dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Warszawa - Lista ofert

8 446 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

8 446 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Arabska

Praga-Południe,Warszawa

815 000 zł49 m² 16 632,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Marzy ci się spokojne życie wśród zieleni, a jednocześnie chcesz mieć szybki dojazd do serca Warszawy? Ta oferta spełnia wszystkie twoje oczekiwania! Zapraszamy do zapoznania się z tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wilanów,Warszawa

1 075 000 zł60 m² 17 916,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy do sprzedaży 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m2 zlokalizowane w Miasteczku Wilanów przy ul. Sarmackiej. Lokal usytuowany jest na 1 piętrze z 4 pięter w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 530 000 zł66 m² 24 267,40 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Pozytywny Mokotów. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w nowym budynku z 2023r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Nowa Praga,Warszawa

1 152 000 zł69 m² 16 540,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Szanowni Państwo, na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2003 roku, znajdującego się w sercu warszawskiej Pragi Północ (nowa Praga w okolicy skrzyżowania Wileńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

15 000 zł105 m² 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Apartamenty przy Warzelni - ulica Krochmalna 59. Lokalizacja: unikalny budynek, usytuowany w zapierających dech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł86 m² 13 801,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Nieruchomość: jasne, 4-pokojowe mieszkanie o metrażu 85,5 m2 (po podłodze około 100 m2), usytuowane na 4 piętrze w 4-piętrowym budynku na Warszawskim Ursynowie, przy ul, ken, 95. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

1 148 870 zł44 m² 26 200 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Z przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży dwupokojowego mieszkania, idealnego pod wynajem, położonego w biznesowej części dzielnicy Wola. Cechy nieruchomości: dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Barska

Ochota,Warszawa

4 400 zł56 m² 78,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szanowni Państwo zapraszam do obejrzenia pięknego mieszkania w kamienicy. Kompleks budynków z zamkniętym podwórkiem, piękne drzewa i kapliczka. Wejście przez ozdobne łuki. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Międzyborska

Praga-Południe,Warszawa

530 000 zł28 m² 19 133,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie w kamienicy na Pradze Południe w bliskiej odlegości Parku Skaryszewskiego. Urokliwa kawalerka, idealna dla osoby ceniącej spokój i wygodę, ale jednocześnie pragnącej być.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 200 zł40 m² 80 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie na Jana Kazimierza Mieszkanie położone jest na drugim piętrze, składa się z salonu połączonego z kuchnią, sypialni, łazienki z prysznicem. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

570 000 zł36 m² 15 828,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Zapraszam do zapoznania się z przytulnym mieszkaniem zlokalizowanym na warszawskiej Pradze-Południe, z dużym potencjałem aranżacyjnym. Ta nieruchomość czeka na nowego właściciela, bądź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Grochów,Warszawa

749 000 zł52 m² 14 403,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mamy przyjemność przestawić Państwu 52m2 mieszkanie w doskonałej lokalizacji warszawskiego Grochowa. Standard Budynek powstał w 2000 roku, jest zlokalizowany w bardzo zacisznej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Grupy AK Krybar

Mokotów,Warszawa

899 990 zł45 m² 19 999,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

2pok | taras | ogródek | garaż | mokotów Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,04 m2 znajdujące się na parterze w nowym 3 piętrowym budynku z 2016 roku. Budynek znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Wileńska

Praga-Północ,Warszawa

660 000 zł36 m² 18 591,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1937

Szukasz gotowej do wprowadzenia inwestycji pod wynajem, lub planujesz zamieszkać w doskonałej lokalizacji? Prezentuję na sprzedaż gustownie urządzoną kawalerkę o wysokości 3 metrów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marszałkowska

Śródmieście,Warszawa

4 900 zł83 m² 59,04 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Ta nieruchomość stanowi idealną ofertę dla osób ceniących sobie przedwojenne, oryginalne wnętrza z klimatem i dobrą atmosferą (oryginalny, melodyjnie skrzypiący parkiet, duże drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Verdiego

Mańki-Wojdy,Warszawa

669 000 zł57 m² 11 818 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na dynamicznie rozwijającej się Białołęce polecamy przestronne mieszkanie na zamkniętym kameralnym osiedlu, z dodatkową możliwością nabycia garażu. Mieszkanie szczególnie pasuje do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Kabaty,Warszawa

2 500 zł38 m² 65,79 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia, bezpośrednio, super ładne, przestronne mieszkanie studio przy metrze i Lesie Kabackim. Mieszkanie składa się z: - części dziennej, pokój z aneksem kuchennym - części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Marsylska

Stegny,Warszawa

1 900 zł31 m² 61,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane 1 pokojowe mieszkanie z osobną widną kuchnią położone wśród zieleni na warszawskich Stegnach. Lokal składa się z pokoju z wnęką sypialnianą, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

2 500 zł36 m² 70,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta tylko dla osób pracujących. Umowa W formie najmu instytucjonalnego. Nowocześnie urządzona kawalerka po generalnym remoncie, funkcjonalnie urządzona szuka pierwszego najemcy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Natolin,Warszawa

3 000 zł49 m² 61,22 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz mieszkanie 2-pokojowe o pow. 49m2 na Natolinie Całkowicie umeblowane i wyposażone w nowoczesnym standardzie, w jasnej kolorystyce. Nie wymaga nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

1 490 000 zł80 m² 18 625 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Rezerwacja! Zapraszam na prezentację! Sprzedaż pięknie wykończonego i umeblowanego apartamentu 3 pokojowego (ok.80 m2) z dużym balkonem (ok.10 m2) i miejscem postojowym, blisko Lasu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

680 000 zł51 m² 13 333,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro nieruchomości Pure Estates m przyjemność zaprezentować 3. pokojowe mieszkanie z parkingiem dla mieszkańców, w bliskim sąsiedztwie Parku im. płk. Jana Szypowskiego Leśnika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

5 900 zł57 m² 103,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu nowy ( jeszcze niezamieszkały), 3-pokojowy apartament o powierzchni 57 m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym w nowo oddanym apartamentowcu położony przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Smyczkowa

Służew,Warszawa

950 000 zł50 m² 18 845,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Warszawski Mokotów graniczy bezpośrednio ze Śródmieściem, co znacząco wpływa na jego atrakcyjność. Uznawany za centrum biznesowe stolicy, słynie z wysoko rozwiniętej infrastruktury handlowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wschodu Słońca

Włochy,Warszawa

1 090 000 zł68 m² 15 982,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 4 pokojowego, dwustronnego mieszkania z 2 balkonami w nowoczesnym apartamentowcu w IV etapie osiedla Aurora powstającym na pograniczu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Śródmieście,Warszawa

1 250 000 zł50 m² 24 836,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Mam przyjemność zaprezentować Państwu unikalne, świeżo wykończone mieszkanie w Śródmieściu o powierzchni 50,33 m2 znajdujące się na parterze (teren od strony okien jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazury

Ursynów,Warszawa

865 000 zł61 m² 14 180,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Ursynów to dzielnica, które łączy w sobie wiele zalet. Może pochwalić się dużą ilością zieleni. Okoliczne tereny rekreacyjne pozwolą wpisać relaks na świeżym powietrzu w stały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nałęczowska

Sadyba,Warszawa

1 410 000 zł57 m² 24 872,10 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Sadyba to wyjątkowe miejsce na mapie Mokotowa. Jest to doskonała lokalizacja dla wymagających mieszkańców Warszawy, którzy cenią sobie prestiżową okolicę, bliskość natury i dostęp do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kopińska

Stara Ochota,Warszawa

1 500 000 zł75 m² 19 973,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Stara Ochota to tętniąca życiem dzielnica bezpośrednio granicząca z centrum miasta. Słynie z Och-Teatru, organizującego spektakle komediowe i wydarzenia kulturalne oraz z Muzeum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rayskiego

Bemowo,Warszawa

1 100 000 zł62 m² 17 871,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania o idealnym układzie położonego przy ul. Rayskiego 3 na Bemowie, 300 m od budowanej stacji metra Chrzanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

494 000 zł37 m² 13 337 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Wysokość pomieszczeń:2.67 Cena brutto m. p. w garażu podziemnym: liczba poziomów garażu podziemnego: -1 Cena brutto m2 komórki lokatorskiej: 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

1 599 000 zł77 m² 20 882,80 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu apartament zlokalizowany na warszawskim Starym Mokotowie. Wyjątkowy apartament położony w prestiżowym osiedlu. To unikalna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

929 000 zł62 m² 14 983,90 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

Opis nieruchomości. Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować, doskonały dwupak - dwa mieszkania w jednym na Pradze - Północ w doskonałej lokalizacji, idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polaka

Imielin,Warszawa

948 000 zł66 m² 14 277 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferta tylko W naszym biurze. **** biuro ładna willa prezentuje**** mieszkanie do kapitalnego remontu. Lux oferta, okazja! metro imielin, natolin ul. Polaka oaza ciszy, spokoju oraz pięknej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Włochy,Warszawa

706 000 zł44 m² 15 872,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Włochy - 2 pokoje na 4 pięrze tylko 15,8tys. zł/m2. Zadzwoń po więcej szczegółów - biuro sprzedaży dewelopera: posiadamy w sprzedaży jeszcze 10 mieszkań o podobnym metrażu w naszych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Północ,Warszawa

799 000 zł44 m² 18 089,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu mieszkanie w nowym apartamentowcu, wykończone pod klucz z dużym ogródkiem zlokalizowane na Pradze Północ. Kluczowe informacje: adres: ulica Kotsisa, praga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

3 500 zł60 m² 58,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 niezależne pokoje, 60 m2 - Idealne dla studentów lub Osób Pracujących - Super Lokalizacja - Metro wilanowska - bukowińska/pejzażowa Oferujemy na wynajem przestronne, w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Ursynów,Warszawa

554 999 zł37 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Warszawa Ursynów | ul. Kurantów 5 | Inwestycja: aura Ursynów | 36,71 m2 | 2 pokoje | parter | ogródek 20,35 m2 | nowe wykończone pod klucz mieszkanie do zamieszkania od zaraz | wschodnia ekspozycja +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

1 180 000 zł72 m² 16 389 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Mam przyjemność przedstawić Państwu 3-pokojową nieruchomość położoną na warszawskim Ursynowie, która usytuowana jest na drugim piętrze w budynku z 2009 roku. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Sadyba,Warszawa

749 000 zł55 m² 13 573,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu: 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 55,18 m. kw. plus balkon i piwnica. Znajduje się na 4 piętrze 5cio piętrowego budynku. Nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Prymasa Tysiąclecia

Koło,Warszawa

799 000 zł48 m² 16 645,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Szanowni Państwo, z przyjemnością pragnę przedstawić Państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m2, zlokalizowane na terenie warszawskiej Dzielnicy Wola (koło) przy ul.