dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Bluszczańska

Sielce,Warszawa

4 500 zł61 m² 73,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do zamieszkania w wyjątkowej, trzypokojowej nieruchomość emanującej przestronnością tworząc idealne połączenie funkcjonalności i komfortu. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nusbauma-Hilarowicza

Praga-Północ,Warszawa

730 000 zł52 m² 14 038,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker essa Sp. z o. o. przedstawia Państwu mieszkanie do kupienia. Mieszkanie w znakomitej i cichej lokalizacji przy ulicy Józefa Nusbauma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 149 000 zł74 m² 15 527 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Mieszkanie parterowe z tarasem oraz oddzielnym wejściem z zamkniętego podwórka. Nietuzinkowe mieszkanie parterowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 260 000 zł121 m² 26 942,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, butikowy projekt na Górnym Mokotowie. Trzy piętrowa rezydencja w której zaprojektowano 15 apartamentów o powierzchni od 50m2 do 140m2. Klienci ceniący wypoczynek na świeżym powietrzu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kulczyńskiego

Stary Imielin,Warszawa

690 000 zł49 m² 14 081,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferta dodana za pomocą multiportalu B e b r o k e r. pl Warszawa - Ursynów Ul. Kulczyńskiego Cena: 690 000 pln (do negocjacji) Oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Przylaszczkowa

Falenica,Warszawa

2 600 zł42 m² 61,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Z przyjemnością mam Państwu do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie do wynajęcia, położone na parterze nowego budynku w warszawskiej Falenicy - przy ulicy Przylaszczkowej. Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pokorna

Śródmieście,Warszawa

6 500 zł86 m² 75,58 zł/m²

 

Piętro:16/17

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowy nowoczesny apartament przy Metrze Dworzec Gdański! Trzypokojowy apartament na Śródmieściu blisko Dworca Gdańskiego. Miejsce dobrze skomunikowane z miastem dzięki pobliskiej stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 655 200 zł118 m² 13 990,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Bemowo I Gotowe 4 pokoje I piękny taras Zapraszam na prezentację pięknego Apartamentu w kameralnej inwestycji na Bemowie. Lokal znajduje się na drugim piętrze i składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 090 000 zł91 m² 11 925,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Bliski Wawer 91.40m2 z ogrodem, bezpośrednio Czteropokojowe, słoneczne, ciche i ustawne mieszkanie o pow. 91,4 m2 (120 m2 po podłodze) w kameralnym, ogrodzonym i strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

624 000 zł28 m² 22 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu apartament studio o powierzchni 28 m2 wraz z dużym ogrodem o powierzchni 13 m2. Apartament położony na warszawskich Bielanach (słodowiec-Marymont).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard

Kabaty,Warszawa

1 970 000 zł95 m² 20 736,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Przestronne 4-pokojowe mieszkanie w pobliżu Lasu Kabackiego z tarasem i ogródkiem. Kup bez prowizji! Główne atuty nieruchomości: bliskość terenów zielonych po remoncie generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Miedzeszyn,Warszawa

958 000 zł84 m² 11 391,20 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Miedzeszyn Pierwsze piętro! Ogródek - do wyłącznej dyspozycji. Jasne mieszkanie z trzema sypialniami, salonem z aneksem kuchennym. Z salonu wyjście na balkon od strony ulicy. Pokój ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Corazziego

Śródmieście,Warszawa

715 000 zł38 m² 18 815,80 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 38 m2 zlokalizowane tuż przy Placu Bankowym przy ul. Corazziego. Ta prestiżowa lokalizacja, to jeden z lepszych adresów w Warszawie. W pobliżu: - 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Jana Pawła II

Śródmieście,Warszawa

2 500 zł36 m² 69,44 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dużym atutem mieszkania jest znakomita lokalizacja i świetnie skomunikowanie z innymi dzielnicami Warszawy. W pobliżu znajduje się m.in. Metro Ratusz Arsenał, hala Mirowska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

949 000 zł42 m² 22 812,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez podatku od Cesji! Już gotowe! Można oglądać! Apartament o powierzchni 41,60 m2, dwa pokoje, ogródek 5,51 m2, w stanie deweloperskim, miejsce w garażu podziemnym, parking naziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 220 000 zł71 m² 17 086,80 zł/m²

 

Piętro:6/14

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Prezentujemy wygodne 3-pokojowe mieszkanie, 71,40 m z loggią 3,9 m w Śródmieściu, na warszawskim Muranowie, przy ch Arkadia. Nieruchomość to doskonały wybór dla singla, pary bądź rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Park Stawy Kellera

Bielany,Warszawa

1 445 000 zł72 m² 20 069,40 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaoferować Państwu trzypokojowy apartament o powierzchni 72 m2 wraz z dużym ogrodem o łącznej powierzchni 112 m2. Apartament położony na parterze o słonecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siekierkowska

Siekierki,Warszawa

699 000 zł37 m² 18 953,40 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę o powierzchni 36,88m2 z ogródkiem, znajdującą się na parterze w dwupiętrowym budynku z 2018 roku, na zamkniętym osiedlu przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

670 200 zł54 m² 12 411 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Wysoki standard , ekorozwiązania zapewniają niższe opłaty za energię: *ogrzewanie podłogowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

769 000 zł59 m² 13 034 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

700 300 zł50 m² 14 144,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji i podatku pcc. Zakup bezpośrednio od dewelopera! W ofercie mam dla Państwa 2-pokojowe mieszkanie w okolicach ul. Strumykowej. Bardzo dobrze skomunikowana okolica, idealna do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Berensona

Białołęka,Warszawa

639 288 zł55 m² 11 700 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Najlepsze ceny, wysoki standard , bez prowizji , bez podatku pcc 2% - Nie współpracuje z pośrednikami Dostępne metraże 27m2- 66m2, partery z ogródkami lub mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

2 600 zł57 m² 45,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Lewandów II - po przeciwnej stronie Trasy Toruńskiej w stosunku do centrum M1 - w pobliżu sklep Decathlon, położenie z możliwością łatwego dojścia do Trasy Toruńskiej i centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Palestra

Białołęka,Warszawa

424 886 zł28 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Nowa, wyjątkowa inwestycja W znakomicie skomunikowanym punkcie warszawskiej białołęki oferta bezpośrednio od dewelopera fedezu group 400m od skm Warszawa Płudy (stąd zaledwie 14min skmką do Metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

919 000 zł42 m² 22 091,30 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

4 200 zł67 m² 62,69 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie 67m2, parter/2 z windą, w budynku z 2011r. przy ul. Bluszczańskiej, mokotów Siekierki. Idealne dla pary lub młodej rodziny. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Warszawa

Śródmieście,Warszawa

718 000 zł33 m² 21 977,30 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Z przyjemnością oferuję na sprzedaż fenomenalnie zlokalizowaną nieruchomość! Dwupokojowe, ciche mieszkanie o powierzchni 32,67 m2 znajduje się na Śródmieściu Północnym - 2 minuty od placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bacewiczówny

Ursynów,Warszawa

3 000 zł43 m² 69,77 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na Ursynowie Stokłosach czeka na swojego najemcę dwupokojowe mieszkanie o powierzchni ok 43m2 z oddzielną kuchnią i ogródkiem. Ogródek mały, ale stolik, leżaki zmieszczą się bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Augustówka

Augustówka,Warszawa

870 000 zł46 m² 18 876 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż piękne mieszkanie o wysokim standardzie w prestiżowej dzielnicy Wilanów w komfortowym i nowoczesnym miejscu do zamieszkania. Mieszkanie wyróżnia się pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

3 480 000 zł120 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowy, kameralny projekt na Górnym Mokotowie. Tylko 15 apartamentów. Ekskuzowany apartamentowiec. W bezpośrednim sąsiedztwie apartamentowce klasy premium. Wyjątkowe cechy mieszkania: reprezentacyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Zacisze,Warszawa

1 290 000 zł105 m² 12 285,70 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bliźniak w Ząbkach w cenie mieszkania w Warszawie! mieszkaj na 105m2 na dole i zarabiaj z wynajmu górnej, niezależnej części bliźniaka! A to wszystko na pięknej dużej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Toruńska

Bródno,Warszawa

419 500 zł26 m² 16 134,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Rezerwacja do dnia 29.02.2024 roku. Oferta na wyłączność, nie szukaj dalej. Ustawna kawalerka z oddzielną widną kuchnią, usytuowana na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Szczęśliwice,Warszawa

4 560 000 zł111 m² 41 007,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Avenue Estate prezentuje przepiękny penthouse (111,2 m2 mieszkanie + 109,9 m2 taras) przy samym parku szczęśliwickim z ogrodem dookoła mieszkania wypełnionym drzewami bonzai, miejscem do grillowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

4 800 zł43 m² 111,63 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie o powierzchni 43 m na Mokotowie, wysokim standardzie wykończenia, w budynku z 2023 roku, położonym przy ulicy Konstruktorskiej na osiedlu strzeżonym "pozytywny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jana Kazimierza

Mokotów,Warszawa

995 000 zł56 m² 17 768 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Dzień dobry, w ofercie sprzedaży dwupokojowe, bardzo dobrze skomunikowane mieszkanie na warszawskiej Woli. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, przedpokoju oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staszica

Wola,Warszawa

1 050 000 zł53 m² 19 811,30 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Polecamy jasne, ciche 3 pokojowe na Woli Metro Płocka 5 min piechotą Wysoki parter Kamienica z 1952r, cegła Wysokość 2,80 m Ekspozycja wschód-zachód 3 lata temu mieszkanie przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elektoralna

Śródmieście Północne,Warszawa

699 000 zł32 m² 22 148,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1921

Kamienica | 1921 rok | 32 m2 | Stare Miasto | M1 | Centrum Wysokie 3,5 metrowe mieszkanie w kamienicy z 1921 roku, znajdujące się na parterze 4-piętrowej kamienicy. Klimat mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Nakielska

Wola,Warszawa

1 115 000 zł61 m² 18 224,90 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Warszawska Wola to miejsce, które łączy zalety wynikające z bliskości tętniącego życiem serca Warszawy z ciszą i spokojem. Ta znana dzielnica zachwyca niesamowitą infrastrukturą,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Pyry,Warszawa

1 399 000 zł204 m² 6 857,84 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu dom zlokalizowany na Warszawskim Ursynowie. Położenie bliźniaka jest dla tych, którzy pragną odnaleźć spokój, otoczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Wilanów,Warszawa

3 600 000 zł268 m² 13 432,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Poszukujesz luksusowego apartamentu w dzielnicy wyróżniającej się na tle Warszawy takimi cechami jak porządek, spokój oraz bliskość przyrody i kultury? Chcesz zamieszkać ze swoją rodziną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jerzego

Rembertów,Warszawa

3 000 zł74 m² 40,54 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji dla biura. Oferujemy na wynajem 3 pokojowe mieszkanie na parterze ok. 74 m2 w budynku wielorodzinnym. Mieszkanie nadaje się na biuro, na mieszkanie dla rodziny lub dla.