dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 684 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 684 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

619 068 zł41 m² 15 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% pcc Zakup od dewelopera Mieszkania gotowe do odbioru Na sprzedaż mieszkania w nowej inwestycji położonej w spokojnej, zielonej części Warszawy. To idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Herbu Janina

Wilanów,Warszawa

880 000 zł55 m² 15 864,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wygodnie rozplanowane, w pełni umeblowane mieszkanie z ogródkiem (6,46 mkw.) i tarasem (7,26 mkw.) - Miasteczko Wilanów, ul. Herbu Janina 11a. To prestiżowa część Miasteczka Wilanów,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kulczyńskiego

Ursynów,Warszawa

760 000 zł56 m² 13 499,10 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 56,3 m , położonego na warszawskim Ursynowie przy ul. Kulczyńskiego. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

3 650 zł39 m² 93,59 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje | klimatyzacja | ogródek | nowe mieszkanie | włochy Do wynajęcia komfortowe, nowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 39 m z ogródkiem, położone w Warszawie przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

4 200 zł48 m² 87,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowy,unikatowy (3,2 m wysokości dzięki czemu jest przestronny)przytulny i cichy 2 pokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie z ogródkiem. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodecka

Targówek,Warszawa

639 000 zł37 m² 17 131,40 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Targówek - Bródno ul. Chodecka | autobusy 130 m od klatki | stacja metra Kondratowicza 1 km (15 min pieszo) 37,3 m2 | 2 pokoje + osobna kuchnia z oknem | balkon typu loggia ok 3 m2 | 2 piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł58 m² 19 827,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

* wyłącznie w mojej ofercie * Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o pow. użytkowej 57,68 m2, położone na parterze w 4 piętrowym budynku, zlokalizowane na Saskiej Kępie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

530 000 zł38 m² 13 827,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż ciche i słoneczne mieszkanie położone w sercu zielonej Białołęki, przy ul. Pasłęckiej - w sąsiedztwie lasu i licznych terenów spacerowych. Idealne miejsce dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

785 000 zł41 m² 18 965,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przytulne, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 41,39 m , położone na warszawskim Mokotowie przy ul. Pory 55, w inwestycji z 2019 roku. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Worcella

Odolany,Warszawa

724 000 zł35 m² 20 912,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż duża kawalerka z ogródkiem | Wola, ul. Worcella 5. Westate Wola prezentuje komfortową, funkcjonalną kawalerkę w pełni gotową do wejścia lub natychmiastowego wynajmu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witoszyńskiego

Praga-Południe,Warszawa

5 000 zł74 m² 67,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Mam przyjemność zaprezentować przestronne i funkcjonalne mieszkanie na wynajem o powierzchni 74 m , usytuowane na wysokim parterze w budynku przy ul. Witoszyńskiego na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bysławska

Wawer,Warszawa

4 000 zł70 m² 57,14 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia duże, 3-pokojowe mieszkanie ( około 70m2) położone na parterze domu jednorodzinnego w Falenicy (dzielnica Wawer), przy ul. Bysławskiej. Budynek znajduje się na dużej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przasnyska

Żoliborz,Warszawa

8 600 zł104 m² 82,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:nie

Na wynajem 4-pokojowe, dwupoziomowe, jasne i ciche mieszkanie z ogródkiem zlokalizowane na Żoliborzu przy ul. Przasnyskiej. Rodzaj kuchni: aneks Powierzchnia: 103,8 m2 Piętro: parter + 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

4 094 zł61 m² 66,90 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przestronne, nowoczesne mieszkanie w sercu Żoliborza #przyjazne zwierzętom #bez prowizji #english Lokalizacja ul. Powązkowska 13 (róg Krasińskiego i Elbląskiej) mieszkanie nr 50 Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarabandy

Pyry,Warszawa

1 249 000 zł120 m² 10 408,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2018

Rezerwacja Na sprzedaż: dwupoziomowe mieszkanie bezczynszowe w zabudowie szeregowej, w bardzo dobrym standardzie wyposażenia. Nieruchomość znajduje się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Stalowa

Praga-Północ,Warszawa

2 250 zł29 m² 77,59 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Mieszkanie dla singla lub pary Oferujemy do najmu mieszkanie (29 m2) położone w nowo wybudowanym apartamentowcu przy ul. Stalowej 27 na warszawskiej Pradze. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Park Morskie Oko

Mokotów,Warszawa

8 500 zł84 m² 101,19 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia piękny apartament na granicy parku Morskie Oko w prestiżowej lokalizacji w Warszawie. Idealne miejsce dla osoby wymagającej luksusu i wygody. Kameralny trzypiętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bachmacka

Mokotów,Warszawa

3 000 zł36 m² 83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*English Version Below* Avenue Estate prezentuje wyjątkowe jednopokojowe mieszkanie z balkonem w sercu Mokotowa - komfort i gotowość do wynajmu Wyobraź sobie poranek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

1 050 000 zł59 m² 17 676,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Opiekun oferty tel. Dwupokojowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 59,4 m2 z klimatycznym ogródkiem. Podstawowe informacje: prezentowana nieruchomość mieści się na parterze kameralnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marywilska

Białołęka,Warszawa

510 000 zł39 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | 0% pcc Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 36.27 - 80.25 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Arkadia

Stary Mokotów,Warszawa

10 000 zł95 m² 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z ogródkiem W kameralnym budynku na starym mokotowie 2 Sypialnie | Najwyższy standard | Salon z wyjściem do ogrodu | Umeblowane | Blisko parku | Miejsca parkingowe | Ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

6 300 zł45 m² 139,38 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko U nas Przedstawiamy Państwu śliczny apartament na wynajem usytuowany w samym sercu Warszawy przy ul. Wiejskiej. Apartament położony na parterze kamienicy z 1938 r jest po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

885 000 zł47 m² 18 829,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Stylowe, gotowe do zamieszkania 3-pokojowe mieszkanie Z dużym ogródkiem - kłobucka 6e Świetna lokalizacja | Funkcjonalny układ | Duży ogród 48 m | Gotowe do zamieszkania | Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

4 450 000 zł145 m² 30 651,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmij na mieszkanie lub dla swojej działalności- w samym sercu Warszawy, w bezpośrednim sąsiedztwie metra Świętokrzyska i Placu Grzybowskiego. Lokal po kapitalnym remoncie, gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiejska

Śródmieście,Warszawa

4 700 zł45 m² 104,44 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bądź pierwszym Najemcą cichego,luksusowo wykończonego mieszkania dwupokojowego z wyjściem na kameralny ogródek .Mieszkanie po generalnym remoncie na parterze w kameralnej 3 piętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Finlandzka

Saska Kępa,Warszawa

2 100 000 zł70 m² 30 042,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Westate Praga oferuje na sprzedaż mieszkanie 69,90 m , na 1 piętrze w kamienicy z lat 60-tych w znakomitym punkcie na Saskiej Kępie przy ul. Finlandzkiej. Budynek, w którym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przyrynek

Stare Miasto,Warszawa

960 000 zł44 m² 21 818,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo polecam mieszkanie w budynku na zamkniętej posesji w magicznym miejscu na Nowym Mieście. Kilka minut spacerem do Rynku Starego Miasta. Nieruchomość z duszą idealna dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Oczary

Białołęka,Warszawa

1 019 000 zł63 m² 16 226,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie po generalnym remoncie w 2024roku- 2 pokojowe z ogródkiem 30 m i garażem - Warszawa, białołęka/tarchomin. Kameralny budynek z 2011roku. Cicha i zielona części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Leszno

Wola,Warszawa

1 049 000 zł64 m² 16 442 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

2 pokoje z loggią | Wola / Śródmieście | Leszno 8 | 63,8 m2 Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które możesz urządzić dokładnie po swojemu? Ta oferta jest idealna dla singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wyględowska

Marina Mokotów,Warszawa

3 500 zł55 m² 63,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkanie Z ogródkiem W doskonałej lokalizacji Blisko zieleni I Stawy I Alejki spacerowe I Południowa ekspozycja I Gotowe do zamieszkania I Doskonała komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Lubiniecka

Grochów,Warszawa

660 000 zł50 m² 13 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , usytuowane na 1. piętrze kamienicy z lat 60 tych w sercu Pragi Południe, tuż przy Placu Szembeka. Doskonała propozycja zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Żoliborz,Warszawa

3 100 000 zł87 m² 35 632,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 87m zajmujące całe pierwsze piętro kameralnego, niskiego, jednopiętrowego budynku, wraz z lokalem sprzedawany jest 50% udział w 600m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

750 000 zł37 m² 20 107,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Atrakcyjne, słoneczne mieszkanie 1-pokojowe z ogródkiem usytuowane na parterze w bloku z 2012 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. ul. Jana Kazimierza. Budynek wyposażony.