dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 415 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 415 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Herbu Oksza

Ursus,Warszawa

4 000 zł39 m² 103,36 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 - pokojowe mieszkanie o pow. 38,7 m2 i ogródkiem 25 m2 znajdujące się na parterze nowego osiedla na Ursusie przy ul. Herbu Oksza. Budynek z 2023 roku, monitorowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

985 000 zł37 m² 26 499,90 zł/m²

 

Piętro:5/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Nowo wykończone mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Mieszkanie zostało zaprojektowane przez architekta i wykończone przy użyciu wysokiej jakości materiałów. Mieszkanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

8 000 zł66 m² 121,21 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedstawiam Państwu nieruchomość położoną w świetnej okolicy przy ulicy Woronicza, w świetnej inwestycji Qbik! Okolica: bardzo dobra infrastruktura, wiele restauracji oraz punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

3 900 zł37 m² 105,41 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaoferować Państwu apartament na wynajem, który jest idealną propozycją dla wymagającego klienta, poszukującego komfortu w centrum stolicy i ceniącego wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dunikowskiego

Ursynów,Warszawa

790 000 zł53 m² 14 878 zł/m²

 

Piętro:10/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie, z widną kuchnią, niedaleko ulicy Dunikowskiego na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie słoneczne, z oknami na 3 strony świata i piękna panoramą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Powiśle,Warszawa

897 000 zł49 m² 18 306,10 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Rezerwacja Z przyjemnością przedstawiam ofertę 3-pokojowego mieszkania z pięknym widokiem. Nieruchomość o funkcjonalnym rozkładzie znajduje się w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kwitnąca

Chomiczówka,Warszawa

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia jasne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Kwitnącej na warszawskich Bielanach, o powierzchni 57 mkw. Mieszkanie znajduje się na trzynastym piętrze bloku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koncertowa

Ursynów,Warszawa

870 000 zł60 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 3 pokojowe usytuowane na wysokim parterze w niskim budynku z lat 70-tych zlokalizowane na Ursynowie przy przy ul. Koncertowej. Doskonała lokalizacja, zaledwie 3 minuty pieszo do stacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zwycięzców

Saska Kępa,Warszawa

927 151 zł49 m² 18 999 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni ok. 49m2, usytuowane na 7 piętrze w bloku 10-cio piętrowym zlokalizowane na warszawskiej Pradze Południe -saska Kępa. Blok z lat 70-tych - zadbany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rzepichy

Bródno,Warszawa

560 000 zł40 m² 13 895,80 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Targówek - Bródno ul. Rzepichy 3 Stan deweloperski | zakończenie budowy IV kwartał 2024 roku | 2 pokoje z aneksem kuchennym | duży balkon 9m2 | miejsce w garażu + 35 tys. Cesja umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Etiudy Rewolucyjnej

Mokotów,Warszawa

629 900 zł29 m² 21 720,70 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę/studio o powierzchni 29m2 balkonem. Mieszkanie jest po remoncie generalnym, wykończone w wysokim standardzie, w pełni umeblowane, gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konstancińska

Mokotów,Warszawa

799 000 zł37 m² 21 594,60 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe, klimatyzowane mieszkanie z balkonem o powierzchni całkowitej 37m2. Rozkład: - salon z aneksem kuchennym - sypialnia - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Natolin,Warszawa

950 000 zł60 m² 15 814,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować przytulne, 4-pokojowe mieszkanie na warszawskim Natolinie. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Morcinka

Bemowo Lotnisko,Warszawa

680 000 zł39 m² 17 435,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Piękne, nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie w apartamentowcu z 2015 roku przy ulicy Morcinka. Mieszkanie o powierzchni 38,74m składa się z: - salonu z aneksem kuchennym ok 16,5m -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gościeradowska

Targówek,Warszawa

799 799 zł58 m² 13 671,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Co to jest za mieszkanie? - Mieszkanie o pow. 58,5 m2 przy ul. Gościeradowskiej 13 - Narożne, ciepłe, z ekspozycją południowo-wschodnią i ładnym widokiem - Dostępne bezpośrednio - od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

4 200 zł37 m² 113,51 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Piękne, nowe, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie urządzone przez architekta, w pełni umeblowane i wyposażone. Miejsce garażowe w cenie. TV, pralka, zmywarka, kuchenka, piekarnik, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bielany,Warszawa

590 000 zł40 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:14/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] grunty uregulowane możliwość zakupu mieszkania na kredyt : Krótko: bielany / Metro Słodowiec / Uczelnia awf Warszawa / Blok Rama H z 1982r /.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

406 000 zł27 m² 15 015 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Polki

Ursynów,Warszawa

775 000 zł41 m² 18 683,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,48m2, usytuowane na parterze w 3 piętrowym budynku z 2018roku zlokalizowane na Ursynowie przy ul. Polki. Osiedlu Poloneza (deweloper Arche). Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

681 000 zł55 m² 12 288 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: 35 000 - Liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ursus,Warszawa

530 000 zł44 m² 11 991 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 44.2m2, położone w Warszawie przy ulicy Górna Droga. Nieruchomość znajduje się na drugim piętrze budynku z windą, umożliwiającą wygodny dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Meander

Ursynów,Warszawa

3 990 zł66 m² 60,45 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! mieszkanie 4-pokojowe, ursynów, natolin, do wynajęcia mieszkanie 66 m2, 4-pokojowe z tarasem i ogródkiem o powierzchni 87 m2, na warszawskim Ursynowie. Mieszkanie jest przytulne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Bródno,Warszawa

434 000 zł29 m² 14 991,40 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 28,95m2 znajdująca się na 3 piętrze czteropiętrowego budynku przy ulicy Toruńskiej 84 na Bródnie. Mieszkanie Mieszkanie składa się z salonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Miła

Śródmieście,Warszawa

890 000 zł51 m² 17 451 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Nieruchomość o łącznej powierzchni 51 m2, składająca się z salonu, przechodniej sypialni, kuchni, łazienki, garderoby i przedpokoju. Mieszkanie jest dwustronne. Wysokość mieszkania to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Rembertów,Warszawa

586 000 zł50 m² 11 720 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3 000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

2 850 zł34 m² 84 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja do dnia 31.01.2024 roku. The details in English please see below. Dostępne od zaraz, tylko u nas. Cena do negocjacji. Dwu-pokojowe z oddzielną widną kuchnią i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleje Jerozolimskie

Ochota,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 213,10 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Ładne dwupokojowe mieszkanie na pograniczu Ochoty i Śródmieścia. Mieszkanie składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Ekspozycja wschodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bluszczańska

Czerniaków,Warszawa

951 900 zł56 m² 16 998,20 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Agencja nieruchomości Dom Saska ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie położone na Czerniakowie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

675 000 zł36 m² 18 503,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Opiekun oferty tel. 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,48 m2 na pierwszym piętrze z balkonem i komórką lokatorską 3 m2 na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

798 994 zł44 m² 18 325,60 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Opiekun oferty tel. Gotowe do wejścia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,6 m2 na trzecim piętrze z balkonem na Ochocie. Podstawowe informacje: mieszkanie po remoncie, gotowe do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płaskowickiej

Ursynów,Warszawa

3 400 zł50 m² 68,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Wynajmę dwupokojowe mieszkanie na Ursynowie (płaskowickiej) o pow. 49,8 m2 z widokiem na Las Kabacki. Mieszkanie mieści się w czteropiętrowym budynku z 2008 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 170 000 zł59 m² 19 887,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Komfortowe 3 pokojowe - mieszkanie o powierzchni 58,83 m znajdujące się na 1 piętrze 3 piętrowego budynku z windą, stan wykończenia do zamieszkania. Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

622 000 zł55 m² 11 223 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Batalionu AK Parasol

Wola,Warszawa

439 999 zł26 m² 17 254,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie jest dostępne w programie "rent To Own". Wpłać 20% i zamieszkaj od zaraz. Resztę zapłacisz za 2 do 5 lat - masz czas na zbudowanie zdolności kredytowej lub zebranie środków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Oczapowskiego

Stare Bielany,Warszawa

610 100 zł29 m² 20 972,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% podatku pcc. 0% prowizji. BK 2%. Termin oddania I kwartał 2025 roku. Idealna pod wynajem. Kameralny budynek z 58 apartamentami. Do wyboru komfortowe lokale z ogródkami i balkonami,.