dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Odolany,Warszawa

1 525 000 zł85 m² 17 941,20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Sprzedajemy: mieszkanie na ostatnim piętrze, trzy pokojowe z dużym, jasnym salonem, z którego możemy wyjść na idealnie zaaranżowany taras o powierzchni 70 m2. Otwarta na salon wygodna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Tarchomin,Warszawa

2 000 zł37 m² 54,05 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu , studio mieszkalne 37 m2 na Osiedlu Dębowy Park. | osiedle | Mieszkanie jest słoneczne, przestronne i ustawne. Zlokalizowane na osiedlu powstałym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

537 800 zł43 m² 12 507 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu klasyczne mieszkanie dwupokojowe. z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zaolziańska

Ursynów,Warszawa

975 000 zł85 m² 11 470,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Do sprzedania 3 pokojowe mieszkanie przy ul. Zaolziańskiej na Ursynowie. Widok z okien można porównać do przebywania w parku. Cicho, dużo zieleni, kameralna 8 lokalowa klatka schodowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Praga-Południe

Praga-Południe,Warszawa

344 000 zł30 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu antyinflacyjny produkt zlokalizowany 3h drogi od Warszawy w pobliżu tężni solankowych i parku zdrojowego. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

5 500 zł74 m² 74,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawa Mokotów | Mokotów ul. Kłobucka | Mieszkanie na Mokotowie | Mieszkanie na Wynajem | Mieszkanie z Garażem | Mieszkanie z Ogródkiem prosimy O dokładne zapoznanie się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fiołków

Stara Miłosna,Warszawa

420 000 zł50 m² 8 454,11 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2003

Prezentujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż w Warszawie, starej Miłosnej. Cicha i spokojna okolica w leśnym otoczeniu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego. Rozwijająca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

344 000 zł30 m² 11 466,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować Państwu antyinflacyjny produkt zlokalizowany 3h od Warszawy w pobliżu tężni solankowych i parku zdrojowego. Przy minimalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

518 000 zł60 m² 8 665,11 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Brak prowizji - Brak podatku pcc Brak dodatkowych opłat Dostępne różne mieszkania w różnych rozkładach i metrażach. Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim - gotowe na marzec 2023,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

890 000 zł75 m² 11 866,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 75m2 + 38m2 balkonu położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu Woli i Bemowo, jedynie 10min od ch wola park. Samo mieszkanie to przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kieślowskiego

Wilanów,Warszawa

3 800 zł43 m² 88,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia świeżo wykończone i przytulne mieszkanie o podwyższonym standardzie w prestiżowej części mieszkania Wilanów. Wyjście na dużą loggię z salonu oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dygata

Żoliborz,Warszawa

4 720 zł58 m² 81,38 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 58 mkw., znajdujące się na 2 (z 6-ciu) piętrze apartamentowca z 2015r., położonego przy ul. Stanisława Dygata na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Wola

Wola,Warszawa

696 000 zł55 m² 12 654,50 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie 55m2 + 16m2 balkonu położone w nowo powstającej inwestycji na pograniczu Woli i Bemowo, jedynie 10min od ch wola park. Samo mieszkanie to przestronny salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Popularna

Włochy,Warszawa

2 800 zł30 m² 93,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia kawalerkę przy ul. Popularna 50 - dzielnica Włochy. Nieruchomość ma 30 mkw., znajduje się na parterze i składa się z sypialni (antresola), salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Mokotów,Warszawa

3 150 880 zł168 m² 18 800 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Kupujesz bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji i podatku pcc. Gotowy do odbioru apartament czekan Ciebie i Twoją rodzinę. Premium. Salon z jadalnią 45,94 mkw. Kuchnia 10,99 + spiżarnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Pieskowa Skała

Ursynów,Warszawa

2 500 zł32 m² 77 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Na wynajem atrakcyjna kawalerka na strzeżonym osiedlu z miejscem postojowym w garażu podziemnym - przy Mordorze! Znajdziesz tutaj przestrzeń do wypoczynku, z szeroką dostępnością lokali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Praga-Południe,Warszawa

1 150 000 zł61 m² 18 852,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Apartamenty Saska Nad Jeziorem. Mieszkanie składa się z: pokoju dziennego z aneksem kuchennym ok. 21 m2 sypialni ok 12 m2 pokoju ok 12 m2 łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Fasolowa

Wiktoryn,Warszawa

522 000 zł41 m² 12 590 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Zapraszamy do zakupu innych mieszkań w tej inwestycji Tylko 10 min do Centrum Położenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Targówek

Targówek,Warszawa

479 000 zł40 m² 12 126,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Pragnę zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

995 000 zł75 m² 13 223 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie 75,25M2, 3 pokoje, ursynów, ul.ALTERNATYWY Na sprzedaż: Mieszkanie w bardzo dobrym standardzie wyposażenia, znajdujące się w zielonej, bezpiecznej okolicy, na dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Irzykowskiego

Mokotów,Warszawa

585 000 zł44 m² 13 386,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Mam przyjemnośćzaprezentować Państwu mieszkanie znajdujące się na I piętrze trzypiętrowego budynku, w dobrej lokalizacji - w pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola. Łatwa komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Służewiec

Służewiec,Warszawa

665 600 zł62 m² 10 735,50 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Pragnę zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie z możliwością własnej aranżacji lub zlecenie naszej profesjonalnej firmie wykończeniowej z odbiorem mieszkania pod klucz. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dzieci Warszawy

Ursus,Warszawa

3 300 zł51 m² 64,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe , jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 50,6m2 znajdujące się na zadbanym osiedlu z 2008 zlokalizowanym przy ul. Dzieci Warszawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Coopera

Bemowo,Warszawa

549 000 zł39 m² 13 973 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przedstawiam Państwu 2-pokojowe mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji na kameralnym i zamkniętym osiedlu, w bliskim sąsiedztwie planowanej stacji metra Lazurowa na Bemowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

1 156 000 zł46 m² 25 212,70 zł/m²

 

Piętro:22/29

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W wielkomiejskim stylu Miasto to Twój żywioł? Lubisz znajdować się w centrum wydarzeń? Zapoznaj się z naszą ofertą sprzedaży apartamentów w prestiżowej inwestycji Towarowa Towers na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Habicha

Etap,Warszawa

528 000 zł62 m² 8 536,78 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

524 000 zł60 m² 8 765,47 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

469 000 zł45 m² 10 350,90 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży unikatowe mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnią do aranżacji na mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią w aneksie o powierzchni 45,31m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Ordona

Moczydło,Warszawa

3 700 zł46 m² 80,43 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia bardzo ładne, o wysokim standardzie, 2- pokojowe mieszkanie przy ul. Ordona w Warszawie. Mieszkanie ma powierzchnię 46m2, składają się z: salonu połączonego z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gocław,Warszawa

799 000 zł63 m² 12 682,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Szanowni Państwo, oferuję na sprzedaż, klimatyczne, jasne i przytulne, mieszkanie 3 pokojowe z garażem, balkonem oraz komórką lokatorską, w doskonałej lokalizacji Pragi Południe -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

770 000 zł58 m² 13 253 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rezerwacja Nowoczesne mieszkanie położone na Woli Odolanach, przy ul. Jana Kazimierza o powierzchni 58 m2. Wykończenie mieszkania: użyto materiałów bardzo dobrej jakości, na podłodze - parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konstruktorska

Mokotów,Warszawa

8 500 zł128 m² 66,30 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia luksusowy, 3 -pokojowy apartament o pow. 105,2 m2 z ogrzewanym ogrodem zimowym o pow. ok. 23 m2 , przy ul. Konstruktorskiej na Mokotowie. W okolicy liczne restauracje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czereśniowa

Wiktoryn,Warszawa

506 000 zł36 m² 14 059 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Nowe budownictwo kupujący nie płaci wynagrodzenia pośrednika, zakup od dewelopera zakup bez podatku pcc (2%) Kameralna 3 piętrowa inwestycja licząca 96 lokali mieszkalnych, z funkcjonalnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zwierzyniecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 690 000 zł114 m² 14 824,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż apartament z wyjątkowym widokiem w nowo powstałej inwestycji na Mokotowie. Mieszkanie składa się z: - otwartej przestrzeni dziennej - salon z kuchnią z oszałamiającym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Meksykańska

Saska Kępa,Warszawa

1 580 000 zł66 m² 23 939,40 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Rozkładowy, widny apartament usytuowany na najwyższym pietrze w Rezydencji Saska przy ul. Meksykańskiej na Saskiej Kępie. Lokal idealny dla osób ceniących wygodę, nowoczesność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Służewiec,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie płaci prowizji! Dwupokojowe mieszkanie na pograniczu mokotowa Z ursynowem, tuż obok mordoru! Doskonała lokalizacja, bardzo dobra komunikacja. W bliskim sąsiedztwie Galeria Mokotów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żeromskiego

Słodowiec,Warszawa

3 000 zł37 m² 81,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najemca nie pokrywa kosztów wynagrodzenia agencji lokalizacja: mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w inwestycji Słodowiec City, przy ul. Żeromskiego 1, tuż przy stacji metra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kąty Grodziskie

Kąty Grodziskie,Warszawa

374 616 zł38 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Metraze od 37 do 83 m2 Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Heroldów

Bielany,Warszawa

664 000 zł53 m² 12 507,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Przestronne 2 pokojowe mieszkanie z dużym balkonem Mieszkanie składa się z: - przedpokoju z pojemną szafą - przestronnego salonu z dużym balkonem, oraz oknami na płd-zach, oraz drugim na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 087 320 zł68 m² 15 990 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Avenue Estate proponuje nieruchomość w inwestycji Nowa Mangalia, 3 pokojowe, nowe mieszkanie, wykończone pod klucz. Mieszkanie znajduje się w nowej inwestycji (nowa Mangalia), z 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Instalatorów

Włochy,Warszawa

572 964 zł43 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować nowe dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w doskonale rozwijających się Włochach. Ładne, ustawne mieszkanie o powierzchni 43,08 m2 usytuowane na 5.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij