dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

8 000 zł90 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy Państwu apartament na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Mokotowa w Ekoparku. Nieruchomość: wyjątkowy 2 pokojowy apartament o powierzchni 90 m zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

872 960 zł40 m² 22 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Z przyjemnością przedstawiam Państwu nowoczesne mieszkanie, położone przy ulicy Lazurowej, w dynamicznie rozwijającej się części dzielnicy Bemowo. Nieruchomość znajduje się w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komputerowa

Służewiec,Warszawa

1 549 000 zł80 m² 19 362,50 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 80 m2, na którą składa się: część dzienna, a więc salon z aneksem kuchennym (27,33 m2), przeszklony gabinet, który zwiększa funkcjonalność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rossiniego

Białołęka,Warszawa

970 000 zł68 m² 14 334 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Do sprzedania ładne, urządzone, komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 67.67m znajdujące się przy ul. Rossiniego 6 na Osiedlu Greenwood. W mieszkaniu znajdują się 3 oddzielne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ceramiczna

Białołęka,Warszawa

525 000 zł34 m² 15 261,60 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Są miejsca, które łączą w sobie spokój, funkcjonalność i miejski komfort. Takie właśnie jest to mieszkanie położone na zielonej Białołęce - w cichej, zadbanej okolicy, zaledwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opaczewska

Ochota,Warszawa

1 985 000 zł97 m² 20 548,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1999

Informacje ogólne: lokalizacja Warszawa, ochota ul. Opaczewska 43 Metraż: 96,6 m2 Piętro: 1/3 Rok budowy: 1999 Stan prawny: spółdzielczo Własnościowe Prawo do Lokalu z kw Cena: 2 120 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Winorośli

Białołęka,Warszawa

799 000 zł56 m² 14 164,20 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Przedstawiam 3-pokojowe mieszkanie na kameralnym, zamkniętym osiedlu, gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów. Położone w zacisznej części Białołęki, blisko linii tramwajowej, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 129 000 zł77 m² 14 662,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Jedyne takie mieszkanie na Białołęce - 77m2 + 33m2 balkonu Mieszkanie w najbardziej prestiżowym budynku na warszawskiej Białołęce. Inwestycja to połączenie - kameralności - tylko 37 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Starowiślna

Białołęka,Warszawa

795 000 zł53 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 52,37 m , usytuowane na II piętrze w nowoczesnym, strzeżonym osiedlu przy ul. Starowiślnej. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prądzyńskiego

Czyste,Warszawa

1 240 000 zł56 m² 22 134,90 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania mieszkanie o powierzchni 56,40 m zlokalizowane w Warszawie, przy ul. Prądzyńskiego, na piątym piętrze dziewięciopiętrowego budynku. Możliwość podpisania umowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 820 000 zł102 m² 17 843,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Bemowo,Warszawa

999 000 zł60 m² 16 650 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Jeżeli szukasz mieszkania w doskonale skomunikowanej części Warszawy oraz zależy Ci na wnętrzu, w którym już po przekroczeniu progu poczujesz się dobrze - to ta oferta jest dla Ciebie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleja Stanów Zjednoczonych

Gocławek,Warszawa

1 650 000 zł93 m² 17 741,90 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Elegancki apartament z widokiem na Jeziorko Gocławskie i panoramę Warszawy Al. Stanów Zjednoczonych | Gocław 92,60 m | Balkon | Klimatyzacja | Garaż podziemny Opis nieruchomości Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Stegny,Warszawa

1 024 000 zł60 m² 17 066,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kompaktowe 3 pokojowe mieszkanie położone w pobliżu toru łyżwiarskiego Stegny. Trzypokojowe mieszkanie położone na warszawskich Stegnach w nowo powstającej inwestycji. Do dyspozycji mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

12 000 zł94 m² 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu do wynajęcia nowoczesne, wykończone i wyposażone w wysokim standardzie 3 pokojowe mieszkanie, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

545 000 zł45 m² 12 111,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

OD dewelopera 0% prowizji bez pcc W ofercie posiadamy także inne mieszkania od 28,23 m do 92,24 m , wszystkie z balkonem, tarasem lub ogródkiem w tej inwestycji - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

895 000 zł63 m² 14 274,30 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Przestronne | Spokojna dzielnica | Dobra komunikacja | Mokotów Wyobraź sobie poranek, w którym budzi Cię delikatne światło sączące się przez okno, a jedyny dźwięk to śpiew ptaków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ledóchowskiej

Wilanów,Warszawa

3 700 zł63 m² 58,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 2 pokojowy funkcjonalny apartament w cichej części Miasteczka Wilanów. Mieszkanie dostępne od zaraz! Apartament mieści się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Olbrachta

Przyjaźń,Warszawa

820 000 zł44 m² 18 833,30 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Uno properties prezentuje: 2-pokojowe mieszkanie z 2017 roku przy ul. Jana Olbrachta 124 Atuty mieszkania: - 2.70 m wysokości - niski czynsz 420 zł - balkon i garaż - w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

715 000 zł47 m² 15 212,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

OD dewelopera 0% prowizji bez pcc W ofercie posiadamy także inne mieszkania od 31,61 m do 94,36 m , wszystkie z balkonem, tarasem lub ogródkiem w tej inwestycji - zapytaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Broniwoja

Górny Mokotów,Warszawa

3 300 zł57 m² 57,89 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje W atrakcyjnej lokalizacji - mokotów/wierzbno - blisko metra. Mieszkanie czyste, ciche, położone na 3 piętrze w dziesięciopiętrowym zadbanym budynku; klatka czysta, nowa winda,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Tarchomin,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Renesansowa

Bielany,Warszawa

899 994 zł56 m² 15 997 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nieruchomość zlokalizowana przy ul. Renesansowej na Warszawskich Bielanach, w pobliżu sklepy przystanki tramwajowe i autobusowe, kameralny mały budynek jedynie 12 lokali mieszkalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Krucza,Warszawa

12 000 zł108 m² 111,11 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Stylowy 4 pokojowy apartament o powierzchni 108 m2 zlokalizowany jest w Śródmieściu przy ulicy Pieknej w apartamentowcu Rezydencja Piękna Nova. Dużą zaletą budynku jest znajdująca się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gwiaździsta

Żoliborz,Warszawa

4 600 zł85 m² 54,12 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Nieruchomość : Duże, słoneczne, 3 pokojowe mieszkanie, przy Kępie Potockiej o powierzchni 85m2, taras, garaż zlokalizowany na VI piętrze : * Przestronny salon * Aneks kuchenny * Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siekierkowska

Siekierki,Warszawa

3 500 zł46 m² 75,27 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem oferujemy nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni 46,5 m , zlokalizowane na 1. piętrze apartamentowca na zamkniętym osiedlu z ochroną i monitoringiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

550 000 zł45 m² 12 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romera

Ursynów,Warszawa

1 450 000 zł71 m² 20 422,50 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Mamy do zaoferowania na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i komórką lokatorską. Powierzchnia: 71,16 m + balkon 11,35 m + komórka lokatorska 2,93 m Oferujemy na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Callas

Białołęka,Warszawa

770 000 zł73 m² 10 548 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

OD dewelopera 0% pcc 0% prowizji Mamy w swojej ofercie inne metraże: od 28 do 77 m | Balkon lub ogródek | Komórka lokatorska | Miejsce parkingowe | Stan deweloperski | Bezpośrednio od dewelopera.