dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 961 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 961 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowoursynowska

Imielin,Warszawa

2 900 zł49 m² 60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Najem okazjonalny mieszkanie W pełni wyposażone do wprowadzenia od zaraz. DO wynajmu rewelacyjne mieszkanie Z widokiem na patio W spokojnej enklawie. Cichy, otulony zielenią I śpiewem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fort Wola

Ulrychów,Warszawa

1 060 000 zł54 m² 19 629,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Z przyjemnością prezentujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,18 m2 i wysokości 2,65 m2 w budynku z 2015 r. deweloper develia S.A. przy ul. Fort Wola 12. Sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Warszawa

Tarchomin,Warszawa

3 200 zł41 m² 78,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41 m2. Mieszkanie położone jest na nowym osiedlu na warszawskim Tarchominie. Cicha okolica oraz bardzo dobrze rozwinięta infrastruktura. Bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Ignacego Potockiego

Śródmieście,Warszawa

710 000 zł20 m² 35 500 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1964

Kapitalnie, niezwykle funkcjonalnie zaprojektowana kawalerka dla singla lub ewentualnie pary. Duże łóżko na antresoli, pod którą znajduje się mnóstwo miejsca do przechowywania, w tym wieszaki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

590 000 zł38 m² 15 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Zachęcam do zapoznania się z ofertą mieszkania na sprzedaż na warszawskich Włochach. Mieszkanie jest bardzo przytulne i komfortowe do zamieszkania. Mieszkanie o pow. 38 m : 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Szwedzka

Praga-Północ,Warszawa

2 560 zł43 m² 59,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

***english Below*** - Bez prowizji, bez pośredników, bezpośrednio od właściciela! Zwierzęta Mile widziane! apartament Wygodna i funkcjonalna Kawalerka doskonała opcja dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleje Jerozolimskie

Włochy,Warszawa

1 380 000 zł116 m² 11 851,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Oferujemy Państwu do sprzedaży przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 116,44 m2 przy Alejach Jerozolimskich 194 w Starych Włochach. -Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Radziwie

Młynów,Warszawa

5 000 zł61 m² 81,41 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem oferty jest wynajem mieszkania, które znajduje się na 2 z 6 pięter nowoczesnego apartamentowca z 2016 roku, położonego na osiedlu Młynów, na Woli, przy ul. Radziwie 3. Na jego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Pilchowicka

Włochy,Warszawa

3 200 zł31 m² 103,23 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

oferuję do wynajęcia własną, dużą kawalerkę - 31 m. kw. z garderobą, balkonem, ul. Pilchowicka 9/11, róg Al. Krakowskiej i kor, umeblowana i wyposażona, cena 3200 zł ze wszystkimi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Smolna

Powiśle,Warszawa

2 700 zł37 m² 72,97 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

W centrum przy ulicy Smolnej komfortowe mieszkanie dla sigla lub pary na skarpie wiślanej z widokiem panoramicznym na Powiśle Mieszkanie: studio - open space: pokój z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szeligowska

Chrzanów,Warszawa

608 000 zł32 m² 19 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

0% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą windy, smart home, bliskość terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Romaszewskiego

Bielany,Warszawa

1 340 000 zł60 m² 22 521 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Sprzedam wyjątkowe mieszkanie na bliskich Bielanach, tuż przy granicy z Żoliborzem. Jeśli szukasz mieszkania w zielonej, spokojnej, a jednocześnie świetnie skomunikowanej okolicy, ta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Podskarbińska

Praga-Południe,Warszawa

3 500 zł39 m² 90,35 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do najmu komfortowego, 2-pokojowego mieszkania położonego na 4. piętrze w nowoczesnym bloku na ul. Podskarbińskiej 32 na Grochowie oferta na wyłączność Mieszkanie prezentuje agent.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z kominkiem, ul. Zdziechowskiego

Ksawerów,Warszawa

1 100 000 zł38 m² 28 902 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Oferta biura nieruchomości immopolska (licencja nr 9165) oferta bez prowizji od kupującego Do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z ochroną przy ul. Zdziechowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jutrzenki

Włochy,Warszawa

691 000 zł44 m² 15 697,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,02 mkw., położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku - Inwestycja Miasteczko Jutrzenki, etap Dzielnica Lawendy. To doskonała propozycja dla par, singli,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

4 000 zł51 m² 78,74 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie na Mokotowie z balkonem i miejscem postojowym! Mam przyjemność zaprezentować Państwu komfortowe i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie na wynajem o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Garwolińska

Praga-Południe,Warszawa

2 900 zł48 m² 60,42 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 3 pokojowe 48 m2 na Pradze Południe przy ul. Garwolińskiej. Mieszkanie składa się z otwartego salonu połączonego z aneksem kuchennym, dwóch zamykanych sypialni (10.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Myśliborska

Białołęka,Warszawa

850 000 zł54 m² 15 740,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w budynku z windą z 2020roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zamknięte i monitorowane. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Obrzeżna

Mokotów,Warszawa

4 300 zł55 m² 78,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę nowoczesny apartament z dwoma sypialniami ( wysokie wnętrza, 3 poziomowy rozkład, dwa tarasy (patio i zielony ogródek) na spokojnym, strzeżonym osiedlu Hubertus, w biznesowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Warszawa

16 500 zł110 m² 150 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia przestronny, elegancki apartament o powierzchni 110 m , położony w inwestycji Rezydencja Piękna Nova w sercu Warszawy, między Placem Konstytucji a ulicą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Roentgena

Ursynów,Warszawa

1 635 000 zł105 m² 15 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Czteropokojowe mieszkanie w niskim budynku na Ursynowie. Mieszkanie wykończone, gotowe do zamieszkania, nie wymaga większych remontów. Okna na płd. i zach. Salon z wyjściem na balkon, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Posag 7 Panien

Ursus,Warszawa

796 968 zł60 m² 13 325 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

WE speak english/ мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szarych Szeregów

Wola,Warszawa

4 000 zł41 m² 97,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio do wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 41 m2. Położone na ulicy Szarych Szeregów 6a, w kameralnej i nowoczesnej inwestycji lawola. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Śródmieście,Warszawa

2 300 000 zł84 m² 27 319,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Apartament 84m2, 3 pokoje, 2 łazienki, obecnie przystosowane na biuro , Wspólna Śródmieście Budynek: wspólna 50/50a czyli inaczej Rezydencja na Wspólnej to przykład bardzo dobrej renowacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bobrowiecka

Dolny Mokotów,Warszawa

1 395 000 zł62 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 62 metrowe, nowoczesne mieszkanie wraz z dużym balkonem. Mieszkanie składa się Z: salonu z aneksem kuchennym ponad 7 metrowego balkonu 2 sypialni łazienki korytarza miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wrzeciono

Bielany,Warszawa

487 500 zł25 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferuję pilnie na sprzedaż kawalerkę o powierzchni 25 m , zlokalizowaną w świetnie skomunikowanej części Warszawy, na 6 piętrze w budynku przy ul. Wrzeciono 12 5 minut spacerem od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Tobruku

Bemowo,Warszawa

2 950 zł42 m² 70,24 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Do wynajęcia bezpośrednio mieszkanie 2 pokojowe ul. Obrońców Tobruku 29, bemowo. Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Powierzchnia: 42 m Liczba pokoi: 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Komitetu Obrony Robotników

Okęcie,Warszawa

559 000 zł26 m² 21 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Agencja dobrachata prezentuje do sprzedaży: nowe, przytulne mieszkanie zlokalizowane w doskonałym miejscu przy ul. Komitetu Obrony Robotników 54 na warszawskich Włochach (okęcie). To całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Wilanów,Warszawa

1 774 000 zł97 m² 18 298,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie 4-pokojowe - 96,95 m + balkon (dostępne również inne układy i metraże, zapytaj mnie o pełną ofertę) Warszawa - Wilanów To wyjątkowa propozycja dla osób, które poszukują.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Biały Kamień

Mokotów,Warszawa

5 200 zł50 m² 104 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy apartament przy ulicy Biały Kamień położonej na terenie mokotowskiego Eko Parku. Mieszkanie znajduje się w głębi osiedla w otoczeniu zieleni i spokoju dając dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

787 787 zł40 m² 19 944 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Świetna inwestycja! - Pow. 39 m2 - Stan do wykończenia - Super lokalizacja! w sąsiedztwie Pola Mokotowskiego Oferujemy na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Kabaty,Warszawa

4 200 zł64 m² 65,63 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 64m2, parter/5 z windą, w budynku z 2000r. przy ul. Wąwozowej, ursynów Kabaty. Wysoki parter z balkonem, idealne dla rodziny lub pary. Oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Klaudyny

Bielany,Warszawa

3 300 zł33 m² 100 zł/m²

 

Piętro:5/20

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia cicha i jasna kawalerka usytuowana na 5 piętrze w 20 piętrowym bloku na Bielanach. Mieszkanie o powierzchni 33 m2 składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Bernardyńska

Czerniaków,Warszawa

1 099 000 zł67 m² 16 949,40 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne 4-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie. Opis mieszkania: oferujemy piękne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 39m2. Składające się z 4 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Chełmżyńska

Nowy Rembertów,Warszawa

490 000 zł39 m² 12 684 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

00% prowizji! Inwestycja od dewelopera, bez pcc 2%. Posiadamy również inne mieszkania w tej inwestycji Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą zdjęcia pokazują przykładową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szałasa

Białołęka,Warszawa

899 000 zł75 m² 12 044,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

To wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie to nie tylko funkcjonalny układ wnętrza, ale też imponujący taras o powierzchni prawie 60 m - idealne miejsce na letni salon, ogród w mieście, plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Wołoska

Mokotów,Warszawa

749 089 zł38 m² 19 817,20 zł/m²

 

Piętro:2/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

WE speak english / мы говорим на русском oferta | 0% pcc | brak prowizji Dostępność ofert może ulec zmianie W ofercie biura mieszkania z różnych inwestycji w Warszawie.

Szczegóły ogłoszenia