dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

625 780 zł64 m² 9 823,86 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Bez prowizji bez podatku pcc od dewelopera zdjęcia-wizualizacja -o inwestycji- -wysoki standard -stacja ładowania samochodów elektrycznych atuty: sklepy i usługi: factory Ursus, ch Skorosze, galeria.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kasprzaka

Czyste,Warszawa

1 589 000 zł94 m² 16 904,30 zł/m²

 

Piętro:20/26

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat lokalizacja: - metro Płocka (5 min) - Centrum (10 min) - Przystanek pkp 350 m - Tramwaj 600 m - Autobus 600 m - Bliskość Parku im. E.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

671 999 zł68 m² 9 882,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwarków

Rembertów,Warszawa

490 898 zł63 m² 7 792,03 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku pcc Brak dodatkowych opłat inwestycja: > standard premium > strefa sportowa, place zabaw > sąsiedztwo lasu lokalizacja: - 8km do ścisłego centrum (25min samochodem) - Przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jutrzenki

Salomea,Warszawa

479 000 zł39 m² 12 250,60 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferuję do sprzedaży mieszkania na nowoczesnym osiedlu na ul. Jutrzenki i blisko stacji wkd Warszawa Raków. Najlepsza inwestycja na warszawskich Włochach. Sprawdź dlaczego. Oferta dostępna tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

628 636 zł40 m² 15 838,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Expander - bez prowizji i pcc. Oferujemy do sprzedania funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w budynku z cegły o podwyższonym standardzie położone w cichej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budki Szczęśliwickie

Włochy,Warszawa

499 900 zł46 m² 10 867,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie z widokiem na wewnętrzną część osiedla. Ustawne i słoneczne, idealne pod wynajem (2 samodzielne pokoje). Zakup na zasadzie praw cesji umowy deweloperskiej. Dostępne w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kaliska

Stara Ochota,Warszawa

900 000 zł50 m² 17 928,30 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferuję na sprzedaż, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,2 m2 w Rezydencji Kaliskiej. Nieruchomość Mieszkanie charakteryzuje się otwartą, jasną przestrzenią co daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Górce,Warszawa

602 958 zł46 m² 13 107,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji bez podatku Zakup od Dewelopera Kameralny budynek w pobliżu powstającej stacji metra, na pograniczu Bemowa i Woli. Atuty: -Nowoczesny bryła budynku. -Panele fotowoltaiczne na dachach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Armatnia

Wola,Warszawa

499 000 zł39 m² 12 927,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż cicha, przestronna kawalerka o powierzchni 38,6 m Możliwość wydzielenia 2 pokoi. Składa się z: - salonu z aneksem 26m (istnieje możliwość przerobienia na 2 pokoje) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Odolany,Warszawa

990 000 zł66 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Ostatnie piętro 8 z 8 widok na Centrum 3 pokoje o powierzchni 66 m Salon z aneksem z widokiem na Centrum - (23 m ) - dwie ciche sypialnie (11,52 m , 12,57 m ) Widok na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

671 999 zł68 m² 9 911,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szlifierska

Bemowo,Warszawa

587 826 zł44 m² 13 359,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Bez prowizji Bez podatku pcc Dziękujemy, że zainteresowała ciebie nasza oferta, pozwól że ci ją przybliżę. Jest to inwestycja położona na Bemowie, lokalizacja: -Przystanek autobusowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 095 982 zł91 m² 11 983,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Apartamentowiec dla wymagających. Powrót do sprzedaży. Mieszkanie z tarasem. Opcja dokupienia dwóch miejsc w garażu 2x 34 900 pln. Ostatnie 10 dostępnych mieszkań. Zamieszkaj na kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

606 000 zł64 m² 9 468,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sierakowskiego

Stara Praga,Warszawa

2 080 000 zł92 m² 22 623,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Podstawowe informacje: port praski - ul. Sierakowskiego 4a, wyjątkowe i niepowtarzalne zamknięte osiedle z ochroną i recepcją. Apartament 3 - pokojowy, 92.39m2, gotowy do wprowadzenia, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Rejsu

Mokotów,Warszawa

1 750 000 zł80 m² 21 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie z dużym prywatnym ogródkiem w części apartamentowej Mariny Mokotów. Budynek to kameralny apartamentowiec otoczony terenami zielonymi zlokalizowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Pileckiego

Ursynów Północny,Warszawa

559 000 zł36 m² 15 527,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedsprzedaż Dla pierwszych 15 klientów 5% rabatu lub system płatności 10/90 0% prowizji - 0% pcc - Bez dodatkowych opłat Luksusowy Apartamentowiec przy skrzyżowaniu ulic Puławskiej i Pileckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

790 791 zł83 m² 9 573,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Rozkładowe mieszkania, ciekawa lokalizacja, konkurencyjne ceny - zadzwoń i sprawdź ofertę ->rabat na mieszkanie Dodatkowo na miejsce Smart w promocji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

662 010 zł68 m² 9 778,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przystanek przy osiedlu! Dojazd do centrum tylko 25 min! Najnowsza inwestycja w Ursusie! Kameralna! Tylko 124 mieszkania! Pakiet Antysmog w cenie! Mieszkanie od dewelopera w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

1 861 360 zł96 m² 19 488,60 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Apartament w wyjątkowej lokalizacji, niedaleko centrum, zapewniającej jednak mieszkańcom ciszę i spokój. Oddany do użytku. Co warte podkreślenia, inwestycja została zaplanowana w taki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skoroszewska

Skorosze,Warszawa

820 989 zł81 m² 10 098,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Ulrychów,Warszawa

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Słoneczne i nowoczesne mieszkanie przy parku Powstańców Warszawy na sprzedaż. Mieszkanie o pow. 43.81m2 składa się z: - Przestronnego salonu, - Widnej kuchni, - Sypialni, - Łazienki, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

690 000 zł44 m² 15 862,10 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie w kameralnym, apartamentowcu z widokiem z okien na zieleń ,przestrzeń.Składa się z salonu połączonego z kuchnią ,sypialni,łazienki z wanną. Winda, domofon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolektorska

Bielany,Warszawa

2 572 200 zł129 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Reprezentacyjna i wysmakowana rezydencja - modna stylistyka Art Deco, funkcjonalność i najwyższy standard wykończenia Unikalna lokalizacja - historyczny Żoliborz na skraju urokliwego Parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kartograficzna

Białołęka,Warszawa

1 700 000 zł130 m² 13 076,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż całkowicie wykończony apartament na zielonej Białołęce przy ul Kartograficznej. Nieruchomość o powierzchni 130m2 z dużym tarasem o powierzchni ponad 20m2. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kokoryczki

Grochów Południe,Warszawa

700 000 zł62 m² 11 279,40 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Oferuję do sprzedaży atrakcyjne 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim na nowoczesnym osiedlu Nowa Grochowska. Adres: ul. Kokoryczki (nieopodal nieopodal ulicy Grochowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kolektorska

Bielany,Warszawa

3 615 200 zł181 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

825 000 zł59 m² 14 044,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Nowe osiedle, którego punktem centralnym jest każde mieszkanie. Nie ma w tym stwierdzeniu przesady, jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie fazy projektu, który z założenia powstawał tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Ursus

Ursus,Warszawa

550 000 zł54 m² 10 266,90 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022