dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Flisaków

Białołęka,Warszawa

549 000 zł44 m² 12 588,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Mieszkanie o powierzchni 43,61 m , położone na wysokim parterze czteropiętrowego budynku z 2019 roku przy ulicy Flisaków w Warszawie. Lokal jest jasny i słoneczny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

650 000 zł30 m² 21 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Z przyjemnością prezentuje Państwu nowoczesne jednopokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m2. Lokal z dużym balkonem, usytuowany na warszawskiej Pradze Południe. Tel. Mieszkanie Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

894 464 zł60 m² 14 907,70 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 59,52m2 + balkon 10,5m2 + Ogród 24m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z balkonami) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wilanów,Warszawa

1 343 961 zł76 m² 17 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kameralna inwestycja o podwyższonym standardzie, wyjątkowa propozycja dla osób, które poszukują apartamentu w prestiżowej lokalizacji. Parki, tereny zielone i atrakcje rekreacyjne Pałac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Mokotów,Warszawa

5 900 zł90 m² 65,56 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu apartamentu o najwyższym standardzie, zlokalizowanego na Starym Mokotowie. Apartament usytuowany jest w luksusowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szeligowska

Bemowo,Warszawa

670 289 zł37 m² 18 115,90 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na nowoczesnym osiedlu na warszawskim Bemowie, zlokalizowane tuż przy stacji metra Chrzanów. Bez pcc. Bez prowizji. Dostępne inne metraże I rozkłady W tej inwestycji. Bezpłatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Tyniecka

Mokotów,Warszawa

6 800 zł72 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyjątkowy, luksusowo urządzony apartament o powierzchni 72 m2 i wysokości 3 metrów. Apartament składa się z przestronnego salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

899 777 zł57 m² 15 785,60 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe - 56,94m2 + 2x balkon 15m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania z ogrodem) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Włodkowica

Białołęka,Warszawa

460 000 zł26 m² 18 039,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Białołęka ul. Włodkowica 9, osiedle Nova Viva Garden 4 Victoria Dom przystanek autobusowy 300 m | tramwaje 1 km | dojazd komunikacją do metra Bródno 12 min (3,7 km) > 25,5 m2 > 1 pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bartłomieja

Mokotów,Warszawa

2 199 000 zł82 m² 26 925,40 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Eurovilla prezentuje elegancki apartament premium o powierzchni 81,67 m z tarasem o pow. 34 m , położony w prestiżowej inwestycji Solea Mokotów. Wykończony z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Żoliborz,Warszawa

2 818 000 zł111 m² 25 495,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Na sprzedaż przestronne, funkcjonalne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110,53 m2 zlokalizowane w prestiżowej inwestycji na osiedlu splace Park na Żoliborzu, przy ulicy Rydygiera 16.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chłodna

Wola,Warszawa

1 395 000 zł59 m² 23 724,50 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Dwupokojowe mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, wola, ul. Chłodna 48 Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży eleganckiego, w pełni umeblowanego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komputerowa

Mokotów,Warszawa

3 450 zł42 m² 82,14 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem komfortowe, w pełni umeblowane 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, usytuowane na nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Komputerowej 7 - tuż obok centrum biznesowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Krzemieniecka

Bielany,Warszawa

2 630 zł24 m² 111,77 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

*** English Below *** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od Właściciela. Zwierzęta mile widziane. Mieszkanie Typu Studio z balkonem z ogródkiem Wyposażenie: salon wyposażony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlenkierów

Młynów,Warszawa

5 600 zł87 m² 64,37 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia czteropokojowe mieszkanie 87 m2, piętro 6/7 z windą, w apartamentowcu z 2000r. przy ul. Szlenkierów, wola Młynów. Idealne dla rodziny lub 3-4 studentów. Tylko dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

11 000 zł107 m² 102,80 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Słoneczny, dwupoziomowy apartament na żoliborzu artystycznym 3 sypialnie + gabinet | 2 łazienki | Prawie 6 metrów wysokości w salonie | Ostatnie piętro | Południowo-zachodni taras z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Mokotów,Warszawa

1 729 876 zł92 m² 18 768,30 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Mokotowie - oferta bez prowizji! Centralne biuro sprzedaży mieszkań. - 0% prowizji - 0% podatku pcc I speak English. If you prefer to communicate in English, please contact me.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rembielińska

Targówek,Warszawa

1 039 500 zł59 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie 2-pokojowe, w bardzo dobrym stanie, o powierzchni 59,40 m , 5 piętro w 10-piętrowym apartamentowcu z windą z 2008 roku -warszawa, targówek, ul. Rembielińska - nad.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bohdanowicza

Ochota,Warszawa

6 700 zł96 m² 70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Czy szukasz przestronnego mieszkania w doskonale wyposażonej w elementy infrastruktury części Ochoty? Czy jasny funkcjonalnie podział na część prywatną i gościnną będą dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Makolągwy

Ursynów,Warszawa

805 035 zł49 m² 16 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z tym jasnym mieszkaniem ze słonecznym balkonem w cichej i spokojnej okolicy. Zaraz obok Sklepy oraz przystanek autobusowym. Osiedle z wjazdem tylko dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bodycha

Ursus,Warszawa

749 000 zł60 m² 12 483,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Bardzo ładne 3-pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze! Salon połączony z kuchnią, z oknami wzdłuż całej ściany i wyjściem na przestronny tarasik. Szklane balustrady dają jeszcze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

670 000 zł54 m² 12 407,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 54 mkw znajdujące się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2007 roku, położonym na Warszawskiej Białołęce przy ul. Skarbka z Gór.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

1 867 830 zł81 m² 23 000 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Prezentujemy Państwu eleganckie mieszkanie, które znajduje się w modnej części Warszawy, na Bliskiej Woli. Nieruchomość Prezentowana nieruchomość to mieszkanie o powierzchni 82 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sternicza

Bemowo,Warszawa

1 170 000 zł75 m² 15 687,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkowe mieszkanie położone w nowoczesnym kompleksie mieszkalnym wybudowanym w ramach projektu "lazurowa Przystań" przy ulicy Sterniczej 127 na Bemowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Habicha

Ursus,Warszawa

5 000 zł65 m² 76,92 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 3-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Ursusie przy ul. Edwarda Habicha. Układ: mieszkanie o powierzchni 65 m składa się z: - salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Hlonda

Miasteczko Wilanów,Warszawa

919 000 zł51 m² 18 090,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem sprzedaży jest wygodne i przestronne, 2-pokojowe mieszkanie po remoncie położone na pierwszym piętrze w apartamentowcu przy ul. Augusta Hlonda w Miasteczku Wilanów. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kwatery Głównej

Gocławek,Warszawa

770 000 zł50 m² 15 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Cechy nieruchomości: sprzedam bardzo ładne i ustawne 2 pokojowe mieszkanie przy ul. Kwatery Głównej 46c Mieszkanie ma powierzchnię 50m2, znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warzelnicza

Białołęka,Warszawa

799 000 zł55 m² 14 498,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Słoneczne i ciche 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,11 m2, zlokalizowane na Białołęce przy ul. Warzelniczej, w budynku z 2020 r., natomiast zamieszkiwane jest od 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kolejowa

Czyste,Warszawa

5 200 zł53 m² 98,11 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie 52,97 m2, piętro 1/6 z windą w budynku z 2011r. przy ul. Kolejowej, wola Czyste. Idealnie dla pary lub małej rodziny. Oferta dla osób niepalących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Villardczyków

Ursynów,Warszawa

616 000 zł35 m² 17 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 35,2 m , usytuowane na parterze czterokondygnacyjnego budynku z 2000 roku, zlokalizowanego na cichym i strzeżonym osiedlu przy ul. Villardczyków, w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Stegny,Warszawa

898 000 zł54 m² 16 785,10 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na warszawskim Mokotowie, w jednej z najbardziej pożądanych części dzielnicy - Stegnach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Karolkowa

Śródmieście,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:2/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do klimatycznego i wyjątkowego mieszkania we współczesnej, pełnej życia okolicy. Mieszkanie znajduje się w inwestycji Metro Point (ul. Karolkowa) i jak sama nazwa wskazuje -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Geometryczna

Białołęka,Warszawa

1 555 500 zł92 m² 16 907,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Bez prowizji od Kupującego! Na sprzedaż mieszkanie 91,5 m na parterze z 2 ogródkami w pełni urządzone. Lokalizacja: warszawa / Białołęka / Targówek / ulica Geometryczna 5a. Księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wólczyńska

Bielany,Warszawa

1 099 000 zł71 m² 15 478,90 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Można wchodzić do mieszkania. Cesja 4 pokojowego mieszkania z ekspozycją południowo zachodnią, można kupić na kredyt , widok na podwórko. Jasne przestronne i funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Kamionek,Warszawa

1 046 103 zł67 m² 15 613,50 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4 pokojowe - 66,18m2 + Ogród 27,5m2 (dostępne inne rozkłady, metraże i mieszkania na wyższych piętrach) Praga Południe - Kamionek To idealna propozycja dla osób ceniących sobie życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana

Mokotów,Warszawa

2 900 zł28 m² 103,57 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: do wynajęcia ładna, nowa kawalerka przy ulicy Domaniewskiej 34b na warszawskim Mokotowie. Na powierzchni 28 m2 znajduje się: - duży pokój z balkonem wyposażony w:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Łucka

Wola,Warszawa

725 000 zł37 m² 19 722,50 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 36,76 m , zlokalizowana na 11. piętrze budynku przy ul. Łuckiej 15. Układ pomieszczeń: - pokój dzienny, - aneks kuchenny, - łazienka, - balkon. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czerska

Dolny Mokotów,Warszawa

3 000 zł62 m² 48,39 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

| zapraszam do obejrzenia i wynajęcia dwupokojowego, rozkładowego mieszkanie w budynku z 2005 roku, ul. Czerska. Osiedle strzeżone, budynek z windą, 3 lokale na piętrze. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Turmoncka

Bródno,Warszawa

628 000 zł37 m² 16 973 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Opiekun oferty tel. Na sprzedaż jasne, 2-pokojowe funkcjonalne mieszkanie w bardzo cichej i spokojnej okolicy. Powierzchnia nieruchomości to 37 m2 z ogromnym tarasem 28 m2 oraz miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Nowe Bródno,Warszawa

1 499 000 zł111 m² 13 560,70 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 110 m , położone na 5. (ostatnim) piętrze nowoczesnej inwestycji na pograniczu Bródna i Targówku. Doskonała komunikacja - 10 minut do metra Bródno, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Kabaty,Warszawa

1 149 000 zł93 m² 12 328,30 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Pragnę zaprezentować Państwu przestronne mieszkanie przy Lesie Kabackim - idealne dla rodziny i miłośników zieleni. Kluczowe informacje: - adres: warszawa, ul. Pileckiego 108. - ilość pokoi: 4. -.