dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

834 401 zł67 m² 12 494,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Inwestycja wyśmienitego dewelopera, od dziesięcioleci podbijającego rynek europejski. Sprawdzona marka to gwarancja jakości - potwierdzają to liczne nagrody i certyfikaty, którymi może pochwalić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

1 929 000 zł114 m² 16 995,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Unikatowy apartament znajdujący się w samym centrum sadyby. Spacerem blisko na osiedle willowe, rezerwat Przyrody i Jezioro Czerniakowskie, park Szczubełka, skwer Ormiański, 200 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Szamoty,Warszawa

799 989 zł91 m² 8 835,75 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku pcc Mieszkania od Dewelopera Modernistyczna bryła budynku i wysoki standard wykończenia to doskonała opcja dla tych, którzy szukają nietuzinkowych rozwiązań dotyczących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

730 000 zł56 m² 13 036 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mieszkanie 56M2 ,2pok,taras ul.BOGUSŁAWSKIEGO Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

535 128 zł54 m² 9 983,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przystanek przy osiedlu! Dojazd do centrum tylko 25 min! Najnowsza inwestycja w Ursusie! Kameralna! Tylko 124 mieszkania! Pakiet Antysmog w cenie! Mieszkanie od dewelopera w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Galla Anonima

Bielany,Warszawa

1 180 000 zł80 m² 14 814,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Opis szczegółowy: do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie z balkonem w nowoczesnym apartamentowcu z 2015 na zamkniętym osiedlu z ochroną. Piętro 3/5 W skład lokalu wchodzi: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rembertów,Warszawa

340 734 zł35 m² 9 735,26 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

- bez prowizji - Bez podatku pcc Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę. Jest to inwestycja położona na Rembertowie Lokalizacja: - przystanek autobusowy 200.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dyrekcyjna

Szamoty,Warszawa

623 989 zł71 m² 8 800,97 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku pcc O inwestycji: - funkcjonalne mieszkania - Centrum- 10km - Doskonała komunikacja - 450m -skm, linie autobusowe - Zielone patio i plac zabaw dla dzieci - Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Czyste,Warszawa

1 537 950 zł86 m² 17 893,50 zł/m²

 

Piętro:12/25

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% Prowizja 0% pcc Zdjęcia są przykładową wizualizacją. Wyjątkowe i funkcjonalne układy | Atrakcyjne ceny | Świetna lokalizacja Zadzwoń i zapytaj o szczegóły! Atuty inwestycji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

765 600 zł56 m² 13 671,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

- bez prowizji - Bez podatku pcc - Mieszkanie płatne jedynie gotówką Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę. Jest to inwestycja położona na Starych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

509 909 zł36 m² 13 970,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku Zakup od Dewelopera Miło nam, że zainteresowała Cię nowa inwestycja położona na Bemowie przy ulicy Wieśniaczej. Pozwól, że przedstawimy Ci garść informacji będących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

425 000 zł27 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:5/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat lokalizacja: - metro Płocka (5 min) - Centrum (10 min) - Przystanek pkp 350 m - Tramwaj 600 m - Autobus 600 m - Bliskość Parku im. E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

779 949 zł82 m² 9 511,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez podatku pcc od dewelopera zdjęcia-wizualizacja -o inwestycji- -wysoki standard -stacja ładowania samochodów elektrycznych atuty: sklepy i usługi: factory Ursus, ch Skorosze, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szaserów

Gocławek,Warszawa

699 303 zł53 m² 13 194,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

** Nowa inwestycja - przedsprzedaż mieszkań, dostępne najlepsze układy ** Polecam Państwa uwadze nowoczesne i kameralne osiedle w niskiej zabudowie, zlokalizowane na Pradze Południe, pośród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Moczydło

Moczydło,Warszawa

1 590 426 zł94 m² 16 999 zł/m²

 

Piętro:17/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na Woli w nowopowstającym apartamentowcu. Doskonałe osiedle dla wymagających. Idealne miejsce pod wynajem. Odbierz klucze szybko - zakończenie budowy 04/05.2022 rok. - wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kątna

Siekierki,Warszawa

589 400 zł49 m² 12 028,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Inwestycja na Mokotowie, atrakcyjny punkt miasta. 0% Prowizji 0% pcc Od dewelopera! Lokalizacja: - około 9 km od centrum miasta - swobodny dostęp do komunikacji miejskiej (minuta spacerem) - blisko trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Grochów Centrum,Warszawa

645 000 zł50 m² 12 787,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zapraszam do zakupu mieszkania na zasadach praw cesji. Mieszkanie posiada wiele walorów jak możliwość wydzielenia 3 pokoju, bardzo dużo przeszkleń w salonie, czy duża łazienka i garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

675 000 zł38 m² 17 763,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

618 000 zł63 m² 9 809,52 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Mokotów

Mokotów,Warszawa

535 000 zł26 m² 20 188,70 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zakup bezpośrednio od dewelopera (bez prowizji, bez podatku pcc). Chcesz poznać szczegóły? Umów się na spotkanie! Zalety osiedla: elegancka elewacja frontowa z elementami szkła i wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

599 898 zł46 m² 13 041,30 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Szamoty,Warszawa

450 000 zł47 m² 9 574,47 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Zakup na zasadzie cesji - zbycie praw z umowy deweloperskiej. Zdjęcia to przykład wykończenia - mieszkanie będzie dostepne w stamie dweloperskim. Mieszkanie dwustronne z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

708 758 zł67 m² 10 642 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 528 000 zł86 m² 17 767,40 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

779 949 zł82 m² 9 511,57 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

599 323 zł52 m² 11 518,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Złoty Potok

Ursynów,Warszawa

798 000 zł60 m² 13 297,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam do obejrzenia pięknego, słonecznego aparatamentu położonego na zamkniętym, nowym kameralnym osiedlu z 2020r., cenionego dewelopera Marvipol. Położenie nieruchomości pozwala na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rembertów,Warszawa

474 900 zł52 m² 9 214,20 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowe osiedle mieszkaniowe na Rembertowie. 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Lokalizacja: - nowoczesne osiedle na obrzeżach Warszawy - Liczne tereny zielone, w pobliżu las rembertowski - Bliski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

721 005 zł68 m² 10 642,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sokołowska

Młynów,Warszawa

1 200 000 zł93 m² 12 903,20 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Prezentuję Państwu wygodne mieszkanie przy Metro Młynów. Mieszkanie obecnie zaadoptowane jest pod biuro, ale bez problemu można je przerobić na salon z aneksem, 2 łazienki, 3 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Rembertów,Warszawa

334 500 zł35 m² 9 557,14 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Bemowo

Bemowo,Warszawa

1 159 300 zł94 m² 12 333 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Nowe mieszkania w spokojnej okolicy na Bemowie! Blisko stacja metra! 0% prowizji, 0% pcc! Od dewelopera! Lokalizacja: - stacja metra bemowo (1 km) - Przystanek autobusowy i tramwajowy (800 m) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przeworska

Grochów Centrum,Warszawa

911 560 zł70 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zakupu mieszkania na zasadach praw cesji. Mieszkanie posiada wiele walorów jak prawie 25m taras, bardzo dużo przeszkleń( w szczególności w salonie), czy dwie duże łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wieśniacza

Bemowo,Warszawa

850 876 zł67 m² 12 699,60 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kokoryczki

Praga-Południe,Warszawa

699 998 zł63 m² 11 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zapraszam od zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania na pięknym, nowoczesnym osiedlu Nowa Grochowska. Mieszkanie o powierzchni 62.06 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 095 000 zł69 m² 15 869,60 zł/m²

 

Piętro:19/23

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

3 900 zł56 m² 69,64 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Podstawowe informacje: do wynajęcia od kwietnia 2022 mieszkanie 56 m2 w budynku na Chodkiewicza ( ekopark), 4/5 piętro, w bliskiej odległości do parku Pole Mokotowskie. Zalety nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

929 589 zł68 m² 13 672,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Brak podatku pcc brak prowizji gotowe apartamenty w stanie deweloperskim - klucze na już Zakup od dewelopera. Wyjątkowa lokalizacja- niedaleko centrum. Cisza i spokój- swobodny kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Branickiego

Miasteczko Wilanów,Warszawa

6 500 zł85 m² 76 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Gustowne trzypokojowe mieszkanie Z podwójnym miejscem parkingowym Mieszkanie to ma 85 m2 i znajduje sie na Miasteczku Wilanów. Stan mieszkania bardzo dobry! Osiedle na którym mieści się blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

949 000 zł62 m² 15 306,50 zł/m²

 

Piętro:19/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Tarchomin

Tarchomin,Warszawa

568 400 zł52 m² 10 899 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

*** dobra komunikacja, 800 M do przystanku tramwajowego *** duży balkon Mieszkanie 3-pokojowe, posiadające słoneczny pokój dzienny z aneksem kuchennym (20,5m2) z wyjściem na duży balkon.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij