dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 681 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 681 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Sadyba,Warszawa

10 000 zł120 m² 83,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl/eng/ua/ru pl Luksusowy apartament w prestiżowej lokalizacji na Mokotowie - idealny dla wymagających! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Zerzeń,Warszawa

780 000 zł67 m² 11 642 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Sprzedam atrakcyjne mieszkanie 66,79m2 z ogródkiem ok 30m2 w Wawrze osiedle- zerzeń w okolicy ul Trakt Lubelski/ul Skalnicowa Mieszkanie bez czynszowe znajduje się na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Mokotów,Warszawa

1 195 000 zł62 m² 19 361,60 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Biuro nieruchomości findsquare ma ogromną przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na 2 piętrze 5-piętrowego budynku z 1989 roku, położonego przy ul. Górskiej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Czerniakowska

Mokotów,Warszawa

449 000 zł28 m² 16 209,40 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą zakupu kawalerki z dużym potencjałem. Bardzo łatwo można ją przearanżować na dwa pokoje (pokój dzienny z aneksem kuchennym i osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Śródmieście,Warszawa

630 000 zł39 m² 16 237,10 zł/m²

 

Piętro:7/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą dostępnego od zaraz, dwupokojowego, rozkładowego oraz funkcjonalnego mieszkania. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kazachska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

820 000 zł44 m² 18 510,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Przedmiotem sprzedaży jest słoneczne, wygodne, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na parterze z ogródkiem i komórką na warszawskim Wilanowie przy ul. Kazachskiej w Miasteczku Wilanów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

1 850 000 zł84 m² 22 150,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Eurovilla prezentuje 3.pokojowy, umeblowany apartament z ogródkiem na sprzedaż. Wykończony materiałami wysokiej jakości w Miasteczku Wilanów. English version below lokalizacja Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolberga

Mokotów,Warszawa

850 000 zł50 m² 16 932,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Warszawa, mokotów - Wierzbno, ul. Kolberga 50,2 m2 | 2 pokoje z oddzielną kuchnią z oknem | piwnica 1,7 m2 | piętro 1 | budynek z 1961r. | balkon ok 4 m2 | stan mieszkania: do zamieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bednarska

Śródmieście,Warszawa

7 500 zł79 m² 94,58 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie Z ogródkiem W odrestaurowanej kamienicy! W pełni wyposażone | Klimatyzacja | Kamienica | Obok Rynku | Zwierzolubne ***** rozkład I standard: mieszkanie z patio.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Znanieckiego

Gocław,Warszawa

550 000 zł32 m² 17 405,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Opis nieruchomości Atuty nieruchomości | 31.6mkw | 2 Pokoje | Nowocześnie urządzone | Meble w cenie | Dobra komunikacja | Tereny zielone | Opis Przedstawiam Państwu mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

16 000 zł105 m² 152 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We also speak: ua|eng|ru Gustownie wykończone rozkładowe mieszkanie o pow. 105 m2 w budynku z 2023 roku, z szeregiem udogodnień dla swoich mieszkańców. Biznesowe centrum miasta |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koprzywiańska

Praga-Południe,Warszawa

1 650 000 zł146 m² 11 301,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1948

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Niepowtarzalna nieruchomość na Pradze Południe z prywatnym ogrodem, pracownią, sauną i garażem! Mieszkanie usytuowane jest w spokojnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wincentego

Targówek,Warszawa

735 000 zł38 m² 19 600 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie na Targówku w bloku z 2012 roku na zamkniętym osiedlu 2-pokojowe mieszkanie o pow. 37.50m2 przy ul. Św. Wincentego składające się z: salonu Kuchni wnękowej (otwartej na salon).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Franciszkańska

Śródmieście,Warszawa

3 000 zł42 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferujemy do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w znakomitej lokalizacji przy ul. Franciszkańskiej. Mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, materiałami wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sielecka

Mokotów,Warszawa

3 300 zł34 m² 97,06 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie, o powierzchni 34 m2, idealne dla singla lub pary, zlokalizowane przy ul. Sieleckiej 52, na Warszawskim Mokotowie, w odległości 1,1 km do Łazienek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Podmiejska

Bemowo Lotnisko,Warszawa

255 000 zł23 m² 11 043,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga, mamy przyjemność zaprezentować Państwu super kawalerki w niesamowitym miejscu. Kawalerki na Warszawskim Bemowie z widokiem na lotnisko. Budynek znajduje się przy ul. Podmiejskiej. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

575 806 zł37 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji realizowanej przez J.W. Construction - Zielony Lewandów - ul. Kartograficzna. (jako partner J.W. Construction holding S.A. Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 689 000 zł79 m² 21 379,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

3 pokoje+ 2 łazienki+taras+garaż (ul. Hlonda - Ostoja Wilanów ) - bezpośrednio. Pow. : 79m2 Piętro: parter (w 4-piętrowym budynku). Rok budowy 2008 Osiedle Ostoja: strzeżone 24/7, z wewnętrznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Stary Mokotów,Warszawa

949 000 zł49 m² 19 367,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Bez prowizji od kupującego! Stary Mokotów, al. Niepodległości - stacja metra Racławicka i przystanek autobusowy pod budynkiem | przystanki tramwajowe na ul. Wołoskiej 900 m od budynku |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Moniuszki

Śródmieście Północne,Warszawa

780 000 zł34 m² 23 083,80 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Wyjątkowa oferta nowocześnie urządzonego mieszkania w idealnym punkcie Warszawy 80 metrów do stacji metro świętokrzyska Oferta na wyłączność, bez prowizji dla Kupującego. Na powierzchni 33,79.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 300 zł40 m² 82,50 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem Mieszkania na Bliskiej Woli - Ulica Kasprzaka 31b! Marzysz o komfortowym życiu w sercu Warszawy? Oto idealna propozycja dla Ciebie! Wynajmuję przestronne, nowoczesne mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wolska

Wola,Warszawa

1 077 000 zł60 m² 17 950 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonałe 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Powstańców Śląskich na granicy warszawskiej Woli i Bemowa. Inwestycja została zrealizowana przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Grzybowska

Śródmieście Północne,Warszawa

3 800 zł39 m² 97,44 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 39m2, piętro 1/15 z windą w budynku z 1972r. przy ul. Grzybowskiej, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki lub pary. Oferta dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Saska Kępa,Warszawa

3 800 zł50 m² 76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie z ogródkiem w apartamentowcu na Saskiej Kępie przy ul. Argentyńskiej. Budynek z 2012 r., teren jest ogrodzony, monitorowany, strzeżony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 125 000 zł75 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Odkryj przestronne, trzypokojowe mieszkanie na Sadach Żoliborskich przy ul. Krasińskiego, idealne dla rodziny lub inwestora ceniącego spokój i zieleń. Mieszkanie o powierzchni 75m2 oferuje nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Graniczna

Śródmieście Północne,Warszawa

990 000 zł53 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:10/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Oferujemy przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 52,8 m , położone przy ul. Granicznej w samym sercu stolicy. To idealne rozwiązanie zarówno dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

641 296 zł43 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w Inwestycji realizowanej przez J.W. Construction - Zielony Lewandów - ul. Kartograficzna. (jako partner J.W. Construction holding S.A. Nie pobieramy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Skarbka z Gór

Grodzisk,Warszawa

595 000 zł34 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania ładne, jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33.76m2 znajdujące się przy ulicy Skarbka z Gór 138. Niewątpliwym atutem mieszkania jest duży przynależny ogródek. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Białołęka,Warszawa

639 508 zł43 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

1 266 000 zł90 m² 14 066,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo 3 pokoje I metro I gotowa inwestycja I 1266000zł Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiktorska

Mokotów,Warszawa

3 100 zł51 m² 60,78 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak