dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Przejazd

Mokotów,Warszawa

4 500 zł63 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy 2-pokojowy Apartament, pow. 63 m2, garaż, duży taras - Osiedle Marina Mokotów - Blisko do Lotniska okęcie Oferujemy do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2 zlokalizowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Śródmieście

Śródmieście,Warszawa

1 195 000 zł52 m² 22 892,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować mieszkanie z przeznaczeniem na biuro w centrum Warszawy. Nieruchomość ma 52,2 m2. Na tej przestrzeni wydzielone są 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Stary Mokotów

Stary Mokotów,Warszawa

2 170 000 zł69 m² 31 449,30 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% prowizji od Kupującego. Zapraszam Cię do wyjątkowego miejsca w sercu Starego Mokotowa. Widoki Mokotów - kameralne apartamenty i wysoki komfort życia. Inwestycja; widoki Mokotów to otoczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jasnodworska

Żoliborz,Warszawa

1 390 000 zł68 m² 20 441,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,91 m2 i wysokości 2,8 m2 w budynku z 2014 r. Arteco Rezydencja na Żoliborzu przy ul. Jasnodworskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

5 100 zł38 m² 134,21 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowocześnie urządzone studio na osiedlu 19-dzielnica (kolejowa) budynek: 19 Dzielnica jest to nowoczesne osiedle na Woli przy ul. Kolejowej, w którego skład wchodzi 10 eleganckich budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

2 900 000 zł123 m² 23 577,20 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Szanowni Państwo, miło nam zaprezentować kolejną nieruchomość na Rydygiera jaką jest piękny, czteropokojowy apartament o powierzchni 123 m2 wykończony w wysokim standardzie na warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rechniewskiego

Praga-Południe,Warszawa

900 000 zł65 m² 13 805,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

*** mieszkanie zostało sprzedane *** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej lokalizacji na osiedlu "przy Promenadzie" przy ul. T.Rechniewskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Zadumana

Szczęśliwice,Warszawa

2 700 zł32 m² 84,38 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę kawalerkę - 32 m2 przy ul. Zadumanej, w okolicy Parku Szczęśliwickiego. Mieszkanie składa się z: salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon przedpokoju łazienki Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kochanowskiego

Bielany,Warszawa

3 900 zł58 m² 67,24 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przytulne, słoneczne dwa pokoje w sercu Bielan z garażem w cenie. Mieszkanie o powierzchni 58m, składa się z przestronnego salonu połączonego z elegancką, drewnianą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

1 050 000 zł54 m² 19 480,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie na Żoliborzu. Salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka z wanną oraz przedpokój z szafą w zabudowie. Lokal w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Płosa

Targówek,Warszawa

2 800 zł38 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1 września! Mieszkanie dwupokojowe o wielkości 38m2 z dużym balkonem Oddzielna sypialnia z wygodnym łóżkiem pozwoli na spokojny sen, salon połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

3 200 zł51 m² 62,84 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,92 m2, na Woli przy ul. Szulborskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 8-piętrowym bloku z 2013 r., z windą. Przy wejściu do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wolności

Ursus,Warszawa

523 000 zł41 m² 12 746,80 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m z dużymi możliwościami aranżacyjnymi, świetnie zlokalizowane na warszawskim Ursusie. Bardzo dobra komunikacja z pozostałymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Międzyborska

Gocław,Warszawa

2 700 zł31 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Elegancka, jasna, zadbana kawalerka typu studio o pow. 31m2 z balkonem 6,5m2, VI piętro w budynku VII piętrowym z 2002r., miejsce parkingowe w garażu pod budynkiem. Dwie windy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Światowida

Białołęka,Warszawa

434 000 zł31 m² 14 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 30,46 m2 i wysokości 2,75 m2 w budynku z 2016 r. Osiedle Park Światowida na Białołęce przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

837 000 zł73 m² 11 465,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Biuro Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie na Gocławiu. Nieruchomość znajduje się na wysokim parterze w 4-piętrowym budynku z 2000 roku. Ciche, strzeżone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Krzewna

Elsnerów,Warszawa

685 000 zł40 m² 17 342 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39.14m2, w pełni wyposażone i umeblowane - gotowe do wprowadzenia znajdujące się tuż obok Osiedla Wilno przy ulicy Krzewnej 5, kilka minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Wilanowska

Miasteczko Wilanów,Warszawa

1 500 000 zł110 m² 13 636,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie : Bardzo ciche i słoneczne. Super funkcjonalny układ pomieszczeń nawet dla dużej rodziny. Salon z wyjściem na loggię, kuchnia widna (może być połączona z salonem albo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żółwia

Bielany,Warszawa

630 000 zł44 m² 14 318,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Dzień dobry! bezpośrednio sprzedam 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44 m2 z balkonem o powierzchni 5 m2. Dzięki dobremu rozkładowi, w mieszkaniu nie ma bezużytecznych strat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Studencka

Służew,Warszawa

4 200 zł70 m² 60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie przy metrze Wałbrzyska,trzy oddzielne pokoje w każdym wygodne spanie,biurko,szafa,kuchnia,łazienka,wc.Garaż zamykany płatny dodatkowo 300pln.Idealne dla 3 studentów,osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

1 292 000 zł68 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż mieszkanie w znakomitej lokalizacji - Żoliborz Kępa Potocka, z balkonem i widokiem na ogród. Mieszkanie o powierzchni 68 m2 podzielone jest na dwa pokoje (istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Praga-Południe,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 365,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, zlokalizowane w cichej i świetnie skomunikowanej części Pragi Południe otoczone jedynie niską zabudową. Lokalizacja: to cicha,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Mokotów

Mokotów,Warszawa

1 209 000 zł73 m² 16 561,60 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Do zaoferowania 3-pokojowe przestronne oraz wykończone mieszkanie w nowym budownictwie. Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to zapraszam poniz ej do zapoznania się z jej treścią!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Racławicka

Rakowiec,Warszawa

7 000 zł92 m² 76,09 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Pięciopokojowe mieszkanie do wynajęcia 92 m2, piętro 2/3 bez windy, w budynku z 1998 r. przy ul. Racławickiej, ochota Rakowiec. Mieszkanie dla rodziny z dziećmi, przyjazne zwierzętom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lęborska

Praga-Północ,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2pokojowe mieszkanie w świetnym punkcie na Pradze Północ. Nowe budownictwo (budynek z 2008 roku). W budynku znajduje się portiernia, dwie windy. Najem okazjonalny, koszt po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rodziewiczówny

Gocławek,Warszawa

2 800 zł47 m² 59,57 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Westate Praga prezentuje komfortowe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47m2 zlokalizowane przy ulicy Marii Rodziewiczówny 1 na warszawskim Gocławiu.(budynek Aura Sky) Ta lokalizacja oferuje wiele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Gocławek,Warszawa

699 000 zł52 m² 13 442,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na Gocławku. Nieruchomość znajduje się na 3 piętrze w 4-piętrowym, ogrodzonym budynku z 2012 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Sarmacka

Wilanów,Warszawa

785 000 zł45 m² 17 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Nieruchomość spełnia warunki bezpiecznego kredytu 2%. Na sprzedaż mieszkanie 45m2 w Miasteczku Wilanów. Mieszkanie na parterze w 4 piętrowym bloku z 2010 roku. Drewniane okna od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Bemowo,Warszawa

795 000 zł62 m² 12 822,60 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Stan deweloperski - mieszkanie do wykończenia wg własnego uznania! Przedstawiam Państwu mieszkanie 3 pokojowe 62m2 znajdujące się nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym na Osiedlu Lazurowa Concept przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Gawota

Ursynów,Warszawa

3 400 zł56 m² 60,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ofertowa cena najmu uwzględnia wliczony czynsz administracyjny. Oferuję do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 56 mkw na zamkniętym osiedlu z ochroną. Lokal znajduje się na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Ochota,Warszawa

3 400 zł44 m² 77,27 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Słoneczne mieszkanie na Ochocie, 44 m2, vermera. Oferuję komfortowe mieszkanie z widokiem na Górkę Szczęśliwicką przy skrzyżowaniu Bitwy Warszawskiej i Al. Jerozolimskich. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kolejowa

Wola,Warszawa

615 978 zł31 m² 19 742,90 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

0% prowizji. 0% podatku pcc. BK 2% Kupujesz od dewelopera Idealna pod wynajem kawalerka na Woli, blisko Centrum. Metraż 31,20 mkw. Dodatkowo miejsce postojowe w garażu podziemnym i komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dywizjonu 303

Bemowo,Warszawa

968 000 zł76 m² 12 703,40 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Z przyjemnością mam Państwu do zaoferowania trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,2 położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku przy ulicy Dywizjonu 303! Budynek jest ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Składkowskiego

Ursus,Warszawa

1 400 000 zł90 m² 15 555,60 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż prezentujemy mieszkanie 4 pokojowe wykończone w wysokim standardzie. Słoneczne mieszkanie, położone jest na ostatnim piętrze siedmiopiętrowego budynku. Pomieszczenia: 1. salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Kabaty,Warszawa

1 050 000 zł62 m² 16 862,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie niedaleko stacji metra na warszawskich Kabatach. Lokal znajduje się na 2 piętrze w 6-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Białołęka

Białołęka,Warszawa

1 149 000 zł88 m² 12 997,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2017

Przedstawiam Państwu wyjątkowe 4-pokojowe mieszkanie na Białołęce z dwoma dużymi tarasami do dyspozycji (o łącznej powierzchni 33 m ) oraz podwójne miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ostroroga

Wola,Warszawa

1 087 500 zł62 m² 17 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Gdzie: warszawa - Wola, ul. Jana Ostroroga Inwestycja Dom Development - Młyny Królewskie Odpowiednie dla: singla, pary lub rodziny oraz dla osób ceniących sobie mieszkanie w nowym budownictwie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jurajska

Ursynów,Warszawa

690 000 zł42 m² 16 428,60 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż nowe, 2 pokojowe, nigdy niezamieszkane mieszkanie. W pełni wyposażone wg. zdjęć. Powierzchnia 41,78m2, piętro 4 z windą. Do mieszkania przynależy miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Wilanów,Warszawa

2 250 000 zł183 m² 12 295 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2001

Cudowne mieszkanie, które czeka na ciebie:) pogranicze wilanowa I mokotowa mieszkanie apartament 183 m2 ,winda , 0 w III , orientacja płd-wsch, płd, płd-zach. Ogród ok 200m2, komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Elbląska

Mokotów,Warszawa

660 000 zł42 m² 15 789,50 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu przy ulicy Elbląskiej, o powierzchni 41,8 m2, ze spółdzielczym własnościowym prawem do lokalu z założoną księgą wieczystą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Ursynów,Warszawa

1 717 500 zł90 m² 19 117,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

0% prowizji i podatku pcc - kupujesz od dewelopera. Komfortowe mieszkanie dla Twojej rodziny przy Lesie Kabackim z ogródkiem 150 mkw. Salon 20,77 mkw. Kuchnia 8,36 mkw. Garderoba i dwie.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij