dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 935 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 935 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piekarska

Śródmieście,Warszawa

1 655 000 zł62 m² 26 480 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Niezwykła propozycja dla osób poszukujących doskonałego miejsca do zamieszkania bądź inwestycji pod wynajem. Stare Miasto ul. Piekarska. Piękne, komfortowe i ciche mieszkanie o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Goleszowska

Odolany,Warszawa

4 700 zł59 m² 79,66 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 59m2, piętro 5/8 z windą w budynku z 2021r. przy ul. Goleszowskiej, wola Odolany. Nowe, czeka na pierwszych lokatorów, idealne dla rodziny lub pary.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Paryska

Praga-Południe,Warszawa

5 500 zł75 m² 73,33 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie zapraszam Państwa do wynajęcia wyjątkowej, trzypokojowej klimatyzowanej Nieruchomość emanującej przestronnością tworząc idealne połączenie funkcjonalności i komfortu. Dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Ochota,Warszawa

780 000 zł44 m² 17 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Speak english, говорю по-русски, розмовляю українською, ben Türkçe konuşuyorum Na sprzedaż wspaniałe dwupokojowe mieszkanie z miejscem parkingowym w Warszawie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Praga-Północ,Warszawa

6 600 zł72 m² 91,67 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

W ofercie biura kadom mamy przyjemność zaprezentować Państwu na najem mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 72m2, znajdujące się na warszawskiej Pradze w nowym apartamentowcu inwestycji Port.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bluszczańska

Siekierki,Warszawa

5 500 zł48 m² 115 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) Do wynajęcia w pełni umeblowane dwupokojowe mieszkanie w wysokim standardzie wykończenia (właściciel przygotowywał je dla siebie ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

3 200 zł44 m² 73,39 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Szukasz mieszkania do wynajęcia, które gwarantuję wygodę i spokój? Mam przyjemność przedstawić ofertę mieszkania idealnego dla 1-2 osób, zlokalizowanego w unikatowej inwestycji "kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Wyczółki,Warszawa

1 292 000 zł65 m² 19 993,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż nowoczesny apartament z ogrodem na warszawskim Ursynowie. Niewątpliwym atutem nieruchomości jest wysoki standard apartamentu. Wykonany z dbałością o szczegóły w stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Twarda

Śródmieście,Warszawa

30 000 zł160 m² 188 zł/m²

 

Piętro:11/44

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Luksusowy apartament w Cosmopolitan, wykończony i umeblowany w wysokim standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje apartament w wieżowcu cosmopolitan - jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Białołęka,Warszawa

663 000 zł46 m² 14 381,80 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

2 pokojowe mieszkanie w nowej inwestycji Home Invest w Warszawie na Białołęce przy ulicy Marcina z Wrocimowic. Mieszkanie w stanie deweloperskim. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Żoliborz,Warszawa

919 000 zł42 m² 21 880,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1934

Widok na park! teatr komedia! Dwupokojowe mieszkanie na Żoliborzu. W mieszkaniu o łącznej powierzchni 42m2 znajdują się: - salon z aneksem kuchennym - ok. 23,5 m2, - sypiania - ok. 10,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Solidarności

Śródmieście,Warszawa

870 000 zł42 m² 20 714,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy wyjątkowe dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane przy samym Placu Bankowym w sercu Warszawy. Ta urocza nieruchomość, znajdująca się na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Skarbka z Gór

Białołęka,Warszawa

785 000 zł58 m² 13 441,80 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 58,40 m , 1 piętro w 2-piętrowym bloku z windą z 2011 roku -warszawa, białołęka, ul. Skarbka z Gór. Na powierzchnię mieszkania składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Raszyńska

Ochota,Warszawa

750 000 zł38 m² 19 736,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1937

Prezentuję Państwu mieszkanie 2-pokojowe, w odnowionej przedwojennej kamienicy z 1937 roku, zlokalizowane się w bliskiej okolicy Placu Narutowicza na pograniczu Śródmieścia i Starej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Domaniewska

Służewiec,Warszawa

2 800 zł28 m² 100 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia studio 28m2, piętro 4/6 z windą, w budynku z 2023r. przy ul. Domaniewskiej, mokotów, służewiec. Idealne dla singla/singielki lub pary. Cena: 2800 zł + 500 zł czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Branickiego

Wilanów,Warszawa

999 000 zł52 m² 19 211,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w ciemnej aranżacji Powierzchnia mieszkania to 52m2 plus 20m2 tarasu na ostatnim piętrze! Mieszkanie zlokalizowane na Wilanowie, na pięknym osiedlu. w cenie nieruchomości są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bonifacego

Mokotów,Warszawa

640 000 zł40 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferta Sprzedaży Lokalu na Mokotowie - Doskonała Lokalizacja w Sąsiedztwie ch Sadyba Best Mall! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży jednopokojowego lokalu o powierzchni 40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

673 000 zł57 m² 11 807 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Idealna Inwestycja - oferuje dużą różnorodność apartamentów na Wynajem i Sprzedaż Lokalizacja w zachodnio-południowej części Warszawy - ochota/włochy zachęca coraz więcej Inwestorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Powązkowska

Żoliborz,Warszawa

6 500 zł66 m² 98,48 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Biuro kadom ma przyjemność przedstawić Państwu mieszkania na najem w inwestycji Żoliborz Artystyczny - ulica Powązkowska 42. Lokalizacja: osiedle Żoliborz Artystyczny ulokowane jest u zbiegu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Międzynarodowa

Praga-Południe,Warszawa

2 100 000 zł71 m² 29 602,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesny, 3 pokojowy apartament w kameralnej zabudowie, usytuowany na drugiej kondygnacji (pierwszym piętrze). Powierzchnia apartamentu to łącznie 70,94 m2, salon z aneksem kuchennym 30,01.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żelazna

Mirów,Warszawa

2 500 zł28 m² 89 zł/m²

 

Piętro:13/15

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest świeżo wyremontowane, małe mieszkanie w ścisłym Centrum Warszawy! Mieszkanie składa się z sypialni, niewielkiego salonu z częściowo otwartą kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hennela

Ursus,Warszawa

959 000 zł59 m² 16 254,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Dzień dobry, sprzedam mieszkanie 3-pokojowe, położone na pierwszym pietrze sześciopiętrowego budynku z windą z 2016 roku, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Obozowa

Wola,Warszawa

4 200 zł40 m² 105 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszamy do wynajęcia nowego, dotąd niezamieszkanego mieszkania o powierzchni dwóch pokoi, usytuowanego na nowym, zamkniętym i monitorowanym osiedlu przy ul. Obozowej Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Stańczyka

Wola,Warszawa

2 600 zł35 m² 74,29 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia piękne 2-pokojowe mieszkanie na nowym osiedlu przy ul. Stańczyka 5/ Al. Prymasa Tysiąclecia. *Świetnie doświetlone, funkcjonalny rozkład, w bloku z windą. *W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Egejska

Mokotów,Warszawa

769 000 zł41 m² 18 756,10 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Warszawa - Mokotów - Ul. Egejska Cena: 769 000 pln ( do negocjacji) oferta na zasadach wyłączności Nieruchomość: proponujemy Państwu mieszkanie położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

3 369 000 zł127 m² 26 596,70 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność przedstawić Państwu 4-pokojową rodzinną oraz przestronną nieruchomość zlokalizowaną tuż przy Parku Pole Mokotowskie na monitorowanym oraz strzeżonym osiedlu eko-park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

33 000 zł125 m² 264 zł/m²

 

Piętro:42/52

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowy apartament na Złotej 44 wykończony i umeblowany w najwyższym standardzie, gotowy do zamieszkania Aston Real Estate prezentuje nowy apartament z fenomenalnym widokiem, znajdujący.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kramarska

Rembertów,Warszawa

610 000 zł49 m² 12 363,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro Nieruchomosci Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2 pokojowe mieszkanie na kameralnym osiedlu, blisko lasu w Rembertowie. Mieszkanie idealne dla sympatyków spokoju i zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Złota

Śródmieście,Warszawa

17 000 zł64 m² 266 zł/m²

 

Piętro:42/52

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Węgierska

Ochota,Warszawa

3 800 zł33 m² 115,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam przyjemność przedstawić Państwu świeżo wykończone mieszkanie o wysokim standardzie, usytuowane w zabytkowej kamienicy na Starej Ochocie w Warszawie. To unikalna nieruchomość,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grójecka

Ochota,Warszawa

3 000 zł46 m² 65,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Opis lokalu: *do wynajęcia komfortowe, klimatyzowane, dwupokojowe mieszkanie przy ul. Grójeckiej 216. *Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze w 3-piętrowym apartamentowcu. *Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Warszawa

Mokotów,Warszawa

850 000 zł57 m² 14 964,80 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie przy ul. Sobieskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Maszynowa

Ochota,Warszawa

3 400 zł54 m² 62,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajmę ładne 2 pokojowe mieszkanie na Ochocie o pow 54 m2 znajdujące się na 3 piętrze w 3 piętrowym budynku na ogrodzonym i strzeżonym 24 h osiedlu tuż przy parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Heroldów

Młociny,Warszawa

3 200 zł36 m² 88,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie na Młocinach. Salon z kuchnią w aneksie oraz wyjściem na duży balkon, widna sypialnia, łazienka z wanną, garderoba oraz niewielki przedpokój. Lokal gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawski Świt

Bródno,Warszawa

1 149 000 zł68 m² 16 964,40 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż/ 3 pokoje/targówek/bródno/2 balkony Westate Śródmieście ma przyjemność zaprezentować Państwu atrakcyjną ofertę nieruchomości - urządzone mieszkanie o powierzchni 67,73 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowodworska

Białołęka,Warszawa

429 000 zł30 m² 14 205,30 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż kawalerka z możliwością aranżacji na dwupokojowe mieszkanie Bardzo ładna kawalerka na Białołęce. Pokój dzienny z wnęką sypialną i wyjściem na loggię, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Białołęka,Warszawa

1 150 000 zł100 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

[ cena do negocjacji ] [ kupujacy nie płaci prowizji ] pełna własność księga wieczysta możliwość kupna na kredyt : Krótko: segment - Białołęka | Wykończony i umeblowany w wysokim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Rzeczypospolitej

Wilanów,Warszawa

3 600 zł50 m² 72 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i przestronne dwupokojowe mieszkanie o pow ok 50m2 w miasteczku Wilanów. Mieszkanie w wysokim standardzie, nowocześnie umeblowane, z klimatyzacją. Rozkład jednostronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 420 000 zł71 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Trzypokojowe mieszkanie położone w nowym budynku na Woli. W skład lokalu wchodzi: - przestronny salon z aneksem kuchennym o powierzchni 30m2, - korytarz o powierzchni 10 m2, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Niedzielskiego Żywiciela

Bielany,Warszawa

1 249 000 zł70 m² 17 842,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania na warszawskich Bielanach przy ulicy Mieczysława Niedzielskiego "żywiciela". Nieruchomość o powierzchni 70mkw znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Komorska

Praga-Południe,Warszawa

645 000 zł45 m² 14 397,30 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

** okazja świetna cena I przestronne 44,80 m2 I balkon I garaż ** możliwośc przearanżowania powierzchni I wykonanie salonu Z aneksem kuchennym oraz

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij