dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 425 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 425 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Biruty

Targówek Mieszkaniowy,Warszawa

3 800 zł70 m² 54,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do najmu, targówek, ul. Biruty główne atuty - oddzielona strefa dzienna od strefy prywatnej, - mieszkanie po odświeżeniu, zadbane, - doskonała komunikacja, - w bliskiej odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Konstantynów,Warszawa

986 719 zł84 m² 11 709 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż: nowe mieszkanie gotowe do oddania 3-pokojowe, warszawa Białołęka Bródno Bez prowizji od kupującego! Cena: 986 719 pln Powierzchnia całkowita: 84,27 m Opis nieruchomości: prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

599 883 zł42 m² 14 283 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

41,84m2 | 2 pokoje + ogródek z utwardzeniem Bródno Podgrodzie metro kondratowicza - 15 minut Pętla autobusowa - 5 minut Zamieszkaj na nowoczesnym, kameralnym budynku położonym na Targówku - Bródno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Dalii

Wesoła,Warszawa

890 000 zł91 m² 9 733,16 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Pomyśl o mieszkaniu, które idealnie spełni oczekiwania Twojej rodziny. O wspaniałych porankach i wspólnych śniadaniach w przestronnym salonie oraz niezliczonej ilości wspaniałych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

600 000 zł57 m² 10 507,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszamy na prezentację mieszkania dwupokojowego o powierzchni mieszkalnej 57,1 m2 plus balkon - taras ok.5 m2 znajdującego się na strzeżonym osiedlu z portiernią, na ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Namysłowska

Praga-Północ,Warszawa

2 300 zł48 m² 47,92 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję na wynajem dwupokojowe mieszkanie o wielkości 48 mkw, zlokalizowane przy ul. Namysłowskiej na Pradze Północ. Lokal mieści się na drugim piętrze w budynku z 2004r na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Zacisze,Warszawa

815 000 zł56 m² 14 481 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Mieszkanie położone jest na Osiedlu Marzeń z 2016 roku, w spokojnej okolicy z bardzo dobrze rozwiniętą infrastrukturą komunikacyjną i usługowo-handlową. Mieszkanie jest bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł91 m² 19 810,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Mam przyjemność zaprezentować Państwu luksusowy apartament zlokalizowany na zamkniętym osiedlu w prestiżowej inwestycji Nordic Mokotów II. Szczegóły Nieruchomości: powierzchnia: 90,86.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gumińska

Wola,Warszawa

3 409 800 zł108 m² 31 490,60 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | Bez prowizji,Bez podatku pcc! Wyjątkowa okazja dla koneserów nowoczesnej architektury i luksusowych wnętrz! Przedstawiamy ofertę mieszkania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

3 546 626 zł142 m² 24 978 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalny, elegancki apartament! Inwestycja położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Nowy Tarchomin,Warszawa

1 093 230 zł81 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Oferta specjalna - szczegóły u doradcy. Nowoczesne i funkcjonalne i najważniejsze - w przystępnej cenie 2x dwa pokoje z loggią - idealna inwestycja. Mieszkanie 4-o pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sztormowa

Marina Mokotów,Warszawa

13 000 zł179 m² 72,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:5

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować przestronny apartament na wynajem na strzeżonym osiedlu Marina Mokotów. Lokal wraz z komórką lokatorską posiada blisko 180 m2. Do mieszkania przynależą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Praga-Południe,Warszawa

835 373 zł40 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Przedstawiamy Państwu przytulne i słoneczne mieszkanie o powierzchni 39,97 m2 z obszerną loggią ok. 4,30 m2 w świetnie rozwijającej się części Pragi Południe. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Klimczaka

Miasteczko Wilanów,Warszawa

4 000 zł56 m² 71,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 2-pokojowy apartament o powierzchni 56,5 m2, z ogródkiem o powierzchni 65 m2 położony w Miasteczku Wilanów przy ul. Klimczaka. Mieszkanie ciche, jednostronne - wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprowicza

Stare Bielany,Warszawa

965 000 zł51 m² 18 903 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkową 2-pokojową nieruchomość, zlokalizowaną na Starych Bielanach w zadbanej kamienicy z 1950 roku. W pobliżu znajdują się zabytkowa ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

5 750 000 zł256 m² 22 426,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2024

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż niepowtarzalna, elegancka rezydencja w luksusowym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pełczyńskiego

Bemowo,Warszawa

1 181 005 zł58 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Wyjątkowe trzypokojowe mieszkanie na Bemowie - dwustronne, wysoki standard, garaż i komórka, gotowe do zamieszkania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bokserska

Mokotów,Warszawa

1 266 192 zł70 m² 18 001 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Do zaoferowania mam nowe 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałej inwestycji w dzielnicy Mokotów, ul. Bokserska Promocja z ceny 1 406 800 zł Metraż 70,34 m2 składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

747 760 zł56 m² 13 352,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

55,76m2 | 3 pokoje + Duża Loggia możliwość obejrzenia konkretnego mieszkania Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Zamieszkaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Bródno,Warszawa

949 985 zł81 m² 11 728,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

80,25m2 | 4 pokoje + 2x Loggia Granica Targówka i Białołęki - bliski Żerań 6 minut autobusem do metro bródno 8 minut pieszo do skm Możliwość obejrzenia obejrzenia mieszkania na żywo!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Bohaterów Września

Ochota,Warszawa

775 000 zł40 m² 19 375 zł/m²

 

Piętro:parter/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowe 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 40m2, znajdujące się w La Tour Residence, budynku wybudowanym w 2014 roku przy alei Bohaterów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szulborska

Wola,Warszawa

3 400 zł49 m² 69,39 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe, zlokalizowane na Woli, przy ul. Szulborskiej. Mieszkanie Wyróżnia je korzystny układ gwarantujący poczucie przestrzeni i ustawność pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chrzanowskiego

Grochów,Warszawa

1 285 000 zł65 m² 19 681,40 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiamy Państwu niepowtarzalne, słoneczne mieszkanie 65,29 m2 z częściowo zadaszonym tarasem ok. 12.42 m2, z którego rozpościera się widok na panoramę centrum Warszawy. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Złoty Potok

Wyczółki,Warszawa

1 309 000 zł62 m² 21 031,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

1 309 000 zł | sprzedaż | 3 pokoje | 62,24 m2 | warszawa | Ursynów | Złoty Potok Wirtualny spacer: przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, komfortowe mieszkanie, usytuowane na 2 piętrze w niskim,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bukowińska

Mokotów,Warszawa

3 700 zł62 m² 59,68 zł/m²

 

Piętro:7/18

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przestronne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 62 mkw. z balkonem usytuowane na 7. piętrze w wieżowcu z recepcją. Znajduje się na Mokotowie, w budynku z 1999 roku, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Drwęcka

Grochów,Warszawa

529 000 zł29 m² 18 310,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

0% prowizji Bez pcc Zakup bezpośrednio od dewelopera Oferujemy jedno z ostatnich 1-pokojowych mieszkań w nowej, prestiżowej inwestycji na Pradze Południe. Mieszkanie gotowe do odbioru w I.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Żoliborz,Warszawa

3 500 zł51 m² 68,63 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu apartament do wynajęcia na zielonym Żoliborzu z kameralnym ogródkiem. Mieszkanie wykończone, umeblowane i gotowe do wprowadzenia się. Okolica bardzo atrakcyjna, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dworkowa

Wesoła,Warszawa

930 000 zł73 m² 12 740 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Oferujemy na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 73 m , położone w doskonałej lokalizacji Warszawa, wesoła, stara Miłosna. Rozkład pomieszczeń: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

4 290 000 zł163 m² 26 346,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Nowe, luksusowe domy i wille w prestiżowej dzielnicy Mokotów w Warszawie. Oferujemy ekskluzywne nieruchomości o najwyższym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bogusławskiego

Bielany,Warszawa

2 600 zł40 m² 65 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Klimatyczne mieszkanie świeżo odmalowane w bardzo dobym standardzie, umeblowane. Łazienka po remoncie. Idealne dla kobiety. Bardzo duży taras, który w lato sprawdza się fantastycznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Zdziechowskiego

Wierzbno,Warszawa

3 734 200 zł107 m² 35 000,50 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer. Szukasz mieszkania najwyższej klasy? Tutaj nie ma miejsca na kompromisy! Na sprzedaż przestronny ponad stumetrowy apartament w samym sercu Mokotowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tamka

Powiśle,Warszawa

3 399 000 zł148 m² 22 997,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Mam przyjemność przedstawić Państwu atrakcyjny lokal użytkowy, który można przearanżować na dwa mieszkania. Doskonała, prestiżowa lokalizacja, w sercu Powiśla. Lokal usytuowany jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Służew,Warszawa

2 350 000 zł87 m² 27 130 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Bezpośrednio Kameralne miejsce na dynamicznym Służewcu. Solea to butikowa inwestycja składająca się z dwóch czteropiętrowych budynków, mieszczących 91 funkcjonalnych mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Łucka

Wola,Warszawa

5 700 zł49 m² 115,85 zł/m²

 

Piętro:9/30

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne dwupokojowe mieszkanie na Woli, przy Fabryce Norblina i Browarach Warszawskich. Nieruchomość jest położona przy ul. Łucka, o powierzchni 50 m , znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Włochy,Warszawa

1 004 322 zł82 m² 12 212,10 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zakup bez prowizji i podatku pcc. Bezpośrednio od dewelopera. Okazja Cenowa! Posiadamy w ofercie inne mieszkania w tej inwestycji: 1,2,3 oraz 4 pokojowe. Cena: 1 004 323 zł Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kamionek,Warszawa

1 370 000 zł85 m² 16 193,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

1 370 000 zł I Sprzedaż I 4 pokoje 84,60 m2 I Warszawa Praga Pd. I Kamionek Przedmiotem sprzedaży jest przestronne 4-ro pokojowe mieszkanie o pow. użytkowej 84,60 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Annopol,Warszawa

968 175 zł72 m² 13 407,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Proponujemy mieszkanie 4 pokojowe na ostatnim piętrze z dużym słonecznym tarasem w nowej inwestycji. . Okna wychodzą na 3 strony świata. Na powierzchni 72mkw zaplanowano: - salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wiktorska

Stary Mokotów,Warszawa

6 800 zł92 m² 74 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czynsz najmu - 6.800 zł/m-c (w tym czynsz administracyjny i miejsce postojowe w poziemnym garażu) Media - 350 zł/ m-c zaliczka (rozliczane wg zużycia) Kaucja - 10.000 zł Gdzie: Warszawa, Stary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Geodezyjna

Lewandów,Warszawa

755 000 zł50 m² 14 950 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Do sprzedania ładne, przestrzenne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,50 m, znajdujące się w Warszawie na Białołęce przy ulicy Geodezyjnej 82a na przepięknym osiedlu Lewandów Leśny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kierbedzia

Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia trzypokojowe mieszkanie - ul. Kierbedzia 124, mokotów Oferujemy na wynajem komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 63 m z dużym tarasem, położone na 7.