dowolna

Mieszkania z ogródkiem Warszawa - Oferty mieszkań z działeczką

1 688 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 688 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 800 000 zł96 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 96m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 ogródki, 2 miejsca garażowe, remont/mocne odświeżenie, wilanów Sarmacka Budynek: " Nowa Rezydencja Królowej Marysieńki" to czteropiętrowy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

1 950 000 zł57 m² 34 049,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowe mieszkanie W browarach warszawskich Ostatnie piętro | Dwustronna ekspozycja | Rzadki układ z loggią | Wysokość 2,9 m | Rondo onz | Bliska Wola | Modna okolica ***** rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Bielany,Warszawa

876 000 zł80 m² 10 944,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przestronne i jasne mieszkanie położone na warszawskich Bielanach Świetna i spokojna okolica to jeden z wielu atutów tej nieruchomości. Kameralna zabudowa, połączona z bliskością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szklanych Domów

Grochów,Warszawa

830 000 zł51 m² 16 338,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Oferuję 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 50,80 m2 oraz przynależącej do niego piwnicy o powierzchni 3,86 m2. Mieszkanie usytuowane na parterze. Wejście jest odrębne (nie trzeba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

3 800 zł60 m² 63,43 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 59,91 m , położonego na parterze eleganckiego budynku z 2020 roku na osiedlu Wilno, targówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Białej Koniczyny

Mokotów,Warszawa

6 400 zł75 m² 85,33 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 4- pokojowe na Dolnym Mokotów, idealne dla rodziny z dziećmi. Rozkład: komfortowe 4 pokojowe mieszkanie w apartamentowcu, na parterze, na prestiżowym osiedlu na Dolnym Mokotowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jurajska

Mokotów,Warszawa

897 000 zł46 m² 19 662,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Poczuj się jak W miejskim kurorcie. Zamieszkaj na kameralnym osiedlu, zielonej enklawie otoczonej malowniczymi jeziorkami. 2 pokoje | 46m2 | taras + duży ogród na sprzedaż w pełni wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartograficzna

Lewandów,Warszawa

560 000 zł39 m² 14 359 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż funkcjonalne i jasne 2-pokojowe mieszkanie o dokładnej powierzchni 38,76 m wraz z przynależnym ogródkiem 11,46 m . Nieruchomość zlokalizowana na kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

2 177 500 zł67 m² 32 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 67 m 4 pokoje z ogródkiem, idealne na biuro lub do zamieszkania Główne atuty: - powierzchnia: 67 m - Liczba pokoi: 4 - Dodatkowo: ogródek przynależny do mieszkania Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warszawska

Grzybowa,Warszawa

630 000 zł37 m² 17 073,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Na sprzedaż przytulna kawalerka z ogródkiem - Warszawa Wesoła Zielona (english below) Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 37 m , zlokalizowane na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Przyce

Wola,Warszawa

630 000 zł47 m² 13 404,30 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 47 m na Woli, ul. Przyce. Mieszkanie znajduje się na parterze kameralnego budynku, w spokojnej i zielonej części Woli, z dala od ruchliwych ulic. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

4 500 zł54 m² 83,64 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dostępne od 01.09 nowoczesne 2-pok. 53,8 m , cisza i światło, garderoba, idealne dla pary/do pracy zdalnej. Informacje podstawowe: nowoczesne, przestronne, klimatyzowane dwupokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Argentyńska

Praga-Południe,Warszawa

6 000 zł53 m² 113,21 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne, komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie w doskonałej lokalizacji Saskiej Kępy. Całość prezentuje się nowocześnie i elegancko, a taras i duży ogródek są dodatkowymi atutami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Janiszowska

Okęcie,Warszawa

1 350 000 zł680 m² 1 985,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1939

Agencja Westate Wola prezentuje ofertę inwestycyjną, udział w prawie współwłasności w przedwojennej kamienicy zlokalizowanej na Warszawskim Okęciu przy ul.Janiszowskiej 25 Jest to doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krochmalna

Warszawa,mazowieckie

890 000 zł48 m² 18 541,70 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Apartament trzypokojowy po generalnym remoncie w pełni wyposażony gotowy do zamieszkania. Podstawowe informacje: - apartament o pow. 49 m znajduje się w znakomitej lokalizacji, samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Senatorska

Śródmieście,Warszawa

949 000 zł44 m² 21 806,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Z przyjemnością prezentuję Państwu świetne 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w pięknej okolicy - przy ul. Senatorskiej. Nieopodal znajdziemy wszelkie środki komunikacji miejskiej (7 minut pieszo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Warszawa,mazowieckie

3 000 zł47 m² 63,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzien dobry wynajme osobom niepalacym: - odswiezone i umeblowane mieszkanie, na parterze z ogrodkiem - Dobrze skomunikowane, dojazd do centrum w 15 minut autobusem lub tramwajem, dojaz do metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kredytowa

Śródmieście Północne,Warszawa

4 500 zł49 m² 91,84 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 49m2, piętro 1/8 z windą, w budynku z 1963r. przy ul. Kredytowej, śródmieście Północne. Idealne dla singla/singielki, pary lub małej rodziny. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Arkadia

Mokotów,Warszawa

7 500 zł80 m² 93,32 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Trzypokojowy apartament W kameralnym budynku Wysoki standard | Umeblowane mieszkanie | Blisko parku | Miejsce parkingowe | Klimatyzacja | Zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: * Kuchnia, * Salon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Miedzeszyn,Warszawa

1 200 000 zł77 m² 15 584,40 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Do kupienia 4 pokojowe mieszkanie 77m2, parter/1 bez windy, w budynku z 2023 r. Wawer, międzylesie. Całkowicie nowe, dwustronne. Idealne dla rodziny lub pary. Mieszkanie to: * salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Krymska

Mokotów,Warszawa

629 000 zł42 m² 14 976,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

-nieruchomość dostępna tylko W estate - Z przyjemnością prezentujemy eleganckie, w pełni odnowione mieszkanie o powierzchni 42 m , położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana III Sobieskiego

Wilanów,Warszawa

12 500 zł140 m² 89,29 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Przestronny apartament z niesamowitym widokiem na panoramę Wilanowa. Mieszkanie znajduje się w bardzo zadbanym budynek z recepcją i całodobowa ochroną. Do wyłącznej dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Ząbkowska

Stara Praga,Warszawa

1 250 000 zł48 m² 25 837,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

* english version below* Avenue Estate z przyjemnością prezentuje wyjątkowe, dwustronne mieszkanie z przestronnym tarasem, loggią oraz zachwycającym widokiem na serce Starej Pragi. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Powstańców Śląskich

Bemowo,Warszawa

1 260 000 zł90 m² 13 922,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bemowo 3 pokoje I metro I gotowa inwestycja I 1260000zł Zapraszam do zakupu mieszkania w kameralnej inwestycji na Bemowie. Budynek znajduje się przy ul Powstańców Śląskich,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Sady Żoliborskie,Warszawa

920 000 zł56 m² 16 341 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyobraź sobie poranek. Otwierasz okno, a zamiast zgiełku miasta, wita Cię śpiew ptaków i zieleń drzew za oknem. Jesteś na Żoliborzu, w jednej z najbardziej zielonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pełczyńskiego

Lotnisko,Warszawa

3 800 zł57 m² 66,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Na wynajem przestronne dwupokojowe mieszkanie z ogródkiem na zamkniętym osiedlu na Bemowie. Komfortowa komunikacja: do stacji metra Bemowo 10 min spacerem lub jeden przystanek tramwajowy. Skąd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Property parameters The presented property is a flat with an area of 90 square meters on the ground floor of a modern apartment building. It consists of an air -conditioned living room with.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mochtyńska

Białołęka,Warszawa

459 000 zł32 m² 14 571,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2018

Białołęka ul. Mochtyńska 54b > 31,5 m2 > 1 pokój z osobną kuchnią > ogródek 33,23 m2 > w pełni umeblowane i wyposażone w agd > parter w 3-piętrowym bloku z 2018 roku >.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

1 110 000 zł51 m² 21 764,70 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Opis nieruchomości Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszkanie o powierzchni 50,50 m , zlokalizowane przy ulicy Kasprzaka 31b, na prestiżowym, nowoczesnym osiedlu w centrum Warszawy. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursynów,Warszawa

930 000 zł66 m² 14 103,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

I also provide services in English. EN También presto servicios en español. ES Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu 4-pokojowe mieszkanie znajdujące się w świetnej lokalizacji,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jagiellońska

Nowa Praga,Warszawa

3 500 zł49 m² 71,53 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie z wyjątkowym 75-metrowym tarasem. Bardzo dobrze doświetlone - wyjście na taras z obydwu pokoi. Nikt nie zagląda w okna. Po remoncie. Możliwość dokupienia lub wstawienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gajkowicza

Targówek,Warszawa

798 300 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:parter/13

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzy pokoje przy Metro Trocka idealne jako inwestycja lub dla rodziny Sprzedam bezpośrednio trzypokojowe mieszkanie 53,22 m2 idealne jako inwestycja na wynajem lub dla rodziny. Nie jestem zainteresowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursynów,Warszawa

850 000 zł51 m² 16 537 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuję funkcjonalne i zadbane 3-pokojowe mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o powierzchni 51,4 m zlokalizowane jest na zielonym Ursynowie, w bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Niemcewicza

Ochota,Warszawa

1 300 000 zł82 m² 15 776,70 zł/m²

 

Piętro:8/15

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Polecam do zakupu mieszkanie w Apartamentowcu Ochota Residence. Budynek z 2003 roku zlokalizowany w sąsiedztwie przedwojennej zabudowy. Bardzo dogodny dojazd do centrum miasta autobusem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elektoralna

Wola,Warszawa

899 999 zł48 m² 18 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Zielono, spokojnie i w samym sercu miasta? Oto Elektoralna 26 - miejsce, gdzie miejski rytm spotyka się z komfortem codzienności. Wyobraź sobie poranek z kawą i widokiem na korony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Warszawa

700 000 zł31 m² 22 580,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Okazja - Mieszkanie w sercu Warszawy - balkon, winda, komórka, 3 minuty od Metra Politechnika! Cena obniżona do 700 000 zł - zadzwoń i umów się na prezentację! :krótko: warszawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Warszawa

Mokotów,Warszawa

648 000 zł27 m² 24 134,10 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Mam na sprzedaż kawalerkę na warszawskim Mokotowie Powierzchnia mieszkania to 26,85 m , znajduje się na 3 z 8-piętrowego budynku. Układ pomieszczeń Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Bemowo,Warszawa

960 000 zł59 m² 16 271,20 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Rodzinne 3 - mieszkanie z ogródkiem w nowo budowanym budynku Mieszkanie znajduje się na Bemowie przy ulicy Szeligowskiej Przestronny lokal o powierzchni 59m2 składa się z sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

3 400 zł47 m² 72,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz przytulnego, gotowego do zamieszkania mieszkania w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Warszawy? Ta oferta może Cię zainteresować! Na wynajem funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Bagno

Śródmieście,Warszawa

629 000 zł28 m² 22 464,30 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Szukasz mieszkania który łączy prestiż i wygodę codziennego życia? Każdy krok z tej lokalizacji prowadzi w sam środek wydarzeń z widokiem na Pałac Kultury i Nauki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Wawer,Warszawa

1 251 480 zł94 m² 13 295,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy segment o powierzchni 94,13 m z przestronnym ogrodem o powierzchni aż 127 m - idealnym dla rodzin z dziećmi, miłośników zieleni lub.