dowolna

Mieszkania z aneksem Warszawa - Ogłoszenia sprzedaży i najmu

5 938 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

5 938 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

864 246 zł38 m² 22 737,30 zł/m²

 

Piętro:4/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

0% prowizji bez podatku pcc 2% Zakup bezpośrednio od dewelopera Prezentujemy ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 38,01 m , zlokalizowanego w nowoczesnym kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Wolność

Wola,Warszawa

4 500 zł71 m² 63,38 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m2 na dziesiątym piętrze z balkonem, zlokalizowane przy ulicy Wolność 5 na warszawskiej Woli. Ekspozycja dwustronna południowa-północna;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Ostródzka

Białołęka,Warszawa

639 000 zł43 m² 14 874,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | 42,96 m |piętro: 2/2 w nowym budynku z windą. Lokalizacja: białołęka ul. Ostródzka poniżej 1 minuty pieszo do przystanku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Ludwiki

Wola,Warszawa

600 000 zł27 m² 22 222,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 27 m , położone na parterze klimatycznej kamienicy z 1930 roku przy ul. Ludwiki w Warszawie. Budynek zachował charakter przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Białego Dębu

Stegny,Warszawa

3 300 zł42 m² 77,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Budynek: nowoczesny budynek z 2019 roku na kameralnym osiedlu Nova Królikarnia. Rozkład pomieszczeń: - powierzchnia ok. 43 m2 - 2 pokoje - miejsce postojowe w garażu podziemnym - komórka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grzybowska

Wola,Warszawa

27 600 zł160 m² 172,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Eng below Z przyjemnością prezentuję na wynajem niepowtarzalny apartament o powierzchni 160 m , położony na wysokim piętrze (powyżej 25) w prestiżowym kompleksie Unique Tower na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Modlińska

Żerań,Warszawa

673 000 zł50 m² 13 487 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Serdecznie zapraszam na dzień otwarty w sobotę (18/04/2026) po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie: ul. Modlińska 65b / Białołęka, żerań2 pokoje z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pod Brzozami

Wawer,Warszawa

1 230 000 zł91 m² 13 546,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2015

Biuro Nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować jasne, przestrzenne 4-pokojowe mieszkanie w segmencie w Wawrze. Blisko komunikacji, jednocześnie blisko natury. Mieszkanie ma 91.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Białołęka,Warszawa

1 499 000 zł96 m² 15 614,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Przestronne, jasne mieszkanie o powierzchni 96 m , położone na 1. piętrze nowoczesnej, a jednocześnie nietypowej jak na tę część miasta inwestycji Aroma Park realizowanej przez yit.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Wola,Warszawa

3 700 zł44 m² 84,09 zł/m²

 

Piętro:12/12

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowy apartament na ostatnim 12 piętrze zaprojektowany przez architekta i wykończony wysokiej jakości materiałami w prestiżowej inwestycji Bliska Wola przy ulicy Kasprzaka Osiedle Bliska Wola.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sierpińskiego

Ochota,Warszawa

760 000 zł36 m² 20 821,90 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Hampton Home ma przyjemność zaprezentować komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie do wprowadzenia się o powierzchni 36,5 m , położone w nowoczesnym budynku z 2002 roku na warszawskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana

Wola,Warszawa

710 000 zł23 m² 30 472,10 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować kawalerkę na warszawskiej Woli. Kawalerka o powierzchni: 23.30 m2 znajduje się na 3 piętrze i składa się z: - Pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rajska

Mokotów,Warszawa

2 262 000 zł116 m² 19 500 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż oferujemy obszerne, przyjemne mieszkanie na Marinie Mokotów. Nieruchomość: mieszkanie ma powierzchnię 116 m2 i obejmuje dwie sypialnie, salon z pół-otwartym aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Broniewskiego

Żoliborz,Warszawa

569 000 zł30 m² 18 966,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Mam przyjemność zaprezentować Państwu doskonale skomunikowaną kawalerkę na Warszawskim Żoliborzu. Mieszkanie przeszło gruntowny remont oraz zostało zaopatrzone w nowe meble i agd. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z ogródkiem, Aleja Krakowska

Załuski,Warszawa

299 000 zł22 m² 13 590,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż Wyjątkowa , Bezczynszowa Kawalerka o powierzchni 22 m . Zlokalizowana przy Alei Krakowskiej, na granicy Warszawy i Raszyna, 4 przystanki autobusowe od p+r Krakowska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Targowa

Praga-Północ,Warszawa

519 000 zł28 m² 18 535,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Kawalerka na parterze z balkonem na Pradze Północ- bezpośrednio przy Parku Praskim, który zapewnia dostęp do terenów zielonych idealnych na spacery i aktywność na świeżym powietrzu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Trakt Lubelski

Zbytki,Warszawa

748 731 zł47 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedstawiamy Państwu urokliwe trzypokojowe mieszkanie 47,09 m2 w wysokim standardzie z obszernym balkonem. Mieszkanie usytuowane jest na ostatnim - 3 piętrze. Lokalizacja: lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z ogródkiem, ul. Lirowa

Ochota,Warszawa

619 000 zł28 m² 22 354,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

Na spprzedaż funkcjonalne, jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na pograniczu warszaskiej Ochoty i Włoch przy ul.Rakowskiej. O mieszkaniu. Mieszkanie znajduje się na nowym zielonym osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 820 000 zł102 m² 17 843,10 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament 102m2 - mokotów Mieszkanie położone w nowo powstałej inwestycji na warszawskim Mokotowie. Do dyspozycji mamy część dzienną w którą wchodzi przestronny salon z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy

Wola,Warszawa

1 149 000 zł50 m² 22 797,60 zł/m²

 

Piętro:1/17

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,4m2, usytuowane na pierwszym piętrze w wysokim budynku z 2010 roku zlokalizowane w warszawskim zagłębiu biurowym nieopodal Ronda Daszyńskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Hlonda

Wilanów,Warszawa

1 120 000 zł65 m² 17 230,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Belvedere Estate oferuje na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z przestronnym salonem oraz dużym ogródkiem na prestiżowym osiedlu Ostoja Wilanów! Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 64,95 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Wola,Warszawa

10 000 zł80 m² 125 zł/m²

 

Piętro:20/29

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesny apartament z widokiem z 20 piętra, 80 m2, 3 pokoje, towarowa Towers, wola. Budynek: towarowa Towers (prosta 69 D) to wyjątkowy adres w sercu nowoczesnej Warszawy dwa bliźniacze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zamkowa

Targówek,Warszawa

959 000 zł60 m² 15 851,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Targówek ul. Zamkowa, os. Wilno - mieszkanie 60,5 m2 - 3 pokoje z aneksem kuchennym - loggia 3,3 m2 - miejsce parkingowe w podziemnej hali garażowej (+ 50 tys.) Mieszkanie 3-pokojowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Brzozowa

Śródmieście,Warszawa

1 700 zł18 m² 94,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu mini kawalerka w pięknej kamienicy na Starym Mieście, tuż przy Barbakanie, oferujemy do najmu mini kawalerkę dla 1 osoby, usytuowaną na 2 piętrze w pełnej uroku wyremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bora-Komorowskiego

Warszawa,mazowieckie

3 450 zł43 m² 80,23 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bezpośrednio od właściciela! Mam do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie, zlokalizowane na 12. piętrze nowoczesnego i bezpiecznego osiedla Saska przy ul. Bora-Komorowskiego na warszawskim Gocławiu. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jana Kazimierza

Wola,Warszawa

5 400 zł62 m² 87,10 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Szukasz mieszkania z dobrym dojazdem do centrum, lubisz mieć wszystko blisko, a jednocześnie zależy Ci na odrobinie przyrody obok domu? To mieszkanie łączy to wszystko: tramwaj 5 min spacerem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kłobucka

Mokotów,Warszawa

4 800 zł63 m² 76,19 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mokotów/ ul. Kłobucka / 3 pokoje / 63 m2 / balkon / garaż Na wynajem trzypokojowe mieszkanie położone na Mokotowie w pobliżu Galerii Mokotów i lotniska Chopina. Mieszkanie Komfortowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Warszawa

Mokotów,Warszawa

1 781 524 zł93 m² 19 150 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Marzysz o nowoczesnym mieszkaniu z dużym ogródkiem w dynamicznie rozwijającym się osiedlu, które łączy komfort życia, bezpieczeństwo i bliskość natury? Jeśli szukasz jasnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zagójska

Grochów,Warszawa

525 000 zł34 m² 15 606,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Sprzedaż | 2 pokoje | 33,64m2 | ul. Zagójska | Praga-Południe Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Zagójskiej 14 na Pradze Południe. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Wrzesińska

Praga-Północ,Warszawa

650 000 zł28 m² 23 525,20 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż | Kawalerka 27,63 m | Praga-Północ - okolice Portu Praskiego | metro 5 min pieszo Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,63 m , położona na 6 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chocimska

Mokotów,Warszawa

1 450 000 zł66 m² 21 969,70 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

Sprzedaż | Mokotów | Chocimska | 3 pokoje Przedmiotem sprzedaży jest jasne, trzypokojowe mieszkanie na warszawskim Mokotowie tuż przy przy Placu Unii Lubelskiej, o powierzchni 66m2 w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Leszno

Wola,Warszawa

1 950 zł17 m² 114,71 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Jeżeli zależy Ci na świetnym dojeździe we wszystkie części Warszawy, musisz korzystać z linii metra lub rozpoczynasz studia w Warszawie i chcesz poczuć tętno tego miasta, to zapoznaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Niska

Muranów,Warszawa

2 400 zł26 m² 92,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Kawalerka na wynajem | Warszawa, śródmieście - ul. Niska 23 Powierzchnia: 26 m Piętro 2 Układ: jeden pokój z aneksem kuchennym + łazienka Stan: po generalnym remoncie, w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Rajska

Marina Mokotów,Warszawa

4 200 zł56 m² 75 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro Nieruchomości Hampton Home oferuje do wynajęcia klimatyczne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie, zlokalizowane na prestiżowym, zamkniętym osiedlu Marina Mokotów - jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Lazurowa

Bemowo,Warszawa

943 000 zł59 m² 15 983 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwustronne Mieszkanie na Bemowie w apartamentowcu z 2019 roku 2-pokojowe mieszkanie o pow. 59m2 przy ul. Lazurowej składające się z: przedpokoju (8.08m2) Salonu (29.82m2) Aneksu kuchennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Wola,Warszawa

4 500 zł47 m² 95,74 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

English Bellow Nowoczesny apartament 47 m w centrum Warszawy - wysoki standard, klimatyzacja, loggia Do wynajęcia komfortowe, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 47 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Smoluchowskiego

Mokotów,Warszawa

528 000 zł31 m² 16 999,40 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Serdecznie zapraszam na pierwszy dzień otwarty w środę 22/04/2026 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. W skrócie ul. Smoluchowskiego 6 / Mokotów (450m do Galerii Mokotów) 2 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Odkryta

Białołęka,Warszawa

1 089 000 zł66 m² 16 380,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 66,48 m , zlokalizowane przy ulicy Odkrytej 15 (białołęka, warszawa), w inwestycji Bliżej Natury Osiedle Natura realizowanej przez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Białołęka,Warszawa

619 900 zł50 m² 12 275,20 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Stanowiący odrębną własność lokal mieszkalny. Księga wieczysta bez obciążeń. 2 pokojowe mieszkanie, usytuowane na 3 piętrze w bloku z 2000 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce.