państwu na sprzedaż piękne, jasne mieszkanie w pożądanej lokalizacji na strzeżonym osiedlu Hubertus. Osiedle Hubertus jest inwestycją o dużej powierzchni, z dużą ilością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

356 500 zł40 m² 8 913 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bohaterewicza

Praga-Południe,Warszawa

682 000 zł53 m² 12 867,90 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Do sprzedania mieszkanie na 7 piętrze z pięknym widokiem na Jeziorko Gocławskie i Park nad Balatonem. W pełni wyposażona kuchnia z oknem (ok. 8 m2) i świeżo wyremontowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Aleje Jerozolimskie

Ursus,Warszawa

779 800 zł82 m² 9 510 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magiera

Bielany,Warszawa

1 650 000 zł92 m² 17 890,10 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Opis szczegółowy: do sprzedania 4 pokojowy apartament z dwoma balkonami w budynku z 2015 roku. Piętro 11/11. W skład lokalu wchodzi: - pokój dzienny z wyjściem na balkon 1 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

639 000 zł41 m² 15 547,50 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Ciche, dwupokojowe mieszkanie, na II piętrze apartamentowca z 2018 r. przy ul. Jana Kazimierza na Woli. W pobliżu znajdują się przystanki autobusowe i tramwajowe a stąd już blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z garażem, ul. Pileckiego

Ursynów,Warszawa

239 000 zł18 m² 13 278 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

695 000 zł45 m² 15 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pok. pow. 45 m2 - nowe, wygodne, na Nowoczesnym Osiedlu - Włochy - Blisko Aleje Jerozolimskie, węzeł Salomea (łopuszańska) Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Ursynów

Ursynów,Warszawa

920 000 zł65 m² 14 067,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Przytulny apartament na nowoczesnym osiedlu "wzgórze Słowików" z 2013 roku w północnej części Ursynowa. Zielona, spokojna okolica, w cichym zaułku z dala od tłocznych ulic,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

499 000 zł32 m² 15 593,80 zł/m²

 

Piętro:parter/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Kawalerka w prestiżowej lokalizacji zaledwie 4 km do centrum Warszawy. Przytulne i kompaktowe mieszkanie z balkonem w Wola Tower ;) Mieszkanie usytuowane na parterze w apartamentowcu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grochowska

Kamionek,Warszawa

489 000 zł32 m² 15 523,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Grochowska, obok Parku Skaryszewskiego. Pełna własność z kw i wykupionym gruntem. Mieszkanie o pow. 31,5 m2 składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lencewicza

Bemowo,Warszawa

499 000 zł46 m² 10 850,20 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Doskonała propopozycja inwestycyjna. Do sprzedania słoneczne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 45,99 m2 znajdujące się w zielonej, cichej okolicy, na warszawskim Bemowie przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

730 000 zł54 m² 13 518,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować ofertę kamienicznego mieszkania z duszą na Mokotowie przy Ul. Belwederskiej. Lokalizacja charakteryzuję nie dużą ilością zieleni, parków oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lechicka

Włochy,Warszawa

960 000 zł81 m² 11 881 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Mieszkanie 80,80M2, 3 pokoje, włochy, ul.LECHICKA (Warszawa, Włochy, Lechicka) Na sprzedaż: Mieszkania w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

314 000 zł27 m² 11 447,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkową ofertę 1-pokojowego mieszkania, o powierzchni 27,43m2, usytuowanego na Białołęce przy ulicy Jana Husa 20. Lokalizacja Białołęka to najszybciej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

390 000 zł32 m² 12 188 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Oferta bezpośrednia = bez podatku pcc I bez prowizji Ustawne widne mieszkanie z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, mieszkanie widne, słoneczne - duża przestrzeń na balkonie. Osiedle posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piękna

Śródmieście,Warszawa

1 059 000 zł53 m² 19 981,10 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Z przyjemnością prezentuję Państwu mieszkanie położone w bardzo prestiżowej okolicy w samym sercu Śródmieścia - przy ul. Pięknej w bliskiej odległości od Placu Konstytucji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

770 000 zł57 m² 13 606,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu piękne, dopiero oddane z możliwością własnej aranżacji 3-pokojowe mieszkanie usytuowane w pierwszym etapie nowopowstałego Osiedla Jutrzenki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

2 700 zł39 m² 69,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na Białołęce o powierzchni ok 40 m2 z podwójnym miejscem parkingowym w garażu podziemnym i dużym balkonem. Mieszkanie znajduje się na drugim.