dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 436 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 436 ogłoszeń

Rynek pierwotny

569 467 zł31 m² 18 369,90 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Kawalerka 30,17 m + balkon ostatnie mieszkania - przyjdź zobacz na żywo - metro chrzanów przy inwestycji - szybki dojazd do centrum - Park Górczewska | Kampinoski Park Narodowy - Obwodnica - 5 min.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł69 m² 21 594,20 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Prezentujemy Państwu unikatowe, przytulne mieszkanie o powierzchni 69 m2 z przestronnym balkonem znajdujące się na 3 piętrze. Nieruchomość: mieszkanie, składające się z przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 190 000 zł68,07 m² 17 482 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Poznaj miejsce, które zachwyca od pierwszego wejrzenia. To przestrzeń, gdzie elegancja i luksus spotykają się z funkcjonalnością, a każdy detal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł45,09 m² 66,53 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu Park Skandynawia przy ul. Optyków. Mieszkanie bardzo funkcjonalne i zadbane, idealne zarówno dla singla, jak również pary. W skład mieszkania (45,09.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

961 200 zł40,05 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 2-pokojowe w nowej inwestycji przy ul. Wałbrzyskiej 21, róg Puławskiej Cesja praw z umowy deweloperskiej (bez podatku pcc) Oferowane mieszkanie to 2-pokojowy lokal o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

3 200 zł39 m² 82,05 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Stylowe 2-pokojowe mieszkanie w klimatycznej części Pragi - Bohema, ul. Szwedzka 30 Jeśli szukasz miejsca, które łączy wielkomiejski styl życia z artystycznym klimatem starej Warszawy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

959 000 zł46,73 m² 20 522,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Atuty nieruchomości w skrócie! | 47 mkw | 2 pokoje | aneks kuchenny | loggia 6,73 mkw | 4/5 piętro | budynek z 2019 r. | winda | miejsca postojowe w garażu | monitoring | ochrona | teren.

Szczegóły ogłoszenia

1 415 000 zł70,70 m² 20 014,14 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Szukasz mieszkania w świetnej lokalizacji, które zapewnia wygodę życia na co dzień i szybki dostęp do komunikacji miejskiej? Ta oferta na Natolinie to propozycja dla osób, które cenią.

Szczegóły ogłoszenia

2 120 000 zł73,45 m² 28 863,17 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż piękny apartament ok.74 m2 plus zadaszona duża loggia, przy ulicy Lektykarskiej. Dwie sypialnie i duzy salon ( z wyjściem na loggię) z aneksem kuchennym ,łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł65,80 m² 19 741,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opiekun oferty Ernest Rębelski Numer Licencji : 32026 tel.   Wyjątkowa Oferta Sprzedaży - 3 pokojowe rozkładowe mieszkanie znajdujące się na wyjątkowo pożądanym Osiedlu "park Leśny",.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł41,90 m² 18 114,56 zł/m²

 

Piętro:1/13

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,9 m , zlokalizowane w prestiżowej inwestycji Stacja Wola realizowanej przez renomowanego dewelopera Archicom.

Szczegóły ogłoszenia

23 500 zł125 m² 188 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Nowe,.

Szczegóły ogłoszenia

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje / 90 mkw z garażem, w centrum miasta. Apartamentowiec o wysokim standardzie i unikalnym klimacie; z ogrodem z wodospadem w stylu japońskim. Budynek u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł51,40 m² 68,09 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

| wygodne mieszkanie w nowym budownictwie, bezpośrednio przy Metrze Młociny. Dwa pokoje z loggią na całą szerokość mieszkania. Okna na wewnętrzny dziedziniec, na południe. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

2 849 000 zł96 m² 29 677,08 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty nowy apartament - wykończony w bardzo dobrym standardzie pełna aranżacja wnętrz zaprojektowana przez architekta bardzo komfortowy układ pomieszczeń dwa miejsca postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

1 270 000 zł54,50 m² 23 302,75 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe, funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o wielkości 54,5 m2 zlokalizowane na prestiżowym osiedlu Marina Mokotów. Mieszkanie jest w pełni umeblowane,.

Szczegóły ogłoszenia

528 061 zł36,85 m² 14 330 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości findsquare ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim z 2025 roku o powierzchni 36,85 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł78,58 m² 13 998,46 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie przy ulicy Żegańska 24c, dzielnica Wawer-Międzylesie, powierzchnia 78,58 mkw - wysokie, czuć przestrzeń. Mieszkanie w wyjątkowej lokalizacji - idealne miejsce do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł45,45 m² 23 102 zł/m²

 

Piętro:4/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Prezentujemy Państwu w pełni umeblowany i wyposażony apartamentu w nowoczesnej inwestycji "city Link" wybudowanej przez "ronson Development" w 2020 roku zlokalizowany na bliskiej Woli.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł65,74 m² 18 177,67 zł/m²

 

Piętro:1/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Oferuję na sprzedaż komfortowe, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,74 m , położone przy ulicy Bukowińskiej w dzielnicy Mokotów (ksawerów). Lokal usytuowany jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

926 000 zł31,46 m² 29 434,20 zł/m²

 

Piętro:8/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Jasne studio | 31,46 m | W pobliżu centrum | Unique Tower [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Mamy przyjemność przedstawić Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

1 140 000 zł59 m² 19 322,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mamy do zaoferowania dwupokojowe mieszkanie na Mokotowie. Świetna lokalizacja - wejście do metra Służew tuż przy budynku. Mieszkanie jest bardzo ciche, okna wychodzą na wschód na osiedlową uliczkę;.

Szczegóły ogłoszenia

9 000 zł97 m² 92,78 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje / 97 mkw z garażem na mokotowie. nowoczesne osiedle przy parku - Pole Mokotowskie -, zadbane, b.dobrze chronione. Mieszkanie rozkładowe z wyodrębnioną częścią gościnną.

Szczegóły ogłoszenia

737 000 zł39 m² 18 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Agencja Nieruchomości goeste prezentuje: na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w sercu dynamicznie rozwijającej się Pragi Południe w Warszawie przy ul. Siennickiej 50. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

570 000 zł43 m² 13 255,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Mam przyjemność zaprezentować Państwu ładne zadbane mieszkanie, które posiada wszystkie potrzebne media, garaż i piwnicę. Mieszkanie ma 2 pokoje. Jeden pokój jest z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

2 199 000 zł100 m² 21 990 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Najważniejsze atuty świetna lokalizacja - kilka minut do centrum miasta szybki odbiór - już w wakacje dwa miejsca postojowe w garażu podziemnym (dodatkowo płatne 99 000 pln / szt) komórka.

Szczegóły ogłoszenia

4 100 000 zł147,20 m² 27 853,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Wyjątkowy i przestronny apartament 147 m2 z tarasem w prestiżowej lokalizacji - w osiedlu Marina Mokotów. Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 147,2 m2 położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 113 175 zł63,61 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta specjalna, klucze od już! W tej ofercie lokal 3 pokojowy o pow. 63,61 m2 + garderoba + 2 łazienki + balkon 5,35 m2 obok galerii mokotów promocja 17 500 zł/ m2 oczywiście posiadam.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 000 zł165 m² 16 727,27 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Kontakt: anna Stubińska:   Przedstawiona wyżej oferta nie jest ofertą handlową w rozumieniu przepisów prawa, lecz ma charakter informacyjny. Partners International dokłada starań,.

Szczegóły ogłoszenia

4 000 zł57,46 m² 69,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szukasz miejsca, w którym po prostu dobrze się mieszka? Takiego, do którego wracasz bez pośpiechu i gdzie wszystko jest na swoim miejscu? To mieszkanie jest stworzone dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

504 000 zł24 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Przytulna kawalerka z balkonem - Warszawa Ochota, 24 m Lokalizacja: warszawa, ochota, powierzchnia: 24 m Piętro: 10/10 Rok budowy: 1969 Rodzaj własności: odrębna własność z księgą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

528 717 zł30 m² 17 623,90 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Kawalerka - 29,62 m2 + balkon 4,96m2 parking podziemny tylko teraz 15.000 ZŁ OSTATNIE KAWALERKI Z ODBIOREM JESZCZE W TYM ROKU UMÓW SIĘ I ZOBACZ NA ŻYWO MIESZKANIA Z WCZEŚNIEJSZYCH.

Szczegóły ogłoszenia

4 500 zł40 m² 112,50 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia nowy, nigdy niezamieszkały apartament o pow. 40 m , położony na 5. piętrze w inwestycji Harmonia Mokotów (al. Polski Walczącej). Mieszkanie wykończone w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

14 500 zł156 m² 92,95 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Nowoczesny apartament W pobliżu szkoły brytyjskiej Idealny dla rodziny | 2 tarasy | 4 pokoje | 2 miejsca postojowe ***** rozkład pomieszczeń I standard: * Salon połączony jest.

Szczegóły ogłoszenia

1 240 000 zł92,02 m² 13 475,33 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Dwupoziomowe mieszkanie, w którym po prostu chce się być - 92 m przestrzeni, ciszy i zieleni. To propozycja dla osób, które szukają równowagi między komfortem domu, spokojem niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł35,60 m² 16 825,84 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Duży balkon 14 m 8 piętro Widok kw Bielany Widok, który naprawdę robi różnicę. Do tego ogromny balkon 14 m i jasne wnętrze z potencjałem to mieszkanie wyróżnia się już na starcie.