dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 439 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 439 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Fosa

Ursynów,Warszawa

1 435 000 zł168 m² 8 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Dwupoziomowe mieszkanie na sprzedaż, warszawa, ursynów, okolica Doliny Służewieckiej, 168m2, 4 pokoje, II poziomy, usytuowane na 2 piętrze w budynku 2-piętrowym, na zamkniętym, monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

3 000 zł54 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie w budynku z 2011 r. inwestycja 'osiedle Dobrolin' na Woli. Osiedle jest monitorowane i dozorowane. Wynajem mieszkania z wyposażeniem, miejscem garażowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rożnowska

Praga-Południe,Warszawa

8 000 zł139 m² 57,55 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Oferujemy Państwu na wynajem elegancki i komfortowy, w pełni umeblowany, apartament w bardzo wyjątkowej i dobrze skomunikowanej lokalizacji. Mieszkanie jest nowe, bardzo funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Książkowa

Nowodworska,Warszawa

435 000 zł39 m² 11 153,80 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Świetny punkt komunikacyjny - blok położony wzdłuż ul. Światowida 100 m od tramwai i autobusów Mieszkanie od wewnętrznej strony osiedla - pomimo tak dobrego punktu komunikacyjnego jest ciche.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

6 740 640 zł187 m² 36 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Apartament 13.5.4 Z PRYWATNYM TARASEM NA DACHU - Powierzchnia: 187 m2, - Panoramiczne okna, - Widok na centrum Warszawy, - Miejsce parkingowe w garażu podziemnym, - Bez prowizji, - Aktualna cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

568 435 zł53 m² 10 819,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

0% prowizji i podatku pcc. Kupujesz od dewelopera. Gotowe, trzypokojowe mieszkanie na Białołęce z dużym balkonem. Salon z aneksem 20,49 mkw. Sypialnie: 10,90 i 9,49 mkw. Łazienka 4,22.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Słomińskiego

Śródmieście,Warszawa

1 590 000 zł136 m² 11 674 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

4pokoje!blisko metra! Przestronny, czteropokojowy apartament z wyraźnym podziałem na część dzienną- okazały salon, 36m2, z dużą, przeszkloną loggią, 12m2, widna kuchnia ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kątna

Siekierki,Warszawa

807 900 zł67 m² 11 990 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

3-pokojowe mieszkanie na rynku pierwotnym. Kupujący zwolniony jest z podatku pcc. Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży Dewelopera. 3-pokojowe mieszkanie jest położone na 2 piętrze w nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

660 000 zł44 m² 14 939 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,18m2 znajdujące się na 5. piętrze (ostatnim) w budynku z 2019r przy ulicy Płosa 6a. Lokal składa się z: - oddzielnej sypialni 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ordona

Wola,Warszawa

529 250 zł36 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zakup na podstawie cesji - brak podatku pcc 2 %! Przedstawiam na sprzedaż mieszkanie o łącznej powierzchni 36,5 m2, znajdujący się na bliskiej Woli w nowoczesnej inwestycji stacja wola przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Korczaka

Wola,Warszawa

1 350 000 zł68 m² 19 852,90 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Na sprzedaż własnościowe mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 68 m2 zlokalizowane na ul. Marcina Kasprzaka 7 w Warszawie, w bliskim sąsiedztwie Ronda Daszyńskiego. Mieszkanie znajduję się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, Ursynów

Ursynów,Warszawa

920 000 zł68 m² 13 529 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne 2 pok. mieszkanie - ostatnie piętro- dwa tarasy- nowoursynowska 145a. Na sprzedaż klimatyczne, przestronne ( 68m2)/ rozkładowe - 2 pokojowe mieszkanie ( możliwość zaaranżowania 3 pokoi) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Grochów Południe,Warszawa

894 000 zł69 m² 12 956,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

3 pokoje Z piękną loggią W super lokalizacji na pradze! oddzielna kuchnia! południowa ekspozycja! oddane do użytkowania! tylko 20 mieszkań podwyższony standard wykonania garaż podziemny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Foksal

Śródmieście,Warszawa

2 931 695 zł79 m² 37 105,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 15.5.4, 2 POKOJE, W CENTRUM WARSZAWY Gotowy do odbioru apartament o powierzchni 79 m2 reprezentuje nowoczesną odsłonę zabytkowych kamienic Foksal 13/15. Znajduje się na ostatnim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Praga-Południe,Warszawa

1 337 000 zł114 m² 11 778,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Zakup bez pcc I prowizji! Jesteśmy zewnętrznym biurem sprzedaży dewelopera. Lokal składa się z pokoju dziennego (22,31m2), osobnej kuchni (6,74m2), sypialni (10,46m2), widnej łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Brzeziny

Brzeziny,Warszawa

494 512 zł60 m² 8 241,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Zamieszkaj na Białołęce - oazie wytchnienia wśród zieleni dla Ciebie i Twoich bliskich! mieszkanie 2 poziomowe Z 2 łazienkami! kup teraz! duży wybór mieszkań! najważniejsze informacje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

575 000 zł35 m² 16 429 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 35M2, 2 pokoje, mokotów, ul. Obrzeżna (warszawa, mokotów, obrzeżna) Na sprzedaż: mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Bemowo,Warszawa

602 392 zł46 m² 13 104 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

0% prowizji 0% podatku pcc Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz - jak na widocznych wizualizacjach. Przestronny apartament Z balkonem, tylko 15 min od stacji metra! O inwestycji Nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł160 m² 106,25 zł/m²

 

Piętro:18/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Avenue Estate prezentuje luksusowy apartament w budynku Cosmopolitan Budynek: cosmopolitan to 44 piętrowy prestiżowy budynek apartamentowy w którym znajduje się 236 wyposażonych apartamentów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zamkowa

Elsnerów,Warszawa

655 000 zł52 m² 12 596 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania ładne przytulne 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 51,6 m2 znajdujące się na ostatnim 3. piętrze, trzy piętrowego budynku z windą na Osiedlu Wilno. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem

Kabaty,Warszawa

1 253 400 zł60 m² 20 963,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Uwaga! kupujący nie płaci podatku pcc ani prowizji agencji nieruchomości. Cena: 1 253 400,00 zł Pow. całkowita: 59,79 Cena m2: 20 963,37 zł Liczba pokoi: 3 Balkon: 8,59 m2 Piętro: ostatnie (4).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Klimczaka

Wilanów,Warszawa

672 000 zł42 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Sprzedam, 2-pokojowe mieszkanie położone w Miasteczku Wilanów- ul. Klimczaka 20. Budynek z 2014 r. z windą i garażem podziemnym oraz placem zabaw dla dzieci przed blokiem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

860 000 zł45 m² 19 111 zł/m²

 

Piętro:22/22

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Zakup Bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc Najwyższy standard budynku (min reprezentacyjna recepcja klimatyzacja w całym budynku, klub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pory

Stegny,Warszawa

970 000 zł70 m² 13 857,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

3 pokojowe mieszkanie o podwyższonym standardzie. (mieszkanie obecnie pracuje- dwie osoby wynajmujące do kwietnia z możliwością przedłużenia) Lokal znajduje się na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hoserów

Wilanów,Warszawa

2 500 000 zł148 m² 16 936,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowy dom na Zawadach. Wysoki standard! Do sprzedania nowy dom na Zawadach. Budowa dopiero co zakończona, wysoki standard wykończenia oraz sprzętów elektronicznych. Ogrzewanie podłogowe Taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chełmońskiego

Ursus,Warszawa

810 000 zł73 m² 11 095,90 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Osiedle: bezpieczne monitorowane osiedle, wykonane przez znaną firmę ebejot. Lokalizacja I komunikacja: nieruchomość położona jest w doskonałym puncie komunikacyjnym. Tylko 100 metrów do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Wola,Warszawa

616 000 zł37 m² 16 743,70 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji 0% podatku pcc O inwestycji Inwestycja znajduje się w najbardziej dynamicznie rozwijającej się części warszawskiej Woli, przy ul. Kolejowej. Przestrzeń osiedla zorganizowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Aluzyjna

Białołęka,Warszawa

567 454 zł53 m² 10 800,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rudzka

Bielany,Warszawa

1 678 440 zł91 m² 18 428,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

oraz podatku pcc! Termin oddania inwestycji: zrealizowane Cena: 1 678 440,00 Pow. całkowita: 91,08 m2 Cena za metr2: 18 428,19 Piętro: 6 Możliwość wykończenia mieszkania pod klucz Udogodnienia: pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Mokotów,Warszawa

1 799 000 zł84 m² 21 416,70 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szanowni Państwo, mam wielką przyjemność zaprezentować jedyny w swoim rodzaju apartament na Warszawskim Mokotowie. Zlokalizowany w Apartamentowej części inwestycji Qbik z 2012 roku na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Puławska

Mokotów,Warszawa

2 884 500 zł115 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Sprzedaż_kamienica_mieszkanie_4 pokoje_115 m2_mokotów_lux Apartament_4 pokoje_115,38 m2_w Stanie Deweloperskim - znajdujący się w kompleksowo zrewitalizowanej przedwojennej kamienicy z 1936 r.,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

789 000 zł74 m² 10 662,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Przestronne 4 pokojowe mieszkanie na warszawskiej Pradze Południe w nowo powstającej inwestycji. Widna kuchnia, zielone osiedle, klimat pragi Czteropokojowy apartament położony w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

440 000 zł40 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na ostatnim piętrze z dużym balkonem 12 m2 od strony południowo zachodniej. Unikalny i rzadko spotykany rozkład mieszkania w nowym budownictwie z możliwością wydzielenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ficowskiego

Żoliborz,Warszawa

770 000 zł44 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament 44M2, 2pok.FICOWSKIEGO,SADY ŻOLIBORSKIE Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze zagospodarowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słodowiec

Bielany,Warszawa

725 000 zł41 m² 17 678,60 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Słoneczne mieszkanie usytuowane w Warszawie na Bielanach. Doskonale skomunikowane komunikacją publiczną - do metra Słodowiec ok. 2-3 minuty po wyjściu z klatki, jak i samochodem (nawet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

857 000 zł45 m² 19 002 zł/m²

 

Piętro:22/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Zamieszkaj na nowoczesnym osiedlu- ochrona, klub fitness, klimatyzacja gotowe już na początku 2022 R. Udogodnienia- recepcja, ochrona całodobowa, monitoring, boisko, klimatyzacja, videodomofon, siłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bartycka

Mokotów,Warszawa

1 179 000 zł72 m² 16 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

, westa Home Jeśli poszukujesz nieruchomości do której wprowadzisz się wyłącznie z prywatnymi rzeczami, urządzonej w wysokim standardzie - 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Bartyckiej to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

969 000 zł72 m² 13 480,80 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Przedstawiam na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 71,88 m2 z dużym ponad 13 metrowym tarasem na osiedlu Young Citi przy ul. Batalionów Chłopskich opis nieruchomości: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. 29 Listopada

Ujazdów,Warszawa

14 500 zł116 m² 125,04 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

4 pokoje Z ogrodem Do wynajęcia oferujemy całkowicie nowy apartament z 3 sypialniami. Rezydencja łazienki park Apartament w nowej inwestycji Rezydencja Łazienki Park z recepcją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostroroga

Mirów,Warszawa

750 000 zł46 m² 16 304,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż przestronne, nowoczesne 2 pokoje z balkonem , na czwartym piętrze (wiinda) na kameralnym osiedlu Młyny Królewskie z 2014 roku na Woli (młynów). Doskonale skomunikowane, idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Janowiecka

Targówek,Warszawa

870 000 zł78 m² 11 135,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 78,13 m2, w nowym budownictwie z 2020 roku. Lokal znajduję się w strzeżonym osiedlu Wilno, składa się z 4 pokoi, łazienki oraz toalety. Do.