dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 444 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

8 444 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł76 m² 22 905,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 76,4 mkw Wysoki standard, meble na wymiar. Rozkład pomieszczeń: - przestronna otwarta strefa dzienna z salonem i aneksem kuchennym (30,3 m2) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Ochota,Warszawa

1 659 000 zł74 m² 22 298,40 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowoczesne mieszkanie o powierzchni 74 metrów kwadratowych, usytuowane na prestiżowej Ochocie. Komfortowe warunki zamieszkania oraz wyjątkowy design, idealny dla osób ceniących nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbsta

Ursynów,Warszawa

980 000 zł54 m² 18 317,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,5m2, usytuowane na parterze w niskim bloku z lat 90-tych zlokalizowane na warszawskim Ursynowie. Osiedle zamknięte, strzeżone, bezpieczne, ciche, bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszogrodzka

Bródno,Warszawa

880 000 zł60 m² 14 765,10 zł/m²

 

Piętro:8/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Podstawowe informacje: na sprzedaż jasne, 3-pokojowe rozkładowe mieszkanie do własnej świetnej lokalizacji. Mieszkanie z widokiem na piękny Park Bródnowski. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Okopowa

Muranów,Warszawa

3 499 zł44 m² 79,52 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osoba odpowiedzialna za ofertę: +48 730.912.312. Elegancki nowoczesny apartament 2 pokojowy (2 oddzielne zamykane pokoje) o wygodnej powierzchni 44m2 z klimatyzacją , przy ulicy Okopowej 59a.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł33 m² 14 643,10 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie do remontu przy metrze Ursynów. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w 10 piętrowy piętrowym budynku z roku 1970. Blok usytuowany jest przy cichej, zielonej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wandy

Saska Kępa,Warszawa

1 575 000 zł85 m² 18 529,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 4 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Saskiej Kępie. Lokum ma 85 m2 i składa się z - dużego pokoju z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dembego

Ursynów,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od czerwca Mieszkanie 2-pokojowe o pow. 46m2 umeblowane i wyposażone. Pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia ,przedpokój w którym są dwie garderoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

980 000 zł51 m² 19 329,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szanowni Państwo zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego 2 pokojowego mieszkania, wykończonego w wysokim standardzie. To wyjątkowa okazja, aby zamieszkać w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sierakowskiego

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł35 m² 85,71 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Na wynajem klimatyczne studio o powierzchni 35m2, położone na 3 piętrze nowego apartamentowca przy ulicy Sierakowskiego 4. W tym budynku posiadamy pod opieką jeszcze 60 innych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kwiatkowskiego

Praga-Południe,Warszawa

599 000 zł54 m² 11 092,60 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie na sprzedaż, warszawa, praga Południe, gocław, ul. Kwiatkowskiego bez prowizji od Strony Kupującej Jasne, słoneczne, przytulne mieszkanie 53,6 m2, gotowe do wprowadzenia po delikatnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żurawia

Krucza,Warszawa

1 130 000 zł38 m² 30 093,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1911

Na sprzedaż 2 pokoje w centrum Warszawy, mieszkanie położone na drugim piętrze. (brak windy) kamienicy położonej przy ulicy Żurawiej. W mieszkaniu jest bardzo cicho mimo, że to centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Madalińskiego

Górny Mokotów,Warszawa

7 500 zł141 m² 53,19 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:6

 

Umeblowane:tak

Lokal mieszkalny przystosowany na biuro. Obecnie na 141 m 2 znajduje się: 29 m 2 sala konferencyjno-szkoleniowa (na 30 osób - wyposażona w rzutnik i ekran), 39,5 m 2 open space (4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Parowcowa

Stare Włochy,Warszawa

670 000 zł46 m² 14 565,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Prezentuję wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 46 m , zlokalizowanego na warszawskich Starych Włochach, przy ulicy Parowcowej. To idealna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Boya-Żeleńskiego

Mokotów,Warszawa

7 000 zł80 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wygodne, dwa osobne pokoje oraz osobną kuchnią w idealnej lokalizacji na Starym Mokotowie. Mieszkanie oddalone 10 minut od Metra Politechnika. Idealna propozycja dla dwóch niezależnych osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Śródmieście,Warszawa

5 000 zł50 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom przezentujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 50m2 przy ul. Siennej na 5 piętrze wysokiego, 8-piętrowego apartamentowca - Villa Karolina. Skład mieszkania: salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Czerska

Mokotów,Warszawa

3 900 zł55 m² 70,91 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Zapraszamy do wynajmu 55-metrowego, 3-pokojowego mieszkania przy ul. Czerskiej 18. Mieszkanie składa się z kuchni otwartej na salon, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Egejska

Stegny,Warszawa

775 000 zł53 m² 14 595,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż, dwustronne bardzo ustawne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,10 m2 w dobrze skomunikowanej części dzielnicy Mokotowa przy ul. Egejskiej. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Anielewicza

Wola,Warszawa

740 000 zł48 m² 15 416,70 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży atrakcyjne 2-pokojowe z możliwością przerobienia na 3 pokojem mieszkanie o pow. 48m2 położone na Muranowie blisko Śródmieścia przy ul. Smoczej. Lokal położony na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marszałkowska

Centrum,Warszawa

979 000 zł35 m² 27 955,40 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

*Lokalizacja Świetnie zlokalizowane - w samym centrum przy hotelu Novotel i rondzie Dmowskiego. Tuż przy stacji metra, obok przystanków tramwajowych świetnie skomunikowane. Najbardziej centralne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Karolkowa

Wola,Warszawa

1 900 €75 m² 25,31 €/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

- english below - Mieszkanie składa się 4 pokoi (salon z aneksem kuchennym, sypialnia, biuro, pokój dziecięcy), 2 łazienek, 2 balkonów. Mieszkanie w pełni umeblowane, we wszystkich pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Czyste,Warszawa

1 200 000 zł64 m² 18 604,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowo przestronne oraz klimatyczne 2-pokojowe mieszkanie na bliskiej Woli. Nieruchomość znajduje się na 5. piętrze 6-piętrowego budynku z 1999 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Na Uboczu

Imielin,Warszawa

739 000 zł42 m² 17 429,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania na Ursynowie! Dla kogo? Dobrze odnajdzie się w nim zarówno singiel/ka jak i para. Zakup może również okazać się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Śniegockiej

Powiśle,Warszawa

1 970 000 zł64 m² 30 651,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Uliczka Cecylii Śniegockiej jest kameralną, cichą, pełna zieleni uliczką. Wokół stylowe budynki, ciekawa architektura. Mieszkanie idealnie zaprojektowane z dbałoscią o detale, wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żabińskiego

Ursynów,Warszawa

2 880 zł60 m² 48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 osobne pokoje na Ursynowie o powierzchni 60 mkw, składający się z: - przestronny salon - sypialnia - przedpokój - kuchnia - łazienka - balkon Mieszkanie jest bardzo przestronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kwiatkowskiego

Gocławek,Warszawa

847 800 zł54 m² 15 700 zł/m²

 

Piętro:4/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Biuro Pure Estates prezentuje przestrzenne 3-pokojowe mieszkanie na świetnie skomunikowanym Gocławiu. Nieruchomość ma 54m2, znajduje się w bloku z 2006 r. na 4 piętrze. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Płatnerska

Rembertów,Warszawa

1 340 zł18 m² 74,44 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia kawalerka premium w Rembertowie o powierzchni 18 mkw, składający się z: - przestronny salon z sypialnia - przedpokój - łazienka - wydzielona kuchnia Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 990 zł44 m² 45,23 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 44 m2 na którą składa się: - pokój dzienny z wyjściem na balkon - Sypialnia z podwójnym łóżkiem - aneks kuchenny - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

3 950 zł67 m² 58,61 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Trzypokojowe mieszkanie na zamkniętym i strzeżonym osiedlu przy ul. Bartycka. Mieszkanie rozkładowe i słoneczne: salon z aneksem kuchennym o pow. 25,5 m2 z balkonem (wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stanisława

Wola,Warszawa

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Rozmawiamy ukr/ros kto: bezpośrednio + kontakt: co: wynajmę mieszkanie gdzie: warszawa, ul. Św. Stanisława, koło za ile: 5000 + media dla kogo: pary, rodziny od kiedy: od zaraz 3 kroki do zamieszkania!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Beksińskiego

Białołęka,Warszawa

599 000 zł39 m² 15 308 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Białołęka ul. Beksińskiego - 800 m od Mostu Północnego | 800 m do tramwaju | 500 m do przystanku autobusowego | 10 min komunikacją do metra Młociny | 1 km do Galerii Północnej | 800.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Klemensiewicza

Bemowo,Warszawa

860 000 zł66 m² 12 990,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie dla rodziny. Szkoła, przedszkole i żłobek w promieniu 100m! Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego, z odrębną księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słomińskiego

Muranów,Warszawa

849 000 zł53 m² 16 018,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Osiedle Prezydenckie, wysokie sufity (3,65m2), antresola, wysoka jakość wykończenia - to tylko niektóre z atutów tej nieruchomości. Zapraszam do zapoznania się z ofertą lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Wola,Warszawa

739 000 zł39 m² 18 948,70 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji | Jeśli zakup wiąże się ze sprzedażą innej nieruchomości, chętnie przeprowadzę Państwa przez ten proces | Możliwy zakup na kredyt hipoteczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

11 000 zł80 m² 137,50 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem świeżo wyremontowany klimatyzowany apartament 3 pokojowy przy ul. Grzybowskiej 85 - w okolicy nowego Centrum biznesowego na przełomie Śródmieścia i Woli Elegancji apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

4 100 zł56 m² 73,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 56,4 m2 - zlokalizowane na I piętrze w centrum Miasteczka Wilanów ( róg Osi Królewskiej i Al. Rzeczypospolitej). Apartamentowiec.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Corazziego

Staromiejskie,Warszawa

749 000 zł34 m² 21 900,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Z przyjemnością przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 34,2 m2. Lokal znajduje się na 4 piętrze 4 piętrowego budynku z windą, posadowionego przy ul. Corazziego, pomiędzy Placem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Stanów Zjednoczonych

Saska Kępa,Warszawa

2 500 zł50 m² 49,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

(English below) Westate Praga przedstawia dwupokojowe mieszkanie na Saskiej Kępie! Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, łazienki oraz oddzielnej kuchni. Zlokalizowane jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

1 350 000 zł47 m² 28 723,40 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesny apartament 47 M2, dwa pokoje, przy arkadii, burakowska 16 B, wysoki standard wykończenia. Budynek: apartament znajduje się w siedmiokondygnacyjnym budynku, który został wzniesiony przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Warszawa,mazowieckie

650 000 zł35 m² 18 497,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować nowoczesną, kawalerkę z dużą loggią na Pradze Południe. Budynek Nieruchomość znajduje się na 1 piętrze w 4-piętrowej części.