dowolna

Mieszkania z garażem Warszawa - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

3 424 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 424 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Apartamentowa

Ursus,Warszawa

2 500 zł33 m² 75,76 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wynajmę Mieszkanie Wynajmę umeblowaną kawalerkę - o powierzchni 33m2 z miejscem parkingowym w garażu podziemnym. Mieszkanie znajduje się na nowym osiedlu strzeżonym - przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Stary Mokotów,Warszawa

7 000 zł97 m² 72,16 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W sercu starego mokotowa Wysoki standard wykończenia | Przestronny układ | Blisko metra Racławicka | Doskonała lokalizacja ***** rozkład pomieszczeń I standard: mieszkanie dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Ursus,Warszawa

530 000 zł32 m² 16 724,50 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Funkcjonalny układ System Smart Home Zachodnia ekspozycja Ogródek 15 minut do Centrum! Błyskawiczny dojazd do ścisłego centrum Warszawy (śródmieście) dzięki doskonałej komunikacji i bliskości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 500 000 zł69 m² 21 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Nieruchomości Pure Estates z przyjemnością prezentuje na sprzedaż słoneczne, 3-pokojowe mieszkanie w prestiżowej inwestycji Holm House na Mokotowie. Nieruchomość oferuje przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taśmowa

Służew,Warszawa

1 650 000 zł63 m² 26 070,50 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż mieszkanie w Osiedle Reset zlokalizowanej na Służewcu, przy ul. Taśmowej (5,8 km od centrum Warszawy), zrealizowanej przez dewelopera Echo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

2 999 000 zł102 m² 29 535,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowy apartament pokazowy stworzony przez pracownię Moovin Interiors. To przestrzeń, w której każdy detal podkreśla kunszt projektowy i najwyższe standardy wykończenia. Nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Śródmieście,Warszawa

4 500 zł76 m² 59,21 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3 pokoje / 76 mkw Z garażem, w sąsiedztwie stacji Metro-Politechnika. przytulny, słoneczny apartament w nowoczesnej zabudowie. Na pograniczu Mokotowa i Śródmieścia. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radziwie

Wola,Warszawa

1 342 750 zł66 m² 20 500 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowy apartament w prestiżowej lokalizacji w budynku Wola Tower w Warszawie. Apartament o powierzchni 65,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Mokotów,Warszawa

6 900 zł103 m² 66,99 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Przestronne mieszkanie, 103 M2, 4 pokoje, garaż, al. Gen. W. Sikorskiego, stegny. Istnieje możliwość zmiany lub usunięcia umeblowania. Budynek: nieruchomość usytuowana jest w nowoczesnym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Odkryta

Tarchomin,Warszawa

1 549 000 zł103 m² 14 999,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament 103,27 m2 + taras 29,7 m2 + komórka 5,13 m2 + dwa miejsca garażowe! możliwosć przerobienia na 4 pokoje! Do sprzedania apartament z dużym tarasem na Tarchominie przy ul. Odkrytej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Batalionów Chłopskich

Bemowo,Warszawa

690 000 zł40 m² 17 459,50 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

2 pokoje z balkonem | garaż + komórka | 300 m do metra Chrzanów Bemowo | ul. Batalionów Chłopskich To idealna propozycja dla tych, którzy chcą żyć komfortowo dziś i myśleć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Poborzańska

Bródno,Warszawa

1 960 000 zł101 m² 19 405,90 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 97 m2 i wysokości 2,80 m + 3,26 m2 komórka lokatorska przynależna do mieszkania w budynku z 2016 r.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ogrodowa

Mirów,Warszawa

889 000 zł57 m² 15 596,50 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż ustawne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , położone na 1. piętrze w budynku przy ul. Ogrodowej, w samym sercu warszawskiej Woli - Mirów. To propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

714 000 zł43 m² 16 776,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Przytulne mieszkanie położone na 5 piętrze w kamienicy z 1954 roku zlokalizowane na warszawskiej Woli przy ul. Działdowskiej. W skład lokalu wchodzą: - duży, jasny pokój z pięknym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Śródmieście,Warszawa

12 000 zł54 m² 221,81 zł/m²

 

Piętro:13/44

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament Cosmopolitan widok i luksus w centrum Warszawy Do wynajęcia w pełni umeblowany apartament o powierzchni 54,1 m , położony na 13. piętrze prestiżowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Ursus,Warszawa

3 500 zł53 m² 66,04 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

[rezerwacja] Do wynajęcia: 3-pokojowe mieszkanie ul. Skoroszewska 9, warszawa (ursus) Szczegóły mieszkania: 3 pokoje idealne dla pary lub rodziny umeblowane duży balkon miejsce postojowe dostępne można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działdowska

Wola,Warszawa

714 000 zł43 m² 16 776,30 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Poronińska

Włochy,Warszawa

1 099 000 zł56 m² 17 839,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Zapoznaj się z ofertą starannie wykończonego trzypokojowego mieszkania, które posiada dwa balkony oraz ogród zimowy. Nieruchomość znajduje się na Starych Włochach, przy ul. Poronińskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Człuchowska

Jelonki Południowe,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne 1-pokojowe mieszkanie na wynajem - Bemowo Jelonki (english version below) Lokalizacja: ul. Człuchowska, warszawa Powierzchnia: 28 m2 Piętro: 11 Opis mieszkania Na wynajem nowoczesne 1-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Gocław,Warszawa

989 000 zł56 m² 17 660,70 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Informacje ogólne Lokalizacja: warszawa, gocław, ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 7 Metraż: 56,08 m2 Piętro: 4/14 Rok budowy: 2011 Stan prawny: pełna własność z kw Cena: 989 000 zł + 40 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wawrzyszewska

Wola,Warszawa

2 300 zł32 m² 71,88 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia kawalerka na Woli o powierzchni 32 mkw, składająca się z: - przestronny pokój z balkonem - łazienka - wydzielona kuchnia Mieszkanie jest bardzo przestronne, pomieszczenia są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Prosta

Wola,Warszawa

8 000 zł45 m² 177,78 zł/m²

 

Piętro:21/29

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Z przyjemnością prezentujemy Państwu nowoczesny, 2-pokojowy apartament na wynajem, położony w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Warszawie -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Przy Agorze

Bielany,Warszawa

1 390 000 zł81 m² 17 203 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 na 4 pokoje / W świetnie skomunikowanej części Bielan / 10 minut do Metra Młociny oraz Wawrzyszew / Balkon 6 m2 / Garderoba 5 m2 / Schowek 1,8 m2 / Od zaraz Ustawne, rozkładowe 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

5 900 zł88 m² 66,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 84,11 m , położone przy ul. Skarbka z Gór 61a na warszawskiej Białołęce. Lokal znajduje się na spokojnym, zielonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Stryjeńskich

Natolin,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 4-pokojowe, dwustronne mieszkanie Z dużą loggią, garderbą I miejscem parkingowym W garażu podziemnym od zaraz! mieszkanie Mieszkanie o powierzchni 85 m znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. van Gogha

Białołęka,Warszawa

1 350 000 zł101 m² 13 339,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Super lokalizacja zamieszkaj W jednej Z najpiękniejszych lokalizacji miasta - ul. Van Gogha - białołęka To miejsce, gdzie codziennie budzi Cię widok zieleni i bliskość Wisły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wysockiego

Targówek,Warszawa

725 000 zł48 m² 15 019,70 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym, 6-piętrowym budynku, będącym częścią prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Chodkiewicza

Mokotów,Warszawa

1 800 000 zł79 m² 22 784,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Mokotów - Eko Park / 79 m2 / 3 pokoje / garderoba / garaż Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie z dużym balkonem i z garażem położone tuż przy parku Pole Mokotowskie. Mieszkanie Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

725 000 zł33 m² 21 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością przedstawiam Państwu mieszkanie, zlokalizowane w sercu Warszawskiego Mokotowa. Lokal położony jest na 3 piętrze budynku o podwyższonym standardzie z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Włodarzewska

Ochota,Warszawa

5 000 zł84 m² 59,52 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia rozkładowe narożne mieszkanie o powierzchni 84 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą przy ulicy Włodarzewskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Jasnodworska

Sady Żoliborskie,Warszawa

829 000 zł40 m² 20 570,70 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Na sprzedaż komfortowa kawalerka w inwestycji Rezydencja arteco (2014/2015), położona na Sadach Żoliborskich. Idealna propozycja zarówno do zamieszkania, jak i jako bezpieczna lokata kapitału.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kałuszyńska

Kamionek,Warszawa

1 195 000 zł53 m² 22 428,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Opis nieruchomości krótko: warszawa | Praga-Południe | ul. Kałuszyńska 5a | 53,28 m | 3 pokoje | aneks kuchenny | łazienka | balkon | garaż indywidualny w budynku | 2. piętro | budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Białego Dębu

Mokotów,Warszawa

3 790 000 zł159 m² 23 898,10 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego - bez podatku pcc Mam przyjemność zaprezentować Państwu elegancki segment na prestiżowym osiedlu Jaśminowy Mokotów. Lokalizacja Atrakcyjne, unikatowe położenie poniżej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bernardyńska

Sadyba,Warszawa

2 600 000 zł104 m² 25 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż 4-pokojowy apartament w zielonej części Mokotowa w kompleksie Villa Solar przy ulicy Bernardyńskiej. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Dalanowska

Targówek,Warszawa

790 000 zł48 m² 16 632 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Na sprzedaż ładne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47.36m2 znajdujące się na Osiedlu Prestige przy ulicy Dalanowskiej 46. Okna z ekspozycją na wschód. Mieszkanie mieści się na 3.piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Targówek,Warszawa

864 500 zł54 m² 16 015,20 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapomnij o korkach! Dzięki własnej stacji kolejowej błyskawicznie dotrzesz do centrum. Zakup bezpośrednio od dewelopera bez prowizji bez podatku pcc Projektowane z myślą o Tobie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Kierbedzia

Czerniaków,Warszawa

3 350 zł37 m² 90,54 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Apartament świeżo po remoncie. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty rtv i agd, składa się z: salonu z aneksem kuchennym sypialni z bardzo dużą szafą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Siedlecka

Praga-Północ,Warszawa

3 900 zł71 m² 54,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 3 pokojowe mieszkanie w budynku z 2008 roku znajdujące się na Siedleckiej 62 (praga-Północ) Na 70,3m2 składa się: -kuchnia z jadalnią -3 sypialnie -łazienka -wc -korytarz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Polski Walczącej

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł59 m² 24 423,10 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Pure Estates ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż oddawane w marcu 2025 roku mieszkanie w świetnej lokalizacji na dolnym Mokotowie, tuż obok nowo utworzonej linii tramwajowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Warszawski Świt

Targówek,Warszawa

4 300 zł62 m² 69,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Bądź pierwszym najemcą! Nowoczesne 3 pokoje przy Metrze Bródno, na osiedlu Warszawski Świt Klimatyzacja | Garaż. Szukasz mieszkania, w którym wszystko jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Rydygiera

Żoliborz,Warszawa

2 270 500 zł95 m² 23 900 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu apartament na sprzedaż, zlokalizowany na Żoliborzu w inwestycji Żoli Żoli (ul. Rydygiera 6). Nieruchomość Apartament ma powierzchnię 95 m2 i posiada.