dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 435 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 435 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

535 000 zł43 m² 12 361,40 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż nowe mieszkanie | Do wykończenia | Bardzo dobry dojazd do centrum Kluczowe elementy: - dobre doświetlenie (ekspozycja zachodnia) - widok na zielone patio - komfortowa odległość od innych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

480 000 zł31 m² 15 706,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Popularny na warszawskim rynku nieruchomości Żoliborz Artystyczny określany jest jako wizytówka nowoczesnego budownictwa mieszkaniowego. Kameralna zabudowa w otoczeniu starannie zaprojektowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

1 040 000 zł63 m² 16 507,90 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Sprzedam komfortowy 3 pokojowy apartament o powierzchni 62,94 m2, na osiedlu Sakura przy Kłobuckiej w Warszawie, ursynów na granicy z Mokotowem, przy Torze wyścigów konnych. Dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Konstancińska

Sadyba,Warszawa

1 185 000 zł96 m² 12 330,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1994

Westate przedstawia dwupoziomowe mieszkanie przy ul. Konstancińskiej 3b Opiekun nieruchomości: specjalista ds. Nieruchomości tel.   lokalizacja: ulica Konstancińska to jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

509 000 zł32 m² 15 906,20 zł/m²

 

Piętro:3/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż wykończone 2 pokoje znajdujące się na warszawskiej Woli przy ul. Stańczyka Mieszkanie jest gotowe do wprowadzenia bez konieczności ponoszenia większych nakładów finansowych, praktycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

8 500 zł152 m² 55,92 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów ul. Kazimierzowska. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Rembertów,Warszawa

474 018 zł48 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży piękne mieszkanie, nowe w super lokalizacji w Rembertowie, warszawa. Cena: 474 018,00 pln cena za metr: 9 950,00 pln metraż: 47.64 m2 LICZBA POKOI: 2 PIĘTRO: 2 BALKON/TARAS/LOGGIA:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Stegny

Stegny,Warszawa

6 900 zł96 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3pokojowe w pełni umeblowane z garderobą ,pokój kąpielowy z wanną z hydromasażem i światłoterapią .Do dyspozycji mieszkańców siłownia i taras na dachu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

850 000 zł58 m² 14 562,30 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Atuty mieszkania: - pełna własność oraz założona księga wieczysta - możliwość posiłkowania się kredytem, - loggia oraz balkon, - 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym, - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żeglugi Wiślanej

Kobiałka,Warszawa

575 000 zł67 m² 8 633,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż przestronne, gustownie urządzone mieszkanie na 3 piętrze wraz z miejscem garażowym (25tys płatne dodatkowo). W skład mieszkania wchodzi: przedpokój z szafą na kurtki, buty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

541 029 zł42 m² 12 909 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! 6min spacerem do stacji wkd Raków - Czas dojazdu do Centrum 10min 1,9 km do Centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

397 613 zł27 m² 14 948 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Wysoki standard, bez prowizji , bez dodatkowych kosztów nie współpracuje z pośrednikami. Zapraszam do prezentacji! Do mieszkania przynależy duży ogródek ok 40m2 6min spacerem do stacji wkd Raków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

566 723 zł44 m² 12 977 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Łopuszańska

Włochy,Warszawa

661 299 zł60 m² 10 981 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Belwederska

Mokotów,Warszawa

2 950 000 zł120 m² 24 583,30 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2009

Sprzedam apartament który na obecną chwilę zaaranżowany jest pod biuro. Kameralna inwestycja z 2009 roku w otulinie pięknego Parku Morskie Oko. Lokal znajduję się w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kocjana

Bemowo,Warszawa

650 000 zł52 m² 12 381 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Bezpośrednio. Przytulne i ustawne mieszkanie w najbardziej zielonej i cichej części Bemowa zlokalizowane przy ul. Kocjana 1b. Piękny Las Bemowski znajduje się zaledwie 50 m od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

2 329 500 zł130 m² 17 988,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Kupujesz od dewelopera = bez prowizji, bez podatku pcc Na Twoją rodzinę czeka apartament - gotowy do odbioru. - kameralne budownictwo - niska zabudowa - concierge, recepacja, monitoring, teren ogrodzony - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

439 000 zł36 m² 12 198 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Tarchomin,Warszawa

510 000 zł53 m² 9 622,64 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

*** gotowe mieszkanie! *** 0 % prowizji od kupującego *** *** Bez podatku pcc *** cena 510 tys. Sprzedam bezpośrednio nowe i przestronne mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52.24 m2 w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Wola,Warszawa

3 700 zł52 m² 71,36 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

***english version below*** Wola | ul. Sowińskiego | 2 pokoje | balkon | garaż | pow. 51,85m2 Do wynajmęcia dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w kameralnym budynku. Przestronne i bardzo wysokie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

384 950 zł28 m² 13 636 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pory

Dolny Mokotów,Warszawa

2 329 500 zł129 m² 18 041,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Czy zależy Ci na czasie? Chcesz urządzić swój apartament po swojemu? Od razu w nim zamieszkać? Mieszkanie 4- pokojowe o powierzchni ok. 129 m2 czeka na Ciebie! Inwestycja ukończona, oddana do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostrobramska

Praga-Południe,Warszawa

576 200 zł38 m² 15 060,10 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do prezentacji pięknej kawalerki, 38,26 m2 na pradze Południe w nowej inwestycji skanska: udogodnienia: plac zabaw, tereny zielone w częściach wspólnych, na terenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

649 000 zł48 m² 13 498,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż jasne, dwustronne, dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu z końca 2019 roku przy ul. Lazurowej 89. Zamieszkaj na pięknym osiedlu w pobliżu nowo powstającej stacji M2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

586 000 zł63 m² 9 335,67 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

W sprzedaży piękne 3 pokoje w warszawskim Ursusie przy ul Posąg 7 panien. Dobrze skoumunikowana część Warszawy. Udogodnienia: na osiedlu, do dyspozycji mieszkańców znajdą się boisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Husa

Białołęka,Warszawa

717 508 zł78 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Zapraszam państwa do prezentacji pięknego, dużego, przestronnego mieszkania 78 metrów w nowej inwestycji husa park. W naszej ofercie piękne mieszkania w zielonej okolicy, dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasłęcka

Białołęka,Warszawa

679 293 zł49 m² 13 745,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Piękne 2 pokojowe mieszkanie w super lokalizacji w inwestycja: pasłęcka 14. Udogodnienia: w pobliżu inwstycji znajdują się tereny zielone, lokale usługowe, placówki edukacyjne.