dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Żeńców

Bemowo,Warszawa

3 110 zł49 m² 63,77 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

*** English *** No commission, directly from the owner. Pets are welcome. 1 bedroom apartment! Features: living area furnished with a comfortable fold-out sofa, dining table with chairs, and plenty of.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Książkowa

Białołęka,Warszawa

558 000 zł40 m² 13 985 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Sprzedam jasne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 39,90m2 z loggią 7,2 M2 zabudową z przesuwnymi szybami. Pokój duży połączony z aneksem kuchennym - wyposażonym w szafki, lodówkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 150 000 zł64 m² 17 968,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z tarasem i ogródkiem w apartamentowcu na warszawskim Gocławiu. Budynek/ osiedle: apartament znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Ursus,Warszawa

723 800 zł50 m² 14 476 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! zadzwoń I dowiedz się więcej Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kiejstuta

Targówek,Warszawa

4 950 zł75 m² 66 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

We speak pl / ukr / ru / eng Przedstawiamy Państwu komfortowe, nowoczesne mieszkanie o powierzchni 75 m , usytuowane na 3 piętrze w nowym budynku (2025 r.). Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Siedmiogrodzka

Wola,Warszawa

5 950 zł60 m² 99,17 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

To wyjątkowe mieszkanie łączy komfort funkcjonalnego rozkładu z doskonałą lokalizacją i komunikacją. Idealne zarówno dla osób dynamicznych zawodowo, jak i rodzin - zapewnia wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czerniakowska

Dolny Mokotów,Warszawa

699 900 zł37 m² 18 916,20 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie po remoncie Warszawa, ul. Czerniakowska 50 Cena dotyczy mieszkania po zakończonym generalnym remoncie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żaryna

Mokotów,Warszawa

2 150 000 zł74 m² 29 251,70 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Stylowe mieszkanie po generalnym remoncie przy Polu Mokotowskim - gotowe do wprowadzenia! Na sprzedaż nowocześnie wykończone, ciche i słoneczne mieszkanie o powierzchni 73,5 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Gocław,Warszawa

1 499 000 zł70 m² 21 414,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami zlokalizowane na Osiedlu Saska. Nieruchomość położona na granicy Saskiej Kępy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Praga-Południe,Warszawa

1 100 000 zł59 m² 18 612,50 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

3 pokoje Z dużym ogródkiem, tarasem I komórką dodatkowo miejsce W garażu podziemnym Z ładowarką samochodów elektrycznych. Chcesz zamieszkać z rodziną w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hoża

Koszyki,Warszawa

2 999 zł54 m² 55,54 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Mieszkania na wynajem warszawa ścisłe centrum , fantastyczna lokalizacja ul. Hoża 29/31, tylko w Agencji domi - do wynajęcia od zaraz lokal mieszkalny O powierzchni 54m. na V piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

1 109 000 zł55 m² 20 127 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 55,1 m2 z komórką lokatorską, znajdujące się na 6 piętrze w 10 piętrowym bloku z 2014 roku. Budynek znajduje się na Warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czorsztyńska

Wola,Warszawa

5 000 zł85 m² 58,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Warszawska Wola, malownicza ulica Czorsztyńska, to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z przyrodą. Oferujemy na wynajem wyjątkowy apartament na najwyższym, 4. piętrze z przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Jana Olbrachta

Bemowo,Warszawa

3 000 zł28 m² 107,14 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka, 28 m2, 3-piętro, z balkonem 7m2 i komórką lokatorską 3m2 Duży salon, otwarta i wyposażona kuchnia oraz łazienka z wc. Wysoki standard wykończenia, funkcjonalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Żupnicza

Grochów,Warszawa

4 300 zł50 m² 86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie 50m2, piętro 3/5 z windą, w budynku z 2025r. przy ul. Żupniczej, praga-Południe, grochów. Nowe, czeka na pierwszego najemcę, idealne dla rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kłobucka

Ursynów,Warszawa

747 000 zł44 m² 16 800 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Odkryj swój azyl na Ursynowie: mieszkanie na Osiedlu Sakura Marzysz o idealnym mieszkaniu w Warszawie, które łączy w sobie komfort, funkcjonalność i wyjątkowy styl? Poznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Cieślewskich

Szamocin,Warszawa

2 700 zł38 m² 70,72 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie przy ulicy Cieślewskich na Białołęce. Zlokalizowane w kameralnym budynku w inwestycji Apartamenty Przyjaciół, w spokojnej i zielonej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Sprzeczna

Praga-Południe,Warszawa

1 158 905 zł55 m² 20 900 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 2-pokojowe mieszkanie z antresolą o pow. 55,45m2 usytuowane na II piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wał Miedzeszyński

Wawer,Warszawa

1 499 000 zł92 m² 16 118,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Oferuję do sprzedaży niebywale klimatyczny, dwupoziomowy apartament z ogródkiem i garażem w bryle, zlokalizowany na bliskim Wawrze w Warszawie. Mieszkanie w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Budowlana

Bródno,Warszawa

948 000 zł55 m² 17 299,30 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Kupujący nie płaci standardowej prowizji. Nowoczesne 2 pokojowe mieszkanie, z dużym tarasem Bródno, ul. Budowlana 7 Na sprzedaż przestronne i komfortowe mieszkanie o powierzchni 54,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Niepodległości

Mokotów,Warszawa

3 800 zł38 m² 100 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Znakomita lokalizacja! Dwupokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w doskonałym punkcie komunikacyjnym, pomiędzy stacjami metra Wierzbno i Wilanowska. Całkowicie umeblowane i wyposażone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrońców Tobruku

Fort Bema,Warszawa

1 099 000 zł56 m² 19 794,70 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Osiedle Leśne 55,52 m z widokiem na park, tuż przy Forcie Bema Mamy przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 55,52 m , położone na prestiżowym Osiedlu.