dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 943 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

5 943 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Taylora

Ursus,Warszawa

3 000 zł40 m² 75 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferujemy do wynajęcia, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 40m przy ul. Taylora 6. Mieszkanie w pełni wyposażone z pralką , lodówką, płytą , piekarnikiem , zmywarką, telewizorem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. 29 Listopada

Śródmieście,Warszawa

4 750 000 zł132 m² 35 714,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Przytulne, nowoczesne mieszkanie w Rezydencji Łazienki Park Budynek: w prestiżowym budynku Rezydencja Łazienki Park przy ul. 29 Listopada, tuż obok wejścia do ulubionego parku warszawiaków,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warszawa

Wola,Warszawa

1 039 000 zł56 m² 18 553,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży jasnego, 3-pokojowego mieszkania, zlokalizowanego na bliskiej Woli ze świetnym dojazdem w każdy zakątek miasta. Lokal jest usytuowany na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Obrzeżna

Służewiec,Warszawa

3 835 000 zł137 m² 27 992,70 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy apartament z pięknym, panoramicznym tarasem na warszawskim Mokotowie. Nieruchomość: apartament o powierzchni 137 metrów kwadratowych składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Hemara

Białołęka,Warszawa

656 640 zł41 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż komfortowe 2-pokojowe mieszkanie o pow. 41,04 m2, zlokalizowane na 3 piętrze, w trzypiętrowym budynku z 2020 roku, usytuowanym przy ul. Hemara na Białołęce. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krochmalna

Wola,Warszawa

11 000 zł63 m² 173,53 zł/m²

 

Piętro:17/17

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Browary Warszawskie ostatnie piętro apartament Tylko u nas Panoramiczny apartament z antresolą Krochmalna 61 17 ostatnie piętro 63,39 m2 Widok na Warszawę. Klimatyzacja. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Ursus,Warszawa

690 000 zł52 m² 13 269,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaoferować do sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 52m 2 w sąsiedztwie Parku Czechowickiego, z ogródkiem i garażem lub pracownią. Samodzielny lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Rakuszanki

Ursus,Warszawa

777 000 zł55 m² 14 050,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mamy przyjemność zaoferować mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 55,30 na ulicy Rakuszanki. Mieszkanie położone na 3 piętrze w 5 piętrowym budynku z windą. Budynek i mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Domaniewska

Mokotów,Warszawa

849 000 zł59 m² 14 334 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Dzień dobry. Zespół Annderson Nieruchomości prezentuje ofertę mieszkania 3 pokojowego w dzielnicy Mokotów (obszar Ksawerów) na os.Domaniewska, na 4 p. budynku 11-kondygnacyjnego zbudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Włochy,Warszawa

3 500 zł38 m² 92,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. Do wynajęcia nowe mieszkanie 2 pokojowe 38,03 m , na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku z 2022 roku z miejscem parkingowym naziemnym. Kuchnia otwarta na salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Praga-Południe,Warszawa

549 900 zł33 m² 16 464,10 zł/m²

 

Piętro:1/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Praga-Południe | ul. Łukowska | 33,4 m | 2 pokoje | balkon | piwnica | winda Na sprzedaż przytulne mieszkanie przy ul. Łukowskiej - w doskonałej lokalizacji Pragi-Południe. To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Potoki

Mokotów,Warszawa

2 180 000 zł82 m² 26 485,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

2 180 000 zł | sprzedaż | mieszkanie | 82,31 m2 | 3 pokoje Z ogródkiem | warszawa mokotów "ogrody Potoki" I Przy Żółtej Karczmie Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurhan

Ochota,Warszawa

3 500 zł57 m² 61,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lex nieruchomości tel. 2 pokoje 57 m z balkonem i garażem | Kurhan , Ochota | przy Blue City i Parku Szczęśliwickim Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Bemowo,Warszawa

942 191 zł63 m² 14 868,10 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

! nowa inwestycja na bemowie przy metrze chrzanów! brak obowiązku zakupu miejsca postojowego! Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% Prowizji, kosztów obsługi, pełne wsparcie merytoryczne w kwestii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bystra

Zacisze,Warszawa

3 900 zł88 m² 44,57 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na wynajem, ząbki, ul. Batorego. Na wynajem funkcjonalne i w pełni wyposażone mieszkanie 3-pokojowe o pow. ok. 87,5 m2, świeżo wyremontowane, usytuowane na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólnik

Śródmieście,Warszawa

1 360 000 zł46 m² 29 456,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Na sprzedaż 46 metrowe mieszkanie w historycznej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Okólnik z wysokimi wnętrzami na 340 cm! mieszkanie składa się Z: dużego salonu z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Siennicka

Grochów,Warszawa

399 000 zł21 m² 18 820,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Na sprzedaż przytulna i funkcjonalna kawalerka o powierzchni 21 m , położona na wysokim parterze w zadbanej, w pełni wyremontowanej kamienicy z 1958 roku na Warszawskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Krzyżówki

Żerań,Warszawa

879 000 zł63 m² 14 042 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją i garażem i komórką - Krzyżówki 11, warszawa Białołęka Na sprzedaż komfortowe, gotowe do wprowadzenia mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Wola,Warszawa

3 300 zł48 m² 68,39 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości mk Real Estate ma przyjemność zaprezentować mieszkanie przy al. Solidarności 159 na Woli. Rozkład: mieszkanie o powierzchni 48 m2 składa się z przestronnego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Syta

Zawady,Warszawa

4 000 zł55 m² 72,73 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dzień dobry! Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowy, w pełni umeblowany apartament 55 m Warszawa Wilanów (zawady), ul. Syta 124 Przestronne, nowoczesne mieszkania o powierzchni 55.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament

Stara Praga,Warszawa

660 000 zł34 m² 19 366,20 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Odkryj swoją oazę w sercu Starej Pragi. Pilna sprzedaż, oferta ograniczona czasem! Mieszkanie po odbiorze technicznym i przeniesieniu własności. Doskonała komunikacja miejska zapewnia szybki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Modzelewskiego

Służew,Warszawa

799 000 zł53 m² 14 990,60 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością zapraszam do zapoznania się z ofertą atrakcyjnego mieszkania dostępnego od zaraz, położonego przy ulicy Modzelewskiego na malowniczym Mokotowie. Cicha, zielona okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Włodarzewska

Szczęśliwice,Warszawa

826 000 zł55 m² 14 999,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w zamkniętym, strzeżonym osiedlu nieopodal Parku Szczęśliwickiego. osiedle powstało w 1999r. Budynki są w przyjemnej odległości od siebie, otoczone zielenią, co daje duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

5 500 zł76 m² 72,37 zł/m²

 

Piętro:4/14

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:-

Dostępne od 01.12.2025 Oferujemy do wynajęcia piękny apartament o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji przy stacji metra Rondo Daszyńskiego. Idealna propozycja dla par, rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Wawelska

Filtry,Warszawa

790 000 zł27 m² 29 477,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 1 pokojowe mieszkanie o pow. 26,8 m2, zlokalizowane w dzielnicy Filtry, w pobliżu ul. Wawelskiej. Świetna lokalizacja: pola Mokotowskie, politechnika Warszawska, przystanki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Aleje Jerozolimskie

Wola,Warszawa

831 359 zł60 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Centralne biuro sprzedaży mieszkań 0% pcc | brak prowizji Odbierz klucze jeszcze w 2025 roku! zamieszkaj na włochach - komfort, zieleń I świetna komunikacja! Nowoczesne osiedle przy Alejach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Grochowska

Praga-Południe,Warszawa

1 099 000 zł64 m² 17 307,10 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie 5-cio pokojowe (pierwotnie 3-pokojowe), położone w apartamentowcu z 2018 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Korkowa

Marysin Wawerski,Warszawa

2 600 zł38 m² 68,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Agencja dobrachata prezentuje: dostępne od 1 Listopada przytulne i funkcjonalne mieszkanie przy ulicy Korkowej 39a na warszawskim Wawrze. Mieszkanie: jest to oferta idealna dla osób wymagających,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Omulewska

Praga-Południe,Warszawa

2 600 zł48 m² 54,17 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od 1.11 mieszkanie dwupokojowe na Pradze-Południe przy ul. Omulewskiej 26b o powierzchni ok. 48 m2. Mieszkanie w stanie idealnym, w pełni umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybitwy

Ursynów,Warszawa

848 000 zł50 m² 16 919,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,12 m , położonego na 2. piętrze w kameralnym, 3-piętrowym budynku z 2010 roku, na nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Wola,Warszawa

2 450 zł26 m² 94,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Przytulna kawalerka z aneksem kuchennym - doskonała lokalizacja w centrum Warszawy Prezentujemy kompaktowe mieszkanie o powierzchni 26 m , zlokalizowane w sercu Warszawy, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lazurowa

Chrzanów,Warszawa

1 760 000 zł82 m² 21 463,40 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Oferujemy Państwu na sprzedaż nowoczesne, jasne 4-pokojowe mieszkanie w prestiżowej lokalizacji, w inwestycji Metro Zachód. Mieszkanie znajduje się na 5 piętrze w 5-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Aleja Wilanowska

Mokotów,Warszawa

11 000 zł134 m² 82,09 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości To wyjątkowe mieszkanie składa się z: dużego, słonecznego i wygodnego salonu z wyjściem na taras, połączonego z jadalnią Funkcjonalnej kuchni, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Towarowa

Wola,Warszawa

5 300 zł42 m² 126,19 zł/m²

 

Piętro:12/25

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Parametry nieruchomości Mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowe, 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 12 piętrze prestiżowego apartamentowca Towarowa Towers, tuż przy Rondzie Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Aluzyjna

Tarchomin,Warszawa

590 000 zł45 m² 13 146,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Mamy przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie z nietuzinkowym układem zlokalizowane przy ul. Aluzyjnej na warszawskiej Białołęce, dosłownie 500m od przystanku tramwajowego. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, Plac Piotra Szembeka

Praga-Południe,Warszawa

2 100 zł21 m² 101,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem - Plac Piotra Szembeka, praga Południe, warszawa Lokalizacja: plac Piotra Szembeka 2, praga Południe, warszawa Powierzchnia: 20,62 m2 + balkon 2 m2 Miejsce parkingowe na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Racławicka

Mokotów,Warszawa

845 000 zł50 m² 17 853,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Górny Mokotów | stacja Metro Racławicka | komórka lokatorska Mieszkanie na sprzedaż o powierzchni 49,85 m tuż przy stacji "metro Racławicka", w kamienicy na Górnym Mokotowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Alternatywy

Ursynów,Warszawa

899 000 zł53 m² 17 091,20 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

To mieszkanie to coś więcej niż tylko cztery ściany to miejsce, w którym rodzi się codzienność pełna miłości. Przestrzeń stworzona dla pary, która marzy o wspólnym gniazdku:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Mokotów,Warszawa

2 900 zł35 m² 82,86 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe do wynajęcia, 35 m , balkon 8 m , garaż podziemny, 2021 r., najem okazjonalny Do wynajęcia komfortowe i bardzo jasne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Krańcowa

Włochy,Warszawa

2 900 zł37 m² 78,38 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne i przytulne mieszkanie we Włochach - ul. Krańcowa 59 Do wynajęcia świeżo odmalowane, w pełni umeblowane i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Tawułkowa