dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Darwina

Praga-Północ,Warszawa

2 450 zł25 m² 98 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

O mieszkaniu: mieszkanie wraz z ogródkiem zostało zaprojektowane tak, aby maksymalnie wykorzystać przestrzeń. Jest jasne, nowoczesne i gotowe do zamieszkania od zaraz. Monitoring na zewnętrzny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Odyńca

Mokotów,Warszawa

675 000 zł48 m² 13 917,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48,5 m - Mokotów, ul. Odyńca Oferuję na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48,5 m , położone na 1. piętrze w 4-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

2 284 627 zł182 m² 12 583,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż pełny segment domu o powierzchni 182 m z prywatnym ogrodem 111m , położony w kameralnej inwestycji willowej na warszawskich Bielanach. Bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

651 627 zł43 m² 15 300 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

W architekturze najtrudniej o umiar. Inwestycja na Bródnie to odpowiedź na potrzeby osób, które od miejskiego zgiełku wolą kameralną skalę i bliskość natury, nie rezygnując przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

702 000 zł27 m² 25 676,70 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Uwaga kupujacy nie płaci prowizji agencji! kupujesz W cenie dewelopera bez podatku pcc Nowy wykończony apartament pod klucz o powierzchni 27,34m2 z ogródkiem 67m2 Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

2 259 000 zł91 m² 24 745,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament o powierzchni 91,29 m z prywatnym ogrodem o powierzchni 228 m , położony w prestiżowej inwestycji Villa Pan Tadeusz przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

492 803 zł26 m² 18 954 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy! kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Strumykowa

Białołęka,Warszawa

430 000 zł30 m² 14 098,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kawalerka ( 30,5 m2 ) ze sporym ogródkiem ( 23 m2 ) na niewielkim, kameralnym osiedlu , ogrodzonym i strzeżonym. Pokój z ciemną kuchnią do własnej aranżacji i zaadoptowania np. na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Paryska

Saska Kępa,Warszawa

1 199 000 zł53 m² 22 623 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Eng below Na sprzedaż słoneczne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Saskiej Kępie przy ul. Paryskiej. Dwustronna ekspozycja, bardzo dobre doświetlenie oraz układ z potencjałem do dalszej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fort Piłsudskiego

Mokotów,Warszawa

27 500 zł168 m² 163,69 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament z prywatnym ogrodem w kameralnych inwestycji na Dolnym Mokotowie - Fort Piłsudskiego. Ekskluzywny apartament | prywatna wyspa | fort cze nieruchomość Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka o pow. 33 m2 przy ul Omulewskiej 26, na Pradze Południe (przecznica ul. Grochowskiej, w pobliżu ch Szembeka). Mieszkanie dostępne od zaraz. Dla sympatycznego singla lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cierlicka

Ursus,Warszawa

890 000 zł86 m² 10 301 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Czy rozkładowego mieszkania w dobrze skomunikowanej części Ursusa? Czy ważna jest dla Ciebie kameralna zabudowa, własny ogród oraz brak miesięcznych opłat czynszowych? Czy marzy Ci się miejsce,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 670 000 zł83 m² 20 193,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Eleganckie, przestronne mieszkanie z prywatnym ogródkiem, komórką lokatorską w cenie oraz miejscem postojowym w garażu podziemnym - ul. Jana Kazimierza, wola-Odolany Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Korzystna

Targówek,Warszawa

830 000 zł74 m² 11 216,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Korzystnej 25 mieszczące się na drugim z trzech pięter budynku z 1979 roku, w którym znajduje się 5 mieszkań. Na powierzchni 74,00 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

963 000 zł64 m² 14 932,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferujemy do zakupu przestronne mieszkanie o powierzchni 64,49 m z dużym, zielonym ogródkiem ok. 120 m , położone na kameralnym, zamkniętym osiedlu przy ul. Głębockiej. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Górczewska

Wola,Warszawa

2 690 zł35 m² 76,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2 pokoje, 35 m, garaż, ogródek - Górczewska 181, przy metrze i ch Wola Park. Wynajmę umeblowane mieszkanie z małym ogródkiem - Mieszkanie dla 1- 2 osób. Metraż 35 m, dobrze rozplanowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cierlicka

Ursus,Warszawa

550 000 zł58 m² 9 483 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Czy poszukujesz mieszkania z dwoma przestronnymi pokojami? Czy ważna jest dla Ciebie kameralna zabudowa oraz brak miesięcznych opłat czynszowych? Czy marzy Ci się miejsce, w którym odpoczniesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przejezdna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł49 m² 15 601,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Lokalizacja: białołęka - Kobiałka - ul. Przejezdna, ok. 5 km od trasy S8 i C.H. Targówek. - osiedle z 2017 r., zamknięte, monitorowane, wjazd przez szlaban. Przy ul. Ostródzkiej przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Miasteczko Wilanów,Warszawa

2 790 000 zł142 m² 19 647,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2008

Biuro nieruchomości "cravtt Property" ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, pięknie wykończony, komfortowy apartament/penthouse z ogrodem zimowym/tarasem, o powierzchni 142 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Raduńska

Żoliborz,Warszawa

3 950 000 zł145 m² 27 207,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Wyobraź sobie poranek, w którym zamiast hałasu miasta budzi Cię śpiew ptaków, a pierwszą kawę pijesz na własnym tarasie wśród zieleni. Po chwili spacerem dochodzisz do metra, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nagłowicka

Wawer,Warszawa

2 100 zł35 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

RU & eng below Do wynajęcia mieszkanie - ul. Nagłowicka Oferuję do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 35 m , Lokal posiada oddzielne wejście, co zapewnia komfort i prywatność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Północ,Warszawa

3 600 zł46 m² 78,26 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською Do wynajęcia jasne, funkcjonalne i świeżo wykończone mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

619 000 zł39 m² 15 871,80 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie 38,8 m Śródmieście Wprowadzenie Prezentujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,8 m , zlokalizowane przy ul. Jana Pawła II 26 w Warszawie (śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Świętojańska

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł55 m² 81,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nie szukaj dalej, oferta wyłącznie w Varso Property (klucze w biurze). Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe i niepowtarzalne mieszkanie znajdujące się w zabytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewska

Śródmieście,Warszawa

729 000 zł36 m² 20 250 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowa oferta Wyjątkowa lokalizacja, ul. Królewska przy Pl. Grzybowskim; 5 minut piechotą do stacji metra; obok Ogród Saski, parki, sklepy, usługi itp. Budynek zadbany, po wymianie instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Smyczkowa

Mokotów,Warszawa

1 099 000 zł69 m² 15 997,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ulicy Smyczkowej 12 mieszczące się na trzecim, ostatnim piętrze budynku z 1999 roku. Na powierzchni 68,70 m2 (po podłodze 95 m2) znajdują się: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Tokarza

Targówek,Warszawa

684 000 zł55 m² 12 436,40 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 10 piętrze w budynku z lat 70-tych zlokalizowane na warszawskim Targówku - Bródno przy ul. Wacława Tokarza. Z okien rozlega się wspaniały widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Głębocka

Białołęka,Warszawa

799 000 zł50 m² 15 980 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Białołęka ul. Głębocka > stacja metra Kondratowicza 10 min autobusem > bezpośrednio obok osiedla Biedronka, poczta, paczkomaty, restauracje, kościół, piekarnia, 5 min spacerem mnóstwo sklepów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 900 000 zł95 m² 19 916,10 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż wyjątkowy, 4-pokojowy apartament z ogrodem i tarasem przy ulicy Jana Kazimierza. Doskonała lokalizacja! ul. Jana Kazimierza 27, warszawa - Wola - Odolany Przystanek autobusowy - 100m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Narwik

Fort Bema,Warszawa

1 880 000 zł84 m² 22 380,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, w pełni umeblowanego 4-pokojowego mieszkania o powierzchni 83,68 m , położonego na parterze kameralnego budynku z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 370 000 zł77 m² 17 792,20 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż mieszkanie 77 m - Ursynów , ul. Kłobucka ( zbieg ulic Bokserskiej, obrzeżnej i Kłobuckiej) Oferujemy Państwu 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 77 m , zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Mińska

Grochów,Warszawa

991 354 zł54 m² 18 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy ofertę urokliwego mieszkania o powierzchni 54,47 m2 + taras z ogrodem ok. 9,98 m2 w znanej inwestycji - Mińska 69. Lokalizacja: lokal usytuowany jest w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

640 000 zł30 m² 21 220,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

2 pokoje w centrum Warszawy Al. Jana Pawła II, blisko Hali Mirowskiej | 30,16 m Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,16 m , położone w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Stawki

Muranów,Warszawa

3 200 zł55 m² 58,18 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Możliwość umeblowania! Do wynajmu bardzo jasny, przestronny apartament 2 pokojowy o powierzchni 55 m2 położony na zielonym Osiedlu Inflancka przy ulicy Stawki 4, nieopodal Westfield Arkadia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bukietowa

Wierzbno,Warszawa

799 000 zł46 m² 17 362 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Przedstawiam nową ofertę mieszkania dwupokojowego o powierzchni 46m2 z balkonem i piwnicą 3m2, pełna własność. Lokal posiada przestronny salon z aneksem kuchennym z dużą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

1 400 000 zł72 m² 19 444,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie o powierzchni: 72 m2 znajduje się na 1 piętrze i składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Praga-Południe,Warszawa

1 190 000 zł68 m² 17 482 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja i luksus spotykają się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Drwęcka

Praga-Południe,Warszawa

879 000 zł49 m² 17 938,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

2-pokojowe mieszkanie z ogródkiem | Dom Development | Praga-Południe Na sprzedaż funkcjonalne i w pełni wykończone mieszkanie z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane przy ul. Drwęckiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

949 000 zł51 m² 18 520,70 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

W skrócie: ul. Złoty Potok 4, warszawa Rok budynku 2019 r. 51,24 m 2 z 5 pięter Przestronny balkon Ekspozycja zachodnia Miejsce garażowe (płatne dodatkowo 50 000 zł) nieruchomość: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

5 500 zł65 m² 84,62 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie z dużą kuchnią z jadalnią oraz dwoma sypialniami. Zadbane, odświeżone ściany - do wprowadzenia. Częściowo umeblowane - jak na zdjęciach. Istnieje możliwość.